>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jetbull

K 18

klakson

Użytkownik
Pewnie wygrał na hh ???? ja też kiedyś miałem taką sytuacje że trafiłem 4 zł i w kasynie obróciłem na 120 zł :p
 
pawsonoks 0

pawsonoks

Użytkownik
u mnie nie bylo problemu ;) w 3 dni z darmowych 4 zl zrobilem ponad 400, wplacilem 76 zl i zlecilem wyplate w poiedzialek a w piatek doszo na mb ;)
 
wacla200 0

wacla200

Użytkownik
GAdałem przed chwila z livechatem w sprawie tego kiedy moge przenies srodki do kasyna z darmowego HH 4 zł , i pytam go czy mozna przenies te srodki po obrocie tego bonusu 5 x po 1.50 a on pisze ze to sa statre warunki promocji :
Wiec ostrzegam nie przenosic pieniedzy z darmowych Dzwonkow do kasyna bo pozniej nie wyplacicie nic z tego :spokodfhgfh:
 
G 0

gr3gor

Użytkownik
Może takie pytanie już było, ale nie zauważyłem, otóż:czy do Jetbull da się wpłacić bezpośrednio przez przelew bankowy, bez korzystnia z MB czy Przelewy24?
Na ich stronce jest tylko opcja &quot;wpłata Bank MB&quot; i nazwa ich konta na MB. Pisałem do nich, ale oni w odpowiedzi dali mi tylko link do metod płatniczych bez żadnego wyjaśnienia.
Z góry dziękuje za pomoc.
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
po ile rozliczają euro w Jetbull ? Chcę wpłacić równowartość 100 euro, ale nie wiem ile wg nich to jest w zł
już wiem-3,4 zł...
Wpłaciłem 500, czyli 160 niepotrzebnie
 
Z 0

zakuuuuu28

Użytkownik
to typowi oszusci!!!gralem u nich wygralem 100 euro obrozilem bonus a oni nie wyplacaja kasy!!!sciemniaja od miesiaca,ze dzial finansowy wyplaci ale trzeba czekac ble ble ble,nie grajcie na jetbull,czy ktos mial podobny prolem,prosze o pomoc,gdzie to zglosic?
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
No przelew na konto może trochę potrwać. Ponoć mają jakieś problemy i ludzie czekają na wypłaty nawet do miesiąca. Ja niedawno wypłacałem, ale na Moneybookers i kaska przyszła po 5 dniach. Także polecam wypłaty na MB ???? Ale mimo wszystko buka nie polecam :p
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Hmm, to może jak zleciłem wypłatę 2 tysięcy na konto bankowe w poniedziałek, to lepiej anulować to polecenie i wypłacić na MB?

Jak myślicie?

I w sumie wysłałem maila o anulowanie wypłaty na konto bankowe, nie mam zamiaru czekać kilku tygodni.
 
russel22 0

russel22

Użytkownik
Chce wplacic do Jetbull 400zl czyli dostane 400zl bonusu i po 10 dniach moge wyplacic te 400zl wplaconych i grac bonusem niech ktos napisze 3 dobrze to wszystko zrozumialem
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Zle... ????
A ja z innej beczki...

Mam pytanie odnosnie bonusu a konkretnie jego warunkow, mam na mysli punkt 4)
&quot;które zawierają minimalnie cztery sportowe zdarzenia. Kurs każdego sportowego zdarzenia musi być minimalnie 1,1 lub więcej, przy czym wszystkie kursy na tych zakładach muszą się równać lub być wyższe niż kurs 1,8.&quot;
Nie rozumiem tego wycinku... rozumiem ze bonus trzeba rozmnozyc 5 razy ale tzreba to wykonac w kuponach akumulowanych ktore musza zawieraz cztery zdarzenia po minimum 1.1 kursie?
Jest to dla mnie troszke nie jasne.
Jesli wplace np 100euro i dostane drugie 100 euro bonusu to jesli zagram Van Bank za 200 euro na mecz po kursie np 5.00 to ewentualna wygrana wyniesie 1000euro, czyli juz rozmnozylem 5 razy i moge wyplacic kase!? Czy dobrze rozumiem? Czy trzeba grac to po 4 zdarzenia.
Pytam bo troche nie jasno jest skonstruowany ten punkt.
pozdrawiam.
 
Do góry Bottom