>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa H

magic_nba 0

magic_nba

Użytkownik
poraz kolejny masówka na Real kończy sie fatalnie graty dla tych co zagrali na Juve.Zespół Ranieriego zagrał kapitalnie w każdym calu realizując nakreślone założenia taktyczne.Wielki Alex im starszy tym lepszy...
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dokładnie :) Dziś nareszcie zobaczyliśmy to Juve z tamtego sezonu, a to co zagrali w defensywie to mistrzostwo świata ???? Nawet Molinaro i Melberg dopasowali się poziomem do Chieliniego i Legro &lt;3 Kazdy z piłakrzy dokłanie wiedział co ma grac, kogo pokryć (praktycznie wszystkie główkowe pojedynki wygrali) ???? Z Realu na pochwały zasłużyli w moim odczuciu Guti i Raul :)
Kiedy 2,5 roku temu Juventus zdegradowali do Serie B na jednej z pierwszych konferencji prasowych Alex powiedział że nieważne co się będzie dziać to on zostaje.. drużynie opuściło wtedy wielu znakomitych graczy. Teraz po tych 2 latach zobaczyliśmy piękny obrazek, Canavaro który wtedy odszedł dziś schodził z boiska pokonany.. pokonany przez Juve prowadzone przez Alexsa ???? I jak to go nie kochać ????

Forza Juventus ????
 
szary 0

szary

Użytkownik
Real miał w pierwszym meczu przygniatającą przewagę ale po raz kolejny nie potrafił jej wykorzystać. Wczoraj i Baca, i Atletico nie dały rady wygrać. Dziś liczę że przynajmniej Real potwierdzi jak mocna jest liga hiszpańska, zwłaszcza z trapionym kontuzjami... beniaminkiem ????
Real Madryt - Juventus 1 ⛔ 0-2

Odośnie drugiego spotkania w grupie nic mi nie przychodzi do głowy. Wynik każdy możliwy, under/over też trudno przewidzieć. Typowy NOBET.
To nie Juve wygrało tylko Real przegrał ze sobą i z del Piero. Forma Realu wyraźnie leci w dół, z kolei Juve staje się faworytem tej edycji Ligi Mistrzów. Skoro bez połowy podstawowego składu jadą wszystkich jak chcą to co dopiero jak wrócą kontuzjowani zawodnicy. Zapowiada się fenomenalny sezon dla Turyńczyków...
 
dawidek_23r 0

dawidek_23r

Użytkownik
Biorac pod uwage oba sklady, to Juve nie mialo prawa wygrac tego meczu... jednak za to kochamy pilke nozna, ze niemozliwe staje sie mozliwe... I tym sposobem Juventus niemalze rezerwowym skladem ogral &quot;WIELKI&quot; Real i chwala im za to... Caly zespol pracowal na wynik a Alex dopelnil formalnosci... Zgadzam sie ze slowami Casillas&#39;a, ze: &quot;zawodnicy z Turynu potrafia zrobic cos z niczego&quot; i ta wypowiedz znalazla odzwierciedlenie we wczorajszym spotkaniu... Az sie boje pomyslec. co by sie stalo, gdyby Juve wystapilo w optymalnym skladzie... Pewnie przy takiej formie jaka prezentuja madryccy pilkarze, Real zostalby zmiazdzony... SoloJuve !!!
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
poraz kolejny masówka na Real kończy sie fatalnie graty dla tych co zagrali na Juve.Zespół Ranieriego zagrał kapitalnie w każdym calu realizując nakreślone założenia taktyczne.Wielki Alex im starszy tym lepszy...
szczerze, to ja nie zauwazylem zadnej masowki na Real

duzo osob mi znajomych stawialo X2, a bardziej odwazni puszczali 2, bo kursy byly kapitalne; to byl szlagier fazy grupowej i druzyny z najwyzszej polki, wiec nalezalo zakladac kazdy rezultat, pamietajac porazke Realu w Turynie
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Juventus ma już zagwarantowany awans do kolejnej fazy, a o drugie miejsce powalczą pozostałe zespoły. Uwazam, ze ciekawie wyglądałby układ pozwalający na wyeliminowanie Realu Madryt ;P Pierwszy warunek to wygrana Zenitu z Juventusem, a drugi wygrana Zenitu z Realem na Santiago Bernabeu. Zważając na problemy kadrowe Realu oraz słabą postawę defensywy nie wykluczam, ze tak tez moze się stac. A kto wie... moze Real straci punkty juz w Borysowie ?

Tak czy siak jak dla mnie na wtorek Zenit - Juventus 1 - 1,85 wygląda całkiem przyjemnie.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
fakt ciekawy typ, a co do drugiego meczu to Bate +1,5 wyglada interesująco.....
Real kłopoty adrowe i ostatnio im nie idzie, a Bate u siebie słabe nie jest i powalczy mają przecież jeszcze szanse na UEFA
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Zenit St. Petersburg - Juventus Turin (Handicap 0:1) ⛔
Typ: 1
Kurs: 3.20
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Jutro o 18.30 w Sankt Petersburgu rozpocznie się w Grupie H pierwsze spotkanie 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, w którym miejscowy Zenit na mroźnej, rosyjskiej ziemi podejmował będzie, wymęczonych podróżą i przybitych porażką z Interem, piłkarzy Juventusu, którzy, z racji zapewnionego awansu do kolejnej fazy turnieju, zapewne marzą, by jak najszybciej mieć ten mecz za sobą i wrócić to Italii, zanim nabawią się nieprzyjemnych odmrożeń.
W zgoła innej sytuacji są podopieczni Dicka Advocaata, którzy po zakończonych właśnie, słabych w ich wykonaniu, ligowych rozgrywkach, wiedzą, że w przyszłym sezonie nie będzie im już dane zaprezentować się w tych elitarnych rozgrywkach. Dlatego, jeżeli marzy im się, by chociaż wiosną mogli jeszcze posłuchać na żywo hymnu Champions League, to pierwsze, co muszą zrobić, to pokonać jutro zawodników Juve.
Claudio Ranieri robi, co może, by im to ułatwić. Postanowił dać odpocząć między innymi zmęczonemu już ratowniem skóry kolegom i terenerowi Alexowi Del Piero, muszącemu naładować akumulatory Pavlovi Nedvedowi i będącemu w równie dobrej formie, jak koledzy, Amauriemu. Ale nawet zwycięstwo z rezerwami osłabionego od początku rozgrywek Juve im tego nie zapewni.
Arshavin i spółka muszą również liczyć na pewnego rodzaju cud, który sprawiby, że madrycki Real, nie tyle nie wyjdzie z, bądź, co bądź, małego kryzysu, który go dopadł, ale jeszcze bardziej się w nim pogrąży, a wielką naiwnością byłoby sądzić, że zawodników Bernda Schustera nie zobaczymy w fazie pucharowej.
Gracze Zenitu muszą założyć, że Real Madryt upora się jutro z BATE Borysów i pokonać Bianconerich, by później móc szykować się (a z racji zakończonego przez nich ligowego sezonu, będą mieli na to sporo czasu) na mecz na Estadio Santiago Bernabeu, który najprawdopodobniej (jeżeli Zenit i Real zdobędą jutro po 3 punkty) przesądzi o awansie którejś z drużyn.
Zakładam, że piłkarze Zenitu są świadomi, o co jutro grają i że Dick Advocaat odpowiednio przygotował swoich podopiecznych do konfrontacji z grajacym o przysłowiową pietruszkę Juventusem. Stawiam na pewne zwycięstwo gopodarzy, którzy powinni tym razem sobie poradzić z przemarzniętym przeciwnikiem.
Mój typ: 3:0 dla Zenitu. Bramki: 2x Danny i Arshavin.
 
B 0

barcatom1

Użytkownik
ZENIT ST. PETERSBURG - JUVENTUS TURYN
TYP x

Zenit zakończył już rozgrywki w lidze rosyjskiej. Zajął 5 miejsce, które nikogo w klubie nie zadowala. Ostatnią szansą na uratowanie sezonu jest start w Lidze Mistrzów. Juventus przegrał w sobotę ważny mecz ligowy z Interem. W LM Juve jest już pewne awansu natomiast Zenit jeśli chce przedłużyć swoje szanse to powinien ograć Starą Damę.
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
Zenit St.P. - Juventus
typ: ????????????
kurs: ?
A dlaczego tak mysle?
Po tym meczu mozna sie spodziewac wszystkiego. Osobiscie wstrzymuje sie od typowania tego spotkania. Prywatnie licze na zwyciestwo Juve, ktorym szczerze kibicuje, jednak zdaje sobie sprawe o co Zenit walczy. Zenitowi tak 3 pkt, jak i 0 pkt moga dac wiele albo tak naprawde nic. Z pewnoscia tak czy siak beda musieli wygrac w Madrycie z Realem, myslac o awansie z 2 miejsca. Mecze nie sa rozgrywane rownolegle i to moim zdaniem na tym etapie rozgrywek nie fair wobec Zenitu. W Rosji ciezko grac o naszej porze, wiec mecz na Bialorusi powinein byc rozgrywany wczesniej, rownolegle do powyzszej konfrontacji. A Real wcale nie musi wygrac w Minsku z BATE, wiec Zenit w ciemno musi powalczyc z Juve. Juventus po ciezkim meczu z Interem, chyba bedzie jeszcze przez jakis czas myslami przy Derbach Italii. Wazniejszy od tego meczu bedzie zapewne kolejny mecz ligowy, co potwierdza kadra na wyjazd do Rosji. Jednak szanse dostana zawodnicy rezerwowi i brak przemeczonych Del Piero, Nedveda i Amauriego moze wyjsc Juve na dobre. Zawodnicy, ktorzy beda mieli okazje sie wykazac w tym meczu, zagraja o zwyciestwo, jakby to byl najwazniejszy dla nich mecz. Wygrana Zenitu wcale nie musi byc taka oczywista, bo jesli mam sie opierac na malo motywacyjnych wypowiedzioach ze strony dzialaczy Juve odnosnie tego meczu, to zwyciestwo Zenitu byloby jutro pewniakiem. Ale czy to prawda, ze Juve odpusci mecz. Nie, bo Ranieri zawsze gra o zwyciestwo, a pilkarze tacy jak Iaquinta, Giovinco, Camoranesi, De Ceglie maja cos do udowodnienia. Zenit moze byc zaskoczony.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Poniekąd muszę się z Toba marcinkU zgodzic ;) Ci pilkarze Juve ktorzy dzis dostaną szanse przeciez nie padną na kolana przed Zenitem, bo zechcą pokazac sie z jak najlepszej strony aby wywalczyc sobie miejsce w skladzie czy chocby dluzsze wystepy z lawki rezerwowych w ligowych spotkaniach. Co prawda osobiscie zagrałem na wygraną Zenitu juz wczoraj to ze stawką nie szalałem, bo trzeba brac pod uwage takze i ten aspekt, ze pilkarze Juve ktorzy nie dostaja szans na codzien mogą zagrac super mecz.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Zenit - Juventus

Dziś o 18:30 w Sankt Petersburgu lokalny Zenit podejmie w przedostatniej kolejce spotkań LM Juventus. Sytuacja Starej Damy w grupie jest jasna, pierwsze miejsce i 10 punktów wywalczone przez drużynę ( a właściwie to głównie przez Del Piero ) w 4 meczach i zapewniony awans do dalszej fazy rozgrywek. Drugi Real traci 4 ptk więc nawet porażka w dzisiejszym spotkaniu w perspektywie ostatniego meczu u siebie z BATE nie będzie tak boleć. Do meczu piłkarze przystępują po przerwanej przez Inter serii 7 zwycięstw,a lista nieobecnych piłkarzy wcale się nie skraca. Co prawda kapitan drużyny Alex mówił że nie ma żadnych meczy towarzyskich i w każdym grają o zwycięstwo to dziś na pewno nie będą cisnąc i chcieć wygrać za wszelką cene..
wymęczonych podróżą i przybitych porażką z Interem, piłkarzy Juventusu
Petersburgu i Turyn to duże miasta maja własne lotniska więc podróż samolotem zajmie 2-3 godziny? Zenit w ostatniej kolejce tez grał ciężki mecz z Spartakiem i musiał go wygrać aby zająć 5 miejsce premiowane gra w pucharze UEFA.. Poza tym piłkarze grają w takich samych warunkach więc jeśli będzie zimno to wszystkim ????
Dla piłkarzy Zenitu będzie to mecz o wszystko jeśli chcą jeszcze sobie pograć w LM. Jeśli wygrają dziś i potem w Madrycie to razem z Juve przejdą dalej, taka wersja wydaje sie jednak mało prawdopodobna. Jednak mimo wszystko piłkarzy motywować nie trzeba, skończyli oni sezon w miniony weekend więc w sumie nie mają już nic do stracenia. Co do Zenitu to takich piłkarzy jak Tymoszczuk, Danny czy Arszawin przedstawiać nie trzeba. Klub ma silny mocny skład będący w stanie wygrać z każdym ???? Wydaje mi sie że mający nóż na gardle grający u siebie piłkarz Zenitu są w stanie ograć osłabione Juve. Wiadomo że Włochom bramkę trudno strzelić, ale czy komfort gry na luzie wystarczy do odniesienia korzystnego rezultatu? Nie sądzę ;)

Przewidywane składy
Zenit (4-3-3): Małafiejew - Aniukow, Lombaerts, Kriżanac, Dong Jin - Denisow, Tymoszczuk, Żyrianow - Danny, Pogriebniak, Arszawin
Ławka: Contofalsky, Radimow, Dominguez, Sirl, Fajzulin, Tekke, Galysz

Juventus (4-4-2): Manninger - Grygera, Mellberg, Chiellini, De Ceglie - Camoranesi, Sissoko, Marchisio, Giovinco - Del Piero, Iaquinta
Ławka: Chimenti, Legrottaglie, Molinaro, Marchionni, Nedved, Rossi, Amauri

Sędzia : Claus Bo Larsen

Mój typ :
Zenit - Juventus 1 @1,88 ⛔ :p

/Edit Ale ten Zenit cieniutki ???? Juve spokojnie, bez fajerwerków, może Alex miał ze 2 okazje do zdobycia bramki ale za to piłkarze Zenitu jak dla mnie beznadziejnie.. W ogóle górnymi piłkami nie potrafią grać, a zachwalany Danny w sytuacji sam na sam nie potrafi oddać strzału tylko sie mota :O Wobec tego wynik jest jaki jest i w pełni zasłużenie dalej grają Juve i Real.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
No to były tylko nasze przypuszczenia, a glownie dziennikarzy wloskich, bo oni przewidywali, ze Ranieri da odpocząć Alexowi, czy tez Nedvedowi ;) Pozyjemy, zobaczymy jak to wszystko się skonczy...
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
Zenit - Juve 0-0 FT
Ranieri troche mnie zaskoczyl na minus. Mowilo sie o wprowadzeniu graczy z lawki do pierwszej jedenastki, a tu tylko Iaquinta w ataku z graczy rezerwowych. Zamiast sprobowac w takim meczu nowej jakosci w Juve, Ranieri troche przestraszyl sie jednak rywala i gral ewidentnie zeby nie przegrac. Potwierdzaja to zmiany w ost 15 min, ktore byly bardziej taktyczne niz wnoszace cos nowego. Nie wiem jak dlugo kondycyjnie wytrzymaja filary Juve, skoro w tak ciezkim meczu mozna bylo ich oszczedzic.
 
P 0

papi

Użytkownik
a ja nie wiem czemu ale puscilem za dosc ciekawa stawke ze bate prowadzi do polowy i wygrywa mecz po kursie9,5. mam dziwne przeczucie ze to bedzie czarny wtorek dla realu, bate pokazalo juz z juve ze grac u siebie potrafi+plaga kontuzji w realu i co chyba najwazniejsze bardzo zimno. oczywiscie temperatura jest taka sama dla wszystkich ale gracze realu chyba nie pamietaja gry w takich warunkach, dlatego licze na ich lekki paraliz na poczatku i szybka bramke bate. zadna to anliza tylko przeczucie ????
 
unique 41

unique

Użytkownik
Real Madryt -:- Zenit St Petersburg

Typ: under 2,5 (2,02)

Dziś nowym trenerem królewskich został J. Ramos były coach Totenhamu z którym Koguty zanotowali najgorszy start w historii, Real jest w dołku a czy Ramosowi uda się odbudować potęgę Królewskich? Jutro zmierzą się z Zenitem w tej grupie praktycznie wszystko jest roztrzygnięte, Juventusowi wystarczy remis, żeby zając 1 miejsce w tabeli ale wątpie, żeby Del Piero i spółka kalkulowali i grali na remis. O kontuzjach Realu każdy wie, lista z graczami kontuzjowanymi jest dłuższa niż lista transferów Manchasteru City. Wczoraj na listę wpisał się Diarra, który również nie zagra do końca sezonu. Zenit ma zapewniony start w UEFA, liga się skończyła więc jest to ostatni mecz dla nich w tym roku, większość piłkarzy zapewne czuje się już jak na wakacjach. Ramos napewno będzie szukał wariantów gry na mecz z Zenitem gdyż chce zobaczyć na co stać tą ekipę przed zblizającymi się dużymi krokami Gran Derbi. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy 1-0.
 
K 0

krzysiek0912

Użytkownik
Real Madrid - Zenit St.Petersburg
Typ:2
Kurs: 3.75

Jutro kolejny mecz o pietruszkę. Real ma już zapewniony awans do dalszych rozgrywek i bardzo małe szanse na to ze zajmą 1 miejsce w grupie. Natomiast zenit St. Petersburg ma coś do udowodnienia w europie po tym jak rozczarowali wielu swoimi występami w LM.
Miguel Torres, Pepe, Gabriel Heinze, Wesley Sneijder, Ruben de la Red i Ruud van Nistelrooy nie zagrają ponieważ lecza kontuzje. Natomiast Fabio Cannavaro i Raul dostano mecz odpoczynku aby wyleczyć lekkie urazy. Goście do najbliższego spotkania przystąpią w praktycznie najsilniejszym składzie.Myślę ze Zenit poradzi sobie z osłabionym Realem który w ostatnim czasie nie zachwyca. W lidze przegrali z Sevilla a ostatnio zmienił się im trener wiec jeszcze nie wszystko będzie pookładane tak jak trzeba.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus - BATE

Ostatnia kolejka fazy grupowej i praktycznie wszystko w tej grupie jest już jasne. Juventusowi wystarczy jeden punkt żeby zając pierwsze miejsce w grupie a BATE gra już o nic bo szans na grę chociażby w Pucharze UEFA nie ma już żadnych. Spotkania tego jednak żadna z ekip nie traktuje jako formalność. Białorusini na pewno będą chcieli pokazać sie z dobrej strony zaś Juve już nie raz pokazało że nie ma dla nich meczy o nic. Skład Starej Damy odbiegnie od optymalnego. Po części ze względu na kontuzje, ale i z uwagi na niedzielny mecz z Milanem. W porównaniu z Lecce powinien zagrać wypoczęty Del Piero w czym upatruje sporą szanse dla gospodarzy ;) W gronie kontuzjowanych graczy wciąż pozostają Zebina, Trezeguet, Buffon, Salihamidzic, Poulsen, Tiago, Camoranesi..
Do dyspozycji powrócił Zanetti ale wątpliwe żeby zagrał od początku, również Chielini może dostać wolne na dzisiejszy mecz a Sissoko pauzować będzie za kartki. Wszystko to powoduje ze dziś najprawdopodobniej zobaczymy Melberga, oraz młodych Marchisio i De Ceglie.
Jeśli chodzi o dzisiejszych gości to za wiele napisać nie mogę bo po prostu za wiele nie wiem :p Na lokalnym podwórku spisują sie oni świetnie, miesiąc temu zdobyli mistrza kraju zaś w LM udało im sie zremisować dwa mecze z Juve i Zenitem :] Wyniki poszły w świat i teraz już wiadomo że na Białorusi też sie gra w piłkę.
Liga Mistrzów to jednak prestiż i faworyt może być tylko jeden :] Jedyna szansa dla gości jaką widze to chęć oszczędzania sie przed meczem z Milanem i ogromne osłabienia Juve, ale pomimo to Stara Dama powinna pozytywnym akcentem zakończyć zmagania w fazie grupowej.


Przewidywane składy :

Juventus: Manninger - Grygera, Legrottaglie, Melberg, Molinaro, Marchionni, Nedved, Marchisio, Del Piero, Giovinco, Iaquinta

BATE: Veremko – Khagush, Sosnovski, Pecha, Yurevich, Likhtarovich, Sivakov, Kryvets, Stasevich, Rodionov, Bliznyuk

Sędzia : Costas Capitanis

Mój typ :

strzelec bramki : Del Piero, A @2,10
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : Juventus - BATE Borisov
Typ : Poniżej 2,5
Kurs : 1,95
Buk.: Bwin
Analiza : Spotkanie ostatniej kolejki fazy grupowej L.M . Spotykają sie Juventus , który aktualnie ma juz pewny awans do kolejnej rundy tylko nie iwadomo czy z 1 czy z 2 pozycji . Jak narazie Juventus ma na swoim końcie 11 pk , czyli 2 pk przewagi nad Realem Madryt , a wiec w razie remisu awansują do kolejej rundy z 1 miejsca . BATE największa niespodzianka tych rozgrywek Ligi MIstrzów aktualnie jest bez szans nawet na gre w Pucharze UEFA , zajmują ostatnie miejsce w grupie z dorbiem 2 pk . BATE Borisov oprócz spotkania u siebie z JUventusem gdzie padł wynik 2-2 , reszta spotkań kończyła sie typem Under 2,5 . Z Realem na wyjeździe 2-0 , z Zeintem wyjazd 1-1 , u siebie z Zenitem 0-2 , u siebie z Realem 0-1 . Jak dla mnie w tym spotku będzie bardzo mało goli nawet może nie paść zaden , a w ostateczności 1 . Juventusovi do awansu z pierwszego miesca wystrczy remis 0-0 , a wątpie żeby trener Juventusu wystawiał najmocniejszy skład na BATE . Jak dla mnie typ poniżej 2,5 jak najbardziej prawdopodobny !
 
petra2008 0

petra2008

Użytkownik
Real Madrid - Zenit St.Petersburg
Typ:2
Kurs: 3.75

Jutro kolejny mecz o pietruszkę. Real ma już zapewniony awans do dalszych rozgrywek i bardzo małe szanse na to ze zajmą 1 miejsce w grupie. Natomiast zenit St. Petersburg ma coś do udowodnienia w europie po tym jak rozczarowali wielu swoimi występami w LM.
Miguel Torres, Pepe, Gabriel Heinze, Wesley Sneijder, Ruben de la Red i Ruud van Nistelrooy nie zagrają ponieważ lecza kontuzje. Natomiast Fabio Cannavaro i Raul dostano mecz odpoczynku aby wyleczyć lekkie urazy. Goście do najbliższego spotkania przystąpią w praktycznie najsilniejszym składzie.Myślę ze Zenit poradzi sobie z osłabionym Realem który w ostatnim czasie nie zachwyca. W lidze przegrali z Sevilla a ostatnio zmienił się im trener wiec jeszcze nie wszystko będzie pookładane tak jak trzeba.

zobacz sobie liste zawodników jaką dziś powołał na mecz Ramos :-D Raul i Cannavaro zostali powołani na ten mecz ???? myśle że real nie odpuści tego meczu aż tak aby przegrać drugi mecz w tak krótkim czasie na Santiago Bernabeu dla ramosa to debiut na ławce trenerskiej realu i każdy trener chce dobrze rozpocząć :-D W składzie realu jest m.in. Casilias , Ramos , Higuain ,Gago, Robben , RAul , Saviola , Van der Vaart , Guti i Metzelder , :spokodfhgfh:
Ja tu widze raczej podział punktów bądź minimalną wygraną realu nad Zenitem????


tak jak pisałem over wszedł i meczyk też ale co zrobił MU i JUVe śmierdzi mi tu wrocławiem ????
 
Do góry Bottom