>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IzzyKonto w mBanku

radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Raczej nie, przynajmniej tak mi mówiła babka w mkiosku bo też mnie to ciekawiło. Tyle że ja zakładałem eKonto ale to chyba podobne warunki są.
 
E 0

eddy

Użytkownik
ja właśnie czekam na kuriera... rano dostałem sms&#39;a i ma być między 18-20... więc zaraz powiem co i jak ;)
 
M 0

masz

Użytkownik
jak u mnie był kurier to przyszedł, stanął w sieniach i kazał szybko podpisywać wszystkie dokumenty (nawet nie wiedziałem co podpisuję) wszystko trwało jakieś 3 minuty. ja bardziej nastawiałem się na pogawędkę w salonie przy kawce itd.
 
E 0

eddy

Użytkownik
u mnie tak samo... 4-5min maks ???? nawet nie wiedziałem co podpisuję... tak pospieszał, że mi się podpisy pomyliły ^^
kartę bank przyśle pocztą, więc na razie jej nie mam, a konto i tak na razie nie jest aktywne ???? całość trwała u mnie jakieś 8 dni ????
ps. ale karty jeszcze nie mam ;) kurier powiedział, że bank dośle pocztą... więc teraz dopiero zacznie się czekanie ????
 
M 0

masz

Użytkownik
ja kartę miałem jakoś tak tydzień po oddaniu wniosku. ale i tak z niej na razie nie korzystałem a 1 wpłatę zrobiłem na poczcie, bo wpłatomat na końcu miasta...
 
E 0

eddy

Użytkownik
masz
takie pytanko... czy mBank pobiera opłatę 2zł/mc za posiadanie tej karty ?
i od kiedy masz izzy? ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Jeśli ją (kartę) ubezpieczasz, to pobierana jest opłata.
Zrezygnować z ubezpieczenia można w każdej chwili dzwoniąc na mLinię.
 
M 0

masz

Użytkownik
masz
takie pytanko... czy mBank pobiera opłatę 2zł/mc za posiadanie tej karty ?

i od kiedy masz izzy? ????
izzy mam od jakichś 3 tygodni, ubezpieczenie możesz płacić możesz nie, jest to bodajże 1,50zł (pierwsze 3 miesiące masz za darmo)
 
W 0

wojmir91bluess

Użytkownik
JA MAM TAKIE PYTANIE..
CZY MOGĄ INNI LUDZIE WYSYŁAC MI PIENIĄDZE NA MOJE KONTO , JESLI JESZCZE LISTONOSZ NIE PRZYNIUSŁ MI KARTY I NIE JEST JESZCZE AKTYWOWANA...???
CZEKAM NA ODP. Z GÓRY DZIEKI GG 1454133
 
W 0

wojmir91bluess

Użytkownik
a mogą inni wpłacac mi pieniadze na konto jesli listonosz jeszcze nie przyniusł mi karty. i jesli ta karta nie jest jeszcze aktywowana...??
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Jeśli konto jest już aktywne, zaś karta jeszcze to oczywiście że możesz przyjmować przelewy od innych. Najważniejsze aby konto było aktywne.
 
Do góry Bottom