>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Liga - Grupa Wschodnia [Sezon 2010/2011]

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Szykuje się potężny wyjazd płockich kibiców do Iławy!
http://www.wszyscydoilawy.pl/

W klubie nowe nadzieje, nowy prezes, nowy trener, awans Wisły do 1 ligi to główny cel na ten sezon. Pierwszy mecz z Jeziorakiem, powinien zakończyć się zwycięstwem Wisły Płock.
 
S 2

sport83

Użytkownik
U których internetowych buków są już kursy na tą ligę?
Betsafe.
Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola
Puszcza solidnie wzmocniła się w przerwie zimowej, może okazać sie rycerzem wiosny;) Bojarski, Moskała i Radwański powinni nadawać ton grze. Do tego doszedł najskuteczniejszy strzelec 4 ligi małopolskiej i młodzieżowiec z Wisły Kraków - skład wygląda naprawdę nieźle.
Stalówka też ściągnęła kilku graczy, jednak w najbliższym meczu jak podają lokalne media nie zagra trzech podstawowych obrońców - Kusiak, Witek i Demusiak.
Bardzo dobry kurs na gospodarzy kusi, jednak na mecz inaugurujący wiosne nie warto stawiać większej kasy. Mój typ to zwycięstwo gospodarzy
 
manuel 0

manuel

Użytkownik
U jakich buków można postawić na awans? Nie mam już wątpliwości,że to Olimpia awansuje,kurs jest ponad 10 zl. ale nie wiem u jakiego buka.Proszę o pomoc tych,którzy wiedzą ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP


Zachowanie iławskich piłkarzy. Gorsze rzeczy dzieją się na Legi czy np Widzewie i nikt meczów z tego powodu nie przerywa. Wynik pozostałby bez zmian i zapewne byśmy przegrali ten mecz w stosunku 2:1. Przyznanie walkowera jest co najmniej śmieszne. Piłkarze Wisły tego dnia zagrali jakby pierwszy raz grali w jednej drużynie. Przynajmniej jest zwrot bo mecz został przerwany, ale to jest jedyny plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
manuel 0

manuel

Użytkownik
Lokalne media nieco wyolbrzymiły problem,bo już myślałem,że coś poważnego tam się wydarzyło,a kibice tylko trochę piro odpalili..
Ciekawe,jak taka sytuacja miałaby miejsce w 35 ,cz 60 minucie czy sędzia też by przerwał mecz?
Powinno zostać 2-1 ,bez walkowera.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Lokalne media nieco wyolbrzymiły problem,bo już myślałem,że coś poważnego tam się wydarzyło,a kibice tylko trochę piro odpalili..
Ciekawe,jak taka sytuacja miałaby miejsce w 35 ,cz 60 minucie czy sędzia też by przerwał mecz?
Powinno zostać 2-1 ,bez walkowera.
Trochę poczytałem przepisów i to będzie tak. Sędzia sam ustanowić walkowera nie może, a wszystko rozstrzygnie się przed jakąś tam komisją i są 3 opcje:
a) walkower 3:0
b) wynik który utrzymywał się do tego zdarzenia (2:1)
c) zostanie dograne 7 minut meczu :?
Relacja z meczu:
http://www.youtube.com/watch?v=xkzRd8E4ti4&amp;amp;feature=player_embedded
 
manuel 0

manuel

Użytkownik
Trzecia opcja jest najmniej prawdopodobna,a z pozostałych dwóch będę zadowolony z racji tego że Olimpia znajduje się w miejscu premiowanym awansem ????
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Trzeba zapomniec juz o tamtym spotkaniu, fatalna inauguracja. Dzisiaj spotkanie Wisla Plock- Stal Rzeszów, zespół pokroju Jezioraka. Wisła chcac walczyc o awans ( osobiscie sobie nie wyobrazam nastepnego sezonu w 2 lidze) musi przynajmniej u siebie wygrywac wszystkie spotkania. Kurs na wisle 1,60 Unibet , osobiscie stawiam do przerwy/koniec X/1 kurs 4,20 za mniejszą stawke
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (II liga wschodnia)
Spotkanie: Okocimski KS Brzesko - Znicz Pruszków
Typ: 1X
Kurs: 1,71
Buk: Tobet
Data/godzina rozpoczęcia: 19-03-2011/15-00
Analiza:
Jeszcze tak nie dawno to piłkarze Znicza Pruszków byliby murowanymi faworytami do zwycięstwami w tym spotkaniu. Jednak kurs na nich jest wysoki, i mam troche obawy przed zagraniem na nich, zwłaszcza, że grają na wyjeździe,a w meczach na terenie rywali pomimo obecnie dobrej lokaty (zajmują trzecie miejsce) grają poniżej oczekiwań. Wygrali zaledwie jedno z dziewięciu meczu, w pozostałych sześciu mial miejsce podział punktów, natomiast również należy odnotowac, ze doznali dwóch porażek. W rundzie jesiennej na włansym boisku kroczyli od zwycięstwa do zwycięstwa. W rundzie jesiennej wygrali z ,,piwoszami&#39;&#39; 3-0, i dlatego gospodarze dzisiejszego spotkania zdają sobie sprawę z powagi sytuacji, ze bardzo trudno będzie o wygraną. Jednak należy odnotowac, że będzie to ich pierwszy mecz w rundzie wiosennej. Pozostale zostały odwołane ze względu na złe warunki atmosferyczne. Trener gospodarzy jest z tego zadowolony, ponieważ jego pilkarze sa jeszcze bardziej zmobilizowani, i mieli więcj czasu na przygotowanie sie do meczy na normalnej trawie. Pilkarze Znicza w ostatniej kolejce dosc niespodziewanie ulegli drużynie Wigry Suwałki na własnym stadionie 2-0. Ze względu na ta porażkę, jak również i na nie zbyt dobre wyniki w meczach wyjazdowych uważam, że Okocimski urwie przynajmniej punkt Zniczowi-powodzenia
 
S 2

sport83

Użytkownik
U jakich buków można postawić na awans? Nie mam już wątpliwości,że to Olimpia awansuje,kurs jest ponad 10 zl. ale nie wiem u jakiego buka.Proszę o pomoc tych,którzy wiedzą ????
W tej chwili kiedy ruszyła liga juz chyba nigdzie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wisła Płock ukarana walkowerem

Dzisiaj Wydział Gier PZPN zweryfikował wynik meczu 19. kolejki II ligi grupy wschodniej Jeziorak Iława - Wisła Płock jako walkower na niekorzyść drużyny gości.

Spotkanie to zostało przerwane w 87. minucie przy stanie 2-1 z powodu niewłaściwego zachowania kibiców Wisły.
 
manuel 0

manuel

Użytkownik
Z perspektywy walki o awans ten walkower jest korzystny dla Olimpii.Wisła traci dużo bramek,teraz doszły kolejne 3.Muszę przyznać,że spodziewałem się lepszych wyników zarówno Płocczan jak i Znicza.Obie te ekipy powoli tracą dystans do miejsc premiowanych awansem.Jeziorak ma w zespole mieszankę młodości z rutyną i są jak najbardziej do ogrania.Wisła pierwszy mecz po zimowej przerwie,zawodnicy jeszcze nie byli ze sobą zgrani więc porażka po części ich usprawiedliwia,a remis u siebie ze Stalą pokazuje jak bardzo ta liga jest wyrównana.Co do Pruszkowian to ich morale bardzo spadły po dwóch niespodziewanych porażkach.Myślę,że trochę czasu minie zanim dojdą do siebie.Bardzo ważny będzie niedzielny mecz obu tych ekip.Stawiam na remis 1-1.

Stal Rzeszów-Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ekipa z Podkarpacia po korzystnym wyniku w Płocku będzie chciała odnieść równie korzystny wynik z biało-zielonymi.Uważam,że są wstanie zatrzymać Świt i podzielić się z nimi punktami.
Mój typ 1-1
Puszcza Niepołomice - GLKS Nadarzyn
Drużyna z Małopolski pokazuje ,że podoba im się w drugiej lidze i chcieliby w niej zostać.Remis z solidną Stalówką, potem kolejny podział punktów z Sovią w Rzeszowie.Warto dodać,że Rzeszowianie gola na wagę remisu zdobyli w 90 minucie.
W pierwszym meczu obu ekip GLKS uległ u siebie 0-1.Jak sie później okazało było to jedyne do tej pory wyjazdowe zwycięstwo Puszczy.Podejrzewam,że kurs na gospodarzy będzie oscylował w granicach dwóch złotych i chętnie to wykorzystam.
Mój typ 1-0
Jeziorak Iława - Olimpia Elbląg
Nie będę ukrywał ,że nastroje w Elblągu są bojowe.Elbląscy kibice dostali 300 biletów,których już dziś nie ma co zwiastuje dobry doping,ponieważ nikt nie będzie oszczędzał gardła nad Jeziorakiem.Olimpia spisuje się zgodnie z oczekiwaniami.Wszyscy są zdrowi,głodni gry i goli. Każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony,ponieważ kadra jest długa,wyrównana i zmotywowana.Kurs na elblążan wyniesie koło dwóch złotych i jest warty grania.
Mój typ 0-2
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Odnośnie dzisiejszego meczu Jezioraka to na pewno faworytem jest Olimpia i nie ma ku temu żadnych wątpliwości. Jednak iławianie na własnym boisku są naprawdę groźni, nieważne w jakiej są formie i szczególnie z ekipami wyżej notowanymi potrafią wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Tak było w meczu z Wisłą Płock i faworyzowaną Resovią na jesieni, a także w minionym sezonie w spotkaniu ze Świtem (gdy ten był liderem). Najbardziej optymalna opcja na dzisiaj to chyba under 2.5, ale kurs strasznie marny, bo w granicach 1.55.
Z II ligi wschodniej na te weekend najpewniejsza wydaje mi się opcja: Puszcza Niepołomice - GLKS Nadarzyn 1 @2.20 w Tobet. Puszcza nieźle się wzmocniła i będzie pięła się w górę tabeli. Już efekty treningów i nowych nabytków widać na wiosnę. Dwa remisy z wyżej notowanymi rywalami mówią same za siebie, tym bardziej, że z Resovią grali w Rzeszowie jako gospodarz i gola stracili w 94. min. Nadarzyn jak widać średniak ligi, który mimo dobrego starty cały czas notuje tendencję spadkową. GLKS będzie pewnie szukał punktów na własnym boisku, z resztą jak i Puszcza. Tak więc po kursie 2.20 na pewno można zagrać, a typ z podpórką za około 1.30 zadowoli nie jednego do kuponiku AKO ????
 
S 37

sowa24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (II liga wschodnia)
Spotkanie: Motor Lublin-Puszcza Niepołomice
Typ: 2
Kurs: 3.90
Buk:Tobet

Spróbuje zaryzykować taki typ, opieram się na tym co pokazała Puszcza w Rzeszowie gdzie straciła bramke w ostatniej akcji meczu, nie ma co ukrywać ze Bojarski jak i Moskała są wzmocnieniem Puszczy, zwłaszcza Bojarski który wprowadza duzo spokoju w grze, może także podobać się gra Świstaka, szczególnie przy rzutach rożnych pod bramka przeciwnika, to wlasnie on zdobył bramke w Rzeszowie jak i w ostatnim meczu Nadarzynem, strzałem głową z dośrodkowania z rogu, wracając do meczu w Rzeszowie, Puszcza miała także 2-3 sytuacje gdy wychodzili sam na sam z bramkarzem, tylko dzięki niemu Resovia nie przegrała meczu.
Ostatnie mecze Puszczy to dwa remisy ze Stalową i z Resovią, a także okazałe zwyciestwo z Nadarzynem. Jeżeli Chodzi o Motor to zanotowali remis z Wigrami i porazke ze Sokółka.
Pozycja w tabeli:
17. Puszcza 15 pkt
18. Motor 11 pkt
Tak wysoki kurs mnie przekonuje na Puszcze, bo z taką grą i ze wzmocnieniami może się utrzymać w lidze i nie mam pojęcia dlaczego Motor jest tak dużym faworytem tego meczu.
 
manuel 0

manuel

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą.Również zaryzykuję taki mecz, ewentualnie wspomogę się x2 ????
Olimpia Elbląg -Stal Rzeszów Tobet 1.45
Olimpia u siebie nie pokonana.W Elblągu wielka mobilizacja zwłaszcza,że po ostatnim meczu w Iławie panuje niedosyt z 1 punkta. Wszyscy z podstawowego składu zdrowi i zdeterminowani do tego,aby jutro osiągnąć cel jakim są 3 pkt. Stal to specyficzna drużyna ,która lepiej prezentuje się na wyjazdach niż u siebie.W Rzeszowie Stal wygrała 4-2 bo błędach rezerwowego bramkarza Olimpii. Teraz czas na rewanż.Dodatkowo w czołówce zrobił się tłok i nie można pozwolić sobie na stratę punktów. Kibice na pewno dopiszą i zjawią się w komplecie na Agrykola.
Mój typ 2-0
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Kurs na Wisłę jest co najmniej śmieszny. Wisła w końcu musi się przełamać i wygrać, ale bądźmy poważni. 1,47 na drużynę która w 3 meczach zdobyła 1 punkt ? - No way. Nowy trener, nowi zawodnicy - to wymaga czasu by wszystko zaczęło działać. O meczu w Iławie lepiej zapomnieć, ze Stalą było bardzo, ale to bardzo blisko (gdyby Bartek Wiśniewski miał chłodną głowę to by trafił to co miał) i spokojnie mogło być 2:0 bo to my kreowaliśmy sytuacje. W Pruszkowie wynik jako tako sprawiedliwy, aczkolwiek martwi mnie przelobowany Bąk - oby to był jego ostatni w tej rundzie błąd. Bardzo dobrym rozwiązaniem do tego meczu jest under 2,5. W Wiśle wadzi skuteczność, a większość drużyn które przyjeżdżają do Płocka nastawiają się na defensywę i grę z kontry. Piłkarze muszą w końcu zrozumieć że III liga (II dla upartych) to typowa liga siłowa. Tutaj nie liczą się umiejętności techniczne tylko zaangażowanie i walka przez cały mecz. Martwi mnie postawa kilku nowych zawodników po których oczekiwałem trochę więcej. Robert Chwastek powrócił do pełni sił i powinniśmy zobaczyć go na prawej pomocy, bardzo dobry grajek (gorsza wersja Peszkina ;) ) Koczon po kontuzji nadal bez formy. W ataku w podstawie zapewne Zabłocki i Twardowski, chociaż dobrze by było zobaczyć Bilińskiego. Tak czy inaczej under to dobry typ.
Wisła - Okocimski Under 2,5 [1,80] ✅ 0:2
 
manuel 0

manuel

Użytkownik
Miniona kolejka obfitowała w niespodzianki.To spowodowało,że stawka nieco się wyrównała. Walka zarówno o awans jak i o utrzymanie będzie zacięta. Na najbliższą kolejkę ciężko coś wytypować.Wydaje się,że jest kilka meczy wartych grania jednak tu się dzieją cuda ????
Resovia Rzeszów - Motor Lublin
Zapowiadają się wielkie emocje na Podkarpaciu.Rzeszowscy kibice na pewno dopiszą zwłaszcza ,że swój przyjazd zapowiedzieli także lublinianie. Sovia nie będzie chciała pozwolić sobie na stratę dystansu do czołówki natomiast Motor nie ma najmniejszej ochoty awansować ligę niżej. Sytuacja w tabeli ukazuje faworyta tego spotkania jednak presja jest duża i będzie to trudny mecz dla obu ekip.
Mój typ 2-1
Świt Nowy Dwór - Start Otwock
Patrząc na tabele nie powinno być wątpliwości kto zdobędzie komplet punktów w derbach Mazowsza. Jednak Otwocczanie nie położą się i zrobią wszystko ażeby odbić się od dna. Dodatkowo każdy ma ochotę zbić lidera i to jego własnym terenie. W każdym meczu walczą i pokazują ,że zależy im na pozostaniu w II lidze. Drużyna Świtu ma oczywiście większy potencjał i umiejętności,ale w footballu wszystko jest możliwe.
Mój typ 0-0
Wisła Płock - Ruch Wysokie
W obecnej sytuacji ciężko cokolwiek powiedzieć o Nafciarzach. Znakomita pierwsza część sezonu,a teraz w 4 meczach 2 pkt.W związku z ich poczynaniami szanse na awans szybko maleją. Mlekovita w ostatniej kolejce pokazała w Stalowej Woli ,że nie są chłopcami do bicia i zgarnęli na tym ciężkim terenie komplet punktów. Na pewno są zmotywowani i w znakomitych nastrojach.Liczę,że sprawią kolejną niespodziankę i jeszcze bardziej oddalą Wisłę od czołówki.
Mój typ 1-1
Olimpia Elbląg - Pelikan Łowicz
Dżemy na wyjazdach mało tracą i mało strzelają.Ogólnie w większości swoich meczów znajdowali kompromis,ponieważ zremisowali aż 11 razy. Tak było w pierwszym meczu obu ekip ,gdzie padł bezbramkowy remis. Teraz powinno być zupełnie inaczej. Olimpia u siebie nie przegrywa,a remisować też już nie powinna. Ze Stalą w pierwszej połowie powinno być 4-0 jednak zabrakło skuteczności.Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów co nie bardzo satysfakcjonuje elbląskie środowisko piłkarskie. Wszyscy liczą na kolejny dobry mecz Olimpii i pewne,przekonujące zwycięstwo.
Mój typ 3-0
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na wniosek sztabu szkoleniowego I zespołu piłki nożnej, w związku z rażącym naruszeniem kontraktów o profesjonalne uprawianie piłki nożnej przez Daniela Koczona, Marcina Pacana i Tomasza Grudnia, Zarząd Wisły Płock S.A. wszczął w dniu dzisiejszym procedurę rozwiązania kontraktów z winy wymienionych zawodników. Jednocześnie do drużyny rezerw przesunięci zostali Piotr Karwan i Bartosz Wiśniewski.

Źle się dzieje. Teraz już wiadomo że piłkarze w meczu z Okocimskim się podłożyli i z tego powodu są podjęte te działania. Nie wiem jak przełoży się to na mecz z Ruchem, bo albo reszta się przestraszy i zacznie grać, albo konsekwentnie będą dążyli do zwolnienia trenera. Araszkiewicz potrafił stworzyć atmosferę i odpowiednio umotywować zespół. Broniszewski el Kaszana tego zrobić nie potrafi i o tym wiedzą nawet dzieciaki z sektora szkolnego. Część zawodników podobno od stycznia nie dostała wynagrodzenia, ale nie wiem ile w tym prawdy, więc na razie traktujcie to jako plotkę.
 
manuel 0

manuel

Użytkownik
,,Tomasz Arteniuk nie jest już trenerem Olimpii Elbląg. Szkoleniowiec został zwolniony przez zarząd klubu za notoryczne łamanie przepisów klubu i PZPN oraz brak odpowiedniej współpracy z zarządem,, 90minut.pl
Zarząd robi sobie jakieś żarty! Najlepszy trener jaki dotychczas trenował Olimpię,znakomity strateg i motywator zostaje nagle w środku rundy zwolniony!
ZKS jest na najlepszej drodze do historycznego awansu,a tu takie zagrania!
Awans będzie tylko i wyłącznie zasługą piłkarzy,kibiców i Tomasza Arteniuka.
Nowym trenerem Olimpii został Jarosław Araszkiewicz z płockiej Wisły....
Nie wiem,czy sie cieszyć,czy płakać..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom