>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa H - Hiszpania, Szwajcaria, Honduras, Chile

Status
Zamknięty.
M 0

mario1601

Użytkownik
Nigdzie nie mogę znaleźć, może ktoś to wie - co decyduje o miejscu w tabeli przy równej liczbie punktów? Co gdy tyle samo punktów ma więcej niż 2 drużyny? A jak to jest gdyby wszystkie 4 drużyny miały tyle samo punktów, strzelonych, jak i straconych bramek?
Edit: znalazłem ????
W GRUPIE KAŻDY ZESPÓŁ GRA Z KAŻDYM. Za zwycięstwo dostaje 3 punkty, za remis 1, za porażkę 0. Przy równej liczbie punktów o miejscu w grupie decydują kolejno: lepsza różnica bramek i większa liczba goli strzelonych we wszystkich meczach grupowych. Jeśli dwa lub więcej zespołów mają identyczny bilans we wszystkich trzech powyższych kategoriach, o kolejności decyduje wynik bezpośredniego meczu między zainteresowanymi drużynami. Jeśli w tym przypadku był remis, decyduje losowanie. Do fazy pucharowej kwalifikują się zespoły z 1. i 2. miejsca w grupie.
za pośrednictwem: http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Regulamin-MS-w-pigulce,artykul,78924,1,505.html
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
jak jest różnica miedzy golami strzelonymi, a straconymi taka sama to decyduje liczba goli strzelonych (kto więcej strzelił patrz USA), jeśli wszystko jest równe to ranking
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Chile VS Szwajcaria ✅✅✅


Wszyscy się zachwycają wygraną Szwajcarii nad Hiszpanią ja jestem odmiennego zdania. Gdyby nie fatalna skuteczność Hiszpanów i gwiazdorstwo byłoby po meczu już w pierwszej części spotkania. Według mnie Chile nie wygra z Hiszpanią w ostatnim swoim grupowym spotkaniu dlatego w tym meczu muszą zainkasować 3 pkt nie ma innej opcji jak chcą wyjść z grupy ???? . Podoba mi się ich futbol , potrafią grać szybko wymieniać piłkę jak dla mnie drużyna z kontynentu Amerykańskiego pokaże jutro Szwajcarom gdzie ich miejsce. W pierwszym meczu wygrali skromnie 1:0 ale mogło być spokojnie 2:0 czy nawet 3:0. Szwajcaria bez Senderosa co będzie dużym osłabieniem. Kurs 2,25 na Chile rośnie więc poczekam do jutra może jeszcze skoczy na 2,3... Będzie to mecz do pierwszej bramki dla Szwajcarów potem się wszystko posypie i skończy się gra na murowanie bramki :cool:. Polecam oglądnąć HIGHLIGHTS meczu Szwajcarów i zobaczyć co się działo z ich obroną jak następowała szybka wymiana piłki przez Hiszpanów. Chile jak zagra swoje spokojnie wygra ten mecz .
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
oczywiście, że tak, futbol to prawdopodobieństwo - na 100 spotkań 80 wygrają Hiszpanie, będzie 15 remisów i 5 wygranych Szwajcarów (statystycznie), skoro akurat trafiliśmy na te 5 meczów, no cóż, zdarza się. Mecz rozpoczyna się od 0:0 i każdy scenariusz jest możliwy, w tamtym meczu mogło być 4:0 dla Hiszpanów i nikt by już tego spotkania nie pamiętał, jednak los tak chciał i koniec...
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Hiszpania - Honduras
Typ: over 2,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: gamebookers
Hiszpanie jak wiadomo są bardzo podraznieni po porazce 0;1 ze Szwajcarią. W tym meczu beda chcieli udowodnic wszystkim ze dalej nalezy ich brac pod uwage jesli chodzi o faworytów do wygrania turnieju. Mysle ze wyjda z bardzo ofensywnym nastawieniem i beda chcieli nie tyle co wygrac a wygrac przekonywujaco. Potencjał do tego maja wiec mysle ze ten typ jest bardzo prawdopodobny zwłaszcza ze Honduras nie dysponuje nawet srednmio solidna defensywą.
 
G 0

gwiazdorvoytas

Użytkownik
ja juz nic nie wiem po tych dotychczasowych meczach, wlochymialo byc izi - wtopa anglia izi wtopa to dlaczego hiszpania ma jutro wygrac (i to jeszcze 4-0) rozmawialem ze znajoma z toto od poczatku mistrzostw w jej punkcie nikt nie wygral nic ciekawego caly czas wysyla pieniadze do centrali tak naprawde na tych mistrzostwach tylko buki zarobily i to krocie lepiej zlapac sie za tenis
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
ja juz nic nie wiem po tych dotychczasowych meczach, wlochymialo byc izi - wtopa anglia izi wtopa to dlaczego hiszpania ma jutro wygrac (i to jeszcze 4-0) rozmawialem ze znajoma z toto od poczatku mistrzostw w jej punkcie nikt nie wygral nic ciekawego caly czas wysyla pieniadze do centrali tak naprawde na tych mistrzostwach tylko buki zarobily i to krocie lepiej zlapac sie za tenis
Popieram Cie kolego, te mistrzostwa sa fatalne i trudne do przewidzenia. Czuje ze Hiszpania znowu moze stracić punkty... 1X na Hiszpanów, ale nie ma takiego zdarzenia. Dlatego TYP 1 na Hiszpanie z Hondurasem nie oplaca sie grać!
 
cabanas 0

cabanas

Użytkownik
Co do Chile się zgadzam i myślę że warto zagrać na ich zwycięstwo w tym meczu. Natomiast wasze opinie na to że Hiszpanie znwou mogą stracić pkt za bardzo mnie nie przekonują. Hiszpania to Hiszpania i raczej 2 wtop w 2 meczach nie zrobią. Ja myśle że dzisiaj od poczatku wyjdą 2 napastnikami i to spotkanie zdecydowanie wygrają z najsłabsza drużyna z grupy H. Bo muszą sobie podreperować bilans bramkowy. Bo czuję że w tej grupie może się skończyć że Hiszpania, Szwajcaria i Chile skończą z 6 pkt na koncie i o awansie będzie decydował bilans bramkowy.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
~~Żeby wygrać trzeba grać~~
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
co do zwycięstwa Hiszpanów raczej jestem pweny to drugi mecz ciężko jest wytypować niby Szwajcaria miała dużo szczęscia ale skąd mamy wiedziec że i również nie będą mieli z Chile,mi się wydaje że padnie bramkowy remis nie wiem jakie są wasze opinie ????
 
C 0

carvallho

Użytkownik
Hiszpania musi zagrać jeszcze bardziej ofensywnie. Nie ma straszyć Torresem z ławki, powinien zagrać od pierwszej minuty. Atak Villa-Torres i gładkie 3-0. A tak dla przypomnienia- mundial 82 w Hiszpanii................. Hiszpania -Honduras 1:eek:ne:grin:
 
M 0

msk82

Użytkownik
chile-szwajcaria
tylko zauważcie że zwycięstwo w tym meczu bardzo przybliży kogoś do 1 miejsca w tabeli co ma ogromne znaczenie w dalszej fazie mundialu bo zajęcie 2 miejsca powoduje że w 1/8 spotkają się z brazylią !!! szwajcaria nie odpuści tak łatwo więc może być różnie...
 
cabanas 0

cabanas

Użytkownik
Jeśli Chile poprawie skuteczność to myśle ze to wygraja. Szwajcaria wszym zdaniem zagrała dobrze z Hiszpania ? ile oddali strzałow 1,2? Na nieszczęscie padła bramka. A dzisiaj będzie inaczej obie druzyny zagraja na wymianie a w przodzie zdecydowanie mocniejsze jest Chile z Sanchezem na czele a w obwodzie jest jeszcze Mark Gonazales ciekawe czy zagra Humberto Suazo tez bardzo dobry zawodnik.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
?? na jaką wymianę?? Szwajcarzy w tym meczu jak ugrają remis to będą w raju bo Honduras takim stylem gry to zgniotą. 3pkt od Hiszpanów i 3 od Hondurasu, Chile da im ten jeden punkt i kolejność wyjścia z grup, którą masa osób tak namiętnie typowała chyba się nie sprawdzi. Chile bardzo piękny football ale skuteczność bardzo brzydka. Pan który jest trenerem Szwajcarów i którego wszyscy znają już o to zadba żeby reszta poszła po jego myśli. Oprócz zawodników okazuje się że najważniejszy jest też trener który opracuje odpowiednie techniki i odpowiednio swoich pupili przygotuje. Majstersztyk.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ja mam nadzieję że Szwajcaria dzisiaj przegra bo w meczu z Hiszpania nie zasłuzyli swoją grą na zwycięstwo...Dzisiaj liczę na poprawę skuteczności zespołu z Ameryki Południowej i wynik jaki typuje to 2:0 lub 2:1 dla Chile. Napewno trener Szwajcarów ustawi swoj zespoł jak z Hiszpanami czyli obrona obrona i wybicie piłki do przodu a tam może się coś uda...Jak dla mnie zwycięstwo Chile.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
z tej grupy jak najbardziej do grania dziś dubel Chile+Espana over 1,5 ????
ja rozumiem że Hitzfeld potrafi dobrze ustawić drużynę trala lala i tak dalej, ale zobaczcie na to co prezentują południowoamerykańskie zespoły w tym turnieju - moim zdaniem dzisiejszy mecz będzie analogiczny do wczorajszego spotkania Paragwaj - Słowacja ???? i wiem że Helweci są 3 razy mocniejszym teamem od naszych południowych sąsiadów, ale w stylu gry widzę duże podobieństwa - tyle że trener znacznie lepszy ;)
PS: ciekawe jak wyglądałaby reprezentacja Szwajcarii gdyby grali tam &quot;prawdziwi&quot; Szwajcarzy (a szczególnie ich ofensywa)... ;)
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Typy Bońka:
ChileSzwajcaria: typ x kurs: 3.10 Expekt
Technika vs Taktyka. Zespół Szwajcarii mimo że składa się przede wszystkim z młodych piłkarzy gra bardzo statycznie i ostrożnie. Jeśli będą potrafili dobrze powstrzymać ofensywę Chile i skutecznie skontrować to mogą powalczyć o remis. Podział punktów to najbardziej prawdopodobny wynik zwłaszcza, że drużyny osiągały podobne rezultaty w meczach kontrolnych.
Więcej typów Bońka na stronie Expekt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom