>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa H - Hiszpania, Szwajcaria, Honduras, Chile

Status
Zamknięty.
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Wy widzieliście to co ja , to jest nie pojęte co Hiszpanie zrobili :;/: nie dość że przegrali to jeszcze kolejny under, wam też się wydaje że z tym Mundialem jest coś nie tak czy tylko ja mam takie wrażenie/ Francja, Anglia, Brazylia teraz Hiszpania i jeszcze do kilku drożyn można mieć takie zastrzeżenia, że głowa mała...
Też tak mi się wydaje. Pozostaje mieć tylko nadzieje, że 2 i 3 kolejka spotkań dostarczy nam więcej emocji i będziemy mogli oglądać najlepszy, na światowym poziomie futbol.
Pytanie jest tylko, czym spowodowany jest ten brak goli. Być może jest to spowodowane wysokością w RPA. Jak wiadomo, im wyżej tym gra się trudniej. Inną opcją jest przetrenowanie zawodników. Nie wydaje mi się jednak, żeby dotyczyło to wszystkich drużyn.
 
naix 344

naix

Użytkownik
Hiszpanii życzę awansu z pierwszego miejsca tylko z tego powodu że na taki wynik postawiłem, Ville miałem za o wiele lepszego snajpera, te sytuację które miał Villa wydaje mi się że dał by rade wykorzystać chociażby nasz reprezentant Robert Lewandowski, jak na zawodnika za 40 mln euro niczego nie pokazał a nawet się sam poniżył, natomiast obrońcy Hiszpanii byli nastawieni na atak bardziej niż napastnicy Szwajcarów i to właśnie dlatego padła bramka która była strzelona &quot;fuksem&quot;, i tak jak kolega kilka postów wyżej już napisał pomimo tego że nie wygrali chyba żadnego pojedynku główkowego po dośrodkowaniach drużyna dalej uparcie grała górą, a pozwolę sobie zauważyć że przy zagraniach piłek w tempo były tworzone dużo groźniejsze sytuacje których mimo wszystko napastnicy nie wykorzystywali,generalnie każda formacja w drużynie Hiszpanii zasługiwała na parę uwag, po co im 70 % posiadania piłki skoro nie umieją strzelić nawet bramki ?? W drugiej połowie przetrzymywanie piłki przez Hiszpanów już nie było ładne ale wręcz irytujące bo po każdym przejściu w pobliże pola karnego przeciwników piłka została dośrodkowana z oczywistym rezultatem albo została ona cofnięta do obrońców i tak w kółko aż do końcowego gwizdka, jedyne co mi się w ich grze spodobało to strzał Xaviego który trafił w poprzeczkę.
 
T 0

tamanamuss

Użytkownik
Hiszpanom zabrakło tylko skuteczności. Ogólnie gra Hiszpanów mi się podobała ale nie rozumiem dlaczego prawie wszystkie akcje szły prawa stroną a dośrodkowywał niedysponowany Navas.
Zobaczycie jak Chile bez garbu faworyta rozprawi się na luzie z tymi samymi Szwajcarami ale nie poradzi sobie z Hiszpanią. Na moje 3 drużyny będą miały po 6pkt i zdecyduje ilość bramek. Honduras zero i do domu, tylko z kim?
 
fanabujaka 0

fanabujaka

Użytkownik
Chile! Zaskoczyli pozytywnie, przyjemna piłka dla oka na tle... Hondurasu, no właśnie na tle Hondurasu, to nie jest żaden wykładnik potencjału podopiecznych Bielsy. Tak czy inaczej meczyk przyjemny ;)
Szwajcaria!! ???? ???? ???? No kto by przypuszczał. Pierwsza WIELKA niespodzianka mistrzostw. Hitzfeld przypomniał o sobie po raz kolejny. Hiszpanie teraz z Hondurasem, gdyby tak grali z Chile, a ci sprężyli się, to kto wie czy ostatni mecz nie byłby dla nich tym czym dla Polaków trzecie starcia na ostatnich wielkich imprezach
A Webb 5 min doliczył pajac jeden ;*
 
L 0

lukasz26tg

Użytkownik
Wiecie , podziele sie z wami swoją refleksją. Zbliza się weekend , i w moim portwelu po zaplaceniu różnych rachunków zostało 300 zł. Mialem to miec do konca miecha na male co nie co. Postawilem Helsinki i Hiszpanow , chcialem zarobic 200 zl. NAwet nie wiec jaki czuje teraz bol , bo rankiem chcialem postawic Singapurskie Etoile i Chile i Helsniki i nie bawic sie Hiszpanami ???? i tak 3:0 Etoile , HJK wygralo CHile wygralo
a pretendenci...NIE wytrzymali presji , parcia , nogi mieli rozregulowane , grając na luzie ograli polakow 6:0 , grając na spięciu , przegrali. Zycze im by w pojedynku z Chile zanotowali porazke , bo pilkarsko są lepsi , jednak na mundialu odstają od chile. Chlopaki z chile bez zadyszki , grają na wiekszych wysokosciach i moim zdaniem , [cenzura by admin] hiszpanów jak sie patrzy !!!! TAK MI DOPOMÓZ BÓG !
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Jestem kolejną osobą, która straciła kasę na hiszpanach, ale nie o tym.
Obstawiając ten mecz należało brać po uwagę wypowiedzi niektórych hiszpanów po meczu z Polską - (nie pamiętam kto to powiedział) tu cytat lub jego parafraza &quot; mecz z Polską nie jest wyznacznikiem naszych możliwości&quot; i jak widać nie był. Mam nadzieje, że Szwajcarzy i Chile awansują do następnej rundy, a hiszpanom pozostanie powtarzanie &quot; grali jak nigdy przegrywali jak zawsze&quot;.
Z pełną premedytacją piszę hiszpanie z małej litery, dlatego proszę o nie wytykanie mi tego błędu.
 
H 0

hazio

Użytkownik
brawa dla Hiszpanii za wspaniałą gre ! to nic,ze 100 zl w plecy ???? niezla strzelanka była w dzisiejszym spotkaniu ze Szwajcarią, niestety szczęscie dopisalo Szwajcarom...a zdecydowanie zabrakło Hiszpanom. Nie ukrywam rozczarowania no ale cóż...w ostatniej chwili zmienilem z underu 2.5 na win ...szok. no ale ważne żeby zdrówko było ????
 
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Byłem dzisiaj w totomixie świadkiem jak koleś nie zdąrzył zagrać 3500zł na Hiszpanów z Handicupem. (spożnił sie jakies 4 min...)
Najpierw zacząłł przeklinać itp....i pozniej wyszedł.

Koles teraz ładnie miche cieszy. :grin:
 
B 0

bjedek

Użytkownik
Żeby mój kupon został uratowany to Chile musi wygrać ze Szwajcarią, Hiszpania rozgromić Honduras. Następnie wygrać z Chile i Honduras musi zremisować ze Szwajcarią. Boże co Ci Hiszpanie w ogóle odwalili, nie mam pytań. Mój główny kupon długoterminowy na 90% poszedł się...
 
T 0

tequilla

Użytkownik
Nie wierzyłem, że Hiszpania może zostac mistrzem, ale też nie wierzyłem, że z łatwością nie zajmą pierwszego miejsca w grupie. No, a teraz pierwsze miejsce, prawie na pewno im uciekło. I jeśli awansują Brazylia w 1/8 i do domu papa.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f280/grupa-h-hiszpania-szwajcaria-honduras-chile-44430-2.html#post1656725


a ja pozdrawiam wszystkich, którzy grali taśmy i bety na 1. miejsce Hiszpanii w grupie!!

gdzie są teraz ci ludzie?? powiedzcie coś :razz:
Ja grałem na Hiszpanów jako zwycięsce grupy i kolego już się tutaj tak nie jaraj bo pozostały jeszcze 4 mecze w tej grupie i zwycięstwo Hiszpanów jest jak najbardziej możliwe, bo wątpie by Szwajcarzy nie przegrali z Chile. Hiszpanie wygrywają dwa kolejne mecze i mają 1 miejsce.
Pamiętajcie Panowie, że to jest turniej i tutaj nie liczy się jak kto zaczyna, a jak kończy. Ostatnie dwa mundiale Hiszpanie w grupie w obu po 3 zwycięstwa w pięknym stylu i co ? ... i nic szybciutko odpadali. Teraz może być inaczej ...
A do Pana wyżej ... a Brazylia powaliła na kolana ? gdyby nie przypadkowa bramka nie wiadomo czy by to spotkanie wygrała... ograła teoretycznie najsłabszy zespół grupy jedną bramką, a w tej grupie bramki mogą się liczyć i kto więcej wygra z Koreą ten awansuję. Wcale nie jestem pewien, iż Brazylia zdoła przejść do kolejnej rundy !
 
T 0

tequilla

Użytkownik
Ale ja doceniam kunszt Hiszpanów i naprawdę źle im nie życzę. Wydaje mi się tylko, że oczekiwania w stosunku do nich były zbyt rozbuchane i że wcale nie są głównym faworytem do zwycięstwa, a na tą chwilę sytuacja z 1998 kiedy nie wyszli z grupy wydaje się całkiem prawdopodobna.
Choć oczywiście nie twierdzę, że na pewno tak będzie.
 
karateka 0

karateka

Użytkownik
Co do Hiszpanów to ich mecze sparingowe nie zachwycały - 3:2 z Arabią Saudyjską i 1:0 z Koreą Płd. Mecz z Polakami celowo pomijam bo nie był to nawet sparing a zwykły trening. Mimo wszystko twierdziłem, że w najgorszym wypadku zremisują. Po tym wczorajszym buki się na pewno masakrycznie cieszą bo masa ludzi na całym świecie umoczyła na tym meczu (w tym i ja). Naprawdę nie chcę być złym wróżbitą ale coś czuję, że mogą z grupy nie wyjść, no ale zobaczymy jak skończy się mecz Chile - Szwajcaria. A pomyśleć, że właśnie na Hiszpanię był najniższy kurs na drużynę wychodzącą z grupy (1,02) ;) .....
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Każdy, kto powie, że widział w Szwajcarach zwycięzce nazwę KŁAMCĄ! Każdego. Tego co widział tu remis szaleńcem lub naiwniakiem, ale zwycięzców Szajcarów kłamcą.
Po tym co Hiszpania grała w towarzyskich meczach to naiwniakiem jest ten co na nich stawiał po śmiesznym kursie z wybitnie defensywną Szwajcarią , ja ograniczyłem się do remisu po połowie gry i 2.65 ładnie weszło.
 
S 1

splot

Użytkownik
ludziska ledwo pierwsza kolejka a wy już wydajecie wyroki. Swiss wygrali ale ich bramka to zasługuje na &quot;bramkę XXI wieku&quot; :browar565: już dawno tak się nie naśmiałem :grin: Chile powinno ich rozłożyć a z Hondurasem to zrobią remis :razz: Hiszpanie przejdą przez Chile i Honduras i z drugiego wyjdą.
Wszystkim którzy zagrali Hiszpania win Group szczerze współczuje. Ale na osłode dodam że zagrałem &quot;wyjdą z grupy&quot; :;/: i jest gorąco
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
W drugiej kolejce Chile musi wygrać ze Szwajcarami, a Hiszpania rozgromić Honduras żeby mieć w miarę bilans bramek. Wtedy sytuacja będzie taka, że Chile ma 6 pkt a Hiszpania i Szwajcaria po 3 ale bilans na korzyść Hiszpanów. Wtedy w ostatniej serii Szwajcaria wcale nie musi wygrać z Hondurasem - może być tam niespodzianka i wchodzi Hiszpania i Chile, natomiast w innym przypadku, czyli wygranej Swiss, Hiszpanie również muszą wygrać i wszyscy oprócz Hondurasu z zerowym dorobkiem będą mieli po 6 pkt. Scenariusz nawet prawdopodobny dla osób, które mają awans Hiszpanii i Chile (jak ja). Jedyne co mnie cieszy w przegranej ESP to to, że zagrałem sobie za małą stawkę mini taśmę i miałem na niej Hiszpania 6.5 i na to zdarzenie &quot;jedynka&quot; a w buku naziemnym to jest under. W bet365 widziałem 2.50 na komplet punktów więc od razu pomyślałem, że jest to over, który łatwo wejdzie a już nie wszedł.
 
H 177

h3sus

Użytkownik
Nie no Panowie nie żartujmy sobie z tym że Hiszpania nie wyjdzie. Teraz rozgromią Honduras 3-4:0 bo co jak co ale Honduras jest strasznie słaby. Jeżeli chodzi o mecz z Chile to po pierwsze gracze z Chile są niscy co przy akcjach skrzydłami i wrzutkach graczy z Hiszpanii będzie owocowało przewagą właśnie Hiszpanów, w dodatku Chile gra otwartą piłkę co wiemy jak się kończy ????
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
Żeby Hiszpanie nie wyszli to trzy ekipy musiałby się porozumieć ze sobą. Chile z Szwajcarami powinno wygrać ponad 5:0. Później Honduras powinien murować bramkę ,aby Hiszpanie im nie wbili dużo bramek. Następny mecz to Szwajcaria rozgramia Honduras z z 10:0 ,a Chile broni się i gra na remis ,nawet przy porażce mieliby lepszy bilans bramkowy od Hiszpanów. Ale idąc takim tokiem rozumowania ,to Honduras by musiał mieć bialns bramkowy z -15 ???? . Jest to możliwe ,ale bardzo małoprawdopodobne.
Ale to by było tak oczywiste ,że wszyscy by zbojkotowali ten mundial za takie jawne wałki.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Może dadzą radę, jak na razie wielcy faworyci z Europy są nieźle zagrożeni, więc nie tylko w ekipie Hiszpanów jest gorąco. Ja chciałem, żeby jak najwięcej mniej znanych ekip wyszło, ale nie liczyłem, że faworyci będą się tak potykać. Na pewno dla wielu jest to niespodzianką, ale przyznajcie, gdyby nie to, piłka nie byłaby tak ekscytująca :browar565::browar565::browar565:
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
. a Brazylia powaliła na kolana ? gdyby nie przypadkowa bramka nie wiadomo czy by to spotkanie wygrała... ograła teoretycznie najsłabszy zespół grupy jedną bramką, a w tej grupie bramki mogą się liczyć i kto więcej wygra z Koreą ten awansuję.
Korea pokazała się nieźle i może tu jeszcze urwać punkty. Przypadkowa bramka Brazylii? Nie ośmieszaj się. Tym właśnie Brazylia różni się od Hiszpanii, że jak mecz nie wychodzi i rywal się muruje, to indywidualne umiejętności graczy pozwalają im podejmować takie decyzje, jak Maicon i nawet pomysł o małym prawdopodobieństwie powodzenia potrafi zamienić się w bramkę. W tym golu 0 przypadku, raczej kunszt Maicona, Elano oraz Melo w rozegraniu i wykończeniu akcji.

Żeby Hiszpanie nie wyszli to trzy ekipy musiałby się porozumieć ze sobą. Chile z Szwajcarami powinno wygrać ponad 5:0. Później Honduras powinien murować bramkę ,aby Hiszpanie im nie wbili dużo bramek. Następny mecz to Szwajcaria rozgramia Honduras z z 10:0 ,a Chile broni się i gra na remis ,nawet przy porażce mieliby lepszy bilans bramkowy od Hiszpanów. Ale idąc takim tokiem rozumowania ,to Honduras by musiał mieć bialns bramkowy z -15 ???? . Jest to możliwe ,ale bardzo małoprawdopodobne.
Ale to by było tak oczywiste ,że wszyscy by zbojkotowali ten mundial za takie jawne wałki.
HAHAHAH dawno się tak nie uśmiałem. Spójrz sobie w tabelę grupy, zauważ, że Hiszpania ma jak na razie 3 punkty mniej od Szwajcarii oraz Chile. No naprawdę, rewelacyjny jesteś, po prostu nie wiem, czy chciałeś rozśmieszać ludzi tym postem, ale mimo wszystko udało się to Tobie perfekcyjnie;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom