>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I liga polska

Status
Zamknięty.
A 0

amatorszczyzna

Użytkownik
W Zniczu nie mają pieniędzy na ekstraklasę i zanosi się na ten sam problem co sezon temu. Według mnie również Pruszków powoli będzie się osuwał w tabeli.

identyczne gadki były rok temu z piastem, pare kolejek przed końcem

nie mają pieniedzy na ekstraklase, nie mają stadionu ze standardami nie mają niczego i pewne jest że będą spadali.

a jak było ?
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Nie znam sprawy Piasta. Wiem tylko że w Gliwicach są ambitni ludzie i zrobią wszystko żeby ich zespół spełniał wymogi. Nawet kibice się składali na remont stadionu.

Natomiast cd Znicza to chyba kolego miałeś doświadczenie rok temu. Wszystko było pięknie aż przyszły dziwne wyniki i skończyło się na 4 miejscu ( o ile dobrze pamiętam)

Zwłaszcza radziłbym Ci się bliżej przyjrzeć sponsorowi Pruszkowa
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
W dzisiejszym spotkaniu Korona Kielce jak dla mnie dość niespodziewanie przegrała na własnym boisku ze Zniczem Pruszków 1-2. Co tu dużo mówić o tym meczu kto oglądał na TVP Sport ten widział. Chyba czas Gąsiora dobiegł dzisiaj końca........
Natomiast co do 7 jutrzejszych spotkań to zapowiadają się one interesująco. Dolcan Ząbki podejmie drużynę GKSu Jastrzębie. jak dla mnie to mecz no bet. Patrzac na ostatnie mecze obu tych ekip to niby faworytem są gospodarze ale może paść tu X.
Kolejny mecz to Flota Świnoujście z Turem Turek. Wszyscy tu typują łatwe zwycięstwo gospodarzy i chyba tak będzie. Bo na takim terenie jak w Świnoujściu, na tak fatalnej murawie gdzie nie da się wymienić kilku podań gra się strasznie ciężko. Chyba, że Tur wymysli cos fajnego i wywiezie 1 jakże cenny dla tej drużyny punkcik.
Kolejny mecz to GKP Gorzów WLKP - Podbeskidzie Bielsko Biała. Stawiam tu na dużą niespodziankę i zwycięstwo GKP. Oglądam tą drużynę już od jakiegoś czasu i ich gra bardzo mi się podoba. W sobotę miałem okazję widziec Gorzowian na żywo w STW i zaprezentowali się super. Ich największą bolączką jest jednak skuteczność. Gdyby GKP wygrało ten mecz 3-0 nikt nie miałby do nikogo pretensji. Ale jeżeli rozdaje się takie prezenty jak przy 2 golu Janukiewicz to ciezko jest wygrać. Podbeskidzie na wyjazdach spisuje się słabiej. Według mnie nie jest to drużyna na Ekstraklasę. Mój typ to skromna wygrana GKP np 1-0. Dla mniej odważnych 1X do systemu
O godzinie 17.00 Motor Lublin podejmie Wisłę Płock. 2.50 kurs na gospodarzy jest moim zdaniem bardzo dobrą opcją. Motor ostatnio notuje passę samych remisów. Natomiast Wisła Płock to średniaczek tej ligi. Wiadomo o kłopotach finansowych Motoru, jednak piłkarze trenera Kuzmy zbytnio się tym nie przejmują i walczą w każdym meczu bardzo ambitnie. W ostatniej kolejce zremisowali na boisku lidera w Pruszkowie 0-0. Choć byli w tym meczu dużo lepszą drużyną i sprawiedliwie powinni wygrać. Nie udało się wtedy, jutro się uda i zwycięży Motor.
Także o godzinie 17.00 Warta Poznań podejmie już 2 ligową Odrę Opole. 1.61 kurs na gospodarzy może dziwić. Warta powinna wygrac tutaj spokojnie nawet z HC ze słabiutką, rozbitą ekipą z Dolnego Śląska. Mój typ: pewna 1
Kolejnym spotkaniem jest mecz Górników z Łęcznej z moją Stalą Stalowa Wola. Nie przesadzę chyba jak powiem, że są to małe derby Lubelsko-Podkarpackie. W 1 rundzie Stalówka zdemolowała u siebie Łęcznian wygrywając aż 4-0. Jutrzejszy mecz może pójść jednak w odwrotną stronę. Stalówka ostatnio dostała jakiejś zadyszki. W sobotnim meczu przeciwko GKP tak końcowe 20 minut piłkarze ledwo zipali na murawie. Jednak udało sie dowiezc, choć przyznaję niezasłużenie to 2-1 i 3 punkty zostały w STW. Natomiast Górnicy dzielnie walczyli w Łodzi z Widzewem jednak przegrali 1-2 wcale nie będąc gorszą drużyną i tracąc 2 gola z karnego po wymyślonym przez sędziego karnym. W jutrzejszym meczu prawopodobnie nie zagra bramkarz STW Tomek Wietecha, co jest bardzo dużą stratą dla zespołu z mojego miasta. Rezerwowy Staszek Wierzgarz prezentuje raczej poziom 2 może nawet 3 ligowy. Do tego gdy dodamy obronę robiącą takie błędy jak w meczu z GKP to może powtórzyć się wynik z jesieni tylko w drugą stronę. Over plus 1 na ten mecz wydają się być bardzo dobrymi opcjami.
Ostatni jutrzejszy mecz to Zagłębie Lubin kontra Gieksa Katowice. Tutaj Zagłębie powinno spokojnie wygrać. Lubinianie to miejsce, które zajmują w tabeli mogą zawdzięczać jedynie swojemu byłemu trenerowi grając w większości meczy przeciw niemu. Ostatni wyjazdowy mecz, już z nowym trenerem Orestem Lenczykiem i zwycięstwo od razu 2-0. Zagłębie ma potencjał. Ma pieniędze, ma bardzo dobry skład, super stadion. Nic tylko awansować. Według mnie jest to 1 kandydat do wejścia do Ekstraklasy. Natomiast GKS przed ta rundą był skazywany przez niektórych nawet na spadek. Ale spisuje się dzielnie i powinien się utrzymać. Jednak jutro według mnie wygra spokojnie Zagłębie 3 moze 4-0. Kibice druzyny z Dolnego Śląska już dawno nie widzieli efektownego wysokiego zwycięstwa swoich pupili . Jutro będzie inaczej.
Koncze swoje wypociny. Zyczę rozważnego... typowania 1 ligi jutro Pzdr
 
fav91 0

fav91

Użytkownik
widze, ze kolega zza miedzy Swietnie orientuje sie jezeli chodzi o 1 ligowe boiska ;) Miałem podobne zdanie jesli chodzi o spotkania tej kolejki, Twój rzeczowy komentarz utwierdził mnie w moich typach.
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Zgoda ale pisać że Odra Opole to drużyna z Dolnego Śląska to lekka przesada nie mówiąc o nieznajomości geografii.
Do kasacji//
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zagłębie Lubin - GKS Katowice
W Zagłębiu był kryzys, ale wydaje się, że przeminął wraz z odejściem trenera Jończyka, któremu nie było po drodze z piłkarzami. Również co istotne do składu po kontuzji powrócili Mateusz Bartczak, Michał Stasiak a i Iljan Micanski zdaje się powracać do pełnej dyspozycji po urazie. W meczu z GKS-em w drużynie gospodarzy zabraknie Golińskiego i prawdopodobnie Jasińskiego. W ich miejsce możemy spodziewać się Hanzela/Plizgi i Kapiasa. Trener Lenczyk poukładał kilka spraw w drużynie, w wywiadach mówi, że jest wiara w awans i on wraz z piłkarzami postarają się ten awans wywalczyć. Po wczorajszej wygranej Znicza nad Koroną dziś wygrana nad Katowicami jest dla Miedziowych obowiązkiem. W tej rundzie za Jończyka Zagłębie męczyło się z ekipami, które przyjeżdżały sie bronić tj. Jastrzębie i Stalowa Wola. Teraz do składu powrócili jednak istotni gracze. Solidny w obronie Stasiak, który powinien przypilnować aby raczej nieliczne ataki Gieksy nie były aż tak groźne. Defensywny pomocnik Bartczak, który wraz z Jackiewiczem powinni kontrolować tempo gry. I co ważne supersnajper Micanski, który powinien wykańczać akcje ze skrzydeł swoich kolegów Kolendowicza, Pawłowskiego czy też Plizgi. Gieksa co prawda początek rundy mimo problemów organizacyjnych miała udany, ale już w meczu z Koroną piłkarze tej drużyny popełniali sporo błędów w obronie i przegrali 0-2. Co istotne kiepsko dysponowani byli boczni defensorzy GKS-u i jeśli dziś nagle się znacząco nie poprawią to będą mieli olbrzymie problemy z dynamicznymi skrzydłowymi Zagłębia. Podsumowując, moim zdaniem zapowiada się na mecz, w którym Zagłębie będzie dominowało i wkońcu zagra na miarę oczekiwań kibiców. Wydaje się, że Miedziowi mają sporą przewagę jeśli chodzi o boczne sektory boiska i stamtąd spodziewam się największego zagrożenia dla bramki GKS-u. Jeśli gospodarze nie powrócą do złych zwyczajów za kadencji trenera Jończyka tj. wybitnej nieskuteczności w meczach z niżej notowanymi drużynami to moim zdaniem obejrzymy pewną, efektowną wygraną Miedziowych, którą typuje.
Mój typ: Zagłębie Lubin (-1,5) Kurs: 2,05 Bukmacher: Bet365 Stawka: 6/10 ⛔

EDIT: niestety Iljan Micanski wykorzystał tylko jedną z kilku dogodnych sytuacji jakie miał do zdobycia bramki...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Podbeskidzie - Górnik Łęczna
Ekipa Podbeskidzia wydawało się, że przegra walkę o awans, ale od czasu kiedy w Kielcach z 0-2 potrafili dogonić Koronę na 2-2 nadzieje wyraźnie odżyły, Podbeskidzie gra lepiej i nie rezygnuje z walki o Ekstraklasę. Teraz jest faworytem pojedynku z Górnikiem Łęczna, który mimo iż jest tylko beniaminkiem to rozczarowuje swoich fanów w rundzie wiosennej. Zresztą sami zawodnicy mówią, że to co prezentują nie nadaje się nawet na I ligę. Ostatnio zremisowali 0-0 na własnym stadionie ze Stalą Stalowa Wola. Podbeskidzie wiosną preferuje ofensywny futbol, potrafi grać ładnie dla oka i strzelać bramki. Ostatnia przeprawa wcale nie była łatwa, ale ekipa Marcina Brosza pewnie pokonała GKP w Gorzowie, gdzie teraz łatwo nikomu grać nie będzie. Wydaje mi się, że Podbeskidzie po tym spotkaniu nadal pozostanie w ligowej czołówce. Stawiam na ich zwycięstwo.
Mój typ: Podbeskidzie - 1,55 w Unibet ⛔ 2-2
EDIT Niewykorzystana jedenastka w 85 minucie i tylko remis Podbeskidzia...
 
H 9

hob

Użytkownik
Spotkanie: Znicz Pruszków - Zagłębie Lubin
Typ: 2
Kurs: 2,80
Buk: Unibet

Analiza:
Dziś kończy się dobra passa Znicza Pruszków. Przyznam, że nie jestem zwolennikiem takiego lidera i nie uważam, by ta ekipa zdołała zrobić awans. Tabela mówi inaczej, ale jeszcze trochę meczy zostało do rozegrania. Trzeba pamiętać, że Znicz dostał 6 punktów przy zielonym stoliku i gdyby nie to, to nawet by wypadł za strefą barażową. Tak czy inaczej w Kielcach sprawili niespodziankę. Przyznam, że oglądałem tylko pierwsza połowę, ale jak zobaczyłem, że Korona objęła prowadzenie i widziałem ich grę, to nie spodziewałbym się takiego obrotu sprawy. Cenne 3 punkty dla Znicza, ale mnie mimo wszystko nie przekonali. Dziś grają z numerem jeden do awansu w moich obliczeniach. Szczególnie teraz, gdy zespół przejął Lenczyk. Dwa mecze dwa zwycięstwa i choć po tak krótkim czasie trener niewiele może zrobić to od razu widać, że zawodnicy dla niego chcą grać, a odblokował się Micanski. Do gry wracają Jasiński i przede wszystkim Goliński, co sprawia, że zagrają jedynie bez od dawna kontuzjowanego Grzegorza Bartczaka. Trochę gorzej kadrowo w Zniczu, gdyż wypadł im pierwszy bramkarz Bieniek, i środkowy, doświadczony obrońca Kowalski. Dużo wyżej cenię Zagłębie, który wygrywając ten mecz zmniejszy dystans do tej ekipy. A czy są w stanie wygrać? Jak najbardziej, a po kursach 2.80 to można grać. A nie 1.30 jak to będzie często wyglądało.
 
time2score 0

time2score

Użytkownik
Znicz Pruszków - Zagłębie Lubin
Spotkanie: Znicz Pruszków - Zagłębie Lubin


Znicz Pruszczków dość niespodziewanie był (jest?) liderem. Był po stracił te pozycje na rzecz Widzewa, pytanie na jak długo? Wg mnie warto spróbować w tym spotkaniu Zagłębie. Kursy w okolicach 2.8 (ladbrokes) to na pewno vallue. Kilka faktów, które przemawiają za Zagłębiem.

- klub z chyba największym kapitałem nie tylko w I lidze, ale również w ekstraklasie (oczywiście za sprawą KGHM)
- po nieciekawym początku, zmieniono trenera (od tego czasu idzie im znacznie lepiej
- aspiracje są wielkie i interesuje ich tylko i wyłącznie awans
- lublinianie zostali zdegradowani za korupcje z ekstraklasy, więc chcą udowodnić, że zasługują na grę w lidze wyżej.
- w ostatnim spotkaniu KGHM wygrał 2:0 (u siebie)
- zwyżkująca forma (pewne wygrane ostatnie 2 spotkania)
- Snajper Zagłębia Bułgar Ilijan Micansk jest w wyśmienitej formie
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
do śmiesznego gościa o nicku: Wilu. Poprostu zwykły błąd z mojej strony bo pisząc tekst takich rozmiarów jak ten mój, nie jest łatwo ustrzec się błędów. A geografię zarówno Polski jak i świata znam bardzo dobrze więc te głupie docinki radzę sobie zostawić i najwyżej powiedzieć mamie. Bo jest taka zasada. Skoro sam Wilu nic mądrego nie potrafisz napisać to nie krytykuj innych ok. Pzdr dla normalnych
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
MOTOR-STAL S.W.
under 1,48
expekt

kurs na pewno nie zacheca do grania underka ale ja i tak go zagram...
kolejny mecz gospodarzy o 6 pkt.nie bedzie latwo bo przyjezdni takze walcza o utrzymanie.....

plany w lublinie sa wielkie maja budowac stadion i mocna druzyne ale tyo plan na przyszlosc....

tego meczu nie mozna przegrac... przewiduje mecz walki....w zespole gospodarzy 2 podstawowych pomocnikow nie zagra natomiast wracaja dwaj innni po zawieszeniu za kartki....

zespol gosci zadko strzela na wyjazdach i mysle ze dzis nie strzeli....

under 2,5 1,48 10/10
remis X 2,95 5/10
wynik 0-0 6,00 1/10
stal nie strzeli 2,40 7/10

polecam.....
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
MOTOR-STAL S.W.
under 1,48
expekt

kurs na pewno nie zacheca do grania underka ale ja i tak go zagram...
kolejny mecz gospodarzy o 6 pkt.nie bedzie latwo bo przyjezdni takze walcza o utrzymanie.....

plany w lublinie sa wielkie maja budowac stadion i mocna druzyne ale tyo plan na przyszlosc....

tego meczu nie mozna przegrac... przewiduje mecz walki....w zespole gospodarzy 2 podstawowych pomocnikow nie zagra natomiast wracaja dwaj innni po zawieszeniu za kartki....

zespol gosci zadko strzela na wyjazdach i mysle ze dzis nie strzeli....

under 2,5 1,48 10/10✅
remis X 2,95 5/10✅
wynik 0-0 6,00 1/10⛔
stal nie strzeli 2,40 7/10⛔

polecam.....
mimo nerwowego poczatku szybka bramka stali - underek na plus.....
mam nadzieje ze ktos skorzystal....
 
zielonooki 0

zielonooki

Użytkownik
Spotkanie: GKP Gorzów Wlkp - Tur Turek
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Expekt

Analiza:
28 kolejka polskiej pierwszej ligi zapowiada się niezwykle ciekawie dla kibiców z Gorzowa Wielkopolskiego.Stilon w sobotnie popołudnie, pod wodzą nowego trenera przystąpi do meczu &quot;o życie&quot; z Turem Turek. Obydwa zespoły na wiosnę grają fatalnie, przegrywają mecz za meczem i spadają na samo dno ligowej tabeli. Do końca ligi pozostało już naprawde mało kolejek i jeśli drużyny chcą powalczyć o utrzymanie muszą wziąć się w garść i zdobywać punkty.
Dlaczego gram na Stilon? Bo widać, że włodarze tego klubu próbują coś zmienić. Zwolniono trenera Broniszewskiego, zatrudniono Topolskiego. Podobno już po zaledwie 3 dniach widać efekty pracy nowego szkoleniowca. Podniósł on morale drużyny, a zawodnicy są w pełni zmobilizowani do sobotniego pojedynku. Poza tym wiem, że w tej drużynie drzemie ogromny potencjał. Było mi dane zobaczyć grę Stilonu przy okazji meczu ze Stalą Stalowa Wola, której jestem kibicem. Stilon przegrał,lecz pozostawił po sobie dobre wrażenie. Drużyna z Gorzowa była najlepszą jaka do tej pory zawitała do Stalowej Woli. Grali szybko, składnie, mądrze. Ich najsłabszym punktem jest tragiczny bramkarz- Janukiewicz. Jednak myślę, że nadszedł czas by się w końcu skoncentrował i przy pomocy obrońców zachował czyste konto.

Podsumowując: Stilonowi remis nic nie daje. Mecz ze słabiutkim Turem po prostu musi zagrać ultra ofensywnie i wygrać. W przeciwnym razie ich szanse na utrzymanie się będą znikome...

KURS ŁADNY, POLECAM!
 
1 0

14honor88

Użytkownik
9.05 19:00 Odra Opole - Zagłębie Lubin 2 @ 1.68 nordicbet 10|10



Na ten mecz czekano w obu miastach od dawna. Będzie to pojedynek klubów których kibice darzą się wielką sympatią. Sam mecz jak i cała otoczka wokół niego będzie wielkim wydarzeniem. Do Opola wybiera się znaczna ilość kibiców &quot;miedzianej&quot; drużyny jako że odległość między miastami jest niewielka. Tym samym Zagłębie będzie mogło się czuć jak by grało u siebie. Mam nadzieję że wsparcie właśnie kibiców przyczyni się do zdobycia kompletu oczek , które tak bardzo są potrzebne do awansu do ekstraklasy. To nie jedyny argument przemawiający za Zagłębiem. Innym może być doskonała forma zespołu jak i dobra atmosfera w klubie. Każdy już chyba wie że po &quot;pozbyciu&quot; się Jończyka i objęciu zespołu przez Oresta Lenczyka zespół z Lubina gra doskonale. A jeśli nie gra to i tak zdobywa te upragnione 3 punkty. Począwszy od spotkania w Turku gdzie Zagłębie wygrało (2:0). Gra na tym skromnym stadionie była poprawna. Sam przebieg spotkania zdecydowanie na korzyść Zagłębia , które w II połowie udowodniło swoja wyższość. Kolejne spotkanie to pojedynek z GKS Katowice i skromna wygrana (1:0). Następnie wyjazd do Pruszkowa gdzie kontrolując przebieg całego spotkania Zagłębie wygrywa (2:1). Ostatni mecz Zagłębie grało w Lubinie z Wisłą Płock. Mimo zdecydowanej przewagi w polu Zagłębie ledwo co wymęcza 1:0. Wnioski jakie mogę wyciągając w tych spotkaniach są takie że lepiej &quot;miedzianym&quot; idzie w meczach na wyjazdach gdzie rywale nie grają z myślą murowania bramki. takiego samego spotkania spodziewam się z słabo grającą Odrą, która w ost. 10 spotkaniach 2 razy wygrała (1:0 z Motorem i walkower z Kmitą) raz zremisowała ( w Turku 1:1) i 7 razy przegrała. Zapewne nikt się tym wynikom nie dziwi. Bowiem po rozpadku drużyny w przerwie zimowej w której odeszło z drużyny większość kluczowych piłkarzy zdobywców 16 z 17 bramek rundy jesiennej. Tym samym nie widzę innej opcji jak 3 oczka dla Zagłębia co znacznie ich przybliży do awansu. Każdy inny wynik niż wygrana z przed ostatnią (ostatnia jest Kmita która się wycofała) Odrą będzie niespodzianką.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zdecydowanie popieram typ ! Na dodatek do składu Zagłębia ma powrócić Goliński, który dobrze kierował grą zespołu choćby właśnie w pojedynku ze Zniczem. Świetnie dysponowany jest Micanski, a Pawłowski i Kolendowicz robią dużo szumu na skrzydłach. I choć co prawda Odra nie położy się przed piłkarzami z Lubina, to piłkarsko zdecydowanie od nich odstaje. Nie widzę innej opcji jak wygrana Zagłębia, należy jednak pamiętać, że nigdy w piłce nic pewnego nie ma dlatego stawka mimo iż duża to nie grać nigdy za wszystko ;)
Mój typ: Zagłębie Lubin - 1,60 w Tobet
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
GKS Katowice - GKP Gorzow Wielkopolski
GKS Katowice
1,90
bwin

GKS ostatnio nieźle się broni, ale nie w meczu choć to też a bardziej przed miejscami spadkowymi. Broni się dzielnie bo nawiązuje walkę z każdym i to nawet na wyjeździe. Czasami wyniki 3:0 , remisy z górną stawką i na tym nie koniec. Pozostało 6 meczy ligowych i jutrzejsze muszą wygrać by czuć się powoli bezpiecznie i szykować się na przyszły sezon w 1 lidze. Ich przeciwnikiem jest Gorzów, który także się broni z połowicznym skutkiem. Zajmują przedostatnie miejsce, ale nie są skazani na spadek. Maja realne szansę na obronę, ale myślę, że piłka jutro będzie po stronie gospodarzy bo imponują bardziej. Dla porównania, rówieśnik katowiczan, Jastrzębie wygrało ostatnio u siebie z Gorzowem 2:1,a majś podobną sytuację jak Katowice. Myślę, że jutro GKS Katowice zainkasuje cenne 3 pkty.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Znicz Pruszkow - Dolcan Zabki
over 2,5
2,10
Expekt

Chciałbym tutaj zagrać -1,5 na na Znicz, ale nie widzę żeby jakiś buk miał taką możliwość ???? Mimo wszystko gramy podobny typ z tym, że musiałaby wpaść jedna bramka więcej :0 oczywiście typ możliwy, ponieważ Znicz musi powoli się odbudowywać po lekkim dołku. Liderował jakiś czas w tabeli, ale systematyczne remisy i czasami porażki zrzuciły Pruszków na 3 lokatę. Mają 54 pkty i jest oczywiście szansa na 2 lokatę premiującą bezpośredni awans do Ekstraklasy ( &lt;hahaha&gt; lubię to słowo ). 4 pkty różnicy między pierwszym Widzewem i 2 pkty do Zagłębia. Widać tabele reprezentują zeszłoroczni spadkowicze z Ekstraklasy, dlatego Znicz ma podwójne zadanie do wykonania. Na wykonanie tego zadania ma 6 meczy, więc szansę są bardzo duże że w przyszłym sezonie zobaczymy Znicz w &quot;najlepszej lidze europejskiej pod względem widowiskowości&quot;- Eksssstraklasie. Powiedziałbym, że Pruszków da radę wskoczyć na premiowane miejsce i mocno w to wierzę. A jutro? Wynik 3:0 albo 2:1 i gra gitara, tym bardziej że Dolcan umie każdemu chociaż jedną bramkę wcisnąć, więc nawet i Znicz może wyciągać piłkę z siatki. Powodzenia Pruszków !
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Do Łodzi na Widzew przyjeżdża zespół Tura Turek najsłabszy zespół tej rundy. WIdzew po dwóch ostatnich wygranych po 3:0 gra u siebie i jeśli wygra będzie jedną nogą w Ekstraklasie. Widzew bez Ukaha i Lisowskiego dwóch obrońców ale myślę że Stawarczyk i Jarmuż ich zastąpią godnie. Tur jest fatalnie przygotowany do rozgrywek liczę na wygraną Widzewa z handi (kurs 1,65)
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Jutro następna kolejka spotkań w 1 lidze. Mecze zapowiadają się ciekawie. Dolcan Ząbki podejmie Wisłę Płock. W tym meczu stawiałbym czysty X. Ewentualnie x2 gdyż nie sądzę, że Wisła przegra ten mecz, choć ostatnie ich wyniki może tego nie pokazują.
Kolejny mecz to Flota Świnoujście z 2 ligową Odrą Opole. Gospodarze powinni spokojnie wygrać ten mecz. Ostatnio Flota wygrała na ciężkim terenie w Płocku co było dla mnie troszkę niespodzianką. Następnie o godzinie 17.00 GKP podejmie Znicza Pruszków. Znicz tak jakby już odpuszczał walkę o awans do Ekstraklasy, co Gorzowianie mogą spokojnie wykorzystać. Jednak najlepszym rozwiązaniem jak dla mnie jest typ over 2,5 w tym meczu. GKP od początku ma zagrać 3 napastnikami prez co może być tu ciekawie. I nawet zwycięstwo gospodarzy mnie za bardzo tu nie zaskoczy. Górnik Łęczna podejmie rywali z Katowic. Górnik zapewnil już sobie utrzymanie w 1 lidze. Natomiast goście ciąglę zmuszeni są walczyć o to. Mecz niewiadoma. Odpuściłbym. Ostatni mecz rozegrany o godz. 17.00 to spotkanie na które napewno się wybiorę. Stalówka podejmie GKS Jastrzębie. Nie było wiadomo czy mecz ten się wogóle odbędzie. Jednak GKS ma przyjechać do STW w najmocniejszym składzie. Co zapowiada ciekawy i bardzo wyrównany mecz. STAL od kilku kolejek gra strasznie cieniutko. Widziałem również ostatnio Jastrzębian w meczu z Widzewem, który został przez nich ewidentnie odpuszczony. Ale nie będę tego komentował. Stawiam tu na 1-0 dla STW. O godzinie 18.00 największy przegrany tego sezonu czyli Kielecka Korona podejmie Motor Lublin. Niby zdecydowanym faworytem tego meczu są Kielczanie, jednak niewiem czym to jets spowodowane, bo wg mnie to Motor w ostatnich meczach spisuje się dużo lepiej, choć wyniki moze na to nie wskazują. Lublinianie tracą punkty na własne życzenie. Przykładem może być mecz MOTOR-STAL, który mogłem obserwować. O godzinie 19.00 Zagłębie Lubin podejmie Wartę Poznań. W meczu tym stawiałbym na over 2.5 gdyż czuję, że padnie kilka bramek. Ostatni mecz to Widzew-Tur Turek. Meczów Widzewa nie komentuję... Powodzenia w typowaniu jutro pzdr
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1 1.70
Dziś na nowoczesnym stadionie Dialog Arena może dojść do historycznego zdarzenia. Już dziś piłkarze Zagłębia mają szanse przypieczętować awans do ekstraklasy. Do tego oczywiście są potrzebne tego dnia trzy punkty. Spotkanie to ma jednak również dla Korony duże znaczenie, może to być dla nich mecz ostatniej szansy by dostać się do czołówki 1 ligi i powalczyć o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w polsce. W ekipie gości ostatnio miała miejsce zmiana trenera, jakoś nie przekonuje mnie to posunięcie zarządu z Kielc, co chcą tym osiągnąć tego nie wiem. Moim zdaniem na trzy kolejki przed końcem nie powinni podejmować takiej decyzji. Może uważają że wpłynie to motywująco na zespół, ja jednak nie podzielam tego zdania. W Koronie zabraknie na boisku kontuzjowanych Pawła Sobolewskiego, Roberta Bednarka i Kamila Kuzery.
Co ciekawe trzy lata temu w ekipie z Kielc grał dziś gwiazdor Zagłębia Ilijan Micański który jednak nie przypadł do gustu trenerowi Wieczorkowi. W tym meczu będzie miał on okazje polepszyć swój dorobek strzelonych bramek, jak dotychczas ma on ich na swoim koncie 22. I udowodnienia że tamten trener mylił się co do jego osoby. Może nie ma tu aspektów które wyraźnie przemawiają za tym że to gracze z Lubina dziś wygrają to spotkanie, ja jednak mimo wszystko stawiam na nich i myślę że obiekt Dialog Arena będzie wypełniony do ostatniego miejsca i kibice swoim głośnym dopingiem który z pewnością nosi się po stadionie, po prowadzą swoich piłkarzy do tego by już w następnym sezonie znależli się w ekstraklasie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom