>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Liga - Grupa Wschodnia [Sezon 2011/2012]

Status
Zamknięty.
W 606

wanderlei

Użytkownik
Zespół KSZO Ostrowiec nie pojedzie na mecz do Rzeszowa z Resovią.
Będzie to trzeci walkower w tym sezonie a więc drużyna zostanie zdegradowana.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Trochę szkoda, że przed tygodniem nie udało mi się tutaj opisać spotkań, a było kilka naprawdę fajnych typów, aczkolwiek gdyby nie szczęście (over Wigry - Motor) i gdyby antyfutbol zawsze zwyciężał (jedyna w meczu Stomilu) to uj by wyszedł, a nie dobre typy.

Antyfutbol. No właśnie. Typuję dwa mecze, drużyn, które w mojej ocenie piłką grają jak na te standardy dobrze. Wiadomo, zawsze w Wiśle jest taki 190 centymetrowy pal zwany Piotrem Mokiejewskim, ale poza tym reszta mojego zespołu. dobrze czuje się z piłką przy nodze.
Wisła - Pogoń to mecz naprawdę ciekawie się zapowiadający. Na trybunach zapewne frekwencja nie tak dobra jak w Siedlcach na jesieni (2,5 tysiąca ludzi!), ale na spokojną granicę tysiąca może 1200 osób liczę. Na trybunach atmosfera na pewno bardzo dobra, po miłym przyjęciu i pomocy w dostaniu się na sektor fanom Wisły przez fanów Legii z Siedlec, czas na mały rewanż. No ale to tyle takiego słodkiego pierdzenia, bo w sumie to forum bukmacherskie a nie kibicnetownia.
Wisła w pierwszym meczu wiosną zagrała dobrze, naprawdę nieźle, widać, że materiał luzdki w tym drużynie jest dobry, pieniążków niby nie ma, ale skoro są na niektórych grajków kontrakty, to muszą być. Rafał Kycko to jest gość, który może zrobić sporą karierę. Szybki, waleczny, z dobrym kiwnięciem. Czy może być lepsza rekomendacja skrzydłowego? Drugi biegun to Radek Muszyński, z przeszłością w Młodej Legii i z 9 bramkami w poprzednim sezonie w III lidze w Avii Świdnik. Jak na skrzydłowego, super statystyki, ale ciężko jest mi go oceniać przez pryzmat sparingów. No, sparingi. Łapałem się za głowę oglądając niektóre popisy puławskich grajków, ale koniec końców ze Stalą Rzeszów oglądaliśmy inny zespół.
Pogoń jest zespołem nad wyraz solidnym, podobali mi się chłopaki w meczu z Wisłą 28.08.11 (4:1), szybko grają piłką, i wydaje mi się, że dziś zagrają otwarty, ładny futbol dla swoich kibiców, których jak mniemam nie zabraknie.
OK, to teraz Kadra Pogoni:
Bramkarze: 1 - Paweł Nerek, 30 - Andrzej Olszewski
Obrońcy: 18 - Dariusz Dadacz, 23 - Grzegorz Krystosiak, 24 - Marek Lendzion, 6 - Marcin Rogoziński, 17 - Przemysław Rodak, 22 - Damian Guzek
Pomocnicy: 8 - Robert Kwiatkowski, 16 - Michał Steć, 4 - Agu Chinonso, 19 - Mariusz Marczak, 10 - Marcin Paczkowski, 11 - Adrian Dziubiński
Napastnicy: 9 - Adam Czerkas, 5 - Dariusz Dziewulski, 7 - Hubert Kosim, 21 - Cezary Demianiuk
Prawdopodobna &quot;11&quot; Wisły: Penkowec - Gawrysiak, Jagła (Kursa), Skórnicki, Misztal (Budzyński) - Wiącek - Kycko, Jabkowski (Budzyński), Mokiejewski (Wójtowicz), Muszyński (Giziński, Kozieł) - Nowak
Jak wiadomo, jest wymóg młodzieżowców zatem duet trenerów może mieć tu problem, bo wydaje się, że ten optymalny skład to właśnie ten bez tych nawiasów oraz bez Wiącka i Mokieja btw, ale tenże optymalny zawiera jednego młodzieżowca, chyba, że zamiast gwiazdorów wstawić Jabkowskiego np.
No dobra, nieważne, bo kogo to interesuje. Tak powiem, widzę tu ciekawy mecz, bo jednak Pogoń to zespół dobry piłkarsko, doświadczony (Dziewulski, Czerkas), potrafiący i bronić i atakować (1:0 w Nowym Dworze przy czerwonej kartce w 1 minucie:! ???? . A Wisła? 520 minut bez gola, a ja typuję over, no debil. Ale nie sytuacje są problemem, a skuteczność. Konrad Nowak drugiego tak słabego meczu pod rząd nie zaliczy, to klasowy napastnik, lecz boję się, że osamotniony w ataku sobie może nie poradzić. Typuję 2:1 dla Wisły, tak bardziej sercem, BTS i over wydają się prawdopodobne, a kurs spory.
BTS pewnie w Uni się pojawi, na razie cofka kursów.
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce Over 2.5 @ 2.2 Tobet

No i jest jeszcze jutrzejszy mecz przy pustych trybunach na Alejach Zygmuntowskich. Tu, jednak widzę ciekawy mecz. Boję się asekuranckiego podejścia Stomilu do meczu, bo 10 punktów przewagi to sporo..... 7, bo już dopisano Motorowi 3 punkty za KSZO. Także jednak mimo wszystko remis może ich zadowolić. Ale jest to trochę mylne, bo Motor ma swoje problemy z tyłu, nie zagra Falisiewicz, zatem nie wiem kogo tam Modestinho wstawi z tyłu.
Stomil to taki zespół... hm, piłkarsko mnie nie zachwycają, w przeciwieństwie do Okocimskiego, który jest naprawdę ułożonym sportowo zespołem. Co jednak łączy obie czołowe naszej ligi drużyny, to oczywiście fakt, iż obie grają taki wyrachowany futbol i czekają na swoje szansę, często strzelając bramki w późniejszym czasie meczu.
Motor myślę, że jutro musi zaatakować od początku, musi zagrać odważnie, tak jak w Suwałkach, gdzie wszystko się Motorowi układało nieźle. Przeważali od początku i w 50 minucie Ihor Myhałewśkyj (Igor Migalewski :p) dopiął swego. No a później sraczka. Motor ma problemy z koncentracją, także mój scenariusz na ten mecz jest taki, że Motor po jakiejś ładnej ofensywnej akcji stworzy sobie jedną, drugą, trzecią szansę by w końcu zakończyć ją bramką. Jednak czuję, że Stomil wyrówna i wtedy zacznie się ze strony Motoru szarża, wydaje mi się, że zakończona sukcesem i mecz zakończy się 2:1, ale nie można niczego wykluczyć. Emocji nie powinno zabraknąć.
Motor Lublin - Stomil Olsztyn | Over 2.5 @ 2.3 Tobet

No i na koniec jeszcze mecz w Pruszkowie, tu wydaje mi się, że gospodarze wygrają. Garbarnia w tym roku zamurowała się w Siedlcach i przełożyła mecz z Wisłą. Piłkarsko to najsłabszy zespół w tej lidze, myślę, że w III Wisła miała godniejszych rywali. No ale jest jak jest, a jest tak, ze jesteśmy za nimi w tabeli, zatem jest śmiesznie.
Ale Znicz w Rzeszowie pokazał dobrą piłkę, wygrał i spokojnie może patrzeć z góry na sporą część rywali. Podoba mi się ta drużyna w sumie. Są stałe fragmenty, jest niezły napastnik, zatem wydaje mi się, że Garcę powiozą.
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków 1 @ 2.00 Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
⚽Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki ✅✅✅
Typ: 1DNB
Kurs:2.50
Buk: Unibet


Goście over 0,5 gola ✅✅✅
Kurs:1.53
Buk: Unibet

4-2
Sytuacja kadrowa Świtu przed kolejnym ligowym spotkanie wygląda bardzo, bardzo nieciekawie. Pod znakiem zapytania stoi występ najmocniejszego punktu naszego zespołu - Michała Bigajskiego. &quot;Bigaj&quot; w trakcie ostatniego meczu z Pogonią Siedlce doznał urazu żebra. W podobnym świetle przedstawia się sytuacja Piotrka Maślanki, który cierpi na uraz kolana. Ale to nie koniec. Na ubiegłotygodniowym treningu po tzw. stykówce na obserwacje do szpitala trafił Radek Kamiński. Ponadto najprawdopodobniej do końca sezonu nie zobaczymy już Michała Strzałkowskiego, który tuż przed konfrontacją z siedlczanami przeszedł artroskopię kolana.
Także jak widać kadrowo Świt nie zachwyca przed tym meczem i ostatnie 4 porażki z rzędu mówią same za siebie.Gospodarze bilans ostatnich 5 meczów 2-1-2 i widać progres.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Znicz - Wisła
Spotykają się dwa zespoły, które naprawde mają na ten moment bardzo wiele ze sobą wspólnego. Oba grały po 3 mecze, oba grały z Pogonią Siedlce i Stalą Rz., oba powinny grać także z krakowską Garbarnią, ale z uwagi na ichniejsze problemy z boiskiem nie doszło do skutku to spotkanie.
Obie drużyny niepokonane w tmy roku, obie bez straty bramki, obie z identycznym bilansem 2:0 2-1-0. Na Znicza granie narzekano, podobno grali bardzo słabo u siebie w spotkaniu z Garbarnią, w Rzeszowie ze Stalą Szymańskiego nie jest trudno wygrać, Wisła by ich rozniosła, gdyby nie bramkarz z 3:0, a tak niestety nie mamy kompletu zwycięstw.
Nie będę tu pierdział farmazonów, powiem co nieco o Wiśle, goście naprawdę mogą się podobać,w dwóch meczach at home zaprezentowali walkę, ambicję, dobrą piłkarską dyspozycję wspartą super bramkarzem Nazarem Penkowcem.
Wydaje mi się, że tutaj szanse są równe. Wiadomo, że częściej wygrywają tu gospodarze, a Wisła away to 1-5-5, ale nie musimy się bać Znicza, ograliśmy ich u siebie w Poniatowej 2:1. Dlatego mówię, ja tu widzę co najmniej równe szanse, my gramy bez ciśnienia, będzie dobrze ;)
Wisła Puławy DNB @ 4.20 Betsson ZWROT 0:0
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
No i znowu ta II Liga.
Motor trochę wstydu już narobił, chyba nie za dobrze wyglądają zarówno piłkarsko jak i fizycznie, bo ze Stomilem czy Stalą, że o wspaniałym stylu z Wigrami nie wspomnę. Chodzi o to, że raz, przegrywali z Olsztynem i żadnej reakcji, ze Stalą mieli godzinę na zwycięską bramkę, a z Wigrami prowadzili w 75 minucie. Tak nie może to wyglądać i wszystko zmierza ku zwolnieniu Modesta i końcu sezonu w środku tabeli.
Garbarnia jak dotąd dobrze ciśnie, 6 punktów w 4 meczach, ani jednej porażki, zaledwie jeden stracony gol, podejrzewam, że mocno postawili na obronę, bo nieraz na jesień punktowano ich bardzo mocno z kontrataku. Ale u siebie muszą zaatakować.
Uważam, że Motor na ten moment nie prezentuje zupełnie nic co by mogło jakoś zachwycać. Skład jest rewelacja na Bałtyku, ostatnio w towarzystwie go analizowałem i uważam, że nie są gorsi od Stomilu czy Puszczy. Fakt jest taki, że mają impotenta na trenerskiej ławce, na wyjazdach zwykle grają średniawo, tracą mnóstwo bramek i powinni dziś niestety (bo mimo wszystko uważam, że mogliby rywalom Wisły w walce o &quot;czołowe&quot; miejsca punkty urywać) co najmniej nie wygrać.
Garbarnia @ 2.65 Tobet
Garbarnia DNB @ 1.82 Betsson

Derby podwarszawskie na pewno nikogo nie zachwycą, Świt od wielu kolejek przegrywa, pewnie skończy się to w końcu zwolnieniem Reginisa, no bo ileż w końcu można? Ale piłkarsko to będzie padaka moim zdaniem, bo oglądałem i Świt (tj. bardziej obserwowałem) a na żywo widziałem Znicz.
Znicz to gra futbol na alibi, w ataku bardzo statyczni, nawet pomimo tego, że Wisła za bardzo się nie murowała nie potrafili pomimo sporej momentami przewagi w posiadaniu piłki stworzyć sobie sytuacji.
Świt ma ogromne problemy ze strzeleniem bramki, spore braki kadrowe, nie stwarza sytuacji, jest na ten moment najsłabszy w lidze i jeszcze trochę a dołączy do strefy spadkowej, mimo iż niedawno był w tabeli sąsiadem lubelskiego Motoru.
Generalnie to wychodzi 0:0, trzeba pamiętac, że II liga to taka liga, gdzie jak ujęło Weszło ws. meczu Górnik - Ruch, oba zespoły grają z kontry ;) Świt i Znicz nie prezentują sobą piłkarsko wartości zupełnie, zatem jeżeli miałbym wybór pomiędzy spędzeniem środowego wieczoru przy maratonie seriali: Klan, Pierwsza Miłość, The Simpsons, Na Wspólne a na meczu, to wybrałbym zdecydowanie seriale.
Under 2.5 @ 1.8 Tobet
Świt - Znicz 0:0 @ 7.5 Betsafe
 
S 2

sport83

Użytkownik
W barwach Motoru nie zagra Mateusz Oszust, podstawowy bramkarz (zachorował na różyczke).

Inne spotkanie warte uwagi to Pogoń Siedlce - Jeziorak Iława. Goście również bez podstawowego bramkarza, do tego trener Zajączkowski ma zająć miejsce na trybunie (kara za mecz ze Stalą Rzeszów). Dobry mecz dla Pogoni na przełamanie. W Stalowej Woli grali nieźle - nie strzelony karny w I połowie podciął im skrzydła. Kurs na gospodarzy 2.10 w Tobecie.

Troszke późno daje typ, ale może jeszcze ktoś skorzysta;)

✅6-2
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
No i mamy hit dzisiaj na wschodzie, kibicowskim oczywiscie beda derby Lubelszczyzny pomiędzy Wisłą Puławy a Motorem... Piłkarsko najlepiej zapowiada się mecz Okocimskiego ze Stomilem.
W I rundzie mecz jak dobrze pamiętam, grany w piątek, a kurs na gospodarzy tamtego meczu ok. 2.10, bardzo sobie plułem w brodę nie pobierając takiego kursu z powdu problemów technicznych. Teraz już błędu nie popełnię i pobiorę, w opcji nieco bezpieczniejszej, i z nieco niższym kursem podopiecznych Krzysztofa Łętochy.
Mecz wtedy zakończył się wynikiem 5:0, prawdziwa deklasacja wicelidera przez lidera. Teraz nie mozna wykluczyc podobnego scenariusza, przecież goście to wciąż niepokonany zespół, który stracił w 24 meczach 6 bramek :!:
Wygrywając mecz, OKS zapewni sobie zwycięstwo na koniec ligi i na pewno taki cel im przyświeca, na mecz wyjechali wczoraj, w pełnym składzie, z zamiarem wygranej i zdobyciem korony mistrzowskiej. Okocimski na wyjazdach gra konkretny, wyrachowany futbol, dlatego prawdopodobnie widziałbym tu niski wynik dla Okocimskiego, który pokona Stomil na jego terenie, mimo iż nikt tego nie dokonał od 30 spotkań.
Okocimski DNB @ 1.88 Unibet ✅ 1:2
Under 2.5 @ 1.8 Tobet ⛔
i jeszcze jeden ciekawy mecz. W Pruszkowie dojdzie do spotkania Znicza z Jeziorakiem. Jeziorak ostatnio ograł Wisłę, i to na pewno wzbudziło mój jak i kibiców Wisły niepokój przed derbami. Znicz natomiast ostatnio nie przegrywa, nie traci zupełnie niemal bramek. Widać, że dobra praca trenera, który kiedyś był niezłym ligowym obrońcą przynosi efekty. Natomiast, Jeziorak, od 17 września zdobył 7 punktów. Fajnie, nie? 4 z nich w starciach z Wisłą Puławy... :|
Wydaje mi się, że Znicz, owszem, do przodu ta drużyna nie ma zbyt wielu atutów, ale z tyłu wydaje mi się, że gola nie stracą, a przy tak słabym w obronie rywalu, coś powinni ustrzelić.
Znicz @ 1.7 Tobet ⛔ 1:1
Under 2.5 @ 1.9 Tobet ✅

Mysle jeszcze o Stalowce DNB (@1.92) ale ciezka decyzja, Swit chyba musi kiedys wygrac (w sumie wygrał z KSZO...) no i cholera wie co zrobic.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Jeziorak Iława - Stal Stalowa Wola
Kilka informacji o sytuacji kadrowej w Iławie. W dzisiejszym meczu nie zagrają: Tomasz Sedlewski (24/0), Mohammed Eid (20/1), Iwo Zubrzycki (5/1), Roman Kretow (19/2).
Iławianie co prawda u siebie zawsze są silni do tego tracą małą ilość goli, ale obrona nadal spisuje się poniżej oczekiwań. Rotowanie defensywą co spotkanie nie pomaga Jeziorakowi. Na dodatek zawodnicy z linii obrony grają ze sobą razem dopiero od 2-3 miesięcy, a średnia wieku nie przekracza 23 lat. Brakuje doświadczenia, zgrania i zdecydowania. Ostatnio słabiej spisuje się też najpewniejszy punkt z minionej rundy - bramkarz Dawid Kręt. O sytuacji finansowej i organizacyjnej już nie będę wspominał. Nie wiem z jakim nastawianiem przyjdzie Stal Stalowa Wola, bo im nie grozi ani spadek, ani awans.
Trudno znaleźć jakikolwiek typ na to spotkanie, ale powyższe informacje może coś Wam pomogą.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Jeziorak Iława
Kilka informacji o sytuacji w zespole gości. Piłkarze z Iławy jadą do Nowego Dworu Mazowieckiego w obliczu dosyć głośnego zaginięcia piłkarza Jezioraka - Iwo Zubrzyckiego. Na dodatek w ostatnim meczu iławianie przegrali przed własną publicznością i ich sytuacja w tabeli mocno się skomplikowała. Nastroje naprawdę nie są dobre, ale ciężko powiedzieć jak to wszystko wpłynie na postawę zawodników. Z jednej strony może ich zmobilizować, a z drugiej mogą być podłamani.
Spotkania Jezioraka ze Świtem mają bardzo bogatą historię i sięgają początku lat 90-tych. Warto zaznaczyć, że od 1992 roku iławianie grali z piłkarzami z Nowego Dworu Mazowieckiego (na różnych szczeblach) aż 19 razy, z czego wygrali osiem spotkań, osiem zakończyło się remisem i zaledwie trzy wygrał Świt.
Trener Piotr Zajączkowski jak zwykle rotuje mocno składem. Posunięcie może dobre, ale nie w defensywie. Iławianie co mecz grają w innym ustawieniu w linii obronnej, co na pewno nie wpływa dobrze na grę zespoły. Tym razem w pierwszej jedenastce nie znajdą się Hajk Czilingarjan (na wiosnę 6/1) oraz Jewhenij Chorolskij (wiosna - 7/0), czy li do tej pory podstawowy defensorzy. Zestawienie tylnej formacji wyglądać będzie następująco: Eid, Wietecha, Żuraw, Sedlewski (nominalny pomocnik). Ponadto w składzie nadal brakuje z oczywistych powodów Iwo Zubrzyckiego oraz Romana Kretowa, który wyjechał na Ukrainę.
Świt w obecnym sezonie zdecydowanie zawodzi. W minionej kolejce zawodnicy tego klubu zdobyli dopiero pierwsze ligowe punkty wywalczone na boisku (nie licząc walkoweru z KSZO), także i w tej ekipie nastroje nie są najlepsze. Nowodworzanie mocno spadli w tabeli, ale wydaje się, że utrzymanie mają raczej pewne.
Jako, że Jeziorak nie ma nic do stracenia ja skupiłbym się na dwóch typach.
X2 @ 1.92
Powyżej 2.5 2.30

Poza tym to mecz bardzo trudny do typowania.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Iwo Zubrzycki (5/1),
Informacje dochodzące na temat tego zawodnika są wręcz zatrważające ????
Stomil - Wigry
Mecz w sumie o awans, 9 pkt nad Puszczą i 8 nad Zniczem na 3 kolejki przed końcem prawie dają awans. Na pewno piłkarze ze stolicy Warmii będą starać się o zwycięstwo, mecz ten jest pierwszym z serii trzech spotkań u siebie.
Co na pewno nie może być w myślach grajków pana Kaczmarka to to, że mamy przewagę, że gramy u siebie, że możemy kalkulować. Jak pokazują niektóre przykłady z lig zachodnich czy polskich wyższych lig - stolec mogą. Te 8 punktów to liczba do zdobycia dla Puszczy czy Znicza.
Martwi fakt absencji najlepszego strzelca w lidze Krzysztofa Filipka i Karola Żwira, który reprezentuje Polskę w ME U-17. Na pewno jednak gra nawet bez typowego lisa pola karnego, dobrze grającego głową grajka, jakim jest Filipek i gościa, który robi super wiatr z przodu - Żwira, nie musi wpłynąć źle na zespół Stomilu, który u siebie na pewno będzie dominował nad spotkaniem, a sytuacje bramkowe prędzej czy później staną się faktem.
Wigry przegrały ostatnio ze Świtem, który nie wygrał pewnie gdzieś od 10 spotkań, dodatkowo kontuzje odnieśli Lauryn, Pianka i Gondek, w sumie jak mawiał Tomasz Hajto, ważne klocki w układance Venceviciusa.
Generalnie, Stomil wygra, bo gra o awans, ma swoich kibiców po swojej stronie, ostatnio co prawda została przerwana 2-letnia seria bez porażki home, ale myślę, że czas na budowę nowej i rozpoczęcie jej od wygranej.
ed: Karol Salik, Mateusz Grabowski, Przemysław Makarewicz, Tomas Statkevicius, Vasily Tagil, Patryk Koszycki, Igor Chembarow, Adam Pomian, Kamil Lauryn, Maciej Kisiel, Patryk Gondek, Rafał Bujnowski, Krystian Słowicki, Łukasz Walicki, Andrzej Niewulis, Michał Twardowski, Grażvydas Mikulenas, Tomasz Bobrowski.
ed: Gondek i Lauryn jednak zagrają :]
Stomil Olsztyn @ 1.65 Betsafe ⛔ 2:2 co za pecha mam do Stomilu :eek:
W Puławach dobry mecz nas dzisiaj może czekać. Ale ja sobie zagram na gospodarzy. Wygląda, że nie zagra Wiącek, główny hamulcowy Wisły, wygląda, że Mokiejewskiego pierdołowatość i zdolność do pierniczenia najprostszych akcji dostrzegł Magnuszewski, zatem w środku Wisła naprawdę może ten mecz zdominować, jeśli dodatkowo zagra Maciek Wójtowicz oraz Sebek Orzędowski, możemy być spokojni o konstrukcję gry jak i o stałe fragmenty i co najważniejsze o stwarzanie sytuacji dla Konrada Nowaka, który ostatnio naprawdę odblokował się, i to właśnie jego nieskuteczność była naszym problemem, bo o grze naprawdę można było wyrażać się po niemal każdym meczu w dobrych słowach.
W Resovii raczej nie myślą już o awansie, Jałocha ma dość młody zespół, z niezłymi perspektywami, kilku naprawdę niezłych graczy z niegłupimi umiejętnościami.
Skoro nie można awansować, to zawsze można pomóc w spadku Stali, Wisła troszkę nad Stalą jest, a może jej odskoczyć, co nie zmienia faktu, że walka o utrzymanie może być bezzasadna, bo nikt nie spadnie.
Generalnie, Wisła odbudowała się, wraz z Wisłą Konrad Nowak, w tym roku w 4 meczach nie przegraliśmy u siebie, notując jednak tylko jedną wygraną, w sumie spory pech. Ale dziś liczę na odwrócenie złej karty, zwłaszcza, że zwyżka formy w Wiśle jest widoczna.
Wisła @ 2.88 Tobet ⛔ 1:2 ????
Jeszcze na sucho, to czuję, że Motor dziś nie przegra w Stalowej Woli. Nowy trener, na pewno dobrze zmotywuje ich na mecz, na który nawet nie trzeba motywować. Oby tera grajki Motoru pokazały prawdziwe oblicze. Motor +1 @ 1.6 Betsafe ✅ 0:1
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Iwo Zubrzycki nie żyje. Na Małym Jezioraku znaleziono ciało
W sobotę rano na Małym Jezioraku w Iławie zauważono pływające ciało. Na miejsce skierowane zostały straż pożarna i policja. Po akcji trwającej kilkanaście minut wyciągnięto ciało. Rodzina i znajomi potwierdzili, że to Iwo Zubrzycki.
Iwo Zubrzycki nie żyje. Po akcji trwającej kilkanaście minut strażacy wyłowili ciało z jeziora. Ciało wypłynęło w miejscu, które już wcześniej było przeszukiwane. Przybyła na miejsce rodzina potwierdziła tożsamość znalezionego ciała.
Policjanci wraz ze strażakami przeszukali dokładnie okolice miejsca, w których ostatni raz widziano piłkarza. W piątek zakończyła pracę Grupa Specjalna Płetwonurków RP.
Jeszcze w piątej nurkowie ze specgrupy nie znaleźli w Małym Jezioraku niczego, co mogłoby wskazywać, że w akwenie utonął zaginiony piłkarz Iwo Zubrzycki. Nurkowie przeszukali cały Mały Jeziorak oraz okolice przesmyku po stronie Dużego Jezioraka. To właśnie miejsce wskazywał rodzinie jasnowidz. W piątek nie natrafiono na jakikolwiek ślad mogący świadczyć, że zaginiony 28-latek utonął.
źródło:
www.ilawa.wm.pl
------
Jakby ktoś nie wiedział, Iwo to zawodnik iławskiego Jezioraka. Ciało znaleziono w momencie gdy iławianie są w drodze na mecz ligowy do Lublina. Na pewno może to mieć na nich wpływ w dzisiejszym spotkaniu.

 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Dzisiaj znowu na moją ulubioną drużynę, Motor :p Wydaje mi się, że Jeziorak chyba przestał walczyć, nie złożyli wniosku licencyjnego na nowy sezon, kasy nie ma, stadionu nie ma, nie ma Iwo Zubrzyckiego, zatem ciężko myśleć o ligowych punktach.
W Lublinie spokój po wygranej w Stalowej Woli, piłkarze Motoru mogą podnieść głowę po fatalnej wtopie ze Zniczem i ciągiem kompromitacji, np. ze Stalą Rzeszów, Wigrami itd.
Migalewski jest w tym momencie chyba w szczytowej formie, gość ma nieopisywalny ciąg na bramkę, potrafi zrobić coś z niczego.
Mówi się, że kopacze Motoru grali przeciwko Boguszewskiemu, w sumie, to możliwe, ale nie chcę tego oceniać, w każdym razie Sawa na pewno poukłada ten zespół w sposób taki, by wyglądało to jak najlepie. W tym sezonie czuję komplet punktów dla Motoru (Jeziorak, Świt i Resovia) i spokojne urlopy przed jesienną walką o awans.
Motor @ 1.6 ✅ lub zwrot w zależności od buka. Motor 3:0 wo
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Zdecydowanie popieram poprzednika. Chociaż sercem jestem za Jeziorakiem to wszystko wskazuje na to, że iławianie dzisiaj polegną w Lublinie. Na dodatek trener Zajączkowski ponownie mocno zmienił skład. W porównaniu do meczu ze Świtem w wyjściowej &quot;jedenastce&quot; zagra czterech innych graczy. Co najgorsze największe zmiany dotknęły linię defensywną. W miejsce Pawła Żurawia i Arkadiusza Wietechy (obaj młodzieżowcy) wystąpią Hajk Czilingarjan i Jewhenij Chorolskij. Do składy powraca też młodziutki Hubert Otręba oraz Roman Kretow (na dodatek osoba, która jako ostatnia widziała Iwo Zubrzyckiego). W meczu tym za żółte kartki nie będzie mógł wystąpić z kolei Tomasz Kolibowski. Na ławce po raz pierwszy w tej rundzie znalazł się drugi najbardziej doświadczony po Sobocińskim piłkarz Jezioraka - Arkadiusz Żaglewski.
Do typu na Motor dorzucił bym jeszcze over 2.5 po 1.95 w Tobet. W zeszłym sezonie padł wynik 3:3. W obecnym Jeziorak w czterech kolejnych wyjazdowych spotkaniach strzelił i tracił gola, do tego zaliczając overy.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
No nic, jeszcze raz spróbuję... Jeśli Stomil nie wygra w tym meczu, to zasadne będzie określenie ich mianem dobrze znanym z hajdparku i działu tenis (chyba, nie zaglądam, ale podejrzewam, że znikąd to inteligentne określenie się nie wzięło).
Stomil wygrywając dzisiaj zapewni sobie awans do I ligi, co chyba będzie wydarzeniem epokowym dla Olsztyna, który od kilku lat gnije w niższych ligach.
Rywal najsłabszy w lidze, zdecydowanie, może obok Garbarni i Jezioraka na ten moment. Na wyjazdach nawet nieźle gra Świt, ale głównie w pierwszej części sezonu, jednak często padając ofiarami ofensywnej taktyki przegrywali. A teraz Świt w niczym nie przypomina zespołu pałętającego się w czołówce grają antyfutbol, w żenujący sposób tracą punkty z kim się da i nie widzę dla nich specjalnie szans w spotkaniu ze Stomilem, który teraz już na pewno zagra skoncentrowany.
Ciekawostka, Stomil grałem 3 razy w tym sezonie po kursach @1.85, @1.8 i @1.6, za każdym razem gospodarze dzisiejsi gospodarze tracili bramki w ostatnim kwadransie, czy nawet w 97 i 93 minucie. Nic nie może przecież wiecznie trwać, zatem:
Stomil Olsztyn @ 1.60 Tobet ✅ 1:0
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Znowu przeciw Świtowi, jakoś nie widzę tej drużyny, 8 punktów chyba od listopada czy jakoś tak zdobyli, są najsłabsi obok Jezioraka co już podkreślałem, Stomil ograł ich bez najmniejszego wysiłku przed trzema dniami.
Motor trochę słabo, że nie mają jak wejść w rytm, ale jakby nie spojrzeć to grali przed tygodniem ze Stalówką czy meczyk między sobą w trakcie meczu z Jeziorakiem... Tydzień to nie jakaś masakryczna przerwa, przez ten czas mogli potrenować pewne schematy i po części zrozumieć filozofię Sawy ????
Filozofia Manueli na pewno nie jest specjalnie trudna, ale wiem, że nie będzie grał tak jak Modest, gość, który konsekwentnie kaleczył potencjał drzemiący we własnym zespole. Sawa na pewno zagra ofensywniej, bo tak grała jego Wisła Puławy, tak po części zagrał Motor w Stalowej, tak też pewnie zagra i dzisiaj. Należałoby tak zagrać, bo Świt w obronie się gubi, popełniają proste błędy, ich stadion nie jest niezdobytą twierdzą, zatem po takim kursie opcje, że Motor nie przegra są naprawdę fajne.
Motor DNB @ 2.37 B365 ✅ 0:1
X2 @ 1.67 B365
✅
I trochę patriotycznie, ale nie ukrywam, że z przekonaniem, bo jesteśmy lepsi od jakichś Pelikanów i uj.
Wisła z Puszczą zagrała tak, jak my jako kibice tego klubu byśmy chcieli. Odwaznie, do przodu, ładnie, kombinacyjnie, absolutnie dominując nad czołową siłą tej ligi :!:
Pelikan to jedna z drużyn, których meczów nie chce się oglądać, z opinii często czytanych, wygląda to tak, że grają całkowicie słabo, nie potrafią wymienić kilku podań na połowie przeciwnika.
Na pewno Łowicz zacznie mocno defensywnie w tym meczu, czemu ja się nie dziwię, na pewno Nowy będzie miał mało miejsca. Ale są w Wiśle też zawodnicy, którzy potrafią grać a nie samym Nowakiem żyjemy. Pewnie koniec końców własnie Konrad strzeli bramkę, bo ktoś mu wystawi patelnię, którą będzie musiał wykorzystać. Jakby nie spojrzeć, to z tyłu w Wiśle troszkę absencji, ale Budzyński na stoperze daje radę, dlatego czuję, że Pelikan bramki nie strzeli, kwestia czy Wisła to zrobi? Myślę, że tak, w końcu pęknie mur dżemixów i wygramy ten mecz 1-2:0.
Wisła @ 2.1 Expekt ✅ 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Lekko sobie takie coś zagram, bo coś czuję, że warto.
Obu stronom w sumie może pasować remis, dla Wisły oznacza to co najmniej 9 miejsce na koniec sezonu, bowiem Pogoń Siedlce nie będzie nas mogła wyprzedzić, a także spore zwiększenie szans na o jedną wyżej lokatę.
Do Brzeska Wisła wybrała się w najsilniejszym składzie, zapewne część z tych stałych grajków usiądzie na ławce, ale wydaje mi się, że zobaczymy taką linię obrony, jaką zwykliśmy oglądać, czyli o to nie musimy się martwić - obrona Wisły w tym sezonie jest naprawdę dobra, tj w tej rundzie.
Okocimski na pewno nie zechce przegrać, na pewno też nie będą jednak się jakoś nad wyraz wysilać, niekoniecznie zagrają najmocniejszym skladem, zresztą podobnie jak my. 8 remisów, 8 straconych bramek, 0 porażek, czuję, że taki stan może się utrzymać, ale z jedną różnicą, bowiem OKS zanotuje dziewiąty remis, co zadowoli Wisłę, a Okocimskiego specjalnie nie zmartwi.
Remis @ 5.50 Tobet ✅ 1:1
0:0 @ 10.00 Expekt
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Puszcza na pewno w pozytywny sposób zechce zakończyć sezon, w Puławach zaprzepaścili do końca szanse awansu, ale specjalnie szkoda mi ich nie jest, stop wioskom w wyższych ligach. Stalówka frajerstwo w tej rundzie pokazuje ogromne, czy na wyjazach, czy u siebie, czy gdziekolwiek. Trener uważa, że najlepszym meczem w rundzie byl mecz w Puławach, z którego ledwo wywieźli punkt, dlatego jesli chodzi o Stal, uważam, że tutaj oni już specjalnie nie powalczą, każdy w głowie ma już wakacje, wiadomo, 2 miesiące wytężonej pracy i urlopik :]
A Puszcza, no to jest dobra piłkarsko drużyna, w Puławach podobno widać było coś, co Mati Borek określa kulturą gry czy czymś takim. Na pewno nie położą się teraz na boisku, bo tam awans nie był celem nadrzędnym przed rundą, tak jak przed sezonem bylo w Stalowej, wpadki Puszczy można policzyć na palcach jednej ręki, w tej rundzie grają solidny futbol, u siebie regularnie wygrywają, dlatego taki kurs z pogrążoną w kryzysie Stalówką, przyjmuję za dobrą monetę.
Puszcza @ 2.40 Tobet ✅ 3:2
W Suwałkach mecz o nic już dla Wigier, które zapewniły sobie utrzymanie, głównie grą u siebie, ale teraz grają z zespołem, który o to utrzymanie nadal walczy, z krakowską Garbarnią, która grała niezły futbol na początku rundy.
Generalnie, wydaje mi sie, że możliwym jest fakt, że po prostu suwalczanie mogą spokojniej potraktować ten mecz, pomóc Jeziorakowi w spadku, stosunki nie są zbyt dobre, ja czuję remis a być może wygraną Garcy, która na pewno będzie zdeterminowana by dobry wynik osiągnąć, zagra o pełną pulę i przy odrobinie szczęścia, jest w stanie ją wywieźć.
Garbarnia lub remis @ 1.94 Tobet ✅ 0:1
I na koniec mecz w Rzeszowie, gdzie rozbity kompletnie Jeziorak zostanie podjęty przez Resovię, która jak do tej pory na wiosnę gra dobry futbol, jak na drużyny, które oglądałem to są zdecydowanie najlepsi, mają młody zespół, który Jałocha poukładał, choć były naprawdę trudne chwile w Rzeszowie.
Resovia wciąż gra o 3 miejsce, które może jeszcze w razie jakichś dziwnych licencyjnych rozstrzygnięć, dać awans. U siebie Resovia nie zwykła tracić bramek, a to może być ważne, iławianie bowiem mają skłonności do głupich błędów w defensywie, dlatego spodziewam się jakiegoś 2:0, które może być ważne w kontekście przyszłości trenera Jałochy oraz ewentualnego wypromowania się dla młodych resoviaków, którzy są obserwowani przez ludzi z wyższych lig.
Resovia @ 1.6 Tobet ✅ 5:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Resovia - Jeziorak 2 5.15; X2 2.10@Tobet
Resovia - Jeziorak Powyżej 2.5 1.62
Ja ryzykuje odwrotnie. Można by pomyśleć, że nie mam żadnych przesłanek aby sądzić, że iławianie zdobędą w tym spotkaniu jakiekolwiek punkty i na pierwszy rzut oka tak to wygląda, ale Jeziorak nie ma już nic do stracenia. Ale wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności i przywiozą jakąś zdobyczy punktowa z południa Polski, albo mogą powoli oswajać się z myślą o pozostaniu w gronie II-ligowców. Tylko ewentualne zwycięstwo może dać im jeszcze cień szans na utrzymanie. Zespół jest co prawda rozbity po śmierci Iwo Zubrzyckiego, ale może to też zadziałać odwrotnie - zmobilizować iławskich zawodników. Tym bardziej, że za spotkanie z Motorem Lublin Jeziorak został ukarany walkowerem. Iławska jedenastka nadal ma wiele do udowodnienia i za wszelką cenę będzie chciała dobrze pokazać się na boisku Resovii. W składzie nie ma żadnych osłabień. Podopieczni Piotra Zajączkowskiego zagrają w najsilniejszym zestawieniu. Do Rzeszowa pojechali już dzień wcześniej, także nie ma mowy o jakimkolwiek zmęczeniu. Każda passa ma swój koniec i może w końcu to właśnie do zespołu z Iławy uśmiechnie się szczęście i odniosą pierwsze zwycięstwo na boisku rywala. Kursy bardzo atrakcyjne. Ja spróbuję.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Jeziorak Iława - Puszcza Niepołomice 1 5.50 @Tobet
Jeziorak Iława - Puszcza Niepołomice 1X 2.15 @Tobet
Jeziorak Iława - Puszcza Niepołomice Powyżej 2.5 2.10 @Tobet
Powyższy typ pozostawię bez komentarza, bo mecz w Rzeszowie to był gwóźdź do trumny dla iławskiego klubu. Iławianie zawiedli na całej linii i tym spotkaniem potwierdzili, że mimo wszystko w obecnym składzie nie zasługują na drugą ligę. Tak to jest, jak chłopaków z własnego regionu/województwa zamienia się na &quot;wynalazki&quot; z Polski, czy nawet z zagranicy. Jeziorak stał się chyba taką oazą dla wielu zawodników, którzy byli tak słabi, że żaden klub ich nie chciał, ale w Iławie przyjmowano ich z otwartymi rękoma. Warto zwrócić uwagę też na fakt, że w II-ligowym klubie grają piłkarze aż czterech narodowości: Polska, Ukraina, Armenia, Egipt. Zamiast stawiać na młodych ambitnych z niższych lig, chcących się wypromować, to trener ściąga zaciąg nie wiadomo skąd. Dobra, koniec narzekania. Typ na mecz z Resovia to totalna porażka i na zakończenie sezonu liczę na dobry występ w spotkaniu z Puszczą.
Sytuacja przedmeczowa wygląda tak: Jeziorak już pewny spadek, Puszcza na pewno nie awansuje. Na pierwszy rzut oka to mecz o pietruszkę, ale warto się bardziej zagłębić w tegoroczne oczekiwania obu ekip. Zacznę może od Puszczy, która najpierw ledwo utrzymała się w II lidze, by potem słabo rozpocząć sezon. Z meczu na mecz zawodnicy z Niepołomic się rozkręcali i aktualnie są w stanie zakończyć sezon na 3. pozycji. Wygląda na to, że to kolejny klub z małej miejscowości z całkiem niezłymi pieniążkami, ma chrapkę na wyższą ligą. W sobotnim spotkaniu goście będą bronili trzeciego miejsca. Nie wiem, czy mają obiecaną za tą pozycję jakąś extra premię, czy może liczą na jakieś zawirowania z licencjami i awans z 3. miejsca. Na pewno nie odpuszczą. Z drugiej strony Jeziorak, który prezentuje się zupełnie odwrotnie. Po sześciu kolejkach iławianie byli liderem. Potem przyszła porażka z Pogonią Siedlce i od tego momentu jeśli się nie mylę 17 meczów bez zwycięstwa. Dosyć pechowe porażki, ale nie ukrywam, że po słabej grze. Na dodatek przyszła wiadomość o śmierci Iwo Zubrzyckiego, walkower z Motorem i w końcówce Jeziorak zupełnie odpuścił walkę o utrzymanie. W klubie nie ma pieniędzy, nie ma prezesa, sytuacja organizacyjna również nie jest do pozazdroszczenia. Przed zespołem z Iławy ostatnia szansa, aby w tym sezonie zachować jeszcze twarz. Na spotkanie z Puszczą bilety są po 2 zł, zapowiadana jest bardzo duża liczba kibiców jak na realia Iławy. Dodatkowo ostatni mecz zorganizowano pod hasłem &quot;Mecz ku pamięci Iwo Zubrzyckiego&quot;. Osłabień w składzie nie ma. Zespół jest zmobilizowany i na pewno będzie chciał godnie pożegnać się z kibicami i II ligą. Warto zauważyć, że na własnym boisku Jeziorak jest naprawdę mocny. Mimo, że grał słabo prawie cały sezon, to właśnie w Iławie mogliśmy zobaczyć próbkę dobrej piłki w wykonaniu biało-niebieskich. Co więcej, podopieczni Piotra Zajączkowskiego szczególnie udanie spisują się w meczach z silnymi zespołami. Doping kibiców, wyżej notowany przeciwnik to właśnie to, co w Iławie lubią najbardziej. Kursy naprawdę ciekawie wystawione. Na wygraną iławskiej jedenastki 5.50 wygląda ciekawie, a już typ z podpórką naprawdę atrakcyjny. Dodatkowo próbuję &quot;powyżej 2.5&quot; bo iławska defensywa w ostatnim czasie spisuje się naprawdę tragicznie. Liczę po cichu na zwycięstwo. Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom