>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Interwetten

D 116

dziubols

Użytkownik
Witam,
Jak tam teraz jest z bonusem ? wplacilem 98zl i mam taki bonusowy stan konta ale postawic tego nie moge.. Swoje 98zl postawilem na 1 zdarzenie z kursem ponad 2,50 i przegralem... Kiedy bede mogl grac za te bonusowe ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Witam,
Jak tam teraz jest z bonusem ? wplacilem 98zl i mam taki bonusowy stan konta ale postawic tego nie moge.. Swoje 98zl postawilem na 1 zdarzenie z kursem ponad 2,50 i przegralem... Kiedy bede mogl grac za te bonusowe ?
bonus 50% up 800 PLN ? z tego co wiem to nie jest on na zakłady sportowe
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
lemar 75

lemar

Użytkownik
&quot;Interwetten to bardzo dobrze znany bukmacher dla graczy surebetówhttp://www.surebety.pl/artykul/surebet. Często jest znajdowany przez porównywarki kursów właśnie w tej kategorii. Niestety odkąd w Niemczech wprowadzono podatek 5% od zakładów, granie u nich nie ma moim zdaniem sensu.&quot; - Cytat z pewnej strony.
A jak tam jest podatkami na hazard w internecie to nie wiem.
Pozdrawiam.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Club Interwetten
Jest ktoś z Was w tym klubie? Ich support mi napisał, że zapraszają graczy analizując historie zakładów i kasyna i nic więcej nie wiem.Mam konto ok 2msce i obrót 2k€ a w kasynie jakieś 20€.Macie jakieś doświadczenia?-Niby piszą, że się zbiera punkty i można wymieniać na bonusy, freebety etc-więc fajna opcja myślę.

/opinie sobie darujcie-przeczytałem temat o interwetten i mam odmienne zdanie.
Jeśli zły dział-sorki-ale zanim ktoś to przeniesie do działu, do którego nikt nie zagląda,byłbym wdzięczny o jakąś odpowiedź/

PZDR
 
R 0

raf007

Użytkownik
Witam,
Czy nadal u tego bukmachera występuje 5% podatek od zakładu? zasymulowałem (nie posiadjąc konta) 1 jakład i wyglada na to że wygrana jest bez tej prowizji..tym niemniej zdaję sobie sprawę z tego że może być ona doliczona później. Poniżej screen:
 
K 14

kawal

Użytkownik
Panowie mam problem jak widzę tutaj większość z wypłatą od nich kasy, chcą print screena z Ibanem i kodem swift ale Ja nie robię przelewów zagranicznych i nigdzie na stronie mojego banku nie znajdę tych informacji korzystam z Inteligo, co mogę zrobić?
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
A limity cie nie odstraszaja? :p Ja tam zagralem w ubieglym roku ze 2 kupony i mam teraz limit wygranej 40zl...
Tego jeszcze nie wiem bo nawet tam konta nie zalozylem. Limity praktycznie wszedzie po jakims czasie sa wiec trzeba z tym niestety zyc;)
 
Q 3

qba107

Użytkownik
Tego jeszcze nie wiem bo nawet tam konta nie zalozylem. Limity praktycznie wszedzie po jakims czasie sa wiec trzeba z tym niestety zyc;)
potwierdzam, ich limity są okropne, na wejściu na mocne rynki koszykówki miałem limit 80zł, postawiłem jedynie jeden większy zakład na LM (był to jeden z pierwszych zakładów; stawka - jakieś 300zł), a później już nic ponad 50zł nie dało się zagrać. generalnie - buk idealny do rekreacyjnej gry za niewielkie stawki, bo - trzeba im to oddać - kursy mają znakomite.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 18

_jarl_

Użytkownik
Ponieważ pojawiło się w tym wątku parę nieścisłości napiszę swoje spostrzeżenia odnośnie tego bukmachera.

-zakłady sportowe niewidoczne po zalogowaniu prawdopodobnie dla wszystkich starych kont (zakładanych kilka lat temu)

-gracze z Polski, którzy założyli konto po powrocie Interwetten na polski rynek (nie wiem dokładnie kiedy to było, pewnie około przełomu 2012/2013 roku) mogą normalnie obstawiać sport

-limity zawsze były niskie, taka specyfika tego buka, ale nie jest najgorzej. Ja na razie mogę grać za przynajmniej 40 zł, a czasem i więcej

-podatku 5% od wygranych nie pobierają, ale pobierają przy zwrotach. Uwaga na zakłady bez remisu (dnb), handicapy (0), gdyż przy zwrocie stawki potrącają 10% (stawka 50 zł - na konto wraca 45 zł)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom