>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa H - Hiszpania, Szwajcaria, Honduras, Chile

Status
Zamknięty.
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
a ja sie trochę zawiodłem na Hondurasie, przy Chilijczykach wyglądali moim zdaniem bardzo słabo, gubili piłkę bardzo często i jakoś nie mogli nic wykombinować, gdyby nie bramkarz i Figueroa byłoby 2,3 bramki więcej, a tak wynik wygląda na &quot;wymęczony&quot;. Będę kibicował Chile bo przenetują bardzo ładny, szybki i otwarty futbol
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Chile zagrało bardzo dobry mecz, zwłaszcza drugą połowę, gdzie prawie przez cały czas kontrolowali przebieg spotkania. Zaprezentowali ciekawy futbol i szkoda, że skończyło się na tylko 1:0, bo mieli wiele sytuacji. Nie wiem jak zagra Szwajcaria, ale myślę, że Chile ma szansę wyjść z grupy z drugiego miejsca.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
&#39;&#39;Chcemy ciekawych meczy&#39;&#39; - chyba wiele na ten temat pisać nie trzeba. RPA to jak na razie seria nudnych, mało ciekawych spotkań. Czy Hiszpanie poprawią nam nastroje po fatalnych meczach Brazylii, Włoch, Argentyny czy Portugalii ? Wątpię, ale do rzeczy. Hiszpanie raczej do słabej ekipy nie należą, czego również nie można powiedzieć o Szwajcarii. Obydwie drużyny mierzą w dalszą fazę spotkań tak więc ciekawie to wszystko może się ułożyć. Jak na razie swoją wyższość pokazała tylko i wyłącznie ekipa z Niemiec. Jako jedyna bez problemów pokonała swojego przeciwnika i bez skrupułów i niedomówień zajęła pierwsze miejsce w grupie. Wszyscy dotychczasowi faworyci, no może z wyjątkiem Holandii, mocno zawodzą. Turniej który w śród bukmacherów powinien nazywać się &#39;&#39;underowym&#39;&#39;.
Szwajcarzy w eliminacjach zrobili niezły szum, pokonując Greków 2:0 czy Luksemburg 3:0. W sparingach spisali się znacznie gorzej - oglądałem dwa mecze: Szwajcaria - Urugwaj (1-3) i Szwajcaria - Włochy (0-0). Ten ostatni śmiało można uznać za udany, ale mecz z Urugwajem był kompletną porażką. Trener Szwajcarów Ottmar Hitzfeld zbudował świetny zespół, zgrany i przede wszystkim młody. Nie mamy tu weteranów ani emerytów, zdecydowana większość piłkarzy urodziła się po 1980 roku więc nie jest źle. Szwajcarzy przede wszystkim są ostoją defensywy. W zasadzie mur nie do przejścia. Bardzo szczelna, powiedziałbym nawet stalowa brama chroniąca pole karne w którym swoją rolę odgrywa także bardzo dobry bramkarz Benaglio. Niestety Szwajcarzy mają też swoje minusy. Największym z nich jest brak wykorzystywania sytuacji czyli mówiąc ogólnikowo: nieskuteczność. Derdiyok czy Frei to dobrzy snajperzy, ale brak im wykończenia. Tutaj kolejny plus dla obrońców, bowiem 70% akcji bramkowych rozpoczynają właśnie defensorzy, a w szczególności środek obrony. Zatem czy Szwajcaria ma jakiegoś haka na Hiszpanię, czy będziemy mieli do czynienia z kolejnym nudnym jednostronnym spotkaniem. Odpowiedź jest prosta: mecz będzie jednostronny, zdecydowanie na korzyść Espany.
Moje typy:
Torres strzeli gola
over 2,5 gola
2,5 zmian w ekipie Szwajcarii.
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
No to Hiszpanie się przejechali. Sprawdziło się znane przysłowie o niewykorzystanych sytuacjach :] Mimo, iż to właśnie Hiszpania prowadziła grę przez cały mecz nie zdołali tego udokumentować strzeleniem bramki. Są przygotowani na prawdę dobrze, jednak bez goli dużo tu nie zwojują. Tak słabego Torresa jeszcze nie widziałem.. Szwajcarzy natomiast bardzo mądrze, trochę przypadkowa bramka, a potem bunkier ???? Troszkę się pokomplikowało - stawiałem na to, że Chile wyjdzie z grupy.. a póki co wszystko jest tu możliwe. Ktoś sobie ładnie na Szwajcarach zarobił :] Osobiście dałem, że obie ekipy nie strzelą. Ale stawiając na to nie miałem na myśli Hiszpanii ???? Temu wyżej powchodziło trochę xD
 
M 4

michaszek250

Użytkownik
Czyli Hiszpanie zaczeli grac swoja maniane do jakiej przyzwyczaili nas od lat na ostatnim euro mieli trenera ktory zmienil ich psychike i dali rade Wlochom w karnych co dla mnie byl szok Teraz znowu w dupe dostaja na wielkich imprezach jak bylo zawsze
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Wy widzieliście to co ja , to jest nie pojęte co Hiszpanie zrobili :;/: nie dość że przegrali to jeszcze kolejny under, wam też się wydaje że z tym Mundialem jest coś nie tak czy tylko ja mam takie wrażenie/ Francja, Anglia, Brazylia teraz Hiszpania i jeszcze do kilku drożyn można mieć takie zastrzeżenia, że głowa mała...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Czyli Hiszpanie zaczeli grac swoja maniane do jakiej przyzwyczaili nas od lat na ostatnim euro mieli trenera ktory zmienil ich psychike i dali rade Wlochom w karnych co dla mnie byl szok Teraz znowu w dupe dostaja na wielkich imprezach jak bylo zawsze
juz nie przesadzaj że maniane grali bo mecz ze strony Hiszpanii nie był zły. cisnęli , atakowali , bakło szczęścia no i na bramce stał ten Benolio ...świetny mecz.

Dobrze się stało że Hiszpanie przegrali bo wychodzi na to że Chile z Hiszpanią zagra o awans bo Szwajcarzy powinni dać radę Hundurasowi ( powinni ale po dzisiejszym meczu nic ma pewnych typów ;) )
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ich gra to DNO, utrzymywanie się przy piłce i co to daje, ruszają do przodu i nagle piła do tyłu. Może niektórym się to podoba ale na pewno nie mi, nie ma przebojowych akcji skrzydłem tylko wymiany i wymiany.
Do tego dziś obrońcy środkowi rewelacja, Pique w 1 połowie 100% sytuacje zmarnował by w drugiej na spółkę z Puyolem zawinić przy bramce straconej.
Villa oprócz jednego zagrożenia to DNO, Torres wszedł kompletnie nic, Navas ten koleś tylko mnie śmieszył, tylko się mówi jaki on to nie jest a nie potrafi przejść obrońców na boku, wrzutki fatalne, no nie wiem to jakaś pomyłka. A komentator w pewnej chwili że jaki on to drybler świetny a w tym samym czasie stał na boku i nie wiedział jak przejśc gościa albo dobrze dośrodkować.
Szkoda słów, cieszy mnie przegrana ale wolałbym remis... a Hiszpania mam nadzieję że odpadną, że Chile im urwie punkty, a wtedy nie ma szans na awans.
 
M 4

michaszek250

Użytkownik
juz nie przesadzaj że maniane grali bo mecz ze strony Hiszpanii nie był zły. cisnęli , atakowali , bakło szczęścia no i na bramce stał ten Benolio ...świetny mecz.
Dobrze się stało że Hiszpanie przegrali bo wychodzi na to że Chile z Hiszpanią zagra o awans bo Szwajcarzy powinni dać radę Hundurasowi ( powinni ale po dzisiejszym meczu nic ma pewnych typów ;) )
ja nie mowie w tym sensie ze maniane tylko ze grali dobrze ale przegrali w tym sensie maniana bo oprocz ostatniego euro jak juz wspomnialem oni zawsze dobrze grali i odpadali pamietam takie mistrzostwa ze zeby wyjsc z grupy musieli wygrac ostatni mecz i liczyc na korzystne rozstrzygniecie w meczu rownoleglym i strzelali bylo juz z 4-5 do 0 dla Hiszpanii a kibicie hiszpanscy plakali na trybunach
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
I teraz jestem ciekawy co napiszą po tym meczu ludzie którzy, po skromnym zwycięstwie Argentyny (1:0), Brazylii (2:1) czy innych słabych meczach w tych MŚ, pisali że 1 mecz ważny, nie można przegrać, nie wolno pokazać całego potencjału drużyny trzeba wygrać jak najmniejszym nakładem sił. BZDURA !! Moje zdanie jest takie że tylko czekać na to aż w mediach zostaną te mistrzostwa okrzyknięte najgorszymi w historii. Po pierwsze dlatego że jak na razie poziom meczy jest fatalny, sędziowanie również nie stoi na najwyższym poziomie, dochodzi do tego największy problem tych mistrzostw a mianowicie wuwuzele. Nie jestem wrogo nastawiony na &quot;czarny ląd&quot; ale przyznanie RPA mistrzostw przez FIFA też nie było trafnym posunięciem.
Ogólnie u mnie te MŚ mają jak na razie wielkiego ⛔ i nie wiem co by musiało się stać w następnych meczach żeby mogły konkurować z mistrzostwami w Niemczech.
Z góry przepraszam tych którzy się ze mną nie zgadzają.
To jest tylko i wyłącznie moje zdanie. :] Pozdrawiam
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Każdy, kto powie, że widział w Szwajcarach zwycięzce nazwę KŁAMCĄ! Każdego. Tego co widział tu remis szaleńcem lub naiwniakiem, ale zwycięzców Szajcarów kłamcą.
Grali tak jak Korea z Brazylią. Paskudnie... W ten sposób to Inter pokonał Barce. Dwie równe kreski. Ale nie ma tego złego. Kursy na następne mecze pójdą do góry i kurs na awans pewnie trochę podskoczył. A ja np. nie widzę szans aby Hiszpania odpadła!
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Czy Chile wywalczy awans? TAK 1,60
Spodziewający się zaś pogromu Hiszpanów będą mogli czuć się zawiedzeni. Balonik nadmuchany jest bardzo mocno, jednak niewykluczone, że już Szwajcarzy sprowadzą ich na ziemię.
HAHAHAHAHA! ???? Proszę bardzo. Wystarczy 2 zawodników a obrońcy Hiszpanii się gubią.
Co do pierwszego meczu, Chile - Honduras był najlepszym spotkaniem na mundialu do tej pory.
Co do drugiego, to wreszcie retrofutbol ty do mnie, ja do ciebie i gra na pałę nie popłaciła. Grecja ma podobny styl, a nikt nie zachwyca się pięknem. Tylko, że Grecy grają górą, Hiszpanie to samo, tyle że dołem. Znakomity rezultat. Beat Spain! ????
A panowie Pique i Villa jak chcą, żeby ktokolwiek ich nauczył strzelać sam na sam, zapraszam do mnie. Śmiech na sali to, co zrobili. Zamiast uderzać piłkę przy sam na sam w pierwszej połowie, jakaś głupia zabawa. Naprawdę, pośmiewisko z siebie zrobili, szczególnie Villa;)
 
budziukikus 0

budziukikus

Użytkownik
Mimo iż stawiałem na Hiszpanie to jestem pełen uznania dla Szwajcarów - zagrali bardzo mądrze, wykorzystując dziurawą obronę &quot;Czerwonej furii&quot;. Chyba drugi mecz po Włochy-Paragwaj, ktory mi się podobał. Co do sytuacji w grupie: Szwajcarzy już awansowali - nie wierze, by nie wygrali z Hondurasem. Kluczowymi meczami w grupie będa Hiszpania-Chile i Szwajcaria-Honduras. Chcę, aby Hiszpania wyszła z grupy i dostała ostre lanie od Brazylii. Wkurza mnie ta mania wielkości Hiszpanii, która teraz zasłużenie dostała po łapach.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ich gra to DNO, utrzymywanie się przy piłce i co to daje, ruszają do przodu i nagle piła do tyłu. Może niektórym się to podoba ale na pewno nie mi, nie ma przebojowych akcji skrzydłem tylko wymiany i wymiany.

Do tego dziś obrońcy środkowi rewelacja, Pique w 1 połowie 100% sytuacje zmarnował by w drugiej na spółkę z Puyolem zawinić przy bramce straconej.

Villa oprócz jednego zagrożenia to DNO, Torres wszedł kompletnie nic, Navas ten koleś tylko mnie śmieszył, tylko się mówi jaki on to nie jest a nie potrafi przejść obrońców na boku, wrzutki fatalne, no nie wiem to jakaś pomyłka. A komentator w pewnej chwili że jaki on to drybler świetny a w tym samym czasie stał na boku i nie wiedział jak przejśc gościa albo dobrze dośrodkować.

Szkoda słów, cieszy mnie przegrana ale wolałbym remis... a Hiszpania mam nadzieję że odpadną, że Chile im urwie punkty, a wtedy nie ma szans na awans.
Szczerze to się z tobą zgodzę, nie lobię Hiszpańskiej piłki, jednak wierzyłem że Szwajcarów ograją, jednak Hiszpanie zgrali jak banda przepłacanych gwiazd, którzy w kółko grają to samo i myślą że jedną strategia ograją wszystkich.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Chile jak dla mnie zdecydowany faworyt grupy , grają szybka piłkę napad i pomoc najlepszy jak do tej pory . Po niektórych meczach mam wrażenie, że Europa jest 100 lat za Chilijczykami . Skromne zwycięstwo graczy z Chile 1;0 przekonuje mnie nawet ,że są w stanie wygrać z każdym . Dzisiejszy mecz spokojnie mógł się zakończyć wynikiem 2;0 czy 3;0 dla Chilijczyków.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Piłka to nie taniec na rurce i nie musi łądnie wyglądać, Hiszpania nie strzeliła nawet gola więc co tu rozkminiać o zwycięztwie, takie typy właśnie padają jak grajek z kilku metrów gola nie potrafi strzelić, lub przestrzela bramkę gdy bramkarza nie ma tam gdzie trzeba.

A na wzrosty kursów raczej bym nie liczył, Hiszpanie za lekko podeszli do meczu jednak do wygranej nie brakowało nic innego jak skuteczności, gdyby zdobyli bramke z ,setki, w 1 połowie pewnie skończyło by się ze 3-0 bo Szwajcaria musiała by zmienić taktykę bo już od początku grali na utrzymanie wyniku
 
karateka 0

karateka

Użytkownik
Ja się zgodzę tutaj z kolegą Los Blancos z kilku postów wyżej. Mecze są po prostu dziwne. Tak jakby drużyny o okreslonym potencjale nie wykorzystywały go w 100 a 50 %. Rozumiem jeden mecz, dwa ale nie prawie wszystkie. Jak na razie najlepszy mecz oglądałem dzisiaj (Honduras - Chile). Co do Hiszpanów...hmm...duża sensacja mimo szacunku dla Szwajcarów. Fakt faktem, że trener Del Bosque nie pasuje do prowadzenie takiej drużyny. Villa partolił niemiłosiernie w pierwszej połowie więc mysłałem niech go zmieni Torresem - ale ten był jeszcze gorszy. To co jeszcze rzucało mi się w oczy to uparte granie Hiszpaów górą, gdzie praktycznie 99% takich wrzutek padało łupem dobrze ustawiających się Helwetów. Myślę, że bardziej skutek przynisłoby szybkie granie po ziemi (patrz Niemcy) ale cóż trenerem to ja nie jestem ;)
W grupie więc namieszało się totalnie. Owszem Hiszpania wygra z Hondurasem i przed meczem Chile - Szwajcaria 3 drużyne będą mieć po 3 pkt. Będzie ciekawie - taki mały optymistyczny akcent ;)
 
danon 0

danon

Użytkownik
Po niektórych meczach mam wrażenie, że Europa jest 100 lat za Chilijczykami .
Nie podniecaj się tak jednym meczem. Zagrali świetnie fakt, ale zagrali też beznadziejnie w wykańczaniu akcji. Nie powiem ile powinno być, ale napastnicy podstawowych jedenastek niezłych europejskich drużyn powinni wykorzystywać przynajmniej 1/3 takich sytuacji.
Nikomu nie podoba się ten mundial i tak zostanie do końca! Pomyślcie co będzie kiedy w fazie pucharowej spotka się np. Szwajcaria z Japonią? Takich meczów będzie więcej, bo gra Europy (a za nią reszta świata, ale bez Afryki ;) ) wygląda tak samo... Teraz żadnego trenera nie obchodzi piękny styl, bo kto pamięta pięknie grające drużyny sprzed 10 lat? Holandia, Brazylia, Hiszpania nagle zapomniały o pięknej grze sprzed kilkunastu dni?
Poczekamy z 8 lat zanim znowu wszyscy przerzucą się na taktykę: więcej strzelić niż stracić...
 
H 177

h3sus

Użytkownik
Mnie ogólnie w tym turnieju wkurza strasznie wuwuzele, przecież to nie brzmi jak doping tylko rój os.
Co do meczu Hiszpanów, zagrali ładnie dla oka ale nie skutecznie wydaje mi się jednak iż wyjdą oni z grupy. Teraz w meczu z Hondurasem będą musieli się zrehabilitować i pewnie skończy się to 3,4-0 bo gracze Hondurasu nie zamurują tak bramki jak Szwajcarzy czy wczoraj Koreańczycy. Kwestia awansu rozstrzygnie się w meczach Szwajcarii i Chile oraz Hiszpanie i Chile. Wg mnie Hiszpanie poradzą sobie również z graczami Chile bo po tym meczu powinni zejść na ziemie i dostać przysłowiowego kopa i dać z siebie maxa. Więc kwestia drugiego miejsca rozstrzygnie się w meczu Chile i Szwajcarii a jak dla mnie drużyną lepszą jest Chile i to oni zajmą drugie miejsce bo przegrają z Hiszpanią ilością goli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom