>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jetbull

T 0

terro

Użytkownik
Wczoraj sobie obstawiłem Francja włochy w hokeja dałem na francje , nigdzie niemogłem znalesc wyniku rano patrze na moje konto na jetbull i kupon przegrany dobra szukam wyniku i co sie okazuje Francja wygrał 3-2 a ja mam kupon przegrany hehe
nie poleca tego buka złodzizeje
Dawno temu miałem identyczną sytuację w BAH. Postawilem akumulator calkiem dlugi, w tym mecz jakiejś x ligi walijskiej czy irlandzkiej... Niezla kasa była do wzięcia. Nigdzie nie mogłem potem znaleźć wyniku tego meczu. BAH rozliczył mi kupon jako przegrany bo ten mecz niby 0-0 się zakończył, a wszystko inne weszło. Ale potem znalazłem na bbc, że wygrali 7-0. Napisałem do supportu, kupon poprawili, kase dostałem. Ale żadnego &quot;przepraszamy&quot; ani nic podobnego nie było...
 
K 0

kamel124

Użytkownik
Witam. Mam taki problem..... Ugrałem troche kasy i chciałbym wypłacić, ale teraz zauważyłem że pomyliłem sie przy wpisywaniu ulicy..... Co teraz mam zrobić? Przecież oni proszą o skan dowodu a tam jest inny..... Proszę doradźcie coś...
 
D 0

diablo113

Użytkownik
Ja mialem wczoraj meic wyplatre pieniedzy z jetbulla, wplate zrobilem 10 dni temu, a nie mam nigdzie do wyboru zeby zlecic wypalte dlaczego? i co zrobic?
 
D 0

diablo113

Użytkownik
Witam. Mam taki problem..... Ugrałem troche kasy i chciałbym wypłacić, ale teraz zauważyłem że pomyliłem sie przy wpisywaniu ulicy..... Co teraz mam zrobić? Przecież oni proszą o skan dowodu a tam jest inny..... Proszę doradźcie coś...
Musisz do nich na supporta meila napisac z prosba o zmienienie adresu.
 
A 0

agna

Użytkownik
Czy jak mam konto w moneybookers w PLN a w JetBull GBP to czy bedzie problem z przelewem pieniędzy??

Musi być ta sama waluta??
Witam, moim zdaniem pieniądze w banku zostaną przewalutowane, wiec nie bedzie problemu :spokodfhgfh:z wypłatą pieniędzy.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Na poczatek napisze jaki mialem kupon:
1. Sporting Lokeren - RSC Anderlecht Podwójna szansa: 1X 1.64 1X,X2
2. FC Lorient - FC Girondins Bordeaux 2,5 Więcej/Mniej: mniej 1.56 mniej
3. AS Saint Etienne - Olympique Lyonnais Podwójna szansa: X2 1.24 1X,X2
4. CD Nacional Madeira - Vitoria Setubal Podwójna szansa: 1X 1.23 1X,X2

Ten caly Jetbull to zlodzieje! tacy sami jak BWIN! wygralem kupon wczorajszy kase zaksiegowali na koncie a dzisaj zabrali mi kase i napisali cos takiego:

Szanowny kliencie.
Z przykrością jesteśmy zmuszeni do poinformowania, że w naszym systemie doszło do nieprawidłowej oceny zakładów. Więcej - patrz szczegóły poniżej. Z tego powodu niektóre kupony mogły być zapłacone nieprawidłowo i niektórzy nasi klienci mogli być nieumyślnie poszkodowani.
Z powyższych powodów zostaliśmy, niestety, zmuszeni -zgodnie z naszymi Warunkami ogólnymi - do stornowania wszystkich kuponów, gdzie zostały zrealizowane zakłady oraz do odliczenia wypłaconych sum z kont klientów.
O ile na swoim koncie nie masz dostatecznej gotówki, to powyższa różnica będzie prowadzona jako należność. O ile taką należność stwierdzisz na swoim koncie, to prosimy o podwyższenie salda Twojego konta. ===========================================
Sprawdzany zakład
1 liga francuska: Podwójna szansa -&gt; AS Saint Etienne - Olympique Lyonnais
Odliczone z pozostałości : -433.01 PLN

Wczoraj wieczorem kolo 24 mialem na koncie 433PLN a dzisaj 0!!
ZLODZIEJE!! nie wplacajcie tam swojej kasy !! !! !!
 
michau 84

michau

Forum VIP
Czy dalej jest tak samo, że np załape tego bonusa z happy hour... i wygrałem trochę kasy to żeby wypłacić to trzeba najpierw coś wpłacić czy można normalnie te minimum 70 kilka zł ??
 
A 0

agna

Użytkownik
Czy dalej jest tak samo, że np załape tego bonusa z happy hour... i wygrałem trochę kasy to żeby wypłacić to trzeba najpierw coś wpłacić czy można normalnie te minimum 70 kilka zł ??

Jak będziesz chciał wypłacić pieniądze to jezeli dobrze pamiętam to musisz posłac dokumenty do kontroli, wpłacić depozyt 20 EUR i po 10 dniach mozesz poprosić o wypłate , a i minimalna kwoty do wypłaty to 40 EURO
 
P 0

pletwik

Użytkownik
Jetbull to kanalia w necie...zabierają kupony i kasa znika z konta...jak coś ugracie odrazu wypłacajcie do innego pewnego buka...a w sumie który tutaj jest pewny??heheh ???? w necie nic nie ma pewnego ???? :-D ???? :spokodfhgfh::browar565::cool:
 
A 0

agna

Użytkownik
Jetbull to kanalia w necie...zabierają kupony i kasa znika z konta...jak coś ugracie odrazu wypłacajcie do innego pewnego buka...a w sumie który tutaj jest pewny??heheh ???? w necie nic nie ma pewnego ???? :-D ???? :spokodfhgfh::browar565::cool:
Witaj, nie rozumiem jak zabieraja kupony i kasa znika z konta? moze kasa z konta ci znika bo zle obstawiasz ????
pozdrawiam
 
Do góry Bottom