>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa H

robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Juventus Turyn-Real Madryt
Typ : 2
Kurs : 2,60 bet-at-home


Wielki mecz, wielkie firmy i wkońcu to Liga Mistrzów ale ja tutaj widze tylko jednego zwycięzce tego pojedynku ;) Są nim Królewscy. POstaram się zobrazowac sytuacje dlaczego typuje tak a nie inaczej. Sytuacja Juve jest w chwili obecnej fatalna zarówno jeżeli chodzi o forme jak i kontuzje i ilośc zawodników jaką ma Ranieri do dyspozycji. Może warto zacząć od wyników a te są wręcz fatalne dla Starej Damy. Od czasu kiedy wygrali na wyjeżdzie z Cagliari 1:0 a było to 21 września do dzsiaj nie wygrali żadnego kolejnego spotkania! A było ich 5 a rywale dosyć przeciętni. Bo przecież remisy 1:1 z Catanią 2:2 z BATE czy 0:0 z Sampdorią chwały Starej Damie nie przynoszą, jednak to wcale nie było aż takie złe. Bo ostatnie dwa mecze w Serie A to porażki 1:2 z Palermo u siebie i wyjazdowa porażka 1:2 z Napoli w ostatniej kolejce. Także 5 kolejnych meczów bez wygranej, a rywale jak wspominałem dosyć przeciętni może nie licząc Napoli które u siebie zawsze gra bardzo dobrze. Problemem w zespole jest plaga kontuzji.
Gianluigi Buffon, David Trezeguet, Jonathan Zebina, Cristiano Zanetti, Tiago, Mauro Camoranesi, Vincenzo Iaquinta, Nicola Legrottaglie i Olof Mellbeg. Nie sa to nazwiska zawodników którzy wybiegną jutro w podstawowym składzie lecz wsyzscy wyżej wymienieni narzekają na urazy!! Do tego grona dołączył po meczu z Napoli Christian Poulsen , a więc jeśli dobrze licze jest ich aż 10 ;) A więc warto się zastanowic kogo do dyspozucji będzie miał Ranieri i kto będzie w stanie zagrozić Realowi?!. W bramce o klase gorszy od Buffona Alex Manninger. O sile ataku będą stanowic Amauri, del Piero i Giovinco. pomoc to Nedved ,Sissoko czy Marchiso. Czech już nie jest tak błyskotliwy jak przed laty a dwaj pozostali o klase ustępują zawodnikom Realu.
No to teraz przejdźmy do sytuacji kadrowej zespołu Schustera. Dobrymi wiadomościami dla Niemca są powroty do składu Królewskich Arjena Robbena i Christopha Metzeldera. Sa także i problemy w zespole ale w porównaniu do tego co ma Ranieri to niebo a ziemia. Tak więc w Realu nie zagrają Guti, Diarra,Miguel Torres i Jordi Codina z powodu kontuzji i decyzją trenera w Madrycie zostali Saviola i Salgado.
Real w ostatnim czasie do Turynu przyjeżdzał dwukrotnie i nie wspomina tych meczów zbyt dobrze. Porażki 1:3 w 2003roku i 0:2 w 2005roku. Ale wtedy była całkiem inna sytuacja w zespole który był bardzo mocny i grał na zdecydowanie wyższym poziomie. Teraz Real jest w dobrej dyspozycji. Wygrał 2:1 w derbach Madrytu może i dość szczęśliwie bo strzelił gola w doliczonym czasie i na dodatek z rzutu karnego ale prezentował się dobrze. Ostatnie 7 meczy to 6 zwycięstw Realu i tylko 2:2 remis z Espanyolem.
Juve z Hiszpańskimi zespołami na swoim terenie przeważnie dobrze wychodził bo 11 zwycięstw, 5 remisów i 2 porażki to dobry bilans. Także Real we Włoszech nie radził sobie zbyt dobrze 4 wygrane 5 remisów i 16 porażek. Jednak statystyki wszystkiego nie obrazują bo to dyspozycje obydwu zespołów są odmienne tak diametralnie że powyższa statystyka nie powinna miec znaczenia i trzecie wizyta Królewskich w Turynie zakończy się wkońcu oczekiwanym zwycięstwem wedle przysłowia do trzech razy sztuka ;) . Uważam że po takim kursie grzechem było by nie zagrac;)


Tak cieszącego się Ruuda z chęcią zobacze w jutrzejszym meczu jak pokona Manningera ;)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Juventus Turyn - Real Madryt
2:1​


Jutro czekają nas wielkie emocje związane z Ligą Mistrzów. Dla mnie w jutrzejszych spotkaniach jako hit zapowiada się pojedynek pomiędzy Juventusem Turyn i Realem Madryt. Może na początek króciutko wspomnę o sytuacji obu klubów w swoich ligach chociaż wiem, że liga krajowa a Liga Mistrzów to dwie różne bajki. Jednak wydaje mi się, że obie ekipy w tym sezonie podobnie radzą sobie tu i tu. Real w hiszpańskiej Primera Division zajmuje 5 miejsce. Tracą do lidera Valencii 3 punkty. W ostatnim spotkaniu pokonał na wyjeździe Athletico 1:2. Natomiast zespołowi Starej Damy ewidentnie się nie wiedzie. W tabeli zajmuje dopiero dwunaste miejsce z dorobkiem 9 punktów. Do liderującego Interu traci 7 „oczek”. W ostatnim spotkaniu ligowym Juve uległo na wyjeździe Napoli 2:1. Teraz może jak wygląda sytuacja obu ekip w Champions League. W grupie H przewodzi Real Madryt z dorobkiem 6 punktów. W pierwszym spotkaniu pokonał Bate Borysov 2:0. W drugim na wyjeździe Zenit 1:2. Juventus jest w tabeli na drugim miejscu z dorobkiem 4 punktów. Najpierw Stara Dama ograła u siebie Zenit 1:0 po bramce Del Piero. A w drugim spotkaniu sensacyjnie zremisowała z Bate. Jutro jeśli Real wygra będzie mógł już po mały myśleć o następnej rundzie. Stara Dama też musi myśleć o zwycięstwie by zatrzeć złe wrażenie po ostatnim meczach. A spotkanie takie jak z Realem może być najlepszą do tego okazją. Jednak należy zwrócic uwagę na fakt, że jutro Juventus wystąpi osłabiony. Nie zagra Christian Poulsen, David Trezeguet oraz Gianluigi Buffon. Do zespołu z Madrytu powraca natomiast Arjen Robben. Do gry wciąż gotowy nie jest Guti. Jutrzejsi rywale już spotkali się ze sobą w Lidze Mistrzów w sezonie 04/05. Wtedy Juve wygrało u siebie 2:0 a w drugim meczu Real wygrał 1:0. Podobna sytuacja miała miejsce w sezonie 02/03. Juventus u siebie wygrał 3:1 a Real 2:1. Czy zatem jutro powtórzy się historia i Stara Dama wygra u siebie? Mam nadzieję, że dobrze dysponowani piłkarze Królewskich nie pozwolą na to i to oni wywiozą 3 punkty.

Moje propozycje:
Real⛔⛔⛔
over 2,5
✅✅✅
 
deftones9 7

deftones9

Użytkownik
Juventus - Real Madrid X 3.05
Buk: Expekt

Juve nie wygrało od pięciu meczów a dwa ostatnie przegrało,Juve gra wręcz fatalnie.Nasuwa sie tylko pytanie..kiedy ten kryzys sie skończy?Mam nadzieje że właśnie jutro...Juve może cos osiągnąć w jutrzejszym spotkaniu nie dzięki wspaniałej i składnej grze,nie dzięki zaskakującej taktyce ale dzięki przebłyskowi geniuszu Alexa,Nedveda i ewentualnie Amauri.W Juve potrzebne są zmiany od podstaw.Co z tego że jutro Alex czy Amuri mogą zagrać mecz życia jak przyjdzie następna kolejka serie A i znowu będzie powrót do dołka.Juve musi jutro zagrać defensywnie nastawiając sie jedynie na kontry,zbyt dużo &quot;dziur&quot; ma w tyłach by pozwolić sobie na grę max do przodu (m.in. brak Buffona).I oby Ranieri nie dokonywał tak fatalnych i śmiesznych zmian jak w meczu z Napoli - zresztą pisze tą analize i zastanawiam sie ile to meczy Juve musi jeszcze przegrać żeby wkońcu zarząd pozbył sie tej kaleki Ranieriego.
 
virus2007 0

virus2007

Użytkownik
Spotkanie: Juventus-Real M.
Typ: 2 ⛔
Kurs: 2.65

Obecna forma gospodarzy wtorkowej potyczki sprawia, że na razie nazywać można ich jedynie upadłą potęgą. Turyńczycy nie wygrali pięciu ostatnich spotkań jakie rozegrali, a w dwóch ostatnich meczach ligowych nie zdobyli choćby punktu. Wydaje się, że nie ma gorszego momentu na szukanie wyjścia z kryzysu niż pojedynek z Realem Madryt więc dlatego czysta 2. Spory wpływ na postawę drużyny mają na pewno kontuzje. W ostatnim meczu przeciwko Napoli z tego powodu nie mogło wystąpić, aż dziesięciu piłkarzy i to takich, którzy z reguły decydowali o losach zespołu, czyli Jorge Andrade, Zanetti, Zebina, Trezeguet, Legrottaglie, Iaquinta, Mellberg, Camoranesi i Buffon. Real z kolei w ostatnim meczu derbowym przeciwko Atletico zagrał bez Mahamadou Diarry, Arjena Robbena i Gutiego.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Zenit St.Petersburg - BATE Borisov (0-1) - 1 - 1,75
Moją pierwszą analizą będzie spotkanie grupy H , gdzie spotkają się Zenit St.Petersburg , z Białoruskim BATE Borisov. Zenit aktualnie po 2 kolejkach ma na swoim koncie o punktów ! W pierwszej koljce przegrali na wyjeździe z Juventusem 1-0 , a w drugiej przegrali na własnym satdionie 1-2 z Relem Madryt . Ostatnio widać że są w coraz lepszej formie ponieważ w lidze wygrali na własnym stadionie 8-1 z Luch-E. Vladivostok i zremisowali na wyjeździe 2-2 z Spartak Nalchik . Myśle , że w końcu nadszedł czas na wygraną w Lidze Mistrzów , tym bardziej że grają przed własną publicznością i nie grają ze zbyt mocnym rywalem ! BATE Borisov aktualnie ma na swim koncie 1 pk , w pierwszej kolejce przegrali 2-0 z Relam Madryt na wyjeździe , natomist w drugiej zremisowali u siebie 2-2 z Juventusem . Moim zdaniem Białorusini do największa niespodzianka tej edycji ligi mistrzów , ale zbyt dużo w niej nie zdziałają co prawda na włąsnym stadionie mogą urywać punkty , ale na wyjeździe to bedą mieli same porazki ! W dodatku BATE ostatnio nie gra najlepiej przegrali ostatnio 0-4 na własnym stadionie w pucharze Białorusi FC Minsk . Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest Zeint dlatego gram na nich , że wygrają róznicą minimum 2 goli !
 
deftones9 7

deftones9

Użytkownik
Juventus - Real Madrid X 3.05 ⛔ 2:1
Buk: Expekt

Juve nie wygrało od pięciu meczów a dwa ostatnie przegrało,Juve gra wręcz fatalnie.Nasuwa sie tylko pytanie..kiedy ten kryzys sie skończy?Mam nadzieje że właśnie jutro...Juve może cos osiągnąć w jutrzejszym spotkaniu nie dzięki wspaniałej i składnej grze,nie dzięki zaskakującej taktyce ale dzięki przebłyskowi geniuszu Alexa,Nedveda i ewentualnie Amauri.W Juve potrzebne są zmiany od podstaw.Co z tego że jutro Alex czy Amuri mogą zagrać mecz życia jak przyjdzie następna kolejka serie A i znowu będzie powrót do dołka.Juve musi jutro zagrać defensywnie nastawiając sie jedynie na kontry,zbyt dużo &quot;dziur&quot; ma w tyłach by pozwolić sobie na grę max do przodu (m.in. brak Buffona).I oby Ranieri nie dokonywał tak fatalnych i śmiesznych zmian jak w meczu z Napoli - zresztą pisze tą analize i zastanawiam sie ile to meczy Juve musi jeszcze przegrać żeby wkońcu zarząd pozbył sie tej kaleki Ranieriego.
Brawo naprawde wielkie graty dla tej drużyny.Pokazali że forma ligowa nie jest wyznacznikiem gry w pucharach.Tak jak pisałem miały błyszczeć gwiazdy i błyszczały...ganialnie zagrał Sissoko.Cały zespół zagrał fenomenalnie..i choć brakło im sił to wytrzymali i pokazali jaką marką są na świecie.
 
unique 41

unique

Użytkownik
Real Madryt - Juventus - 1 1,60
Real po wczorajszej wpadce w lidze (1-1 Almeria) napewno będzie chciał zmazać blamanż porażki z meczu LM z faworyzowanym Juventusem, które w sobotę wygrało 2-0 z Romą w meczu na szczycie.Do składu Realu wraca RvN, którego zabrakło wczoraj. 3 tygodnie temu gdy Real przegrał z Juventusem Bernd Schuster powiedział na pomeczowej konferencji, że jego drużyna powinna szybko zapomnieć o tej porażce, gdyż mają rewanż u siebie i który wygrają! Mówił to tak, jakby był przekonany o tryumfie nad Starą Damą, Trener Realu wielkiej jak widać katastrofy z tego nie robi, ponieważ wie na co stać jego zespół i wie, że na Santiago Bernabeu powinnien ograć Del Piero i spółke. Również co godne podkreślenia to to iż Real chce wyjść z grupy z 1 miejsca gdyż wychodząc z 2 mógłby trafić na zespół z czołówki Premiership - Chelsea, Manchaster, Liverpool czy Arsenal bo wszystkie te zespoły raczej wyjdą z 1 miejsca w swoich grupach, a wątpie, żeby uśmiechała się w gra w 1/16 już z takimi rywalami więc jak nie patrzeć 3pkt i powrót na fotel lidera grupy napewno będzie bardzo potrzebny.
Opcja dodatkowa do tego spotkania:
RvN - Strzeli gola - TAK (kurs ?)​
 
matty-bah 0

matty-bah

Użytkownik
Bate Borisov - Zenit St Petersburg

Mysle ze Bate moze spokojnie wygrac w tym meczu, przemawia za nimi niezła forma ligowa, chociazby wygrana w ostatnim meczu (BATE Borisov 2 - 1 Torpedo Zhodino). I z nie najlepsza forma Zenitu ktory w ostatnim męczył sie, wygrywając jedynie 1:0 z drużyna z drugiej połowy tabeli, piłkarze z Rosji wyraznie przezywaja kryzys. W pierwszym Starciu tych drużyn padl Remis 1:1.Bate w lidze mistrzów sprawuje sie przyzwoicie ( remis z Juventusem na wyjezdzie ) Zespół z Białorusi przed własną publicznościa bedzie staral sie to spotkanie wygrac, chcociaz faworytami nie sa.

Typuje : 1x Dla bardzie Odważnych 1 po kursie 4,30


MOje Typy :

http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=24407
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Real Madrid - Juventus Turin (Połowa/Wynik końcowy) ⛔
Typ: 1/1
Kurs: 2.40
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Jutro o 20.45 na Estadio Santiago Bernabeu w Madrycie Holender (w składzie gospodarzy również znajdzie się ich paru) Pieter Vink rozpocznie spotkanie fazy grupowej Ligi Mistrzów, w którym miejscowy Real podejmować będzie najgoźniejszego rywala w Grupie H i obecnego jej lidera - włoski Juventus (to między tymi drużynami toczy się praktycznie walka o 1. miejsce w grupie).
Podopieczni Bernda Schustera po porażce w Turynie zrobią jutro wszystko, aby wygrać to spotkanie i zapewnić sobie awans do kolejnej fazy turnieju. Jeżeli wierzyć statystykom - 4 ostatnie pojedynki pomiędzy tymi drużynami rozgrywane na Estadio Santiago Bernabeu kończyły się wygranymi Królewskich - nie powinno to być zadaniem szczególnie trudne (w końcu statystyka potwierdziła się już przed 2 tygodniami, kiedy Real przegrał w Turynie i przedłużył serię wyjazdowych porażek z Juventusem).
Jeżeli chodzi o formę obu drużyn prezentowaną w rozgrywkach ligowych, to piłkarze Bernda Schustera spisują się dobrze (oczywiście nie licząc wyjazdowej wpadki z Almerią w ostatniej kolejce). Z kolei Stara Dama, gra w końcu tak, jak na nią przystało, a więc wygrywa kolejne mecze notując bardzo dobrą serię.
W ekipie Królewskich na środku obrony zabraknie Pepe, jak również innego defensora - Miguela Torresa. Niezdolni do gry są również Rubén de la Red i Mahamadou Diarra. Martwić może przede wszystkim brak portugalskiego obrońcy i malijskiego pomocnika, którzy w ostatnim czasie prezentowali się coraz lepiej.
Z kolei do składu wrócił już jeden ze wspomnianych na wstępie Holendrów - Ruud van Nistelrooy, na którego bramki liczą wszyscy kibice Blancos.
Biorąc po uwagę ławkę, jaką dysponuję niemiecki szkoleniowiec, nie są to wielkie osłabienia, zwłaszcza kiedy weźmie się pod uwagę szpital, jaki przyszło prowadzić Claudio Ranieri&#39;emu. Gianluigi Buffon, Dario Knežević, Zdeněk Grygera, Cristiano Zanetti, Christian Poulsen, David Trézéguet, a także ten, który pewnie już zapomniał, jak to jest biegać po murawie, czyli Jorge Andrade to piłkarze Juventusu, których gra w jutrzejszym spotkaniu jest wykluczona. Poważne osłabienia dotknęły przede wszystkim formacje defensywne Starej Damy, ale jak pokazują ostatnie wyniki, doświadczony były szkoleniowec londyńskiej Chelsea potrafi sobie jakoś z nimi radzić.
W jutrzejszym spotkaniu typuję pewne zwycięstwo piłkarzy z Madrytu, którzy szybko (najprawdopodobniej za sprawą niezawodnego van Nistelrooy&#39;a) powinni objąć prowadzenie i nie oddać go do ostatniego gwizdka holenderskiego arbitra.
Mój typ: 2:0

Przypuszczalne składy obu drużyn:
Real Madryt: Casillas - Sergio Ramos, Cannavaro, Heinze, Marcelo - Sneijder, Gago, Guti - Robben, van Nistelrooy, Raúl
Juventus: Manniger - Mellberg, Legrottaglie, Chiellini, Molinaro - Camoranesi, Sissoko, Tiago, Nedvěd - Amauri, Del Piero
 
snajper 322

snajper

Forum VIP

Bate Borisov - Zenit St Petersburg
kurs 1.58 (strzela gola)
bwin​
Analiza:
Juz jutro kolejne mecze w LM, tym razem wybralem spotkanie w grupie H. Gdzie kopciuszek zmierzy sie z rosyjskim team&#39;em majacy kilka wiece zer wiecej na koncie. BATE to taka sensacyjna druzyna. Bardzo biedny klub a jednak awansowal do grupowych rozgrywek LM ( nie to co nasze druzyny). Aktualnie zajmuja 3 miejsce w grupie z bilansem 2pkt i stosunkiem bramek 3-5. Ich rywale dosc nieoczekiwanie zajmuja ostatnie miejsce i chyba nadszedl czas aby zaczac wygrywac mecze. Forma strzelecka obu druzyn jest dobra, strzelaja w kazdym meczu gola. BATE u siebie jest grozne co swiadczy o tym mecz z Juventusem 2-2 choc wygrywali oni przeciez 2-0. Zenit myslac o awansie chociaz do Pucharu UEFA musi zaryzykowac i rzucic wszystko na szale. Mam nadzieje ze BATE nie pozostanie dluzne i wtraci swoje 3 grosze strzelajac gola.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Spotkanie: Real Madryt - Juventus Turyn
Typ: 2
Kurs: 6
Buk: BAH
Analiza:
No i robi się na forum kolejna masówka. Wczoraj wszyscy grali ślepo na chelsea w niepewnym meczu i ku ich zaskoczeniu wtopili, dziś uparcie szans się nie daje Juventusowi. A żeby było zabawniej to jeszcze buki zaświrowały z kursami. Wczoraj na BEZNADZIEJNĄ Romę kursik był 3,5 bo niewiele wskazywało na ich wygraną a dziś na wychodzący z dołku Turyn kurski jest 6 ;P Paranoja!
Real oczywiście jest mocnym zespołem z dobrym składem i grający skutecznie. Tylko tak patrząc obiektywnie to w poprzednim meczu LM właśnie od Juve dostał po tyłku. I to całkiem nie przypadkowo. W lidze się trochę zahamował i już nie leci jak burza. No i mecz pucharu też wypadł słabo. Dziś oczywiście czekają na włochów z nadzieją silnego rewanżu na własnym obiekcie, tylko co wskazuje na to że im się uda?
Juve natomiast przełamał się właśnie na Królewskich i zaczął grać na swoim poziomie. Wygrali prestiżowy mecz z Romą i swoją formą przypominają o dużych aspiracjach w tym sezonie.
Bilansu meczy przytaczać nie będę bo mnie one nigdy specjalnie nie przekonywały. Ale uczciwie przyznaję że nie przemawiają za Juve.
Odnośnie składu to szykuje się wspaniały pojedynek pomiędzy Del Piero a van Nistelrooyem. Jednak Włoch powinien mieć ułatwoime zadanie bo linia defensywna Realu jest troszkę osłabiona. Nie jest to nic istotnego bo w zespole tej klasy nawet ławka imponuje ale zawsze.
Reasumując uważam że sanse są spokojnie wyrównane czyli kursik 6.00 po prostu trzeba zaryzykować!!!
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
BATE - Zenit
Zenit ✅
1,87
Betgun

W meczu który odbył się dwa tygodnie temu Zenit zaledwie zremisował z białoruskim zespołem i dla mnie to była duża niespodzianka. Oglądając skróty tego meczu, nie mogłem uwierzyć jak Zenit mógł tego meczu nie wygrać, stworzył mnóstwo dogodnych sytuacji podbramkowych jednak nie umiał tego wykorzystać. Zenit ma tylko jeden punkt i musi dzisiaj wygrać w Białorusi, piłkarze Advocata mają małe szanse na zaakwalifikowanie się do następnej rudny Ligi Mistrzów ale z całą pewnością zależy im na grze w Pucharze UEFA a żeby tam zagrać muszą wygrać dzisiaj z BATE bo później na rozpisce mają Real i Juve więc tam o punkty będzie trudniej. BATE na pewno będzie walczyły na całego, będą robili co w ich mocy by uzyskać korzystny wynik ale ja jestem pewien że dziś Zenit wygra to spotkanie, uważam ze może wygrać zdecydowanie i pewnie
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
BATE - Zenit
Zenit
1,87
Betgun

W meczu który odbył się dwa tygodnie temu Zenit zaledwie zremisował z białoruskim zespołem i dla mnie to była duża niespodzianka. Oglądając skróty tego meczu, nie mogłem uwierzyć jak Zenit mógł tego meczu nie wygrać, stworzył mnóstwo dogodnych sytuacji podbramkowych jednak nie umiał tego wykorzystać. Zenit ma tylko jeden punkt i musi dzisiaj wygrać w Białorusi, piłkarze Advocata mają małe szanse na zaakwalifikowanie się do następnej rudny Ligi Mistrzów ale z całą pewnością zależy im na grze w Pucharze UEFA a żeby tam zagrać muszą wygrać dzisiaj z BATE bo później na rozpisce mają Real i Juve więc tam o punkty będzie trudniej. BATE na pewno będzie walczyły na całego, będą robili co w ich mocy by uzyskać korzystny wynik ale ja jestem pewien że dziś Zenit wygra to spotkanie, uważam ze może wygrać zdecydowanie i pewnie
Calkowicie sie z Toba zgadzam, ogladalem caly mecz tych druzyn w poprzedniej kolejce i Zenit mial czasami wrecz przygniatajaca przewage a bialorusini ograniczali sie do groznych kontr a pod koniec drugiej polowy gdy Zenit przycisnal to i z nimi juz nie bylo tak dobrze. Natomiast czesto przywolywany argument Juve ktore na Bialorusi zremisowalo, druzyna z zachodu z reguly ciezko sie gra we wschodniej europie ale w przypadku Zenitu ten argument poprostu nieistnieje.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Real - Juventus

Dziś o 20.45 w Madrycie wielkie piłkarskie święto ???? Drużyna Realu będzie podejmować Juventus, więc zagrają ze sobą jedne z najbardziej utytułowanych zespołów na kontynencie. Sytuacja w grupie H gdzie obie drużyny występują jest w miarę klarowna, Juve prowadzi z 7ptk Real jest drugi z dorobkiem 6ptk, a dalej jest BATE z 2ptk ???? Tak więc obie dzisiejsze drużyny sa pewne awansu myślę że tak na 95% Patrząc na historie Realowi nigdy nie grało sie dobrze ze Starą Dama. Co prawda w Madrycie miejscowy wygrywali lecz w Turynie Juve potrafiło nadrobić straty z nawiązką ???? Warto w tym miejscu przypomnieć rok 2003 kiedy to Real w półfinale LM wygrał pierwszy mecz 2:1 by potem polec we Włoszech 1:3. Czemu akurat ten mecz przypominam ? Bo w tamtym czasie Real a właściwie wtedy to jeszcze &quot;Galaktyczni&quot; ( z Zidanem, Figo, Carlosem, Morientesem czy Ronaldo ) byli głównym faworytem do zwycięstwa i po tamtym spotkaniu praktycznie zakończyła sie epoka Galaktycznych ???? Historia powtórzyła sie w roku 2005 kiedy to w ćwierćfinale LM najpierw &quot;Królewscy&quot; wygrali u siebie 1-0 by potem przegrać 2-0 ( po dogrywce) Więc nie trudno zauważyć tendencje że gospodarz wygrywa ???? Jako ciekawostkę dodam że w historii jeszcze nigdy Juve i Real nie zremisowały ze sobą ;)
Tyle historii, przejdźmy do obecnej sytuacji. Dwa tygodnie temu napisałem że przed Juve bardzo ważny okres w sezonie a mianowicie mecz z Realem, derby z Torino, wyjazd do Bologni, mecz z Roma i rewanż z Realem.. Przed tymi meczami Stara Dama wydawał sie delikatnie mówiąc &quot;zagubiona&quot; :p , gubiła punkty w LM jak i Serie A. Na szczęście piłkarze potrafili pokazać że to profesjonaliści w każdym calu, zmobilizowali sie i wygrali wszystkie te spotkania ???? W Realu natomiast na odwrót, do meczu przed dwoma tygodniami przystępowali jaki niepokonani od 8 kelejek, natomiast po tamtym meczu w ostatnich czterech spotkaniach wygrali tylko raz..
Jeżeli chodzi o składy to trener Ranieri ciągle ma szpital :/ Z zawodników istotnie wpływających na gre zespołu zabraknie Buffona, Trezegeute ( a on wie jak strzelać Realowi ;) ) Zanettiego i Grygery. W obronie zagra Legro + Chielini i dwójka wyraźnie od nich słabszych Melberg + Milonaro.. W środku pola grę ma kreować jak zawsze Nedved i w dzisiejszym meczy wspomagać go będzie niechciany trochę Portugalczyk Tiago ???? Na pewno dobrą wiadomością jest powrót do dyspozycji Camoransiego ???? W ataku świetnie dysponowany duet Del Piero - Amauri ( Szkoda że Giovinco nadal nie cieszy sie zaufaniem :/ ). Szkoleniowiec Realu Bernd Schuster nie będzie mógł skorzystać z usług Rubén&#39;a de la Red&#39;a i Mahamadou Diarry. Do gry powraca za to Ruud van Nistelrooy i to on razem z pozostałymi holendrami w składzie czyli Sneijder&#39;em i Robben&#39;em będą stanowić o obliczu gry Królewskich. Wydaje sie Real i Juventus to drużyny mocno nieprzewidywalne. potrafiące wygrać dosłownie z każdym i równie dobrze stracić punkty z jakimiś leszczykami :p więc wynik jest trudny do przewidzenia. Piłkarze z Madrytu bez wątpienia będą chcieli zrehabilitować sie za ostatnie niepowodzenia w lidze oraz porażkę sprzed 2 tygodni i to właśnie w nich dziś upatruje faworyta ;) Jak dla mnie jednak jest to mecz bardziej do oglądania niż do obstawiania ????

Przewidywane składy

Real (4-4-2): Casillas - Ramos, Cannavaro, Pepe, Heinze - Gago, Sneijder, Robben, Van der Vaart - Raúl, Van Nistelrooy
Ławka: Dudek, Marcelo, Metzelder, Drenthe, De la Red, Javi García, Higuaín

Juventus (4-4-2): Manninger - Mellberg, Legrottaglie, Chiellini, Molinaro - Camoranesi, Sissoko, Tiago, Nedved - Del Piero, Amauri
Ławka: Chimenti, De Ceglie, Ariaudo, Nocchi, Castiglia, Rossi, Marchionni, Giovinco, Iaquinta

Sędzia : Pieter Vink ( Holandia )

Moj typy :
under/over(2,5) 2 @ 1,75


Drugi mecz w grupie :
BATE - Zenit X @3,65
 
o.s.t.r 0

o.s.t.r

Użytkownik
Spotkanie : Real - Juventus ✅✅✅
Typ : (Rzuty rożne; Handicap: Real - 1.5)
Kurs : 1.80
Bukmacher : bet365
Rzuty rożne zawodzą mnie bardzo rzadko. Fakt, że dawno nie grałem takiego rodzaju typów, ale warto powrócić i zacząć zarabiać. Real vs Juventus ! Dziś ten mecz przed telewizorami oglądać będzie miliony ludzi. TVP 2 transmituje ! Co do meczu muszę przyznać, że nie ukrywam, iż kibicować będę gospodarzom, którzy ostatnio przegrali na Stadio Delle Alpi 2:1. Dziś wielki rewanż nam się zapowiada. Królewscy faworytem ! A dzisiejsze zwycięstwo da im pozycję lidera w grupie H. Handicap na rzuty rożne to bardzo dobry typ ponieważ real gra ofensywny futbol i tych cornerów będzie na pewno sporo. Myślę, że nie ma się co rozpisywać nad tym tym meczem, ponieważ tak nie napiszę więcej niż inni użytkownicy. Podsumowując chciałem dodać, że nie wyobrażam sobie by dziś drugi raz z rzędu w tej konfrontacji Stara Dama wygrała. Tak więc, real zapowiada ataki od pierwszej minuty, zapowiada również bardzo ofensywny futbol przez cały mecz ! Dlaczego nie miałbym zagrać tego handicapu ?? Nie wiem ! Dlatego właśnie go gram :grin: Pozdrawiam O.S.T.R.
Jak w masło !! Kurs 1.80 miło, gładko i przyjemnie :spokodfhgfh:
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dwa tygodnie temu Real przegrał z Juventusem na stadionie Olimpijskim ???? Stadio Delle Alpi jest obecnie przebudowywane ;)

A co do samego typu to bardzo ciekawy :) Jeżeli długo będzie utrzymywał sie remisowy wyniki to zapewne Real będzie cisnął i jak najbardziej może bić wiecej rzutów rożnych.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP


Taki sam typ zagrałem trzy tygodnie temu podczas meczu w Turynie. Uzasadnienie może być takie same. Oba zespoły grają otwartą piłkę, mają dobrych napastników i spore braki w obronie (Buffon/Pepe).

Ostatnie występy obu zespołów :

Nov 01 Juventus 2-0 AS Roma (SERIE A)
Oct 29 Bologna 0-1 Juventus (SERIE A)
Oct 25 Juventus 1-0 Torino (SERIE A)
Oct 21 Juventus 2-1 Real Madrid (CHAMPIONS LEAGUE)
Oct 18 Napoli 2-1 Juventus (SERIE A)
Oct 05 Juventus 1-2 Palermo (SERIE A)
Sep 30 BATE Borisov 2-2 Juventus (CHAMPIONS LEAGUE)
Nov 02 UD Almería 1-1 Real Madrid (LA LIGA)
Oct 30 Real Unión 3-2 Real Madrid (COPA DEL REY)
Oct 26 Real Madrid 3-2 Athletic Bilbao (LA LIGA)
Oct 21 Juventus 2-1 Real Madrid (CHAMPIONS LEAGUE)
Oct 18 Atlético Madrid 1-2 Real Madrid (LA LIGA)
Oct 05 Real Madrid 2-2 Espanyol (LA LIGA)
Według mnie będzie bardzo &quot;telewizyjny&quot; mecz, który będzie obfitował w sporą ilość bramek.
Oba zespoły strzelą bramkę @ 1.80
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Vs
Real Madryt - Juventus Turyn
Typ: Under 2,5
Kurs: 2
Bukmacher:
Analiza ▶
Spotkanie rewanżowe pomiędzy obiema ekipami, 2 tygodnie temu spotkały się one w Turynie gdzie Stara Dama po ładnym meczu wygrała wygrała 2:1, mecz wtedy był bardzo ofensywny i obfitował w podbramkowe sytuacje, czy dzisiaj będzie podobnie ? Śmiem to zaprzeczyć, dlaczego ? Juventus słynie z tego że gra bardzo dobrze w defensywie co udowodnił to już nie raz, chociaż teraz tej linii nie mają za mocnej ( chociażby wtedy jak występował w niej F. Canavaro aktualnie piłkarz Realu ) to i tak są bardzo zorganizowaną drużyną, jak ktoś dziś będzie oglądać mecz ( TVP godz. 20.45 ) to niech się przyjrzy jak Oni grają, każda formacja bardzo blisko siebie, nie ma tak jak w Polskich drużynach że obrońców z pomocnikami dzieli taka dziura że szkoda gadać... tam się broni cała drużyną, właśnie broni się to jest kluczowe słowo myślę na dzisiejszym mecz, Juve będzie chciało za wszelką cenę nie przegrać tego meczu a wiedzą że jak na obiekcie Królewskich się &quot;otworzą&quot; może się to dla Nich źle skończyć ... Real, Real będzie chciał na pewno wygrać ten mecz bo przecież to charakteryzuje Real ale na pewno nie będą mieli łatwej przeprawy w tym meczu myślę że wynik może się tutaj rozstrzygnąć w okolicach 1:0, 0:0 no może 1:1 ale Over wg. mnie jest tutaj mało prawdopodobny nawet jeżeli te drużyny 2 tygodnie temu właśnie go osiągnęły ... Nie będę pisał więcej bo jestem strasznie zmęczony :spokodfhgfh:
pozdROWienia ????
 
szary 0

szary

Użytkownik
Real miał w pierwszym meczu przygniatającą przewagę ale po raz kolejny nie potrafił jej wykorzystać. Wczoraj i Baca, i Atletico nie dały rady wygrać. Dziś liczę że przynajmniej Real potwierdzi jak mocna jest liga hiszpańska, zwłaszcza z trapionym kontuzjami... beniaminkiem ????
Real Madryt - Juventus 1

Odośnie drugiego spotkania w grupie nic mi nie przychodzi do głowy. Wynik każdy możliwy, under/over też trudno przewidzieć. Typowy NOBET.
 
Do góry Bottom