>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Instant 5E

D 0

darkrufio

Użytkownik
nie jest tak kolorowo jak pisze Jack
zrobilem depozyt 50 e 2 dni temu przez MB .
Do tej pory widze ten depozyt w transaction history , ale w balance juz nie.
Wyslalem minimum 15 maili , prosze ich o numer telefonu w celu wyjasnienia sytuacji , z Alex z chatu znam sie lepiej niz z moim bratem juz i ... nic , nawet nie wiadomo po co skany id puscilem , id operacji z MB ... nie wiem co o tym myslec.
 
D 0

darkrufio

Użytkownik
UFFF - w koncu znalazl; sie moj depozyt - ale po interwencji w centrali timisun.net - 123allin twierdzil ze nie skladalem depozytu - w dodatku bonus jest od razu do grania - wiec plus dla sieci , minus dla pokerroomu
 
S 0

seseong

Użytkownik
wyplacal ktos z was kase wyrobiona z tego no deposit bonusu 5 euro, rozmawialem z suportem i minimalna wyplata to 100euro przelewem bankowym bez wczesniejszego depozytu. Jestem ciekaw jak to wyglada w praktyce, bo poziomem graczy jestem mile zaskoczony wchodzą ze wszystkim
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
wyplacal ktos z was kase wyrobiona z tego no deposit bonusu 5 euro, rozmawialem z suportem i minimalna wyplata to 100euro przelewem bankowym bez wczesniejszego depozytu. Jestem ciekaw jak to wyglada w praktyce, bo poziomem graczy jestem mile zaskoczony wchodzą ze wszystkim
Jakbyś kolego czytał temat to byś wszystko wiedział!:zoltakartka:
 
M 0

mkiller

Użytkownik
Nie mialem co dzisiaj robic, to zlaozylem konto, live chat postraszyl mnie, ze nie dostane bonusu, poniewaz kampania sie zakonczyla. Napisalem maila do menagera z prosba o zamkniecie konta, podajac uzasadnienie, kilka h pozniej dostaje 5e na konto. ????
 
jack23 2

jack23

Użytkownik
Wypłata na monebookers po wpłacie około 24 godzin.

Druga wypłata nawet szybciej niż 24 godziny doszła.
 
Do góry Bottom