>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jeton Wallet - opinie

B 648

brof123

Użytkownik
Jeśli chcesz mieć pewność ile masz kasy w PLN to na revolut sobie wymien walutę obca na pln.
to znaczy na revolut tyle ile przyszlo z jetona tyle jest na revolcie w PLN , ale potem jak bede wyplacać kasę to normalnie w PLN? bez zadnego przewalutowania? pytam bo nigdy nie wyplacalem karta revolut
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
o prowizjach na płatnościach kartami eco bez względu na waluty to krążą już legendy... wpłaty/wypłaty, waluta/waluta musimy to rozróżniać w wątku bo inaczej będzie słabo. Czytać i odpowiadać ze zrozumieniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 648

brof123

Użytkownik
o prowizjach na płatnościach kartami eco bez względu na waluty to krążą już legendy... wpłaty/wypłaty, waluta/waluta musimy to rozróżniać w wątku bo inaczej będzie słabo. Czytać i odpowiadać ze zrozumieniem.
ok dzieki , chcialem tylko szybkiej odpowiedzi prostej , wyplacam w pln bez przewalutowania zadnego i tyle :) thx

dalem ci reputacje i ar0nkowi :) +

ps: dzis poszla wieksza kwota z jetona zobaczymy teraz ile bedzie szla :)
 
Ostatnia edycja:
S 1,9K

syach

Użytkownik
ok dzieki , chcialem tylko szybkiej odpowiedzi prostej , wyplacam w pln bez przewalutowania zadnego i tyle :) thx

dalem ci reputacje i ar0nkowi :) +

ps: dzis poszla wieksza kwota z jetona zobaczymy teraz ile bedzie szla :)
I jak tam z szybkością wypłaty? Tez na revolut, manual czy trustly? Jeśli można spytać, ile w Twojej opinii jest większa kwotą? Zastanawia mnie czasem czy takie jakieś naprawdę większe wypłaty idą dłużej czy jest to w zasadzie bez różnicy. Czwartek to już chyba na koncie albo i... wydane 😀
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
I jak tam z szybkością wypłaty? Tez na revolut, manual czy trustly? Jeśli można spytać, ile w Twojej opinii jest większa kwotą? Zastanawia mnie czasem czy takie jakieś naprawdę większe wypłaty idą dłużej czy jest to w zasadzie bez różnicy. Czwartek to już chyba na koncie albo i... wydane 😀
Co Wy wszyscy tak sikacie o ta szybkosc wyplat. Jak dzieci. Zlecasz dzisiaj jutro po poludniu bedziesz mial. Nie ma znaczenie czy to 2zl czy 20k.
 
G 9,6K

gzjjr

Użytkownik
To tylko świadczy o tym, że mało kto tutaj gra na poważnie sporymi sumami, tylko jak wpadnie 50 zł to chcą szybko wypłacić i iść na kebsa 😅
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
I jak tam z szybkością wypłaty? Tez na revolut, manual czy trustly? Jeśli można spytać, ile w Twojej opinii jest większa kwotą? Zastanawia mnie czasem czy takie jakieś naprawdę większe wypłaty idą dłużej czy jest to w zasadzie bez różnicy. Czwartek to już chyba na koncie albo i... wydane 😀
Kwota nie ma znaczenia, takim samym tempem idzie ile byś nie wypłacał. Wypłacałem na przestrzeni ostatniego tygodnia 3x, za każdym razem manual i 2x doszło następnego dnia po wypłacie a wczoraj o dziwo zlecili o godzinie 12.02 przelew z Jetona a na Revolucie mialem juz o 14.19, więc mega zaskoczenie że tak szybko. Żałuję, że po wycofaniu Ecopayz w kwietniu z 1xbeta bałem się przetestować tego Jetona + Revo od razu i poszedłem pykać do Unibetu bo do 1xa podjazdu nie mają. A i karta Revolut o wiele lepsza niz ta Ecopayz, żadnych przewalutowań i 15k dziennie można wypłacić z bankomatu, jedyny minus ze limit jednorazowej wypłaty to 1k a nie 2k i trochę długo się schodzi przy bankomacie przy większej kwocie no ale trudno, oby było co wypłacać to najważniejsze :sneaky:
 
P 28,9K

Przybłęda

Użytkownik
Założyłem to ustrojstwo, bo chyba nie ma wyboru. Weryfikacja (o to było sporo pytań) - 5 czy 6 godzin. Wystarczy nie posyłać fotoszopów ani wycinanek :)
Tak patrzę, że w prawym górnym rogu jak kliknąć na nasze nazwiska jest zakładka KARTY&KONTA. W to MOJE KONTA BANKOWE wpisujecie nr REVOLUT jak rozumiem (albo przyszłościowo tego nowego konta z Eco), a gdyby w to MOJE KARTY wpisać nr karty Eco? Nie dałoby się zasilać nią Jetona? :unsure:
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Kwota nie ma znaczenia, takim samym tempem idzie ile byś nie wypłacał. Wypłacałem na przestrzeni ostatniego tygodnia 3x, za każdym razem manual i 2x doszło następnego dnia po wypłacie a wczoraj o dziwo zlecili o godzinie 12.02 przelew z Jetona a na Revolucie mialem juz o 14.19, więc mega zaskoczenie że tak szybko. Żałuję, że po wycofaniu Ecopayz w kwietniu z 1xbeta bałem się przetestować tego Jetona + Revo od razu i poszedłem pykać do Unibetu bo do 1xa podjazdu nie mają. A i karta Revolut o wiele lepsza niz ta Ecopayz, żadnych przewalutowań i 15k dziennie można wypłacić z bankomatu, jedyny minus ze limit jednorazowej wypłaty to 1k a nie 2k i trochę długo się schodzi przy bankomacie przy większej kwocie no ale trudno, oby było co wypłacać to najważniejsze :sneaky:
Rvoluta założyłem dosłownie 3 minuty temu ale nawet w konfiguracji Metal limit miesięcznych wypłat to 3000pln. Chyba że walutę mam/mogę sobie zmienić na GBP.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Rvoluta założyłem dosłownie 3 minuty temu ale nawet w konfiguracji Metal limit miesięcznych wypłat to 3000pln. Chyba że walutę mam/mogę sobie zmienić na GBP.
To o czym mówisz to są bezpłatne miesięczne limity wypłat wg tych poszczególnych planów a każdy niezależnie czy ma standard, metal itp może dziennie wypłacić 3k funtów czyli 15-16k aktualnie. Po przekroczeniu limitu bezpłatnych pobierają 2% prowizji od wypłacanej kwoty, czyli tyle samo ile było w Eco.
 
Do góry Bottom