>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IzzyKonto w mBanku

A 0

ab_ovo_90

Użytkownik
Ja zlożyłam wniosek do konta a teraz juz tylko oczekuje na przybycie kuriera;]

U mnie niestety nie ma mKiosku ani wplatomatu czyli pieniadze moge tylko wplacac za pomoca przelewow....lipa... nie chce placic 3,5 na poczcie O NIE!!!!

Ale konto ful wypas tak mi sie wydaje;] Napisze jeszcze gdy konto bede miala aktywne.
Dzieki wam za wzselkie informacje.

PEACE^^
 
S 0

szyjka_66

Użytkownik
Sam mam konto w mbanku izzykonto i chwale je nie ma co. Zero prowizji, zero problemow po prostu wszystko czego oczekuje ????
 
maki1000 0

maki1000

Użytkownik
Pytanie dotyczące ekonta
A ja mam pytanko do bardziej wtajemniczonych bo mi to nie daje spokoju:
załóżmy że wygrywam 50tys ???? no i jak mam je wypłacić z mbanku jeśli oni nie mają swoich placówek ? przecież z bankomatu tyle nie wybiorę :kwasny4565:
wiem że mogę sobie przelać np. ns inne swoje konto ale załóżmy ze go nie posiadam.
dodam jeszcze że ekonto to najlepsze konto jakie miałem i jestem z niego bardzo zadowolony
 
skrzydlowy 0

skrzydlowy

Użytkownik
Ja zlożyłam wniosek do konta a teraz juz tylko oczekuje na przybycie kuriera;]

U mnie niestety nie ma mKiosku ani wplatomatu czyli pieniadze moge tylko wplacac za pomoca przelewow....lipa... nie chce placic 3,5 na poczcie O NIE!!!!

Ale konto ful wypas tak mi sie wydaje;] Napisze jeszcze gdy konto bede miala aktywne.
Dzieki wam za wzselkie informacje.

PEACE^^
kiedy wniosek zlozyles? mam ten sam problem ze u mnie nie ma wplatomatow . ;| ja zlozylem w poniedzialek. ciekawe ile poczekam.

I mam takie pytanie czy od razu jak kurier przyjdzie to dostane karte do bankomatu?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Pytanie dotyczące ekonta
A ja mam pytanko do bardziej wtajemniczonych bo mi to nie daje spokoju:
załóżmy że wygrywam 50tys ???? no i jak mam je wypłacić z mbanku jeśli oni nie mają swoich placówek ? przecież z bankomatu tyle nie wybiorę :kwasny4565:
wiem że mogę sobie przelać np. ns inne swoje konto ale załóżmy ze go nie posiadam.
dodam jeszcze że ekonto to najlepsze konto jakie miałem i jestem z niego bardzo zadowolony
Możesz sobie zwiększyć limit wypłaty w bankomacie. Niestety, za 1 razem nie wypłacisz takiej kwoty. Musiałbyś rozłożyć na kilka razy i przez kilka kolejnych dzień wypłacać po te kilka tysięcy.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
czasem nie jest tak ze przy wplatach powyzej 10tys zus jest powiadamiany? albo inny urzad ? bo cos mi sie tak obilo o uszy ????
 
maki1000 0

maki1000

Użytkownik
czasem nie jest tak ze przy wplatach powyzej 10tys zus jest powiadamiany? albo inny urzad ? bo cos mi sie tak obilo o uszy ????
a co ma zus do tego :jezora: przecież to jest zakład ubezpieczeń społecznych :kwasny4565:
 
G 46

ghs

Użytkownik
Banki powiadamiają Izbę Rachunkową w przypadku przelewów powyżej 15 tys. EUR (choć jak się pracownikowi banku transakcja nie spodoba, to może i niższy przelew zgłosić), a nie ZUS. Urząd Skarbowy tego nie sprawdza z automatu, zwykle jak dostanie cynk skądś (np. od sąsiada).
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
Ja wczoraj byłem w mkiosku, czekałem na Pana 30 min aż on wróci z toalety :-D gdy już wrócił założyliśmy konto (ok.1h) ale dziś ma dzwonić (w co nie wierze) i zaaktywować konto, lepiej chyba by było jakbym sobie sam założył na internecie ale trudno :p Mam pytanie bo ten Pan sam na nie nie znał odpowiedzi, kiedy będę mógł robić przelewy i je przyjmować czy dopiero wtedy aż mi karta przyjdzie bo on mi dał pakiet aktywacyjny ale powiedział żebym nie aktywował, mogę dopiero wtedy, kiedy on do mnie zadzowni.
 
A 0

ab_ovo_90

Użytkownik
kiedy wniosek zlozyles? mam ten sam problem ze u mnie nie ma wplatomatow . ;| ja zlozylem w poniedzialek. ciekawe ile poczekam.

I mam takie pytanie czy od razu jak kurier przyjdzie to dostane karte do bankomatu?


Zlozylam wniosek w zeszla sobote i czekam na kuriera. Dostalam juz wiadomosc e-mail ze kurier w niedlugim czasie ma sie ze mna skontaktowac. tyle co obilo mi sie uszy to trzeba czekac na pelna aktywacje konta ok 2tyg. A propo karty to chyba przysylaja ja w liscie, kurier jej od razi nie przynnosi chociaz nie wiem dokladnie...
 
michau 84

michau

Forum VIP
Kurier tylko przynosi umowę do podpisania, później po kilku dniach przychodzi pocztą lista haseł jednorazowych, karta i już nie pamiętam co dokładnie ;)
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Ja ma takie pytanie. Czy jeśli zakładam to konto od 13 lat potrzebni są rodzice jeśli nie jestem pełnoletni?
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Ja ma takie pytanie. Czy jeśli zakładam to konto od 13 lat potrzebni są rodzice jeśli nie jestem pełnoletni?
Nie są potrzebni rodzice, aczkolwiek przy wypełnianiu wniosku bodajże, masz do wyboru opcję czy ktoś będzie miał wgląd do Twojego konta z rodziców i tam sobie wybierasz, tak bądź nie :p ja w zeszłym roku zakładałem, to tak bynajmniej się to odbywało ???? Potrzebny jest tylko Twój podpis
 
michau 84

michau

Forum VIP
Oczywiście, że jest potrzebny rodzic... przecież musi być zgoda opiekuna na prowadzenie rachunku jak nie masz 18 lat. A później decydujesz czy opiekun będzie miał możliwość wglądu do Twojego konta.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Odswiezam temat bo mam pytanie, mam zamiar zalozyc ekonto ,i zlozyc wniosek przez internet,i chodzi o to ze jestem zameldowany tam gdzie mieszkalem caly czas ale teraz studiuje i mieszkam gdzie indziej-w akademiku, i czy jak zadzwoni do mnie kurier czy ktos to moge sie z nim umowic na podpisanie umowy tu w akademiku, czy przyjedzie tam gdzie podalem dane zamieszkania podczas skladania wniosku?
 
Do góry Bottom