>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa H

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
- Real Madryt
- Juventus

- Zenit
- BATE Borisov
Zapraszam do komentarzy i pisania analiz na temat grupy H. Suche typy lub komentarze z samą tabelą jaka według kogoś będzie również będą usuwane. :!:
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Grupa śmierci :] BATE - wielka sensacja Ligi Mistrzów (tak jak kiedyś - Wisła, Artmedia), trafiło najgorzej jak mogło. Ale czasem najgorzej, może być najlepiej ???? Nie byłbym taki pewien, że Real wygra tę grupę. Juve i Zenit na pewno powalczą i myślę że rewelacja ligi rosyjskiej &quot;spokojnie&quot; awansuje do dalszej części LM.
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
Grupa śmierci :] BATE - wielka sensacja Ligi Mistrzów (tak jak kiedyś - Wisła, Artmedia), trafiło najgorzej jak mogło. Ale czasem najgorzej, może być najlepiej ???? Nie byłbym taki pewien, że Real wygra tę grupę. Juve i Zenit na pewno powalczą i myślę że rewelacja ligi rosyjskiej &quot;spokojnie&quot; awansuje do dalszej części LM.
Wisła chyba nigdy w LM nie grała. Już prędzej Legia i Widzew.

Co do grupy, to myślę sobie że BATE już sobie pograło :mrgreen:. Juve i Real w tej grupie są najmocniejsi, niedawno myślałem, że Zenit może namieszać, ale w Rosji grają bardzo przeciętnie. Są też słabsi kadrowo, Zenit może powalczyć, szczególnie u siebie, ale wydaje mi się, że do 1/8 nie awansują.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
- Real Madryt
- Juventus

- Zenit
- BATE Borisov
Bardzo interesująca grupa z powracającym do wielkiej piłki Juventusem oraz niespodzianką poprzedniego sezonu Zenitem. Do tych dwóch zespołów należy dodać mistrza Hiszpani, Real Madryt, który również będzie chciał sie pokazac z jak najlepszej strony. Trzy zespoły powinny rozdzielić miedzy siebie pierwsze trzy miejsca bo nie sądze aby BATE właczyło sie do walki o chocby trzecie miejsce dajace awans do UEFA.
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Wg. mnie to jedna z najciekawszych grup w całej LM. Bowiem zmierzą się w niej silne zespoły takie jak Real, Juve czy zwycięzca Pucharu UEFA I Superpucharu drużyna Zenitu St. Petersburg która po doskonałym meczu pokonała ekipe Manchesteru. Po tym meczu jestem pewny że drużyna z Rosji stoczy równorzędną walkę z Juve i Realem o pierwsze miejsce bo szczerze nie łudźmy się 4 miejsce zarezerwowane jest dla Bate. A jak wiemy premiowane są tylko 2 pierwsze miejsca i to jest właśnie smaczek tej grupy zażarta walka o pierwsze 2 miejsca w grupie które dadzą awans. I nie obędzie się tu bez niespodzianki bowiem odpadnie jakaś silna drużyna w moim przekonaniu 3 miejsce zajmie Real i pożegna się z LM mogę się mylić. Osobiście bardzo liczę na Juve którzy po dłuższej przerwie wracają na europejskie areny, są głodni gry i sukcesu będą starali się udowodnić, że są jedną z lepszych ekip w Europie. No dobra to teraz się zabawie i wytypuje układ końcowy w tabeli.
* Juventus lub Zenit St. Petersburg
* Real
* Bate Borisov
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Chyba najciekawsza grupa dla mnie przede wszystkim dlatego że jest tu Juve.
Drużyna z Turynu wzmocniła się latem, ale wydaje mi się ze Ranieri nie ma zabardzo pomysłu na pukładanie zespołu.
Myślę ze jak powróci Trezeguet do 1 składu to Juventus może spokoinie wygrać ta grupe.
Walka o drugie miejsce rozegra sie oczywiście pomiedzy Realem i Zenitem i mam nadzieje że to rosjanie awansują do dalszej części rozgrywek.

Juventus
Zenit St. Petersburg or Real
Bate Borisov
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
- Real Madryt
- Juventus
- Zenit
- BATE Borisov

Bardzo Ciekawa grupa poniewaz sa w niej 3 bardzo dobre druzyny + Bate Borisov
z 1 miejsca powinien wyjsc Real Madryt na drugim Juve na trzecim Zenit a Bate Borisov niewygra zadnego meczu moze raz uda sie jej zremisowac
Gra Realu moze sie podobac chocby mecz z Valencia w Pucharze Hiszpani gdzie grali w 9 a i tak wygrali 4:2 ???? strzelajac 3 bramki w 15 min mysle ze jest to druzyna ktora dojdzie do finalu w tegorocznej edycji ligi mistrzow
 
S 0

sanewa

Użytkownik
Bardzo ciężko jest obstawić pierwszą trójkę w tej grupie :kwasny4565:
Pierwsze miejsce przypadnie Realowi Madryt.O drugie powalczą Juve i Zenit, z tej rywalizacji górą powinni wyjść Włosi. Natomiast najsłabszy zespół w stawce BATE Borisov będzie tylko dostarczycielem punktów.

-Real Madryt
-Juventus Turyn
-Zenit St. Petersburg
-BATE Borisov
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Kolejna z cięzkich grup ale zaryzykuje tutaj:
1.Real
2.Zenit
3.Juventus
4.BATE

Real chyba bezkonkurencyjny w tej grupie chociaz ciekawe beda pojedynki z juventusem (wydaje mi sie ze podziela sie punktami w obydwóch meczach).czemu zenit???wydaje mi sie ze w rosji ciezko bedzie grac na jesien realowi i juventusowi.a i na wyjazdach zenit powinien cos urwac punktów.bate istny kolejny debiutant=dostarczyciel punktów
 
alxemikas 0

alxemikas

Użytkownik
Wielka niewiadoma -Zenit.
W zeszlym sezonie ogladalem wiekszosc meczow z udzialem tej druzyny w Pucharze UEFA i niewierzylem , ze wygraja z takimi druzynami jak Bayer Leverkusen, Marseille, Villareal, Bayern M.. Pozniej jeszcze Rangers i Man...
Mysle ze jednak niezadziwia w tym sezonie. Moim zdaniem niemaja super gwiazd, a wych:kwasnywalani Aeszawin, Tymoszczuk, Aniukow beda miec duzo &quot;slabych wystepow&quot;.:kwasny4565:
 
O 0

osa92

Użytkownik
Grupa śmierci. Ciężko jest tu wskazać faworyta. Moim zdaniem tabela będzie wyglądała w ten sposób:
1.Zenit
2.Real
3.Juventus
4.Bate
Myślę że ekipa z Tyrunu nie będzie w stanie awansować do 1/8 finału, choć może być różnie.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Wielka niewiadoma -Zenit.
W zeszlym sezonie ogladalem wiekszosc meczow z udzialem tej druzyny w Pucharze UEFA i niewierzylem , ze wygraja z takimi druzynami jak Bayer Leverkusen, Marseille, Villareal, Bayern M.. Pozniej jeszcze Rangers i Man...
Mysle ze jednak niezadziwia w tym sezonie. Moim zdaniem niemaja super gwiazd, a wych:kwasnywalani Aeszawin, Tymoszczuk, Aniukow beda miec duzo &quot;slabych wystepow&quot;.:kwasny4565:
hehe ,akurat &quot;Aeszawin&quot; i inni wkręcał twoje &quot;super gwiazdy&quot; z Manchesteru jak chciał...
http://www.youtube.com/watch?v=foHl0fqLAXU&amp;amp;feature=related
Zenit pierwsze miejsce,u siebie będa nie do zatrzymania...
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Śmieszą mnie wypowiedzi nie których userów a najbardziej to wypowiedź użytkownika devil13england cyt: Real chyba bezkonkurencyjny. Chłopie wogóle masz pojęcie co Real teraz gra. Jako przykład może być wczorajszy mecz Realu z Numancią na własnym stadionie. Po około 25 minutach było 3-2 a w całym meczu 4-3. Co świadczy że Real ma obronę dziurawą jak płot jeżeli traci 3 bramki ze słabiutką Numancią. Juventus i Zenit są na pewno o klase lepsze od Numaci to wyobraź sobie ile bramek mogą stracić z o wiele lepszym przeciwnikiem .Zresztą Real zawsze słynął ze słabej gry obronnej. Jak dla mnie Juve i Zenit przechodzą dalej. Lepiej pomyśleć niż się ma takie głupoty pisać. Widzu na jakiej podstawie twierdzisz że Juve nie ma szans ?
 
T 0

tominho

Użytkownik
Jako przykład może być wczorajszy mecz Realu z Numancią na własnym stadionie. Po około 25 minutach było 3-2 a w całym meczu 4-3. Co świadczy że Real ma obronę dziurawą jak płot jeżeli traci 3 bramki ze słabiutką Numancią. Juventus i Zenit są na pewno o klase lepsze od Numaci to wyobraź sobie ile bramek mogą stracić z o wiele lepszym przeciwnikiem .Zresztą Real zawsze słynął ze słabej gry obronnej. Jak dla mnie Juve i Zenit przechodzą dalej.
Ale podales przyklad smiac sie az zachcialo , to ze Real mial slaba obrone to juz raczej mit teraz powiem ze maja jedna z najlepszych na swiecie . W tym meczu ktory przytoczyles grali Michel Salgado, Pepe, Metzelder, Marcelo a jak wiadomo gdyby zagral do tego Ramos za Salgado i Cannavaro za Meltelder i wtedy by padly 3 gole to moze by byly powody do obaw . Narzie jest poczatek sezonu i jak widac Manu , Barca rowniez graja jeszce nie nejlesza pile . Poczekamy z miesiac i wtedy karuzela sie rozkreci i zobaczysz wyniki . Real to pewniak do awansu nie ma opcji aby Real nie wyszedl z grupy . Na 2 miejsce typuje Zenit ktorego sponsorem jest Gazprom i kropka . Jak typowalem final pucharu uefa to patrzalem tylko na koszulke z napisem Gazprom i bylo wsyztsko jasne :-D
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
hmmm
Luniu w pewnym sesie masz racje ale też lepiej przyjrzyj się zespołowi Numancii. Bo to jest zespół cholernie ambitny i przesilny fizycznie. Wielu zawodników uprawiało biegi zanim zostało piłkarzami. I z nim większość będzie miała problemy. Co do Realu? hmm no nie wiem oni już tacy są że ze słabiakiem wygrywają 4:3 u siebie ale jak sie wkur... to jadą na wyjeździe 0:3. Inna sprawa to widzę że jesteś kibicem juve więc znów mamy przykład nieobiektywizmu. Juve też nie gra nic nadzwyczajnego. Odkąd spadli za korupcję już nie sprawiają wrażenia wielkiego Juventusu. Kadra nawet nawet ale forma taka sobie. A o Zenicie nie wiem co myśleć. W lidze średnio natomiast jak było trzeba to rypnęli ManU 1:2. Tę grupę bym odpuścił. Bate?punkt albo 3 punkty zdobędzie. Prawie zawsze takie drużyny urwą choć jeden mecz dla honoru. A bate pokazalo ze to potrafi
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Ta słabiutka Numancia ukradła jużpunkty wielkiej Barcelonie :p Więc taki text że Real słabo gra itd na tym przykładzie sora ale to mija się z celem :p Po pierwsze początek sezonu, Real zawsze miał dziurawą obronę to fakt, ale potrafią strzelić o jedną bramkę więcej i o to chodzi w tym :p Juve nie wyjdzie z tej grupy takie moje zdanie
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
Ludzie oglądaliście mecz Realu? ;) Real dominował cały mecz. Pierwszą bramkę mógł Casillas wyjąć, 2 i 3 to strzały nie do obrony w same okienka więc szans za dużych Casillas nie miał. Obrona była słaba, właściwie słaby był Salgado, zawalił bramkę gdy podał do gracza z Numanci. Real wygra tą grupę jakichś większych problemów :]
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
vis maior wiesz o co chodzi w takich rozgrywkach głównie owymienność składu, Real nie prezentuje zbyt mocnej ławki tak żeby obstawić 3 fronty , ale z grupy wyjdą to pewne razem z Zenitem gorzej będzie dalej ????
 
Do góry Bottom