>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Instant 5E

D 0

darkrufio

Użytkownik
Wypłata na monebookers po wpłacie około 24 godzin.

Druga wypłata nawet szybciej niż 24 godziny doszła.

Po zlozeniu depozytu , ktory znalazl sie po 2 dniach , gdyz pokerroom twierdzil , ze nie deponowalem - tym razem jaja z wyplata - 3 dni czekam i zadnych odpowiedzi na emaile...
 
jack23 2

jack23

Użytkownik
W najbliższych dniach odbędą się rówineż Freerole dla wszystkich graczy:[/u][/b]

11.06 00:00 200E
Za półtorej godziny ten turniej , max. 200 osób zostało jeszcze 40 miejsc , zakładka tournaments/freeroll nazwa bet-at-net , kto się nudzi zapraszam.
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
ehhh...Taki turniej w którym łatwo dojśc do Final Table i oczywiście musiał mi się trafić fish, który najpierw wygrał J8 na moje A8, a potem wygrał all-ina z 57, bo mu strit doszedł:-D
 
P 12

polak13

Użytkownik
Jest teraz rejestracja na turek 16 czerwca.Jak taka łątwa kasa to się rejestrujcie bo z tego co wyczytałem to 20 osób gra a reszta sit auty.jeszcze 50 miejsc a turek o 100 baksów.
 
miczu 0

miczu

Użytkownik
Jest teraz rejestracja na turek 16 czerwca.Jak taka łątwa kasa to się rejestrujcie bo z tego co wyczytałem to 20 osób gra a reszta sit auty.jeszcze 50 miejsc a turek o 100 baksów.
Napisz to jeszcze na 5 forach to bedziesz mial dopiero latwa kase.
 
P 12

polak13

Użytkownik
Napisz to jeszcze na 5 forach to bedziesz mial dopiero latwa kase.
koleś wytłumacz mi jedno!Po pierwsze dlaczego na 5 forach jak napisałem tylko tu?A po 2 dlaczego się burzysz z koro ja informuję bukmacherską brać o niby darmowej kasie(no bo jest łatwa)?Czyżby wać pan micz chciał zgarnąć całą pule nie dzieląc się z nikim ???????????????
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Heh ja tam nie grałem we wczorajszym turku i załapałem się na 20 miejsce - miejsce które jako pierwsze było premiowane pieniędzmi ;) 2 euro na + ????
 
P 12

polak13

Użytkownik
Teraz nie wiem o co chodzi,zarejestrowałem się na turek 16czerwca o godz 12 w nocy.Wchodzę ze spóźieniem 8min włączam pokera loguje się i patrzę a turek się skończył ;/W 8 min? czy to turek się zaczął ale 15 czerwca o północy ?
 
P 0

pettersen

Użytkownik
okazało się, że trzeba rozegrać przynajmniej 1 rh za depozyt

wypłata zatwierdzona o 23:12, a o 23:14 na koncie moneybookers

wow,
polecam wszystkim
pozdrawiam
 
Do góry Bottom