>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa H [POLSKA, Senegal, Kolumbia, Japonia]

Status
Zamknięty.
danonxpl 190

danonxpl

Użytkownik
Po prostu 20 lat świadomego kibicowania tej reprezentacji i jeżdżenia za nią po turniejach, nauczyło mnie jednego: nie miec ŻADNYCH oczekiwań i być mile zaskoczonym (euro 2016), niż niemile zawiedzionym (mś 2002, mś 2006, euro 2012). Nie jesteśmy piłkarską potęgą i nigdy nie będziemy.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Prawdziwe januszowanie to jest bycie właśnie takim malkontentem i uważanie się za mądrzejszego od innych bo zamiast się cieszyć ze święta piłki nożnej jakim jest mundial i tego że twój kraj na nim jest to jest się smutnym jak pajac
Cytując chłopaki nie płaczą - &quot;Przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pi*da forum&quot;, naprawdę jest mi was żal, a najśmieszniejsze jest to że żadnego balonika nie ma, od początku piłkarze na konferencjach mówili że mundial to jest najcięższe wyzwanie dla każdej drużyny i praktycznie każdy sobie zdaje z tego sprawę, ale wy nie potraficie rozróżnić zwykłego optymizmu i zdrowego kibicowania swojemu krajowi od pompowania balonika, co według was zdrowym podejściem jest narzekanie i zakładanie że odpadniemy po 3 szybkich meczach? Dla mnie to jest chore podejście i musicie być bardzo smutnymi ludźmi że tak uważacie
Nie pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 12

mrowagno

Użytkownik
Prawdziwe januszowanie to jest bycie właśnie takim malkontentem i uważanie się za mądrzejszego od innych bo zamiast się cieszyć ze święta piłki nożnej jakim jest mundial i tego że twój kraj na nim jest to jest się smutnym jak pajac
Cytując chłopaki nie płaczą - &quot;Przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pi*da forum&quot;, naprawdę jest mi was żal, a najśmieszniejsze jest to że żadnego balonika nie ma, od początku piłkarze na konferencjach mówili że mundial to jest najcięższe wyzwanie dla każdej drużyny i praktycznie każdy sobie zdaje z tego sprawę, ale wy nie potraficie rozróżnić zwykłego optymizmu i zdrowego kibicowania swojemu krajowi od pompowania balonika, co według was zdrowym podejściem jest narzekanie i zakładanie że odpadniemy po 3 szybkich meczach? Dla mnie to jest chore podejście i musicie być bardzo smutnymi ludźmi że tak uważacie
Nie pozdrawiam
Dokładnie. Stwierdzasz fakt, że Polacy mają spora szansę na wyjście z grupy to pompujesz balonik, a jak mówisz, że szybkie trzy mecze i do domu to jesteś znawca i obiektywnie patrzysz, gdzie na papierze nie jesteśmy w żadnym wypadku gorsza drużyna od pozostałych w naszej grupie. Chore podejście, naprawdę chore. Gdybym miał wielkie oczekiwania to powiedziałbym, że wszystkie mecze wygramy po 3-0, a obiektywnie rzecz biorąc 5 punktów spokojnie jesteśmy w stanie wywalczyć. Przy większym szczęściu, dobrej taktyce i dyspozycji dnia myślę, że 6 czy 7pkt jest w zasięgu. 9pkt nikt w tej grupie nie zdobędzie.
 
patryk_zachod 3

patryk_zachod

Użytkownik
Polecam kufel dobrego chłodne piwa przed napisaniem postu, w końcu chodzi o merytoryczną dyskusję..
Pompowanie balonika to takie magiczne sformułowanie na które lubią powoływać się wszelkiej maści komentatorzy pytani po ewentualnej porażce dlaczego nie wyszło.
Jako kibice, a najważniejsze Polacy logiczne, że zawsze oczekujemy jak najlepszego wyniku, a jak nie wyjdzie.. trudno, parę kuponów się utopi, wypije się trochę więcej niż zazwyczaj, wróci się następnego dnia do pracy i będzie czekało na kolejne eliminacje, tyle.
Wszelkie pompowanie baloników zostawmy Engelom, Janasom i innej maści Listkiewiczom, &quot; eksportom &quot; dot. każdego pytania. W Polsce każdy musi być ekspertem, każdy musi znać odpowiedzieć na każde pytanie, żaden z tych, którzy siedzą w studiach i mówią te farmazony nie ma na tyle odwagi, żeby powiedzieć &quot; za mały jestem żeby to komentować, grałem w zupełnie innych czasach &quot;
Mamy reprezentację złożoną z graczy z najlepszych lig świata, którzy mają doświadczenie w grze nie tylko o krajowe puchary, ale także w Lidze Europy i Lidze mistrzów, to jest ich praca gdzie muszą zmagać się ze stresem, z tego żyją i z tego zarabiają pieniądze więc błagam Was.. choć na tym forum nie mówmy pompowaniu balonika
Subiektywnie:
Nasza grupa do łatwych nie należy ale nie jest to kosmos w różnicach umiejętności. Możemy powalczyć z każdym i z każdym w tej grupie wygrać. Jeśli wytrzymamy kondycyjnie to o technikę się nie martwię. W 1/8 trafiamy na Belgię lub Anglię ( niespodzianki się nie spodziewam ) więc również drużyny na naszym poziomie, Anglia to już nie ten zespół co 8 lat temu. Co dalej ? --- nie wiem, nikt nie wie jak to się potoczy. Nie mniej, skończmy biadolenie i rozkoszujmy się mundialem. Cytując nasze hasło PZPN - Polska Dawaj !
Myślę, że 7 lipca będziemy to sprawdzać kursy na naszych
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 12

mrowagno

Użytkownik
Polecam kufel dobrego chłodne piwa przed napisaniem postu, w końcu chodzi o merytoryczną dyskusję..
Pompowanie balonika to takie magiczne sformułowanie na które lubią powoływać się wszelkiej maści komentatorzy pytani po ewentualnej porażce dlaczego nie wyszło.
Jako kibice, a najważniejsze Polacy logiczne, że zawsze oczekujemy jak najlepszego wyniku, a jak nie wyjdzie.. trudno, parę kuponów się utopi, wypije się trochę więcej niż zazwyczaj, wróci się następnego dnia do pracy i będzie czekało na kolejne eliminacje, tyle.
Wszelkie pompowanie baloników zostawmy Engelom, Janasom i innej maści Listkiewiczom, &quot; eksportom &quot; dot. każdego pytania. W Polsce każdy musi być ekspertem, każdy musi znać odpowiedzieć na każde pytanie, żaden z tych, którzy siedzą w studiach i mówią te farmazony nie ma na tyle odwagi, żeby powiedzieć &quot; za mały jestem żeby to komentować, grałem w zupełnie innych czasach &quot;
Mamy reprezentację złożoną z graczy z najlepszych lig świata, którzy mają doświadczenie w grze nie tylko o krajowe puchary, ale także w Lidze Europy i Lidze mistrzów, to jest ich praca gdzie muszą zmagać się ze stresem, z tego żyją i z tego zarabiają pieniądze więc błagam Was.. choć na tym forum nie mówmy pompowaniu balonika
Subiektywnie:
Nasza grupa do łatwych nie należy ale nie jest to kosmos w różnicach umiejętności. Możemy powalczyć z każdym i z każdym w tej grupie wygrać. Jeśli wytrzymamy kondycyjnie to o technikę się nie martwię. W 1/8 trafiamy na Belgię lub Anglię ( niespodzianki się nie spodziewam ) więc również drużyny na naszym poziomie, Anglia to już nie ten zespół co 8 lat temu. Co dalej ? --- nie wiem, nikt nie wie jak to się potoczy. Nie mniej, skończmy biadolenie i rozkoszujmy się mundialem. Cytując nasze hasło PZPN - Polska Dawaj !
Myślę, że 7 lipca będziemy to sprawdzać kursy na naszych
I takie podejście mnie się podoba. Grupa jest wyrównana z lekkim wskazaniem na naszych. Tak jesteśmy postrzegani w tej grupie jako zespół, który ma z niej wyjść i nie bójmy się tego. Nie widzę żeby Senegal czy Kolumbia były w czymś dużo lepsze. Moim zdaniem czekają nas wyrównane i wspaniałe mecze. Emocji nie zabraknie na pewno. Także do boju!
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
&quot;Zamiast się dogadać lepiej porwać się do szabel&quot; - witamy na polskim forum bukmacherskim :cwl: panowie...::zoltakartka:
Krycha przypomina mi młodego Hendersona:mad: wszystko fajnie, troska o tyły i niepopełnianie błędów w środku boiska, tylko do cholery po co on przytrzymuje tak długo piłkę??? Nie znoszę tego spowalniania akcji :mad: czasami mógłby klepnąć z pierwszej piły, czy to na bok czy prostopadle, przecież potrafi, widziałem w Premier League. Powinien za to dostać solidne zjeby od Nawałki:headbang:
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Kto strzeli wiecej goli w fazie grupowej
Lewandowski 2.90 , remis 3.90 , reszta kadry 2.10
Co myślicie o typie na reszte kadry? Typ z totolotka
 
patryk_zachod 3

patryk_zachod

Użytkownik
Kto strzeli wiecej goli w fazie grupowej
Lewandowski 2.90 , remis 3.90 , reszta kadry 2.10
Co myślicie o typie na reszte kadry? Typ z totolotka
Myślę, że Lewandowski będzie jednym z najbardziej krytych naszych zawodników i zajmie się bardziej rozgrywaniem i robieniem zamieszania w polu karnym niż faktycznie wykończeniem akcji, jego trafienia myślę że padną ze stałych fragmentów gry. Więc typ wydaje się jak najbardziej realny
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Polska vs Senegal pow 3,5 żółtych kartek w meczu kurs 1,50 buk: Totolotek
Polska vs Senegal kto więcej żółtych kartek: Senegal kurs 2,00 buk: Totolotek
Polska vs Senegal Senegal pow 2,5 żółtej kartki kurs 2,45 buk: Totolotek
Nawet nie sprawdziłem kto sędziuje... Wszystko mi jedno. Senegal gra bardzo ostro. Widać to już było w sparringach gdzie po obejrzeniu miałem to zagrać. Mają przewagę fizyczną, ostro grają i już samo to przemawia za typem. Wobec techniki i kultury gry naszej reprezentacji to może być ich jedyna broń. Mają słabą obronę, która może mieć problemy za nadążeniem za Lewym czy Turbo Grosikiem. Przeciwko typowi na więcej kartek dla Senegalu przemawia fakt, że Senegal ma bardzo szybkich zawodników w ataku i być może jedynym sposobem ich zatrzymania mogą być faule polskich obrońców dlatego też gram pow 3,5 kartek w meczu. W sparringu z Chorwacją było łącznie 6 kartek z czego aż 5 dla Senegalu. I to był mecz towarzyski...
 
N 0

noobisticated

Użytkownik
... Mają słabą obronę, która może mieć problemy za nadążeniem za Lewym czy Turbo Grosikiem...
Nie, nie mają słabej obrony. Skąd w ogóle takie założenie? Nie twierdzę, że analiza na żółte kartki jest zła. Bynajmniej, bardzo ciekawy zakład, lecz uwaga co do słabej obrony Senegalu jest grubo przesadzona.
 
N 0

noobisticated

Użytkownik
No to chyba inny mecz oglądaliśmy. Z tego co kojarzę to obrona Senegalu nie miała poważnych błędów poza drugim straconym golem i jeszcze jedną sytuacją około 50 minuty gdy była poprzeczka.
Sane, Koulibaly, Sabaly to nie są słabi obrońcy. Jeśli Senegal ma słabą obronę i traci 4 gole w ostatnich 10 spotkaniach, a nasza reprezentacja 13, to gdzie my jesteśmy?
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
No to chyba inny mecz oglądaliśmy. Z tego co kojarzę to obrona Senegalu nie miała poważnych błędów poza drugim straconym golem i jeszcze jedną sytuacją około 50 minuty gdy była poprzeczka.
Sane, Koulibaly, Sabaly to nie są słabi obrońcy. Jeśli Senegal ma słabą obronę i traci 4 gole w ostatnich 10 spotkaniach, a nasza reprezentacja 13, to gdzie my jesteśmy?
No właśnie co z naszą obroną ? Przecież tracimy mase bramek. A Mane będzie kręcił ...
Panowie ale co Wy się tak naszej obrony przyczepiliście? A tym argumentem, że straciliśmy 13 goli w ostatnich 10 meczach bym się w ogóle nie sugerował. Zdażył nam się gorszy mecz z Danią i stracilismy 4 gole. Poza tym inne mecze to były towarzyskie spotkania gdzie Nawalka testował grę z trzema obrońcami. Na Senegal już powinniśsmy wyjść normalnie czworką.
Natomiasty ostatnich meczów Senegalu nie widzialem więc się nie będę wypowiadać. Przekonamy się czy faktycznie są takim monolitem w defensywie już we wtorek
 
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Im bliżej meczu to jakoś jestem bardziej spokojny o naszych. Jak przypomnę sobie mecze z Euro’16 to generalnie nie daliśmy się „cisnąć” żadnemu rywalowi. Mecz z Niemcami mogliśmy nawet wygrać, porażka z Portugalia która wygrała ME po wyrównanym meczu. Do tego patrząc ze Afrykańskie zespoły ostatnio słabo prezentują się na MS kurs @1,40 na 1X pobiorę już dziś do jakiegoś grubego dubla. Senegal to nie są kreatywni piłkarze, wątpię ze będzie dochodzić sytuacji w której oni będą sobie klepać pod naszym polem karnym. Jakoś tego nie widzę, wydaje mi się ze to my będziemy częściej operować piłka. Mane aż tak bym się nie obawiał, drugi i jedyny gracz tej klasy czyli Koulibaly jest SO wiec w ataku nie pomoże. Sadio bazuje głównie na szybkości ale wierze ze nasi są przygotowani na to by nie dopuszczać do kontr z których żyje Mane. To tylko jeden gracz myśle ze wyczynu CR7 z wczoraj nie powtórzy ????
 
over-bet 915

over-bet

Użytkownik
Cześć!
Znalazłem super typ na jutro, Lewandowski faulowany minimum 2 razy, kurs 2.15 (u ruskich)
Niestety zakład max za 380 zł, ja już pograłem, nie mogę więcej razy niestety...
Co Wy na to??
edit: dzieki za czujnosc pogralem po fajnym kursie. w uni dla porownania taki kurs jest ale na over 3.5 fauli na Lewym /ranczo
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Kolumbia - Japonia 1,73 fortuna ⛔
Kolumbia bardzo mocna w ataku, gorzej wygląda obrona ale wiemy, że zespoły z Ameryki Południowej mają parcie do przodu. Nikt tam dużej uwagi nie przykłada do bronienia się, a raczej szybkość z przodu to klucz do dobrej gry. Kolumbijczycy zdają sobie sprawę, że to właśnie pierwszy mecz grupowy wydaje się być najłatwiejszym, bo rywal najmniej wymagający. Będą chcieli efektownie ale i z jak najmniejszym nakładem sił wejść w mundial i zgarnąć trzy punkty. Japonia po awansie do MŚ zwolniła trenera, który podobno psuł atmosferę,a i wyniki nie były przekonywujące. Dzięki temu do składu kadry wróciły znane nazwiska takie jak Kagawa. Mimo tych zmian nie wróże temu zespołowi punktów na tym mundialu. Okres przygotowawczy do mundialu tylko to potwierdza. Tylko zlekceważenie przeciwnika może doprowadzić tu do niespodzianki jednak mając na ławce Pekermana szansę na rozluźnienie przed meczem z Japonią jest minimalne. Sądzę, że Kolumbia pewnie sięgnie po komplet punktów w tym spotkaniu zdobywając też pokaźną zaliczkę bramkową.
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Cześć!
Znalazłem super typ na jutro, Lewandowski faulowany minimum 2 razy, kurs 2.15 (u ruskich)
Niestety zakład max za 380 zł, ja już pograłem, nie mogę więcej razy niestety...
Co Wy na to??
edit: dzieki za czujnosc pogralem po fajnym kursie. w uni dla porownania taki kurs jest ale na over 3.5 fauli na Lewym /ranczo
Jest jeszcze ten zakład? Nigdzie nie mogę go znaleźć ???? a kurs to promocja ????
edit: juz nie ma /ranczo
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Over 2.5 kartek w meczu
Polska - Senegal BAH 1.57

Powiem szczerze na wejściu - nie jestem wielkim fanem piłki kopanej. Oglądam w zasadzie niektóre mecze Ligi Mistrzów i takie imprezy jak Euro i MS.
Jednak koło takiego kursu na taki zakład nie mogę przejść bez reakcji. Dla mnie trzy kartki w meczu gdzie będzie latał Pazdan, Krychowiak, Glik (może) i ich przeciwnicy z czarnego ladu, którzy grają bardzo agresywnie, co udowodnił ich ostatni mecz, to linia, która musi być przekroczona.
Do tego mecz otwarcia, który praktycznie jest najważniejszy, niektórzy zawodnicy nie wytrzymają presji. Z jednej strony szybki grosik, blaszczykowski, z drugiej mane. Zadziorny lewy. To moim zdaniem mieszanka wybuchowa.
Do tego wszystkiego należy dopisać sędziego, który jest niedoswiadczony ma takich imprezach, nikt go nie zna. Podejrzewam, ze będzie chciał się pokazać, udowodnić, ze potrafi trzymać porządek. Patrząc ma jego historię meczów międzynarodowych - normalnie kartkuje. Od trzech do sześciu kartek ma mecz, więc nie widzę powodu żeby nagle nie wyciągał kartek.
Szczerze liczę, ze zagra młody Bednarek, uważam, ze wylapie ma stówkę kartkę.
Na koniec - sędziowie na tych mistrzostwach nie boją się pokazywać kartek. Może nie sypią jak w LM, ale każdy brutalny faul czy nieaportowe zachowanie jest karane.
Jak dla mnie zderzenie naszych gwiazd i zarazem lekkich drewniakow (np pazdan) z czarnymi koniani, którzy wyskocza na nas jak ja wojnę skończy się conajmniej trzema żółtkami. Elo
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sam pograłem na kartki w tym meczu, ale zastanawiam się bo od ogłoszenia arbitra kursy drastycznie wzrosły. Ja mam over 3,5 kartek po 1,50 co teraz jest po 2,15 (!) więc to jest ogromna różnica kursowa. Statystyki arbitra nie wskazują na takie kursy, ale prawdą jest, że jest bardzo niedoświadczony i w takim wypadku może dawać je częściej... Tak czy inaczej Senegal gra ostro i teraz tym bardziej linia over 2,5 jest jak najbardziej do grania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom