>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Liga - Grupa Wschodnia [Sezon 2010/2011]

Status
Zamknięty.
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ja też kibicuje Olimpii ... i szkoda że tak się stało. Wyjdzie tak że zarząd będzie musiał zapłacić Arteniukowi ładne pieniądze ... pieniądze podatników.. No ale nie ważne. Poszło chyba o 144 tysięcy, które miał w kontrakcie za awans do 1 ligi ;p Fakt trenerem został Araszkiewicz, dziś gdy przeprowadzał trening nie znał nawet imion piłkarzy, których trenuję. Tak więc w następnej kolejce ze zniczem pruszków, spokojnie można stawiać na Znicz.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Bez przesady ;) Znicz jak na razie gra taką samą kaszankę jak i Wisła. Olimpia na luzie to ogarnie. Ze zmianą trenerów to od dawien dawna wiadomo że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Araszkiewicz jest na prawdę dobrym trenerem. Przede wszystkim potrafi zrobić dobrą atmosferę w drużynie (tak wiem piszę o tym enty raz), aczkolwiek porównując go do Arteniuka to Araś może mu buty czyścić. Z Araszkiewiczem spokojnie awans można wywalczyć, nie wiadomo tylko co potem. Arteniuk zdecydowanie ma większe doświadczenie, lepszy warsztat itd W I lidze brak Arteniuka da się we znaki.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Trener Araszkiewicz to specjalista od awansów, atmosfera w drużynie będzie naprawdę dobra bo to u Arasia podstawa, wiem co piszę bo akurat miałem przyjemność współpracować z tym trenerem. Olimpia będzie grała ofensywnie bo taką grę preferuję Araszkiewicz, wysoki pressing u siebie. Elbląg już w środę gra u siebie z Pelikanem Łowicz, Pelikan bez dwóch podstawowych obrońców Brodeckiego(9goli w tym sezonie) i Marcinkiewicza oraz Soleckiego strzelca wszystkich trzech goli w tej rundzie, wszyscy pauzują za kartki.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Nie często decyduje się na typowanie spotkań II ligi wschodniej jednak dzisiaj postanowiłem spróbować ponieważ widzę kilka ciekawych spotkań:
Okocimski KS Brzesko - Jeziorak Ilawa 0:1
W tym spotkaniu dość prawdopodobnym wynikiem wydaję się być zwycięstwo gospodarzy którzy ostatnio grają naprawdę dobrze.Na 3 ostatnie spotkania 3 zwycięstwa i to wcale nie ze słabymi rywalami:
Wisła Płocka(7) - Okocimski KS Brzesko 0:2
Okocimski KS Brzesko - Wigry Suwałki(9) 2:0
Okocimski KS Brzesko - Znicz Pruszków(4) 3:0
W nawiasach wpisałem miejsca drużyn.Jeziorak natomiast jest na 10 miejscu. Ich ostatnie spotkania:
OKS Olsztyn(8) - Jeziorak Iława 2:1
Jeziorak Iława - Olimpia Elbląg(2) 1:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki(1) - Jeziorak Iława 2:0
Wydaje mi się że warto dzisiaj postawić na gospodarzy którzy powinni to spotkanie wygrać
Moje Typy: Okocimski KS Brzesko - 2,15 ⛔
1X - 1,27 ⛔
Olimpia Elbląg - Pelikan Lowicz 1:0✅
W tym spotkaniu również proponuje zagrać na wygraną gospodarzy. Po pierwsze Olimpia po 2 ostatnich remisach dzisiaj powinna wygrac gdyż jesli chcą utrzymać swoją 2 lokate to 3 pkt są im potrzebne a sprawę mają ułatwioną bo tak jak pisał już Sutek Pelikan będzie osłabiony. Nie zagra 3 podstawowych zawodników którzy naprawde sa ważnymi ogniwami i ciężko będzie bez nich wywieźć z Elbląga korzystny rezultat.
Mój Typ: Olimpia Elbląg - 1,40 ✅
OKS 1945 Olsztyn - Puszcza Niepołomice 2:0✅
Gospodarze na 8 pozycji a goście na 17. W ostatnich 3 meczach OKS zdobył 7 pkt a Puszcza 4. Zespół z Olsztyna powinien sobie poradzić z dzisiejszymi rywalami i zdobyć 3 pkt. Pierwszy mecz Niepołomice wygrały 2:0 więc dziś czas na rewanż a ostatnie wyniki graczy z Olsztyna pokazują ze ich wygrana jest bardzo możliwa.
Mój Typ: OKS 1945 Olsztyn - 1,55 ✅
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Start Otwock
Świt na 1 pozycji natomiast Start dopiero 16.W 3 meczach Świt zdobył 7 pkt i warto odnotować że w każdym z tych spotkań po bramce strzelał Dariusz Zjawiński na którego i dziś liczę.Gracze z Otwocka 3 razy przegrali i dziś pewnie będzie 4 porażka z rzędu...
Mój Typ: Świt Nowy Dwór Mazowiecki - 1,35
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wczoraj gadaliśmy z piłkarzami, wszyscy, nawet młodzi zaprzeczyli aby któryś z zawieszonych piłkarzy ich zastraszał czy buntował do poddawania meczu. Zawieszeni piłkarze nie bali się, przyjechali na rozmowę bo wiedzieli że są bez winy. Poszliśmy do prezesa po jakieś wyjaśnienie a ten od razu na nas naskoczył. My postawiliśmy ultimatum że albo przywraca piłkarzy, ale podaje się do dymisji. Później uciekł do budynku klubowego i zamknął się w swoim gabinecie. W Wiśle na razie jest jeden wielki burdel i lepiej nic nie grać jeśli chodzi o kwestie bukmacherskie.
Co może trener powiedzieć w przerwie meczu kiedy ta przegrywa ? &quot;Musicie strzelić bramkę&quot; - cała odprawa przed drugą połową w meczu z Okocimskim. Koczon był lekko mówiąc &quot;wkurzony&quot; i wyraził to w szatni, a ze zdaniem pana Broniszewskiego zgodzić się trzeba. Teksty typu &quot;wy jesteście dla mnie nikim, ja prowadziłem dobre drużyny&quot; daje do myślenia...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Olimpia wygrała bardzo szczęśliwie z Pelikan, Pelikan miał swoje sytuacje, nie zagrało 5 podstawowych zawodników, w tym trzech za kartki, dwóch kontuzjowanych.

Zawieszenia w Wiśle Płock to skandal, Koczon bardzo dobry zawodnik, Pacan to samo, Wiśniewskiego ściągali ze Znicza za duże pieniądze teraz go tak odrzucają, to się mija z celem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mojojojowojo 95

mojojojowojo

Użytkownik
Stal jest mocna u siebie ja sądzę że akurat wygrają ze OKS-em kurs 2.20. Na własnym stadionie mają dużo sytuacji często to oni prowadzą grę OKS jest w ich zasięgu dla mnie 2.20 kurs na Betsafe jest jak najbardziej przyjemny do grania zwłaszcza że Stal zremisowała na trudnym terenie w Pruszkowie
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na dzisiejszy mecz Wiślaków warto zastanowić się nad underem, po raz kolejny. Drużyny gości do Płocka przyjeżdżają nieco przestraszone formatem rywala, aczkolwiek to jest ich największy błąd. Najlepszą obroną jest atak i jeśli znalazłby się odważny trener który ustawił by zespół ofensywnie na Wisłę to przyniosłoby to efekt. Po kilku zawirowaniach w klubie w końcu Wisła pokazała pazur pokonując Ruch. Nie ma jednak co się podpalać ponieważ na jesieni, gorsza kadrowo Wisła zrobiła to samo, a Twardowski ustrzelił wtedy hat tricka. W środowym meczu Twardowski również wpisał się na listę strzelców ale tylko raz. Formalności zaczęto od trafień Rafaela i Jaronia (który notabene ma dziś urodziny ;) ) Obrona w ostatnim meczu spisywała się przyzwoicie, ale Ruch także miał okazje do strzelenia gola, ale los pokrzyżował ich plany bowiem taki stan rzeczy zawdzięczają swojej słabej skuteczności. Jeśli gra się z silniejszym rywalem i nie wykorzystuje się 100% to czego tutaj taka drużyna szuka. Nie wiem jak z urazem Bąka (biodro), ale wolałbym żeby był to poważniejszy uraz ponieważ Bąk lekko mówiąc nieco irytuje. Kamiński miałby szansę pokazania się (w drugiej połowie meczu z Ruchem dobrze bronił naszej bramki) ale musi się niestety pozbyć głupich błędów jakie przydarzały mu się w rundzie jesiennej. Liczę na ponowną, dobrą grę młodzieżowców i zwycięstwo w meczu z Wigrami aczkolwiek wysokiego wyniku się nie spodziewam - obiektywnie ... 2:0. Rywal notuje słabe wyniki i takie mecze trzeba wygrywać. Można powiedzieć że jest to mecz o 6 punktów bowiem Wisła ma szansę zmniejszyć dystans do miejsc premiowanych awansem, a Wigry przy skrajnie pechowej dla nich kolejce mogą spaść nawet na 13 miejsce.
Wisła Płock - Wigry Suwalki under 2,5 [1,68] ⛔
Wisła Płock - Wigry Suwalki 1 [1,70] ✅
 
manuel 0

manuel

Użytkownik
Puszcza Niepołomice - Sokół Sokółka
typ : 1
STS 2.30
Jeżeli ekipa z Podlasia zdobędzie 3 pkt. w tym meczu będzie już mogła złapać oddech,ponieważ oddalą się znacznie od strefy spadkowej. Jednak Puszcza w tej części sezonu radzi sobie przyzwoicie.W trakcie trwania przerwy zimowej wykonali kilka solidnych wzmocnień i to powoli owocuje. Odwrotnie było w Sokółce,gdzie piłkarze zaprzestali treningów w ramach bojkotu,nie mówiąc już nic o braku wzmocnień. Drużyna z Małopolski powinna spokojnie kontrolować przebieg spotkania i zadać kilka mocnych ciosów gościom.
Mój typ 2-0
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
typ : 2
STS 2.70
Znicz po rundzie jesiennej przewodził całej II ligowe stawce.Jednak wiosną to zupełnie inna drużyna.W 5 ligowych kolejkach zdobyli 3 pkt. i konsekwentnie spadają w tabeli.Obecnie zajmują 6 lokatę i tracą do przyjezdnych 5 pkt. Jest to ich ostatnia szansa,aby powalczyć o awans.Jednak grają z Olimpią-drużyną,która nie odpuści,która będzie walczyć do samego końca.Elblążanie wygrywając te spotkanie oddalą się od grupy pościgowej na 4 pkt. Cały zespół jest zdrowy,wypoczęty,ponieważ piątek mieli wolny a do Pruszkowa przyjechali w sobotę.Trener Araszkiewicz nie powinien zmieniać nic w składzie.Olimpia zagra ofensywnie i na pewno postara się narzucić swój styl gry.Na Mazowszu pojawi się liczna grupa fanów z Elbląg oraz jeszcze liczniejsza grupa zaprzyjaźnionych kibiców stołecznej Legii.
Mój typ : 0-2
 
manuel 0

manuel

Użytkownik
Olimpia po dobrej grze odniosła zwycięstwo w meczu na szczycie w Pruszkowie i objęła prowadzenie w lidze.Puszcza sama sobie komplikuje sprawę i remisuje z Sokółką. W środę zaległe mecze:
Stal Rzeszów - Okocimski
Liczę tutaj na ekipę z Podkarpacia.Ostatnio sporo remisują więc tu podejrzewam to samo.
Motor - GLKS
Mecz ważny w kontekście utrzymania. Lublinianie pokazują,że podoba im się w drugiej lidze i w tym meczu pewnie to potwierdzą pewnie zwyciężając.
Ruch - Świt
Freskovita pokonała solidną Resovię więc nie położą się przed Świtem. Liczę tu na niespodziankę i stratę pkt. przyjezdnych.
Tak na szybko można to opisać,a co będzie zobaczymy w środku tygodnia ????
 
mojojojowojo 95

mojojojowojo

Użytkownik
Resovia gra u siebie z drużyną z Iławy sąsiadem z Tabeli. Specyfiką II wschodniej jest to że faworytami są gospodarze meczów szczególnie w takim meczu jak ten. Co prawda Biało-Czerwoni z Rzeszowa bez lidera pod względem strzelonych bramek w tym sezonie Marcina Pontusa który nie zagra do końca sezonu z powodu kontuzji ale u siebie w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Po remisowym meczu z Motorem i poreażce z Ruchem WM sądzę że piłkarze będą chcieli się zrechabilitować na własnym boisku z niezbyt trudnym ale wymagającym zespołem Jezioraka która ostatni mecz wygrała u siebie ze Stalą Stalowa Wola a ostatni wyjazdowy mecz również wygrali w brzesku z miejscowym Okocimskim. Mecz zapowiada się na mecz walki gdzie żadna drużyna nie odpuści ale w końcowym wyniku lepsi będą rzeszowianie
Resovia - Jeziorak typ: Resovia 2.05
Betsafe
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Ile to już razy Resovia miala wygrać taki mecz? W obecnym sezonie przynajmniej kilka.
Boisko - jaki to atut graczy z Rzeszowa? Tego nawet nie można nazwać boiskiem ;) Więc tutaj nie ma żadnej przewagi.
Do tego brak Pontusa przez Ciebie wspomnianego - kto będzie te bramki strzelał?
Jak dla mnie mecz do odpuszczenia, niby kurs ponad 2 ale nie przekonuje mnie Resovia.
Życzę powodzenia ????
 
mojojojowojo 95

mojojojowojo

Użytkownik
no fakt zgodze się że to nawet nie boisko. W tym sezonie kilka w tej rundzie jest to 2 mecz pierwszy z motorem im nie wyszedł. Licze na przebudzenie Hajduka i Walaszczyka
 
manuel 0

manuel

Użytkownik
Wisła Płock - Olimpia Elbląg
Płocczanie w meczu ze Switem sprawili wielką niespodziankę i w końcu zagrali na miarę swoich oczekiwań.Olimpia pokonała Okocimski co jeszcze bardziej dodaje smaku temu spotkaniu. Liczę tu na znakomite widowisko i sporo bramek.Na Mazowsze wybiera się rzesza elbląskich fanów,których licznie wesprą fancluby Legii m.in. Brodnica,Chełmża,Grudziądz. Krótko mówiąc bedzie to mecz walki,wokalne stracie kibiców i świetna zabawa!
Mój typ 1 : 2
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wisła - Olimpia
Oczekuje dobrego meczu, z kilkoma bramkami. Patrząc na to jak Wisła gra i fakt że mecz odbywa się w Płocku jestem w dużej mierze przekonany że Nafciarze wyjdą z tego meczu z tarczą. Mobilizacja wśród kibiców jednej jak i drugiej drużyny, do tego piłkarsko obie drużyny preferują ofensywny styl gry więc trzeba wymagać dobrego widowiska. Z Olimpii wypadł podstawowy obrońca, a w Płocku kadra jest szeroka i braki są do uzupełnienia.

http://www.youtube.com/watch?v=M7M88tMS4uw


Wisła - Olimpia | Over 2,5 - 1,95 ✅ 3:0
Wisła - Olimpia | 1 - 1,90 ✅ 3:0
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Przepraszam że na szybko i bez analizy, ale za chwilę wychodzę a chciałbym podzielić się z Wami moimi typami.
Sokol Sokolka - Ruch Wysokie Mazowieckie | X - 3,10 ⛔ 3:0
Remis bardzo prawdopodobny i zdecydowanie można pograć singla. Miejsce w tabeli podobne, gra i wyniki także. Najsprawiedliwszy w tym meczu będzie remis i tak właśnie typuje. Obie ekipy praktycznie powinny się utrzymać więc podział punktów zadowoli obie ekipy.
OKS 1945 Olsztyn - Wisla Plock | 2 - 2,50 ⛔ 1:1
Bardzo długo wstrzymywałem się z graniem na zwycięstwa Nafciarzy, zawsze starałem się szukać innego typu. Wiślacy grają dobrze, do tego w zespole występuje wielu młodzieżowców którzy grają naprawdę dobrze i prawidłowo się rozwijają. Mamy Kamila Bilińskiego który kolejny raz pokazał się z dobrej strony. Na mecz w Olsztynie powinien także wrócić Zabłocki, ale nie jestem pewny co do tej informacji. Gramy dobrze w obronie, nie popełniamy już głupich błędów, kurs zdecydowanie warty grania w ciemno.
Stal Stalowa Wola - Okocimski KS Brzesko | X2 - 1,57 ✅ 0:2
Okocimski się w tej rundzie rozpędził, teraz trudny mecz bo jadą do Stalowej Woli gdzie Stalówka gra bardzo dobrze ale zdecydowanie jest to rywal w ich zasięgu. Jeśli Stalowa Wola nie wygra w tym meczu to może odpaść w walce o awans. Jeśli Okocimski dalej będzie tak zdobywał punkty, to nie zawaham się stwierdzenia że mogą oni powalczyć o awans.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Resovia - Wisła Płock 2 @ 2.20 Fortuna
W 28 kolejce II ligi wschodniej Resovia podejmie w Rzeszowie płocką Wisłę.
Dla Nafciarzy jest to ważny pojedynek jeśli chcą się bić o awans do I ligi.Po zawirowaniach z trenerem A. , myslalem że Wisła pozostanie jeszcze na przyszły sezon w II lidze lecz z dnia na dzień; piłkarze , KIBICE pokazują że zasługują na coś lepszego niż II liga.Z Resovią zawsze sie cieżko Wisle grało...co nawet pokazuje jesienny blamaż u siebie (0-4).Skład i mobilizacja od tamtego spotkania jest o niebo lepsza..Resovia bardzo rozczarowuje kibiców z Rzeszowa wiosną na 6 spotkań zdobyli zaledwie 4pkt , wszystkie u siebie.
Absencje Resovii: Marcin Pontus (15m. / 6 goli) oraz Kamil Walaszczyk (22m. /3 gole).
Absencje Wisły Płock: Krzysztof Hus (9m.)
Warto dodać , że piłkarze Wisły dostają dość dobre premię za wygrane spotkania..ze Świtem dostali dobrą premię to i wynik był dobry. ????
Nafciarze wyjechali dziś , w Rzeszowie byli koło 19-ej...już są po kolacji w swoich pokojach...i regeneruja siły na jutrzejsze spotkanie! 3 punkty do PŁOCKA! ;)
p.s Tobet jak wystawi kursy to pewnie bedzie większy niż te marne 2.20
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Puszcza Niepołomice - Jeziorak Iława 1 @2.80✅ lub 1X @1.40✅

W Jezioraku bardzo duże problemy finansowe. Wyjazd iławskich piłkarzy do Niepołomic stał pod znakiem zapytania do ostatnich chwil. Klub ma spore zaległości do części zawodników, co można było zauważyć w meczu z Sokołem (protest i późniejsze wyjście na plac gry). Na dodatek na wyjazd iławianie jadą bez pięciu podstawowych piłkarzy: Remigiusza Sobocińskiego (najlepszy strzelec - 7 goli), Tomasza Zakierskiego (kapitan i podpora defensywy), Dawida Kowalskiego (podstawowy prawy obrońca), Łukasza Kuśnierza (podstawowy środkowy pomocnik) i młodego obrońcy - Arkadiusza Wietechy. W składzie w związku z tym znalazło się kilku juniorów. Puszcza rozpaczliwie walczy o utrzymanie, ostatnio zaskakująco pokonując Ruch 5-2. Myślę, że są w stanie urwać punkty Jeziorakowi, chociaż bym tego nia chciał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom