>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

International Championship 28.10-04.11.2012

Status
Zamknięty.
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Jak pewnie większość już wie, Osa wycofał się z turnieju. Oficjalny powód: problemy zdrowotne. Ale wielokrotnie już Roniek miał alergię na Azję, a warto dodać, że 25 X grał w Liverpoolu z White&#39;m mecz Snooker Legends ;)

Na rankingu kroczącym wyleciał z 16, ciekawe co to będzie ;]
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
1/4
Planowałem zagrać na Waldena, ale jakoś wyleczyłem się z tego pomysłu.
Maguire nie za bardzo sobie radzi ze stylem Ebdona i ta klęska mnie nie dziwi. Ale Walden sam był kiedyś niezłym zamulaczem, a teraz zerknąłem na punktówkę z meczu z Selby&#39;m i niewiele tam wysokich brejków. Po zastanowieniu zmieniam na:
over 9 2.0 b365 ⛔ ???? Peter zawsze po swojemu, jutro powinien dostać baty od Trumpa
http://www.youtube.com/watch?v=ob6i9VbfVXs
6:4 w jedną czy w drugą stronę - do wyrobienia.
Robertson -2.5 fr 1.62 betcity ✅
Piękny sen młodziutkiego Chińczyka powinien dobiec końca, te 3 frejmy, to myślę max jaki wyciągnie. Ostatnio z DK tak daleko zaszedł chyba Ding, wygrywając China.
A tu jeszcze dochodzi jeszcze presja publiczności, bo wszystkie oczy będą skierowane na 14-latka. Nie mówiąc już o klasie sportowej Robertsona, który rozgrywa bardzo dobry turniej, kilka setek już zaaplikował swoim rywalom.
Murphy też powinien ograć Fu. Zawodnik z Hongkongu wygrał dziś po męczarniach z Davisem. Murphy zaimponował mi występami na tym turnieju(pomijając dzisiejszą zwiechę do 4:4 z Dingiem). Shaun tak dobrze to chyba w tym sezonie nie grał, longopoty wróciły=dobry start do brejka.
Na koniec Trump-Allen. Mały finał. Allen w dobrej formie, ale 1PLN na niego nie postawię. Za dużo złych wspomnień...
Chociaż jeśli przewaga 1 frejma znacznie zmieni tu kurs, to będzie warto próbować w stronę doga, bo jeden jak i drugi mogą odpalić i szybko wygrać 2-3 frejmy.
Trump przed szansą na objęcie nr.1 w rankingu. Szykuje się fajny mecz, ale bardziej do oglądania niż typowania. Oby się setki posypały, trzeba próbować je łapać na live ;)
Z cyklu love story:
 
O 3

opatulony

Użytkownik
Na jutro polecam typ przeciw Kangurowi. Na papierze dość pewne zwycięstwo w ćwierćfinale z młodziutkim Lu Haotianem. Oglądając, Neil już wcale nie robił tak dobrego wrażenia. To raczej dzięki chińczykowi mecz skończył się po pierwszej mini sesji. Młodziak miał sporo odwagi i trochę przegiął z atakowaniem niektórych bil. Górę wzięło raczej doświadczenie Australijczyka niż jego umiejętności. Jutro tak łatwo nie będzie.
Magik - trudniejsza droga do półfinałów. Z Fu musiał wprawdzie odrabiać z 1:3 ale spiął się w odpowiednim momencie (zresztą z Dingiem podobnie). Jutro już do 9 wygranych, powinno to działać na korzyść Anglika.
Neil Robertson v Shaun Murphy 2.2 bet365
P.S. Osobiście nie pamiętam kiedy zawiódł typ przeciwko Robertsonowi. Ostatnio dał sporo zarobić dostając lanie w Shanghai Masters z Perrym.
Sam grubo pograłem zwycięstwo Murphy&#39;ego w całym turnieju. Aktualnie po 5.5 w bet365 Najpewniej pójdzie kontra w finale.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
P.S. Osobiście nie pamiętam kiedy zawiódł typ przeciwko Robertsonowi. Ostatnio dał sporo zarobić dostając lanie w Shanghai Masters z Perrym.
Sam grubo pograłem zwycięstwo Murphy&#39;ego w całym turnieju. Aktualnie po 5.5 w bet365 Najpewniej pójdzie kontra w finale.
Finały oczywiście rządzą się swoimi prawami, ale wątpię by tak dobrze grającego Trumpha mógł ktoś ograć.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
No niestety Murphy po 1 minisesji nie istniał... A cała 2 sesja pełna błędów i słabej gry z obu stron. Chyba szykuje się 1 porażka Robertsona w finale, nic nie może wiecznie trwać. Myślę, że Trump wyciągnie wnioski z przegranego finału z Higginsem i weźmie tu rewanż. Objęcie no.1 w rankingu może okrasić wygranym turniejem.
Zagram już teraz, bo 1.66✅ to nie jest zły kurs, a Robertsona widziałem w meczu z Dayem, Haotianem i dziś z Murphym, to nie zaczynał spotkań najlepiej. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie po 1 sesji.
męczarnie, nie sądziłem przy 8:6 po serii błędów, że jeszcze odratuje ten mecz
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Trump - Roberston 1 1.66 bet365
To będzie jeden z lepszych finałów od dłuższego czasu. Trump zagrał świetne zawody i jest w formie o wyższej niż Robertson. Na szczęście dla niego Australijczyk nie podniesie się jak Higgins - choć już mu się to raz zdarzyło - w 2010 roku kiedy wygrał przegrany mecz z Gouldem w MŚ a później całe MŚ. Tamten mecz był jednak magiczny, a Gould to nie Trump.
Trump gra na luzie, łatwo buduje przewagę - więc nikt i nic mu raczej nie przeszkodzi w triumfie.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
International Championship – Judd Trump zwycięzcą zawodów!​



Judd Trump wygrał turniej International Championship. Po zaciętej końcówce pokonał w meczu finałowym Australijczyka Neila Robertsona. To trzeci turniej rakingowy w karierze młodego Anglika, który równocześnie od poniedziałku będzie nowym numerem 1 światowej listy rankingowej.

Spotkanie rozpoczęto tradycyjnie podczas tych zawodów, czyli o godzinie siódmej rano. W pierwszej partii musiało minąć trochę czasu, żeby obaj zawodnicy obeznali się ze stołem i bilami. W końcu Trump zaczął wbijanie od brejka w wysokości 61 punktów, który w ostateczności dał mu pierwsze prowadzenie w meczu.

Frejm numer dwa miał już inny przebieg. Tym razem to Australijczyk wyszedł na wyraźne prowadzenie i budował podejście, ale jednak musiał zakończyć na 41 punktach. Dalej już tylko punktował Judd, który brejkami 33 i 46 wyszedł na 2:0.

W kolejnej partii Neil Robertson zaczął odbrabiać starty i po wbiciu 77 punktów zapisał pierwszego frejma na swoim liczniku. Następna odsłona to dalsza dominacja &quot;Kangura&quot;, który przed przerwą brejkiem 68 punktowym zapewnił sobie remis. Trump po powrocie nadal nie mógł się skupić, co skutkowało fatalnymi pudłami na wbiciach. W grze Australijczyka nic się nie zmieniło. Konsekwentnie karcił rywala za błędy. Po podejściach w wysokości 53 i 23 punkty Robertson po raz pierwszy w tym meczu znalazł się na prowadzeniu.


We frejmie numer sześć wszystko wyglądało tak samo. Neil po wbiciu 51 i 41 punktów powiększył przewagę. Wynik na tablicach brzmiał: 4:2 dla Neila Robertsona. Frejmy siódmy i ósmy to przebudzenie Trumpa. W pierwszym nie dał Australijczykowi zdobyć punktu, samemu wbijając 67 i 35. W przedostatniej partii pierwszej sesji mieliśmy najbardziej wyrównaną odsłonę. Po serii niskich podejść i nierównej gry z obu stron, Judd wygrał na kolorach doprowadzając do remisu 4:4. W ostatnim frejmie w porannej części meczu Robertson brejkami 50 i 23 zapewnił sobie prowadzenie na półmetku. Dotychczasowa dobra gra snookerzystów dała nadzieję na podobną po południu.

Do gry w finale zawodnicy wrócili o godzinie 12.30. Podobnie jak w porannej sesji i tym razem początek należał do Judda Trumpa. Wygraną dość pewnie w dwóch pierwszych frejmach Anglik wyszedł po raz kolejny na prowadzenie 6:5. Dalej &quot;Ace&quot; grał już decydowanie gorzej. Partię 12 i 13 przegrał swoimi błędami. Budując jako pierwszy brejka, nagle mylił się na wbicich. We frejmie dwunastym Neil zbudował 68-punktowe podejście, które ustawiło partię na jego korzyść. W kolejnej Judd popełnił błąd przy posiadanych już 42 punktach na swoim liczniku. Australijczyk to wykorzystał i zbudował 88 punktowe podejście schodząc na przerwę z prowadzeniem 7:6.

Po interwale Trump nadal grał bezbarwnie. W pierwszym frejmie po przerwie zdołał zdobyć tylko 1 punkt tracąc dystans do rywala już do dwóch partii. I nastał niespodziewany przestój w grze Robertsona. W następnych czterech odsłonach zdołał zdobyć 13 (!) punktów. Inaczej to wyglądało u Anglika. Teraz grał jakby złapał drugi oddech. Po rodzącym się w bólach frejmie numer 15 zmniejszył stratę do rywala przegrywając już tylko 7:8.

W następnych trzech partiach mieliśmy niezwykły popis skuteczności Judda Trumpa. We frejmie szestnastym był bliski zdobycia pierwszej setki w finale, ale skończył na 96 punktach. Ta sztuka udała mu się w chwilę później, ponieważ brejkiem 119 wyszedł na prowadzenie 9:8. Osiemnasta odsłona tego meczu to już była formalność ze strony Anglika. Po trzech podejściach i początkowo podjętej walce ze strony Robertsona zdołał wygrać i zapewnić sobie zwycięstwo w meczu 10:8.

Judd Trump za triumf w zawodach zainkasował 125.000 funtów i 8.000 punktów rankingowych. Neil Robertson natomiast za finał dostał czek na 62.500 funtów i 6.400 punktów do rankingu oraz 2.000 funtów za najwyższego brejka w zawodach w wysokości 142 punktów.
Wynik finału:

Neil Robertson 8-10 Judd Trump


źródło: 147.com.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom