>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Instant 5E

kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Pytałem na chacie to jakiś dziwny ten support:-D
Najpierw pisze mi żebym wysłał maila z prośbą do ich supportu. A za chwilę gdy pytam czy mają jakiś bonus od depozytu odpisuje, że obecnie kod wygasł i nie ma żadnego bonusu
 
miczu 0

miczu

Użytkownik
Dziwne, dostalem w przeciagu jednej minuty 2 maile:

Dear xxxxxxx,
We have deposited 9.45 chips to your 123allin.com Account.

i drugi

Dear xxxxxx,
We have deposited -9.45 chips to your 123allin.com Account.

Po tych dwoch dziwnych operacjach stan konta powinien wyjsc na 0, tymczasem mam o 5E mniej niz przed tym dziwnym zdarzeniem. Live chat nic nie wie, przekazali zapytanie do &quot;odpowiedniego departamentu&quot; i mam czekac na info. Ktos mial podobny przypadek?
 
johnyjohn 0

johnyjohn

Użytkownik
Heh... A może te 5€ które zniknęło z twojego konta to ten bonus bez depozytu?? Może po prostu odbierają sobie tą kwotę...
 
miczu 0

miczu

Użytkownik
Jezeli rzeczywiscie odbieraja te 5E z bonusu to mnie to jakos specjalnie nie boli w tym momencie, ale mogliby o tym poinformowac, a nie ze nagle widze dziwne operacje na koncie i nikt nic o tym nie wie.

Inna sprawa ze wymagany obrot dla kwoty bonusu no deposit wykonalem juz pierwszego dnia promocji...
 
johnyjohn 0

johnyjohn

Użytkownik
Oczywiście nie twierdzę że tak jest... Szczerze mówiąc to była to jedyna opcja która mi przyszła do głowy ????
 
miczu 0

miczu

Użytkownik
Maila od &quot;odpowiedniego departamentu&quot; jak nie bylo tak nie ma. Nie wspominam juz o skanach dokumentow ktore wyslalem miesiac temu i do tej pory nie dostalem zadnego potwierdzenia. Live chat potrafi tylko przekierowac sprawe dalej, dzisiaj za to maly progress bo napisali mi ze oznaczaja moja wiadomosc jako &quot;pilna&quot; ????
 
Do góry Bottom