>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Interwetten

L 5

lampardd

Użytkownik
Witam.
Na jakiej licencji jest powyższy bukmacher ? żeby złożyć ewentualna skargę. Wysłałem debilom skan dowodu, wyciąg z konta i Fr za zakupy w necie. Debile się upierają, że koniecznie chcą rachunek za media. Tylko , że nie mieszkam w miejscu zameldowania i nie posiadam takiego
 
barthezz 3

barthezz

Użytkownik
Witam, jak obecnie u nich wygląda gra? Można pograć za jakieś konkretniejsze stawki? (kilkaset zł) Warto się fatygować?
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Witam, jak obecnie u nich wygląda gra? Można pograć za jakieś konkretniejsze stawki? (kilkaset zł) Warto się fatygować?
Z kazdym zakladem masz mniejszy limit, po okolo 10 zakldach masz 20-40 zlotych na mecz zalezy od kursu meczu;)
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Witam, jak obecnie u nich wygląda gra? Można pograć za jakieś konkretniejsze stawki? (kilkaset zł) Warto się fatygować?
Buk raczej dla taśmowców.Mi po kilku zakładach 100€ dali limit 50€, po kilku następnych 25 a obecnie mam limit na max wygraną 10€.Ogólnie za stawki 50-100 to zagrałem może z 8 zakładów.Grubej nie pograsz, jedynie jak chcesz to na obrócenie bonusu, zawsze coś można ugrać i się zwijać.Zwróć uwagę, że pobierają różne opłaty za wpłatę, Wypłata chyba tylko na konto bankowe (przynajmniej ta pierwsza)
Ogólnie dużo wymagań papierkowych przy weryfikacji,a i tak długo nie pograsz.Jak piszesz, że chcesz grać za większe stawki to NIE POLECAM
Pdr
 
bikowalczyk 6

bikowalczyk

Użytkownik
Witam, założyłem u nich konto wczoraj, ponieważ mieli kurs promocję na Agnieszkę i podczas wypłaty proszą mnie o przesłanie potwierdzenia konta bankowego. Mam konto w mBank. Mógłby mi ktoś pomóc co dokładnie powinienem im wysłać?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
zrób print screen strony z przelewem, dodatkowo pobierz potwierdzenie jakiegoś przelewu w pdf i powinno być ok. jeśli nie to będziesz musiał wyciąg zamawiać
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

muniek1

Użytkownik
totalnie gów...ny buk, wygrałem 300 euro i wszystko robią aby najpierw opóźnić weryfikację i wypłatę... szmaciarstwo i dziadostwo. Mam nadzieję że wypłacą w końcu kasę i nigdy tam nie wróce. Plus 2% marży na depozyty przez netteler oraz limity rzędu 5 euro na zakład. Pseudobuk traktujący i akceptujący tylko frajerów jako graczy.odradzam to gów..o z czystym sumieniem.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
tak, British Pounds &lt;table&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;GBP&lt;/td&gt; &lt;td&gt;10&lt;/td&gt; &lt;td&gt;1&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;Czech Koruna&lt;/td&gt; &lt;td&gt;CZK&lt;/td&gt; &lt;td&gt;250&lt;/td&gt; &lt;td&gt;25&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;Danish Krone&lt;/td&gt; &lt;td&gt;DKK&lt;/td&gt; &lt;td&gt;50&lt;/td&gt; &lt;td&gt;10&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;Euro&lt;/td&gt; &lt;td&gt;EUR&lt;/td&gt; &lt;td&gt;10&lt;/td&gt; &lt;td&gt;1&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;Hungarian Forint&lt;/td&gt; &lt;td&gt;HUF&lt;/td&gt; &lt;td&gt;2,500&lt;/td&gt; &lt;td&gt;250&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;Mexican Pesos&lt;/td&gt; &lt;td&gt;MXN&lt;/td&gt; &lt;td&gt;160&lt;/td&gt; &lt;td&gt;15&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;Norwegian Krone&lt;/td&gt; &lt;td&gt;NOK&lt;/td&gt; &lt;td&gt;50&lt;/td&gt; &lt;td&gt;10&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;Polish Zloty&lt;/td&gt; &lt;td&gt;PLN&lt;/td&gt; &lt;td&gt;30&lt;/td&gt; &lt;td&gt;4&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;Romanian New Lei&lt;/td&gt; &lt;td&gt;RON&lt;/td&gt; &lt;td&gt;30&lt;/td&gt; &lt;td&gt;3&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;Singapore Dollars&lt;/td&gt; &lt;td&gt;SGD&lt;/td&gt; &lt;td&gt;10&lt;/td&gt; &lt;td&gt;2&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;Swedish Krona&lt;/td&gt; &lt;td&gt;SEK&lt;/td&gt; &lt;td&gt;50&lt;/td&gt; &lt;td&gt;10&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;Swiss Francs&lt;/td&gt; &lt;td&gt;CHF&lt;/td&gt; &lt;td&gt;10&lt;/td&gt; &lt;td&gt;2&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;Turkish Lira&lt;/td&gt; &lt;td&gt;TRY&lt;/td&gt; &lt;td&gt;15&lt;/td&gt; &lt;td&gt;1&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;td&gt;-&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;US Dollar&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
T 6

typer84

Użytkownik
tak, wiem że w opcjach rejestracji jest możliwość założenia konta przez Polaków i w polskiej walucie. Ale jak to potem wygląda w rzeczywistości? Czy Polacy NAPRAWDĘ mogą założyć konto u tego bukmachera?
 
Do góry Bottom