>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Klubowe mecze towarzyskie

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Już od pewnego czasu zespoły rozgrywają towarzyskie spotkania,ale wielu zawodników i trenerów walczyło w eliminacjach Eurobasketu i bardzo ciężko było cokolwiek powiedzieć o dyspozycji poszczególnych ekip. Sądzę jednak,że warto się przyjrzeć poszczególnym zespołom przed sezonem i zobaczyć na co ich mniej więcej będzie stać.
Już za 2 tygodnie rozpocznie się Polska liga,a już od dzisiaj będzie rozgrywany Kasztelan Basketball Cup.Turniej jest ciekawie obsadzony z mocnym VEF Ryga,który sprawdzi jak dobre są Polskie zespoły.Dla mistrzów naszego kraju będą to pierwsze spotkania towarzyskie przed sezonem,z mocno przebudowanym zespołem i nieco mniejszymi ambicjami.Zobaczymy też na co stać gospodarzy z Włocławka,oraz Estończyków Tartu Rock.
EDIT:Wie ktoś gdzie można obejrzeć spotkania Kasztelan Cup albo chociaż ma jakiś link do livescore?
Terminarz spotkań:

Piątek, 14 września:
17:00 Asseco Prokom Gdynia - Tartu Ulikool Rock
19:30 Anwil Włocławek - VEF Ryga
Sobota, 15 września:
17:00 Asseco Prokom Gdynia - VEF Ryga
19:30 Anwil Włocławek - Tartu Ulikool Rock
Niedziela, 16 września:
16:00 Tartu Ulikool Rock - VEF Ryga
18:30 Anwil Włocławek - Asseco Prokom Gdynia



Zapraszam wszystkich do dyskusji i dzielenia się typami.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Anwil Włocławek-VEF Ryga
VEF Ryga✅
1,48 bwin
Goście to solidny zespół z ciekawymi zawodnikami.Kibice powinni kojarzyć takich zawodników jak Dairis Bertrans,Rowland,Zavackas,Jahovics,Berzins. Berzins i Bertrans grali w eliminacjach Eurobasketu i byli liderami swojego zespołu.
Zespół VEF widziałem w poprzednim sezonie i robili dobre wrażenie.Potrafili wygrać z Zalgirisem posiadającym w składzie Lawsona i Weemsa. Zwłaszcza Bertrans potrafił zdobywać punkty w trudnych sytuacjach i na pozycji rozgrywającego jest na pewno lepszy niż Szubarga.
Ogólnie skład Anwilu nie robi wrażenia:Szubarga,Hairic+kilku Amerykanów i do tego Seweryn z Frasunkiewiczem.Ten zespoł będzie miał spore problemy w lidze ale to inna bajka w tym momencie.Istotna wiadomość to absencja Weedena przez najbliższe 3 tygodnie z powodu kontuzji kolana.Jest to typowy combo guard jaki przydaje się najbardziej w przeciętnych zespołach ze słabym potencjałem w ataku.
Myślę,że linia w tym spotkaniu jest wystawiona zaskakująco dobrze ale kurs do dubelka w sam raz.Wiadomo,że w rozgrywkach przedsezonowych nie ma co szarżować ze stawkami bo czasem jest loteria niemniej VEF to solidny zespół z charakterem i warto pograć na nich.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Prokom - VEF Ryga
O rydze marcin napisał wyżej,o Prokomie nie ma co sie rozpisywać.Zbieranina graczy,jest koszar jest dardan i kilku obcych których nazwiska absolutnie nic mi nie mówią.Moge sie tylko powoływać na opinie znajomych po wczorajszym meczu w którym Prokom wypadł ponoć bardzo słabo.No nic,jak Pan Jeklin chce tak dalej budować skład to niech buduje.Pośmiewisko w eurolidze gwarantowane.Pinnacle wystawił linie gdzie to Prokom ma być faworytem,absolutnie sie z tym nie zgadzam.Handi pewne a nawet wygran gości nie będzie niespodzianką.
VEF Ryga(+5) 1.88 6/10 ✅✅✅
Pinnacle
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Czytałem też wywiad ze Szczotką,i jednym słowem zespół jest w lesie z przygotowaniami,brakuje też kilku zawodników.Dodał też,że on musiał grać na C a jest za niski na tą pozycję.
Wczoraj grali ze słabym przeciwnikiem,ale dzisiaj będą mieli dużo trudniej jestem praktycznie pewien ich porażki.

Zastanawiają mnie jeszcze dwa spotkania.
Pierwsze to Anwil.Kurs na gospodarzy wynosi 1,85 w betssonie a wydaje mi się,że gospodarze powinni wygrać.Z VEF nie przegrali zbyt wysoko,a w Tartu podobno sporo punktów zdobyli podkoszowi.Włocławianie mają wysokich więc gościom nie będzie tak łatwo.Poza tym w końcu są gospodarzami i to spotkanie muszą wygrać bo zakończenie turnieju na 3-4 miejscu to wstyd trochę.
Anwil ładnie sobie poradził. Są faworytami w spotkaniu z Asseco

Drugi mecz to Panathinaikos.Grecy grają z Barceloną,która wczoraj niemiłosiernie męczyła się z Lukoilem Sofia.Grecy wprawdzie też ledwo wygrali swój mecz,ale kurs na nich jest aż 2,6.
Handicap +5 wydaje się dobrym rozwiązaniem.
Kurde zwrot :?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Alba Berlin - Bayern Monachium
BM(+8.5) 1.95 3/10
✅✅✅
Pojedynek dwóch znanych ekip ale to ta druga dopiero chce coś zawojować.Alba w tym roku bedzie walczyła już bez wsparcia Torina Francis&#39;a i Dericka Allena.W zamian postarali sie o kupno ogranego już w bundeslidze Nathana Peavy,Avdalovica i Zacha Morley&#39;a osłabiając dwa czołowe kluby z ukrainy.Dodatkowo szeregi zasilił też Nihad Djedovic i to jest transfer udany.Reszta ekipy jakoś nie zachwyca.Bayern w tym roku potwierdza mocne aspiracje włodarzy do walki o tytuł.Do klubu przybył Halperin,Roberts i Homan.Zdecydowano sie na przełużenie kontraktu Troutmanowi i bardzo dobrze bo jest z niego wielki pożytek.Pierwsza piątka mocna ale nadal brakuje ławki w tym zespole i dlatego może być ciężko jeszcze w tym roku w walce o pierwszem miejsce.Dzisiaj grają sparing i Pinnacle wystawił linie 8.5pkt co wydaje mi sie linią zbyt dużą.Zarówno Alba jak i Bayern w dotychczasowych sparach wypadli średnio.Widać że cały czas zarówno Bauermann jak i Obradovic czegoś próbują.Pobieram handi na Bayern bo wydaje mi sie że oba zespoły są na podobnym poziomie w tym momencie.
Montepashi Siena - Olympiakos Pireus
Olympiacos 1.68 3/10
✅✅✅
Siena przebudowana i to może być pierwszy sezon w którym będzie miała problemy w lidze.Nie ma już trenerskiej ikony klubu czyli Pianigianiego który odszedł do Ulkera.Klub pozbył sie też BoMccaleba,Davida Andersena,Zizisa,Rakocevica,Lavrinovica i kilku innych graczy.Widać że cięcia w klubie drastyczne.Wydawać by sie mogło że to fatalne wieście dla fanów ale obserwując ich ostatnie sparingi spisują sie dobrze.Przypomne że w zamian za wyprzedaż sprowadzono m.in Bobbiego Browna,Sainikidze,Kasuna czy Rasica.I o dziwo to narazie funkcjonuje.Podopieczni Banchiego wygrali ostatnio bardzo wysoko z Ulkerem.Olympiakos stracił Ivkovica na rzecz Bartzokasa.Jednak trzon zespołu pozostał prawie niezmieniony.Wygrali ostatnio z CSKA podczas turnieju Trofeo Citta di Cagliari 83:76,pozostałe sparingi wygrywali bardzo wysoko ale rywali mieli do tej pory łąskawych oprócz CSKA.Wydaje mi sie że dzisiaj będą widoczne braki w zespole z Sieny.Mecz raczej na styku ale to Olympiacos w tym momencie dysponuje mocniejszym teamem i nie muszą sie zgrywać.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Paris Levallois - Caja Laboral
Paris Levallois(+5.5) 1.95 3/10
✅✅✅
Caja przegrała wczoraj dosyć wyraznie z Levallois 69:82 i mimo wszystko Pinnacle wciąż widzi ich w roli faworytów.Ja rozumiem że to uznana marka ale w tym roku to już nie ten sam zespół.Do NBA odszedł etatowy strzelec ekipy Teletovic,dostrzeżony został wkońcu Prigioni który również wyemigrował do USA.Nie ma tez Dorsey&#39;a który zmienił barwy na Olympiakos zaś Pau Ribas jest już w Valencii.A kto przyszedł?młody i perspektywiczny Pleiss który był podstawowym graczem Bamberga w poprzednim sezonie.Z Turcji zaś ściągneli Taylora Rochestie który ma już za sobą udany epizod w bundeslidze ale w Turcji sie nie sprawdził.Jest też francuz Causer i weteran Nocioni.Troche czasu potrzeba aż to wszystko zacznie grać.W dodatku ze składu ponownie wypadł Maciek Lampe i nie wiadomo jak poważna będzie kontuzja i na ile wykluczy polskiego reprezentanta.Levallois w tym roku sie nieco wzmocnili pozyskując m.in Andrew Albicy który miał świetny sezon w Dunkierce.Kolejny rok grać bedzie Jawad Wiliams który był ważną postacią w poprzednim sezonie.Dokoptowano też Coxa i weterana Sean&#39;a May&#39;a.Skład wystarczający na 8semka w Pro A.Krótka ławka,mocna piątka czyli standardowo jak na francuskie ekipy.Wydaje mi sie że wczorajszy mecz nie był aż tak dużą niespodzianką.Caja w dotychczasowych sparach prezentuje sie przeciętnie.Dodatkowo pare dni temu wyleciał Lampe i wszystko sie posypało.Paryżanie napewno powalczą w drugim meczu i stać na ponowne dotrzymanie tempa a nawet drugą wygraną.
Prawdopodobnie mecz sie wogóle nie odbędzie albo w roli rywala Laboral wystąpi Cholet zamiast Levallois.Brawo Pinnacle
A więc jednak był to Cholet,cała analiza zatem mija sie z celem ale wygrali i to sie liczy.;)
Anwil Włocławek - Asecco Prokom Gdynia
Anwil 2.25 3/10
⛔⛔⛔
Tak jak już pisałem wczoraj Gdynia ma jak narazie skład bardzo przeciętny.Nic sie nie kleji w tej ekipie a polscy zawodnicy są poza formą chyba głównie przez zmęczenie wynikające z gier reprezentacji.Asecco w tym turnieju gra bez dwóch centrów,ciężko o dobrą grę przy takim osłabieniu gdy Witka musi grać jako center.Zespół powoli sie zgrywa a nowy coach ćwiczy pewne manewry więc wydaje mi sie że oni nie traktują tego turnieju na poważnie.Anwil zaś zupełnie inne nastawienie.U nich również nazwiska które niewiele mi mówią a staram sie w tym meczu dostrzegać głównie aspekt własnego terenu,to jest tylko sparing ale dla Anwilu mecz z gdynią to zawsze będzie mała wojna bez względu na stawke i dlatego wydaje mi sie ze bedą chcieli wykorzystać dzisiaj to że grają u siebie a Asseco jest do ogrania.Anwil wygrał z estończykami w przeciwieństwie do Asseco gdzie wychodzi brak centra.Gram lekko na Anwil,oni są dzisiaj faworytami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Lietuvos - Żalgiris (mecz jutro)
Żalgiris(-2) 1.95 3/10
⛔⛔⛔ 87:87
Jako że kolejny raz Pinnacle traktuje swoich klientów jak debili(mecz Levallois - Caja to prawdopodobnie fikcja) zagram coś w zamian bo za mecz francuzów będe miał prawdopodobnie zwrot.
Kolejny raz już po wakacjach mierzą sie ze sobą dwie litwinskie potęgi czyli Żalgiris i Lietuvos.Lietuvos który z roku na rok sie zmienia i z takim tępem nie wróże im niczego dobrego.To już nie jest ta drużyna która z Petraviciusem zdobywała pucha europy.Wraz z początkien nowego sezonu w klubie nie zobaczymy już Valanciunasa któy wkońcu odszedł do NBA(powodzenia).Odszedł też Rice,Lawrence Roberts.Zaś do Sieny trafil Aleks Rasić.W zamian Rytas pozyskali dwóch strzleców w osobach świetnie spisującego się w tureckim Olin Edirne Seibutisa i doświadczonego już Blumsa.Doszedł też Nedovic,Ivanow i Katelynas.Dodając do tego kilku graczy litewskich wychodzi fajny zespół.Ale to za mało by rywalizować z Żalgirisem który dysponuje mocnym i szerokim teamem z Lavrinovicami w składzie.Cholernie mocny sklad ma Żalgiris,do klubu po długiej przygodzie w Sienie wrócił Kaukenas.Dokoptowano też Dardena i Lafayette&#39;a co przy wsparciu doświadczonego Jankunasa,Kalnietisa i Popovica tworzy mocny team.Nie zapominajmy jeszcze o nowym nabytku w osobie mierzącego 212cm Jeffa Foote.Już w pierwszym meczu superpucharu Żalgiris pokazał jaką ma przewage deklasując Lietuvos 89:71.Teraz jest czas na rewanż ale dla mnie faworytem jest Żalgiris i taki mały handi to prezent.
No ladnie,dogrywka i liczyłem że sie uda ale w pucharze Litwy nie ma dogrywek :|Mecz zakończył sie remisem.
Fenerbahce Ulker - CSKA Moskwa
Ulker(+3.5) 1.95 3/10
✅✅✅ 74:56

Kolejnym meczem jaki zagram będzie Fenerbahce z handi przeciwko CSKA.Ulker mimo wzmocnień gra jak narazie przeciętnie.Nie wszyscy jeszcze grają ale narazie nie wygląda to za dobrze.Licze dzisiaj głównie na to że zagrają u siebie.Z takim rywalem motywacja jest 3 razy większa a tym bardziej przekonuje mnie fakt że udało sie Ulkerowi ograć CSKA na turnieju we włoszech 70:65.Wtedy głównie punktował Mccaleb i stary ale wciąż jary Sato.CSKA przypomne w tym roku bez Kirilenki i Shveda.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Zaragoza - Unicaja Malaga
Malaga 1.60 4/10
✅✅✅ 82:93
Jak miło widzieć zmiany w Maladze.Czekam na to już kilka lat ale wkońcu coś zaczeło się dziać.Skład został wymieniony w niemal 90%,pozostał tylko Zorić i Lima.Aby to wszystko zagrało Repsea ściągnał do klubu kilka ogranych i znanych nazwisk.Kto wie być może Malaga na poważnie włączy sie do walki o trójke w ACB.Pojawił sie Calloway którego cenie od czasu gry w Sevilli,jest niezwykle skoczny i silny Fran Vazquez z barcy.Udało sie też zakupić Koste Perovica,Marcusa Wiliamsa,Sergi Vidala czy Jimeneza.Z ulkera przywędrował James Gist zaś Krke opuścił młodszy brat Zoran Dragic.Skład naprawde obiecujący,z przyjemnością bedzie sie ich oglądało.Co innego Zaragoza która kolejny rok będzie ligowym średniakiem.W drużynie zmieniło sie niewiel poza odejściem Cabezasa,Wrighta i Hettsheimera.W zamian do klubu przyszli Rudez,Jones,Roll,Llompard.Skład w sam raz by bić sie o ósemke,nic więcej.Unicaja w dotychczasowych sparingach prezentowała sie dobrze.Skład jest prawie całkowicie nowy więc troche czasu zajmie aż sie zgrają.Tak czy siak Zaragoza nie jest dzisiaj godnym rywalem.Przegrywali dotychczas dużo i wysoko i nie sądze by dzisiaj było inaczej.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Lotos Gdynia - Horizont Minsk
Lotos -9.5 1.83 ⛔
Bet365
4/10

Memoriał Małgorzaty Dydek, ostatni dzień. W turnieju biorą udział 3 ekipy z Polski - Lotos, Artego i Lider oraz Horizont Minsk z Białorusi.

Wyniki z 2 pierwszych dni:

Artego Bydgoszcz - Horizont Minsk 106:64 (12-29, 17-23, 18-34, 17-20)
Lotos Gdynia - Lider Pruszkow 67:85 (24-22, 27-19, 14-13, 20-13)

Lider Pruszkow - Horizont Minsk 70:56 (16-13, 18-11, 19-23, 17-9)
Lotos Gdynia - Artego Bydgoszcz 78:63 (19:19, 22:16, 14:9, 23:19)

Lotos ma sporo nowych zawodniczek, generalnie młody skład, Amerykanki zaraz po uczelni. Póki co jeszcze nie do końca wykrystalizowała się rotacja, więc zawodniczki muszą pokazać się z jak najlepszej strony tutaj, bo sezon zaczyna się już za niecałe 2 tygodnie, także to już prawie końcówka przygotowań.

Nie widziałem gier Lotosu, ale słyszałem co nieco od znajomych, także zaufam dziewczynom, bo powinny wygrać spokojnie.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Caja Laboral - Armani Jeans Milano
Milano(+4.5) 1.85 3/10
✅✅✅ 89:85
Bwin
O baskach napisałem już wcześniej
Caja przegrała wczoraj dosyć wyraznie z Levallois 69:82 i mimo wszystko Pinnacle wciąż widzi ich w roli faworytów.Ja rozumiem że to uznana marka ale w tym roku to już nie ten sam zespół.Do NBA odszedł etatowy strzelec ekipy Teletovic,dostrzeżony został wkońcu Prigioni który również wyemigrował do USA.Nie ma tez Dorsey&#39;a który zmienił barwy na Olympiakos zaś Pau Ribas jest już w Valencii.A kto przyszedł?młody i perspektywiczny Pleiss który był podstawowym graczem Bamberga w poprzednim sezonie.Z Turcji zaś ściągneli Taylora Rochestie który ma już za sobą udany epizod w bundeslidze ale w Turcji sie nie sprawdził.Jest też francuz Causer i weteran Nocioni.Troche czasu potrzeba aż to wszystko zacznie grać.W dodatku ze składu ponownie wypadł Maciek Lampe i nie wiadomo jak poważna będzie kontuzja i na ile wykluczy polskiego reprezentanta.
Dwie porażki kolejno z Levallois i Cholet.Nie nastawia to pozytywnie do sezonu bo widać jak wiele znaczył Teletovic.Dziwi mnie dzisiaj kurs na włochów bo mimo słabych jak do tej pory sparingów jest to jedna z tych ekip która może porządnie zamieszać w tegorocznej eurolidze.Nie lubie budowanie drużyn w ten sposób,pan Armani dyspnuje takim majątkiem że może pozwolić sobie na zakup kogo chce.I tak oto pozyskali w tym roku Keitha Langforda i Richarda Hendrixa.Obaj przybyli z Maccabi.Udało sie pozyskać też Roka Stipcevica o którego biło sie kilka klubów.Barwy zmienił też Gianluca Basile znany z gry w Barcelonie.Odszedł Drew Nicholas,Radosevic,Rocca i Eze.Patrząc na sklad nie zachwyca ale moim zdaniem dopiero w tym roku coś sie wyklaruje w tym klubie.W poprzednich rogrywkach Messina nie radził sobie wyraznie z tym zespołem.Zaczeli dobrze gdy grał Gallinari a pózniej było słąbo i skończyło sie jak zawsze.Mają bardzo mocną piątke bo nie zapominajmy że jest jeszcze Bourosis,Hairston i Fotsis.Turniej jest rozgrywany w Hipszani więc stąd może tak wysoki kurs na włochów.Stawiam na nich gdyż czuje że będzie z tego drużyna.Co roku dawali plame na całego głównie przez dziwne roszady w składzie ale teraz powinni funkcjonowac jako zespół.Caja bez formy i Lampego,handik warty do grania.Dodatkowo wypadł z gry Milko Bjelica.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Antalya - Gaziantep
Gaziantep(+5.5) 1.95
3/10 ✅✅✅ 83:87
Pinnacle
Nie śledze ostatnio transferowych manewrów w tej lidze poza czołowymi ekipami ale ten typ mnie zainteresował.Gaziantep debiutuje w tym roku w ekstraklasie i jak to w Turcji bywa odrazu solidnie sie wzmocnił.Na lepsze piniądze skusił sie między innymi Swann który opuścił Ulm mocno osłabiając tą ekipe przed eliminacjami euroligii.Dołaczył też Rhodes który niezle radził sobie w hiszpani,Collins z pepsi caserty,Macklin czy ograni już w turcji Cankaya i Akpinar którzy opuścili Erdemir.Dotychczasowe sparingi wyglądały dobrze.Ja sie nie spodziewam po tej drużynie niczego wielkiego ale skład mają na tyle dobry aby namieszać tak jak to zrobił Olin Edirne który już 3 rok trzyma sie czołowej lidze.Antalya jak co roku wymienia 90% składu.Śmieszna ekipa potrafiąc urwać mecz,dwa z ciężkim rywalem ale przez większość sezonu nic nie znacząca.I w tym nie będzie lepiej.Poza Wiliamsem i Lewisem którego pamiętam jeszcze z wystepów w Nymburku kompletnie nie ogarniam reszty ekipy.Trójka czarnych prosto po akademiku,Antalya zawsze grała szaloną koszykówke i teraz będzie podobnie.Poszukam tutaj niespodzianki,wydaje mi sie że beniamienk ma bardziej ograny w europie skład i o wiele więcej doświadczenia.Gram handi ale nie zdziwie sie jak wygrają.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Elan Chalon - Limoges(mecz jutro)
Limoges(+7.5) 1.85 3/10
✅✅✅ 76:78
Bwin
Superpuchar Francji przed nami i bardzo ciekawy pojedynek.Chalon w poprzednim sezonie wygrał wszystko co było do wygrania.Świetnie zaprezentował sie przeżywający drugą młodość Blake Schilb.Nie wierze jednak w powtórzenie tego sukcesu.Skład wzmocnił mający za sobą gre w NBA Denmon i dobrze znany z występów w Nets i Celtics Shelden Wiliams.Ale odszedł Delaney,Aminu,Smit i Prowell przez co generalnie poza pierwszą piątką
skład prezentuje sie nieciekawie a rotacja została zawężona.Limoges to zwyciezca Pro B i tegoroczny beniaminek w Pro A.Zespół budowany bardzo ciekawie i widze ralne szanse na walke o ósemke w tym roku.Skład nieco inny niż tez z którym wywalczyli awans do Pro A ale nadal silny.Odszedł doświadczony Massie,Aldo Curti i Landon Milbourne.Głównym nabytkiem klubu jest coach w osobie Giannakisa co jest dla mnie ewenementem że taki szkoleniowiec zdecydował sie na prace w małym klubie który dopiero co awansował do Pro A.Reszta ekipy nie imponuje ale dobrze rokuje na sezon.Edin Bavcic,Tsamis,Mipoka czy coraz lepiej grający Gomis to tylko niektóre z nazwisk które będzie chciał poukładać Gianakis.Linia 7,5pkt jest troche przesadzona,Chalon to nie jest już ten sam zespół a Limoges sie nie podłoży.Mają szerszą ławke i świetnego trenera więc licze na walke do samego końca.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Gaziantep - Erdemir
Gaziantep(+4) 1.93
3/10 ✅✅✅ 80:82
Pinnacle
O beniaminku pisałem wczoraj
Gaziantep debiutuje w tym roku w ekstraklasie i jak to w Turcji bywa odrazu solidnie sie wzmocnił.Na lepsze piniądze skusił sie między innymi Swann który opuścił Ulm mocno osłabiając tą ekipe przed eliminacjami euroligii.Dołaczył też Rhodes który niezle radził sobie w hiszpani,Collins z pepsi caserty,Macklin czy ograni już w turcji Cankaya i Akpinar którzy opuścili Erdemir.Dotychczasowe sparingi wyglądały dobrze.Ja sie nie spodziewam po tej drużynie niczego wielkiego ale skład mają na tyle dobry aby namieszać tak jak to zrobił Olin Edirne który już 3 rok trzyma sie czołowej lidze.
Wydaje mi sie że są w stanie powtórzyć wczorajszy wynik.Erdemir w tym roku osłabiony brakiem własnie Akpinara i Cankaya którzy odeszli do Gaziantepu.Wczoraj zebrali porządne lanie od Mersina,nie grał prawdopodobnie Antywane Robinson który jest silnym punktem tej ekipy.Mają oni w swoim skladzie jeszcze m.in Gerroda Hendersona i Sean&#39;a Marshalla.Erdemir jest dzisiaj faworytem ale ja ponownie licze na Gaziantep.Tak jak już pisałem coś jest w tej druzynie i do tej pory to udowadniają.Spróbuje jeszcze raz na nich zagrać z handi.
W drugim meczu Antalya gra z Mersinem i można spróbować zagrać Mersin po ładnym kursie ale ja ten mecz odpuszcze
Antalya - Mersin
Mersin 2.30 2/10
✅✅✅ 65:76
Pinnacle
Jednak zdecydowałem się zagrać na Mersin.Kurs cały czas stoi w miejscu a z doświadczenia z Pinnnacle wiem że jest to na moją korzyść.Mersin wczoraj ograł Erdemir na luzie.Nie jest to niespodzianka bo sklad mają bardzo dobry.Stary znajomy ze Zgorzelca czyli Karadeniz(dawny Wright) powinien rządzić niepodzielnie pod koszem.Jest też Sneed,Koseoglu,Holston i Prince.Po tym co wczoraj pokazała Antalya zdecyduje sie lekko pograć na Mersin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Galatasaray - Lokomotiv Kuban 93:83
Banvit - Bologna 79:77
Galata + Banvit 2.10 3/10 ✅✅✅

Bet365
I znowu pogramy tureckie teamy,tym razem będzie to Banvit i Bologna.Zacznijmy od jednego z moich ulubionych klubów w TBL czyli Banvit.To jak jest budowany ten zespół powinien być przykładem dla każdego trenera.Zespół z roku na rok sie wzmacnia.Ene potrafił tak poukładać tą ekipe że już od 3lat należą do czołówki ligi.Skład niemal niezmieniany a jak już ktoś nie wypali odrazu jest odsprzedawany.W tamtym roku nie sprawdził sie Cliff Cammonds którego pamiętam z dobrych występów z Peristeri.Doszedł za to Stimac i Sammy Mejia i to ich fantastyczna gra pozwoliła nieadwno sięgnąć po Rixos Cup w finale pokonując bardzo mocny w tym roku Efes.Co innego prezentuje Bologna,cięcia w klubie zrobiły swoje.Odszedł Sainikidze,Douglas Roberts,Kopponen,Paunic czy Homan do Bayernu.W rezultacie zespół nie ma praktycznie ławki.Sciągnieto Ricky Minarda i Masona Rocce.To dwa z ważniejszych transferów,reszta poza Smithem nie zachwyca.W Bologni zagra też polski reprezentant Jakub Parzeński.
Galata to kolejny ekipa która swoimi wzmocnieniami potwierdziła aspiracje do wygrania pucharu europy w tym sezonie.Gdzie jak gdzie ale w Turcji pieniądze na transfery są,duże peiniądze.Ograni i cenieni w europie Domercant,Hawkins i potężny Ndong to główne nabytki Galaty na ten sezon.Udało sie jeszcze pozyskać Macvana,Dudleya i Gordona z CSKA.Są jednym z głównych faworytów do wygrania tegorocznej edycji pucharu europy.Dzisiejszy rywal również bedzie grozny.Skład nieco odświerzony bo odszedł Massey,Rivers,Chalmers,Brezec i nasz Michał Ignerski.W zamian pozyskano dobrego coacha w postaci Pashutina,dwóch graczy Panaty Calathesa i Marica.Jimmy Baron i Simas Jasaitis kończą skład.Nie jest zle,ale to wciąż ten sam poziom co roku temu.W dzisiejszym sparingu wyrazna przewage ma Galata i kurs jest adekwatny.
Damn,ucieło mi pół analizy nt.meczu Bologni.Nie chce mi sie pisać ponownie,powinno wystarczyć to co jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dani222 144

dani222

Użytkownik
Dziś Wisła Can Pack - USK Praha, turniej na Słowacji. Tydzień temu Wisła ich pokonała dopiero w haotycznej końcówce i po zmęczeniu(2 mecze w dniu) 3-ma punktami, pokonała na ich turnieju, a przecież też ograła ich w play-off ubiegłej Euroligi. Wisła jest bez Amerykanek, Krężel(wiodąca w tamtym meczu) lekko kontuzjowana, może mniej pograć bo pierwszy miesiąc na pewno będą grać bez Amerykanek i muszą sobie radzić zwłaszcza w Eurolidze. Skłaniam się ku USK Praha. Co myślisz wilQ?
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bilbao - Lagun Aro
Bilbao(-4.5) 1.92 3/10
✅✅✅ 78:65
Pinnacle
Dosyć maly handik i wydaje mi sie że warto skorzystać.Katsikaris zrobił w tym roku małe wietrzenie kadry pozbywając sie czwórki czołowych graczy.Aaron Jackson wybral oferte CSKA,D&#39;or Fisher wzmocnił i tak już mocny kadrowo Donieck,Janis Blums wybrał Lietuvos a Banic Unics.Ciężko zastąpić tą czwórke i wobec kryzysu który sięgnął również ACB sklad będzie nieco słabszy od tego z poprzedniego sezonu.Skorzystano z zapaści w Sienie i ściągnięto doświadczonego Zizisa.Z LNB pozyskano kluczowego dla Lavallois w poprzednim sezonie Lamnta Hamiltona a z Nancy Moermana.W zastępstwie za Fishera przyszedł Rakovic a z Arisu przywedrował Verginis co raczej nie dziwi bo Katsikaris bardzo chetnie sięga po graczy z Grecjii.Wymieniłem najważniejsze transfery ale nie można zapomnieć jeszcze o przyjściu Pilepica i Dario Sarica z KK Zagrzeb.
Lagun Aro na tle basków prezentuje sie marnie.Dwa transfery przykuwają oko ale nic nie dadzą tej ekipe.Mowa o zwierzaku bez głowy Loftonie i Q.Woods którego przedstawiać nie musze.W zamian za tych dwóch klub pozbył sie Panko(panata),Vidala(malaga),Loranta i Barona(kuban).Dziwny manewr,z Woodsem wiadomo jak jest nie wiadomo ile będzie grał i czy wogóle będzie grał.Lofton dobry strzelec ale nic poza tymReszta składu taka sobie.Generalnie słabo i nie zdziwie sie jak dzisiaj dostaną solidne lanie bo Bilbao kadrowo wygląda trzy razy lepiej.Dla mnie Lagun Aro jest jednym z kandydatów do walki o utrzymanie.
Dani nie siedze w żeńskiej,popytaj Ola ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
olo 2,2K

olo

Użytkownik
wilQ pewnie wiele Ci nie napisze, bo jego kobitki średnio obchodzą :|


Ale ja osobiście jak najbardziej popieram:

Wisła - Praga 1.90 ✅
Betcity
6/10

Takie coś mogę polecić spokojnie ;)

Sparingi Wisły:

http://www.wislacanpack.pl/artykul/w-ruzomberoku-minimalne-lepsze-gospodynie
http://wislakosz.pl/index.php/terminarz-ekstraklasa/miedzynarodowy-turniej-w-trutnovie/item/401
http://www.fibalivestats.com/matches/8627/06/04/53/56wwa3dMGHSXU/
http://www.fibalivestats.com/matches/8627/06/04/49/10DQO9cwh6LoI/
http://plkk.pl/index.php?id=8387

Póki co średnie wyniki. Po przyjeździe Charles i Douglas one będą takich rywali gromić po prostu. Przynajmniej powinny. Generalnie w sparingach to 9-osobowa rotacja póki co. Bo Suknarowskiej to nie uznaję za pełnoprawną zawodniczkę w tym względzie. Jej przyjście do Wisły to dla mnie trochę zagadka. Nie powala też Joanna Czarnecka, dla mnie mocno średnia, choć w lidze daje radę. Niemniej jednak Wisła po niemałej przebudowie, sporo nowych zawodniczek, więc wiadomo, że jakość gry jeszcze nie do końca taka jak powinna być.
A co do Pragi to mocne są, czeski trzon zeszłorocznego składu pozostał - Viteckova, Elhotova, Burgurova, Zrustova. Wymieniono zawodniczki zagraniczne, przyszła Dubljevic, Vaughn, Skerovic, DeForge, Lardy. Naprawdę niezłe transfery. Skerovic + DeForge to bardzo doświadczony duet, który gwarantuje dobry poziom na obwodzie. Pokazały to już w Trutnovie, w turnieju, w którym brała także udział Wisła. Póki co widzieliśmy tylko te dwie zawodniczki i Lardy w sparingach, ale już w ostatnim meczu w Trutnovie na ławce siedziały Vaughn i Dubljevic, a to dobry znak, bo powinny zagrać już dziś, choć kilka minut.
Myślę, że po biorąc pod uwagę siłę ekip, transfery, kurs i wgl wszelkie okoliczności to naprawdę warto pograć na Prażanki, bo nie uważam, żeby był to gorszy zespół, a w tym momencie wręcz przeciwnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Samsun Basketbol -2.5 - TED Ankara Kolejliler 1.90 ✅
Betcity
4/10


Turniej towarzyski kobitek w Turcji, 4 tureckie zespoły. W innym meczu Fener gra ze Stambułem, mniej ciekawy mecz do obstawiania wg mnie.
Samsum to szósta ekipa zeszłego sezonu, przed tym sezonem poczynili trochę starań, żeby w tym roku skończyć wyżej. Megan Frazee i Chante Black to nowe Amerykanki w Samsunie, do tego Anna Vadja i Andja Jelavic i mamy naprawdę niezłe wzmocnienia jak na zespół takiego kalibru. Ankara dodała do składu Ane Dabovic, która w Wiśle szans nie dostawała za bardzo, ale potrafi ona nieźle grać, o tym od dawna wiadomo. Nie sądzę jednak, że sama pociągnie zespół i odmieni na tyle, żeby wyciągnąć je z tak dalekiego miejsca w tabeli. Tutaj wg mnie Samsun powinien dość spokojnie wygrać ten mecz.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
MBK Ruzomberok +10.5 - Wisla Can-Pack Krakow 1.90 ✅
Betcity
4/10


http://www.wislacanpack.pl/artykul/w-ruzomberoku-minimalne-lepsze-gospodynie

Jakoś 2 tygodnie temu obie ekipy zmierzyły się w meczu towarzyskim. Rużemberok wygrał 72:71. Nie sądzę więc, że wobec podkręcenia kostki przez Krężel i dalszego braku Amerykanek w Wiśle coś zmieniło się na tyle, żeby nagle Wisła miała rozgromić swoje przeciwniczki. Wisła nie jest jeszcze na tyle zgrana, a i bez Amerykanek nie jest wg mnie jakąś potęgą, gdy w rotacji niemałe minuty dostają Czarnecka czy Suknarowska.


W drugim meczu gospodynie - Koszyce, zmierzą się z Pragą. Powinien być wyrównany mecz. Betcity trzyma 2.34 na Pragę i może warto to spróbować, choć wg mnie lepszą opcją jest:

Koszyce - Praga
over 142.5 1.90 ✅
Betcity
4/10

Wyniki Prażanek z Trutnova:

vs Dynamo Kursk 71:82
vs TSV Wasserburg 90:82
vs Wisła 74:77
vs Gyor 83:79

Praga nie ma zdecydowanie żelaznej obrony, taki Wasserburg w innych meczach rzucał na poziomie 60-67 punktów. Gyor z Polkowicami i z Kurskiem 90 punktów w 2 meczach w sumie, także też nie są potęgą ataku. A z Pragą wszyscy sporo rzucają. No nie bronią dziewczyny tak jak powinny i tyle. Fakt, że sporo rzucają jakoś to maskuje trochę, bo jednak wygrywają mecze. Ale można to wykorzystać i jakiś over pograć.
Korzyce wczoraj rzuciły 97 punktów z Rużemberokiem, także siła w ataku jest. Myślę, że przy obronie Pragi i dobrej dyspozycji w ataku obu ekip to i około 170 punktów możemy tutaj zobaczyć. Zwłaszcza, że Praga też w ataku nieźle sobie radzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
TED Ankara - Pinar Karsiyaka
Pinar 1.50 4/10
⛔⛔⛔ 82:84
Betcity
Na wstępie podziekowania dla Ola za nowego buka czyli Betcity którego z pewnością moge polecić dla grających koszykówke.Zajebista oferta!!!Zobaczyłem i wpłacilem,opłaciło sie ponieważ odrazu znalazłem ciekawy typ.TeD Ankara będzie z pewnościa zespolem ktory będzie dostawał lanie od każdego w tym sezonie.Poza transferem Kirka Penneya i Ben Woodside&#39;a zespół oparty jest głównie na graczach tureckich.Jest jeszcze Stanojevic który jeszcze nie tak dawno był graczem Karsiyaki.Wczoraj TED przegrała wysoko z występującym w turnieju Buducnostem który składem również nie grzeszy.
Karsiyaka sprzedała świetnego strzelca bo takim napewno jest Mire Chatman.Mire zamienił Pinar na Unics Kazań i to bardzo dobry ruch dla niego bo wkońcu po dłuższej przerwie zagra w mocnym klubie.Oprócz Chatmana odeszli jeszcze Stanojevic(TED),Goran Ikonic,Ilkan Karaman i Birkan Batuk.Ciężko zastąpic taką strzelbe jak Chatman ale wydaje mi sie że Karsiyak dokonała dobrych transferów.Z Francji przyszedł Alade Aminu i dobrze wszystkim znany Bobby Dixon.Udało sie też kupić dobrych grajków z rodzimej ligii.Evren Buker z Galaty,Bora Pacun,Umit Sonkol,Soner Senturk czy Topaloglu to bardzo trafne zakupy.Jest jeszcze Will Thomas i Jon Diebler.Ciekawy i szeroki skład rokuje jak zwykle walke z najlepszymi.Kurs na Pinar to niespodzianka,dlatego zagram bez najmniejszego zawahania.
Banvit - Lokomotiv Kubań
Lokomotiv 2.00 2/10
⛔⛔⛔ 77:73
Betcity
Lokomotiv mimo przegranej wczoraj z Galatą zaprezentował sie z bardzo dobrej strony.Kto wie jakim wynikiem zakończył by sie mecz gdyby nie problemy z faulami kilku graczy w tym Marica który wkońcu musiał opuści parkiet w IV kluczowej kwarcie.Mecz był dosłownie na styku i Galata wygrała robiąc zryw w IVQ i wykorzystując problemy z faulami rosjan.Co innego Banvit który wczoraj mnie rozczarował.Tutaj również zadecydowała IVQ a moze raczej szczeście.Bologna zagrała znakomita drugą połowe i świetna gra w końcówce Stimaca zdecydowała o wygranej turków.Dzisiaj stawiam na Lokomotiv,głównie ze względu na mecz z Galatą w którym mogli nawet wygrać.
Walczyli do samego końca,10typów z rzedu to by było coś.trudno ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom