>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Klubowe mecze towarzyskie

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bardzo ciekawie zapowiada sie dzisiaj turniej w Norymberdze gdzie zagrają Maccabi,Bamber,Olympiakos i Khimki.Napisze krótko ponieważ spiesze sie do pracy swoja przemyślenia na temat tych spotkań.
Maccabi - Khimky
Cała koncepcja Blatta posypała sie w tym roku i to może byc najsłabszy sezon dla Maccabi od lat.Stracili R.Hendrixa o którego rok temu zabiegali i w którym pokładali spore nadzieje.Nie wypalil też pomysł z Mensah-Bonsu który niedawno opuścił klub.Schortsanitits postanowił wzmocnic Panate a Langford podobnie jak Hendrix dołączył do giganta z Milano.Klub opuścił też wieloletni gracz i ważna postać dla tego klubu czyli David Blu.Nie wyobrażam sobie Maccabi bez niego,to już nie będzie to samo.Jon Scheyer zasilił kanarki a Theo Papaloukas chyba jest jeszcze wolnym agentem o ile nie znalazł klubu,nie wiem.Nie wiem tez co sie dzieje z Talem Bursteinem ktory również opuścił Maccabi.Kto przyszedł?Dobrze znany polskim kibicom Logan który jak mało kto idelanie powinien sie wpasowac w koncepcje Blatta.Nik Caner-Medley zmienił barwy przychodząc z Valenci,swoją drogą rozwija sie ten chłopak w porażającym tempie.Najpierw błyszczał w Estudiantesie,kupiła go Valencia a teraz już jest w izraelskim gigancie.Nowym nabytkiem jest też doświadczony Shermadini który przyda sie pod kosz.A kupno Hickmana z Pesaro to nic szczególnego.Generalnie skład jak na wieloletnie apiracje tego klubu w tym roku słaby.W Khimkach też nieco sie zmieniło ale wygląda to lepiej niż u rywala.Zespół stracił Kelatiego,Gelabale i Jeffa Adriena który wylądował w Bobcast.I to tyle jeśli chodzi o straty.Teraz przjdzmy do plusów,napewno kupując Augustine&#39;a i Paula Davisa sporo zyskali pod koszem.Dodając do tego Loncara,doświadczonego Nielsena czy też Zhukanenke wchodzącego z ławki atak prezentuje się bardzo dobrze.Doszedł też K.C Rivers i Kopponen który już niedługo trafi pewnie do NBA bo grasz z niego świetny.Khimky mają czym straszyć i podoba mi sie sposób w jaki buduje sie ten zespół przez ostatnie lata.Planinic pomału już raczej żegna sie z koszykówką,cześciej szkodzi ekipie niż pomaga ale zawsze będzie starał sie przenieść swoje doświadczenie na zespół.Głównym punktem i kreatorem calej gry jest Monya którego trzeba cenić za to jakim jest koszykarzam.Jego wysokie koszykarskie IQ,przegląd pola i myślenie na boisku sprawiają że miło będzie oglądac tą ekipe w eurolidze.Stawiam dzisiaj handik na Khimky.Maccabi poza własnym terenem nie jest mocne a przebudowany sklad wogóle mnie nie przekonuje.
Maccabi - Khimky
Khimky(+4) 1.95 3/10
✅✅✅ 60:80
Pinnacle
Bamberg - Olympiacos
O greckiej drużynie pisałem już na poprzedniej stronie
Olympiakos stracił Ivkovica na rzecz Bartzokasa.Jednak trzon zespołu pozostał prawie niezmieniony.Wygrali ostatnio z CSKA podczas turnieju Trofeo Citta di Cagliari 83:76,pozostałe sparingi wygrywali bardzo wysoko ale rywali mieli do tej pory łąskawych oprócz CSKA.Wydaje mi sie że dzisiaj będą widoczne braki w zespole z Sieny.Mecz raczej na styku ale to Olympiacos w tym momencie dysponuje mocniejszym teamem i nie muszą sie zgrywać.
Jak kogoś intersuje to z klubem pożegnał sie Kesejl,Papadopoulos,Glyniadakis i Pelekanos.Przyszli Mavroeidis,Perperoglu z Panaty i Georgakis czyli jak widac zmieniło sie niewiele.
Za to drastyczne zmiany nastąpiły w Bambergu.Świetna postawa w eurolidze sprawiła że z klubu odeszło kilku bardzo ważnych graczy.Z bólem serca wymienie teraz zawodników których Bamerg stracił,szkoda bo z chęcią popatrzyłbym jeszcze rok jak sobie radzą.
Tibor Pleiss - Caja Laboral
Brian Roberts - New Orleans Hornets
Marcus Slaughter - Real Madrid
Maurice Stuckey - s. Oliver Baskets
Predrag Suput - Cedevita
P.J. Tucker - Phoenix Suns
Julius Jenkins - EWE Baskets

Siedmiu grajków w tym 4 bardzo ważnych to za dużo,stanowczo za dużo.Nie rozumiem tej koncepcji ale wiem że to normalne.Kogo w zamian?TJ Ford,Nachbar,Ogilvy,Gipson,Zirbes.Jeżeli chodzi o Forda to zakup z pewnością sie zwróci.To ceniony w europie grajek który ma już za soba w kilku mocnych klubach a nidawno pogrywał w D-Leaque.Podstarzały Nachbar,doświadczenie i może jeszcze coś sie uda z niego wykrzesać.Ogilivy średni zakup,Slaughterowi może czyścić buty.Gipson i Zirbes jak zapełniacze.Jak ja to widze?zle,nie mówie już nawet o tym że zespół musi sie na nowo dotrzeć ale jak nie kupią czegoś ciekawego to nie wróże im nie dobrego.Z takim składem mogą nawet stracić w tym roku tytuł mistrza niemiec.Mój typ na Olympiakos jest jasny.
Bamberg - Olympiakos
Olympiakos 1.50 3/10
✅✅✅ 81:96
Betcity
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Joventut - Sevilla
Sevilla 1.80 3/10
✅✅✅ 74:78
Betcity
No nic,szczęście na turniejach w Turcji sie skończyło(Banvit miażdży Kubań) a więc zagrajmy jeszcze jedną rzecz która za mną chodzi od południa.Nie wiem dlaczego jest taki wysoki kurs na Seville.Absolutnie nie widze nic ciekawego w drużynie Badalony która od kilku dobrych lat stoi w miejscu.I tak oto w lato kolejny raz opieprzyli prawie cały skład.Jelinek,Baez,Van Lacke,Norel,obasohan,Pooh Jeter wszyscy opuścili klub.Chciałbym być optymistą bo lubie ten klub ale nie widze ich ponownie w tym sezonie.Pozyskanie Mosesa,Fishera,Goffney&#39;a który nie zachwycał w bundeslidze czy podstarzałego Savane z kanarków nie rokuje dobrze.Nadal będzie to zespół środka tabeli.O wiele bardziej przekonuje mnie Sevilla która już pod wodzą Renesesa zbudowała ciekawy zespół.W tym roku nie zobaczymy już superstrzelca Carla Englisha który z całym szacunkiem ale skończył sie dla mnie na Badalonie.Paul Davis zasił Khimki a Earl Calloway spróbuje sie odnalezć w Maladze.Do Bogdanovica i Tepica dołączył Radicevic z drugiegiej drużyny Partizana.Brian Asbury,John Holland,Brad Buckaman i Yannick Bokolo zamykają skład Sevilli.Skład który wczoraj zmiażdżył Valladolid 95:67.Biore typ na Seville w ciemno,mają lepiej zbudowany team i świetnego trenera.W sparingach do tej pory radzili sobie całkiem dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Koszyce -6.5 - Wisła 1.90 ✅
Betcity
6/10

Co do Wisły ostatnio to wyraźnie widać co o tej ekipie myślę. Jeszcze nie są na tym etapie, żeby wygrywać z najlepszymi ekipami. Nie ten skład i nie to zgranie. Koszyce już w pełnym składzie, ostatnio z Rużemberokiem 97:61, wczoraj pokonały mocną Pragę 78:72. Wisła z tym samym Rużemberokiem wczoraj przegrała 72:73, z Pragą 71:83. Myślę, że już po tych wynikach widać obecną różnicę między tymi ekipami. Koszyce już w pełnym składzie są jak pisałem, Krivacevic, Quigley, Kulichova, Bojovic. Powinny sobie poradzić. Wczoraj w Wiśle grała już nawet Krężel, rzuciła te 12 punktów, ale nawet to nie pozwoliło wygrać z Rużemberokiem. Dziś Koszyce nie powinny mieć z Wisłą wg mnie żadnych kłopotów.


MBK Ruzomberok - USK Prague
over 143.5 1.90 ⛔
Betcity
4/10

A w meczu Pragi znów over gram. Wyniki Rużemberoka to 61:97 i 73:72, wyniki Pragi to 83:71 i 72:78. Wszystkie te mecze overowe jak widać. Rużemberok nie ma potężnej obrony, Praga też. Zwłaszcza Praga ma dobry atak, także powinien tutaj być over wg mnie, nie ma co się rozpisywać za bardzo.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Banvit - Galatasaray
Banvit(+2.5) 1.90 2/10
⛔⛔⛔ 73:79
Betcity
Turniej w Bandirmie dzisiaj sie kończy i zostały nam dwa spotkania.Krótko i na temat,mecz finałowy będzie na styku.Wszystkie dotychczasowe spotkania były wyrównane.Najbardziej podobał mi sie Banvit.Jak już pisałem mają bardzo ciekawy team który znowu powalczy w lidze z najlepszymi.Jeśli do gry włączy sie podbonie jak wczoraj Sammy Mejia to Banvit może pokusić sie o zwycięstwo.Wygrali Rixos Cup i na to wygląda że mogą wygrać turniej w Bandirmie bo Galata aktualnie grająca bez Davida Hawkinsa jest do ogrania.
Co zrobił Banvit w końcówce tego nie wie nikt,mieli prowadzenie na pół minuty przed końcem i dwie straty zaprzepaściły cały pościg w IVQ.Frajersko przegrany mecz
Lokomotiv Kubań - Bologna
Kubań 1.50 4/10
⛔⛔⛔
Betcity
Na Kubań grałem już wczoraj niestety słaby procent przez więkość spotkania i Banvit odskoczył niespodziewanie na 17pkt.W IVQ Lokomotiv przebudził sie agresywną obroną,wpadło też kilka trójek i zdołali wyjść na prowadzenie.Niestety nie wykorzystali szansy w końcówce i turcy odnieśli minimalne zwyciestwo.Zawodzi Jimmi Baron który wczoraj po szybkich faulach usiadł na ławce i dopiero w końcówce sie przebudził.Dobrą robote wykonuje Maric,wczoraj 15pkt 16zb ale potrzebuje zmiennika i tym już zajmą sie włodarze drużyny.Maric grał wczoraj 39min i wyglądał na konkretnie zmęczonego.Mimo wszystko uważam że kurs jest adekwatny i to Kubań dzisiaj jest faworytem.Zagra też prawdopodobnie Calathes który wczoraj odpoczywał.
Nawet Kubań dzisiaj spieprzył,końcówka turnieju nie udana dla mnie.Widać że Lokomotiv olał ten mecz,praktycznie bez walki zagrali.To jest urok sparingów.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Khimky - Olympiacos
Khimky(+4.5) 1.95 2/10
⛔⛔⛔ 86:96
Pinnacle
Konsekwetnie na Khimki które wczoraj zdemolowały Maccabi i nawet ja byłem w lekkim szoku.Zhukanenka z 15punktami zrobił to co do niego należy.Każdy włożył coś w to zwyciestwo co pokazuje już na początku sezonu jak szeroką i zgraną kadre ma Kurtinaitis.Olympiakos zrobił swoje,nie było z kim grać.Miałem okazje oglądać 2gą połowe tego spotkania i Bamberg jest ceniem klubu z poprzedniego sezonu.Olympiakos ma mocną ekipe ale Khimky wcale nie odstają i są w stanie nawiązać z nimi wyrównaną walke.Handik na Khimki biore w ciemno bo wydaje mi sie że nie opłaca sie grac na Oly z tak nieprzewidwalną drużyną Khimek.
Fenerbahce Ulker - TED Ankara
Ulker(-11.5) 1.90 3/10
✅✅✅ 89:74
Betcity
Fener wczoraj doznał niespodziewanej porażki z Buducnostem który ma juz dwa zwyciestwa na tym turnieju.Wydaje mi sie że był to wypadek przy pracy i dzisiaj zrehabilituja sie za wczoraj.Ulker nie gra jeszcze w swoim optymalnym składzie ale na Ankare powinno wystarczyć.Wczoraj niespodziewanie wygrała z Pinarem ale takie są już uroki tureckiej koszykówki i nie zapominajmy że są to tylko mecze sparingowe więc nie ma sie co napalać.Ja też nie szalej ze stawkami a moim głównym celem jest ożywić ten dział który stoi w miejscu.Ale wróćmy do spotkania,dzień wcześniej Fener rozjechał Pinar 88:70 i takiego wyniku spodziewma sie dzisiaj.Łatwego zwyciestwa bo nie przystoi takiej drużynie zaliczyć drugą wtope ze średniakami.Dodam zdobycze punktowe z meczu z Pinarem jakby ktoś był zainteresowany jakim aktualnie składem grają
SAYILAR: Lester Mccalebb (16 sayı, 2 ribaund), Ömer Onan (2 sayı, 2 ribaund), Romain Sato (10 sayı, 5 ribaund), Kaya Peker (16 sayı, 3 ribaund), Bojan Bogdanovic (26 sayı), Emir Preldzic (6 sayı, 6 ribaund), Oğuz Savaş (2 sayı, 3 ribaund), İlkan Karaman (8 sayı, 5 ribaund)
Zmiana handika,pograłem jeszcze w Pinnacle przy wyższym kursie
Zasłużenie wygrał Olympiakos,ależ oni są mocni.Jeszcze bardziej zgrani niż rok temu,aż 16asyst do przerwy mieli.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Istanbul Teknik Universitesi - Samsun Basketbol 1.90 ⛔
Betcity
4/10

Wczoraj grałem na Samsun i pisałem o tej ekipie:

Samsum to szósta ekipa zeszłego sezonu, przed tym sezonem poczynili trochę starań, żeby w tym roku skończyć wyżej. Megan Frazee i Chante Black to nowe Amerykanki w Samsunie, do tego Anna Vadja i Andja Jelavic i mamy naprawdę niezłe wzmocnienia jak na zespół takiego kalibru.
Wczoraj wygrały z Ankarą 64:59. Jedyne co martwi to to, że wczoraj wąska rotacja była, ale nie powinno być to aż takim problemem.

Dziś grają z Istambułem, ostatnią ekipą zeszłego sezonu, która zakontraktowała Osipovą i Montanane przed sezonem. Osipova jeszcze ok, choć to nigdy nie był top level, ale Montanana to już ma swoje lata za sobą moim zdaniem i nie będzie zbytnio tutaj szalała. A i Osipova tutaj powinna być dość ograniczona przez dobre podkoszowe Samsuna.
Istambuł wczoraj niby tylko -5 z Fenerbahce, ale to Fenerbahce to i tak jest na ten moment słabsze, bo nie ma Amerykanek jeszcze (są w WNBA), nie ma Matovic póki co i innych, wczoraj do przerwy Fener jechało z Istambułem 32-16, potem młode pograły więcej w 2 połowie i się skończyło +5. Samsun tutaj węższą rotacją, więc najmocniejsze będą grały dłużej, także powinny wygrać ten mecz wg mnie, mają ku temu wszelkie argumenty.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Żalgiris⛔+CSKA✅ 1.86 3/10 ⛔⛔⛔
Betcity

To i ja jeszcze coś dorzuce.Ciekawy turniej rusza dzisiaj w Monachium.Żalgiris,CSKA,Bayern i Besiktas te cztery ekipy zagrają miedzy sobą.W pierwszym meczu zdecydowałem sie zagrać na Żalgiris o któym pisałem wczesniej
Ale to za mało by rywalizować z Żalgirisem który dysponuje mocnym i szerokim teamem z Lavrinovicami w składzie.Cholernie mocny sklad ma Żalgiris,do klubu po długiej przygodzie w Sienie wrócił Kaukenas.Dokoptowano też Dardena i Lafayette&#39;a co przy wsparciu doświadczonego Jankunasa,Kalnietisa i Popovica tworzy mocny team.Nie zapominajmy jeszcze o nowym nabytku w osobie mierzącego 212cm Jeffa Foote.Już w pierwszym meczu superpucharu Żalgiris pokazał jaką ma przewage deklasując Lietuvos 89:71.Teraz jest czas na rewanż ale dla mnie faworytem jest Żalgiris i taki mały handi to prezent.
Besiktas zagra w tym roku w eurolidze.Poprzedni sezon mieli świetny,zdobywając mistrzostwo Turcjii w finale ogrywając Efes 4:2.I co zrobili?wyprzedali prawie cały zespół który decydował o świetnej grze w finale.Dla mnie to zachacz o skrajny idiotyzm.Wydać mase kasy zbudować zespół który w świetnym stylu wywalcza mistrza i sprzedać połowe składu który miał walczyć w cieżko wywalczonej eurolidze.Masakra...Erceg,Dagli,Hawkins,Kemp,Morrison,Yagmur,Arroyo,Mensah-Bonsu!!!Trzon Besiktasu przebudowany.Nie udało sie kupic nikogo ciekawego,poza transferem maszyny do zbierania Falkera kilka dni temu Besiktas stracił na mocy.Transfery Dasica,Christopfera,Markoty czy Jerrelsa nie są na tyle mocne by powalczyć w eurolidze a napewno nie pozwolą powtórzyć wyczynu w lidze.Skłaniam sie jak najbardziej ku mistrzowi Litwy.
Drugi mecz to pojedynek odświeżonej CSKA z mocnym Bayernem który zbudował solidną paczke na ten sezon.O Bayernie pisałem przy okazji meczu z Albą
Bayern w tym roku potwierdza mocne aspiracje włodarzy do walki o tytuł.Do klubu przybył Halperin,Roberts i Homan.Zdecydowano sie na przełużenie kontraktu Troutmanowi i bardzo dobrze bo jest z niego wielki pożytek.Pierwsza piątka mocna ale nadal brakuje ławki w tym zespole i dlatego może być ciężko jeszcze w tym roku w walce o pierwszem miejsce
i ponownie potwierdzam że liga niemiecka jest coraz mocniejsza.W tym roku Bayern ma spore szanse na mistrza,fajnie bedzie zobaczyć nową ekipe bijącą sie o pierwsze miejsce.Artland mocny,Brose na lige mocny,Alba jak zawsze - będzie ciekawie.
A co z CSKA?Podbnie jak wiele klubów w tym roku również w Moskwie nieco przebudowano zespół.Udał sie jednak zachować kilku graczy w tym Teodosica i Krstica.Shved i AK47 powędrowali do NBA.Ten pierwszy dopiero co zaczyna,drugi wiadomo.Sony Weems zamienił Żalgiris na CSKA co jest bardzo dobrym zakupem.Rewelacja Lega A z poprzedniego sezonu Micov również wzmocni szeregi czerwonych.Drew Nicholas,Zoran Erceg i Aaron Jackson to kolejnie gracze których udało sie ściągnąć.Miło będzie widzieć w ekipie Drew Nicholasa który przywędrował z Milano.Straty spore ale z tym sie liczyli.Sammy Meija nie wypalił,Gordon to samo a Darek już dawno miał w planie wrócić na Litwe.Tak czy siak Bayern dopiero co wchodzi w poważne granie.Taki rywal w sparingu to marzenie każdego szkoleniowca.Mecz z CSKA naprawde pokaże na co stać tą ekipe i pozwoli trenerowi dostrzec minusy i plusy.Szacunek do CSKA mam ogromny i jakoś nie wierze nawet w tym nowym składzie by pozwolili sobie przegrać w ostatnim turnieju przed sezonem z docierającymi sie niemcami.
Brawo Żalgiris,gdybym nie wiedział że gra zespół z Kowna pomyślałbym że grają zaplecza polskiej ligi.Fatalna oporostu żenująca postawa litwinów.Straty Lavrinovica,zero obrony!!!nietrafianie spod samego kosza...sparingi zaczynają odbijać mi sie czkawką.Żenująca postawa!!!
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Benfica-Estudiantes
Estudiantes 1,42✅
Estudiantes -5,5 1,95⛔
pinnacle
Ładny kurs.Jak wiadomo liga Portugalska jest o dwie klasy słabsza od Hiszpańskiej.
W zespole Benfici występują tacy zawodnicy jak: LaceDarius Dunn który dopiero co dołączył do tego zespołu ale notował dobre staty w Izraelu i może być liderem tej ekipy,Ted Scott(znany z Kotwicy) Andrade,Fonseca,Evora.Trzej ostatni to starzy znajomi z reprezentacji Portugalii i szału nie robili.
W Estudiantesie grają bardziej znane nazwiska:Carl English,Kirksay Tariq,Lamont Barnes,Gariel. Jest też kilku młodych graczy,zwłaszcza Kuric,którzy powinni uzupełniać zespół.Mimo,że odeszło sporo zawodników i tak jest to lepszy zespół od Portugalczyków.
Estudiantes przegrał ostatnio różnicą 11 punktów z Realem co nie jest takim złym wynikiem patrząc na aspiracje Realu.
Myślę,że Estudiantes łatwo upora się z Benficą,a kurs zachęca żeby spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bonn - Wurzburg
Wurzburg(+5.5) 1.95 2/10
✅✅✅ 87:86
Pinnacle
Nie rozumiem tak wysokiego kursu na Wurzburg w dzisiejszym spotkaniu z Bonn.Turniej zorganizowany jest w Bonn i to jest jak najbardziej przewaga czyli własny parkiet.Poza Ewingem Jr. ekipa Kocha nie ma nic szczególnego do zaoferowania.Nadal będa bić sie w środku tabeli,rewolucji żadnej nie ma.Wurzburg to tak naprawde trzon dawnej Getyngi.M.in Boone,Little,Frazier czy Jacobsen wyrzucili w zeszłym sezonie Albe Berlin i awansowali do półfinału przegrywając dopiero z rewelacją zespołem ULM.Na ten sezon jeszcze sie wzmocnili pozyskując m.in Mckinney&#39;a z Frankfurtu,McIntosh&#39;a z AZS,McNaughton z Eisbaren czy Andersona z Piacenzy.Więc dla mnie kurs to jakieś nieporozumienie.Zrobili rozgłos z Ewinga który poza nazwiskiem kariery wielkiej nie zrobi.Wydaje mi sie że handi na Wurzburg nie będzie złym rozwiązaniem.Napisałem &#39;&#39;wydaje&#39;&#39; bo po tym co zrobił Żalgiris i Kubań już dzisiaj straciłem pewność do spotkań.Sparing to sparing,uważajcie!!!
Jak to w bundeslidze,przed 4Q +15 dla Wurzburga i przegrać mecz :|
Cibona - Efes
Efes(-6) 1.99 2/10
⛔⛔⛔ 70:66
Pinnacle
Wyczekałem aż spadnie linia i sie doczekałem.To juz nie jest z pewnościa ta Cibona która jeszcze dwa lata temu straszyła w eurolidze.W tym roku powalcza w pucharze europy,skład mają dobry ale bez rewelacji.Tweety Carter,Justin Hamilton,Masic i DJ Strawberry to główne nabytki Cibony na ten sezon.Z klubu odeszli El-Amin,Barbour,Rudez,Suton,Wright Rozic i Zubcic szukają klubu dlatego być może zostaną.Rywal z jakim przyjdzie im sie dzisiaj zmierzyć to jeden z najmocniejszych klubów w tym sezonie.Efes zbudował niesamowity zespół,siła pod koszem w postaci Erdena,Baraca i Batisty jest niesamowita.Znajome pyski w postaci Farmara i Vujacica zrobią różnice a Savanovic będzie robił coś z niczego jak to potrafi najlepiej.W tym sezonie Cibona zmierzyła sie już z Efesem podczas Rixos Cup przegrywają 83:66.Dwa razy przegrali też wyoko z Unicają,Realem.Większość spotkań w plecy a i nie wiadomo czy nowy nabytek Strawberry dzisiaj już zagra.Wczoraj Efes znokautował Krke wygrywając 64:47.Skorzystam z tej dosyć niskiej lini,o ile nie będzie niespodzianki w skladzie to nie powinno być problemów.
Sparingi... :|
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bamberg - Khmiki Moskwa
Khimki 1.60 4/10
✅✅✅ 81:87
Betcity
Turniej w Norymberdze dobiega końca,niewątpliwie gwiazdą turnieju jest zespół Olympiakosu ale ja cały czas skupiam sie na Khimkach.Wczoraj nie mieli za dużo do powiedzenia przegrywając z doskonale grającą drużyną czerwonych.Dzisiaj mecz z Bamberg o której juz napisałem sporo przy okazji spotkania z Olympiakosem.Widać że ten skład dopiero co raczkuje ale jeśli uda sie coś ciekawego dokupić to może być tylko lepiej.To za mało na dobrze poukładaną drużyne Khimek.W pierwszym meczu rosjanie zdemolowali Maccabi co pokazało ich siłe bo aż tak wysokiego wyniku sie nie spodziewałem.Kurs jest odpowiedni ale ja sie nie będe bawił w handi tylko zagram na wygraną.
Olympiakos - Maccabi
Olympiakos(-7.5) 1.90
⛔⛔⛔ 74:92
Betcity
Olympiacos pokazał do tej pory znakomity basket.Wygrali kolejno wysoko z Bambergiem i z Khmikami prezentując ułożony ciekawy baskt.Wymienność pozycji,chemia na boisku i zrozumienie to mi zaimponowało w tej ekipie.Wczoraj rozdali aż 16asyst do przerwy.W zasadzie cała drużyna prezentuje sie efektownie a do formy wkońcu na dobre powrócił Spanoulis.Maccabi dwie porażki,bez polotu i bez jakiejkolwiek przyszłości.Blatt załamany,Euroliga przed nami i wygląda na to że znowu sezon będzie stracony.Oczywiście jest jeszcze czas ale ja ich nie widze.Troche w tym siedze i wobec wzmocnień tureckich klubów,dwójki z Hiszpani Maccabi stoi na straconej pozycji.Olympiakos w dwóch spotkanich wygrał różnicą odpowiednio 15 i 10punktów ,dzisiaj nie będą sie oszczędzali i będą chcieli efektownie zakończyć turniej.Wydaje mi sie że handik jest do pokrycia z zapasem.
No prosze Maccabi sie pozbierał i mamy niespodzianke.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Nanterre - Liege
Nanterre(-3.5) 1.90 3/10
⛔⛔⛔ 71:69
Betcity
Nanterre w tym roku w roli beniaminka zagra w Pro A i napewno będą chcieli pokazać sie z jak najlepszej strony.Po części to im sie już udało,prezentują sie całkiem dobrze a w turnieju pokonali już Levallois i wczoraj ukraiński Budivelnyk.Mają kilka ciekawych nazwisk w składzie m.in Chrisa olivera któym kiedyś jarałem sie gdy prowadził Getynge na szczyt w bundeslidze.Rashaun Freeman przywędrował z Israela a Lighty z Varese.Jest też Chris Warren z Adelaidy(nie mylić z bardziej znanym Warren&#39;em).Skład jak na beniaminka prezentuje sie obiecująco.Co innego dzisiejszy rywal Liege.Bardzo wąski skład to dylemat włoskiego trenera.Nazwiska w zespole kompletnie mi obce,mieszanina czarnych belgów i kilku amerykanów po szkole.Generalnie cienizna,Budivelnyk w tym roku przyciął koszty przez co zespół nie prezentuje sie tak ciekawie jak rok temu choćby ale wygrana Nanterre nad nimi i tak budzi szacunek.Mecz o 13.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Istanbul Teknik Universitesi -3.5 - TED Ankara Kolejliler 1.67
Fenerbahce - Samsun Basketbol +17.5 1.57 ⛔
AKO: 2.62
Betcity
4/10


Samsun wczoraj z Istambułem jednak nie dał rady, ale nie sądzę, że będzie to przeszkodą w pokryciu handicapu dziś. Fenerbahce nie weszło jeszcze na ten najwyższy poziom, poza tym to tylko kolejny sparing dla nich, nie ma jeszcze pełnego składu, itp. Wczoraj ze słabą Ankarą +16, Samsun z nimi wygrał +5. Jak dla mnie to więcej motywacji bym widział w ekipie Samsuna, bo jednak pokazać się na tle mocnego rywala to zawsze promocja.
Co do drugiego spotkania to Istambuł spokojnie powinien sobie poradzić z mocno średnią Ankarą, w której jedyne zagrożenie to Dabovic, ale sama to ona mecu nie wygra.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Wurzburg - Hapoel
Wurzburg 1.70
✅✅✅ 101:95
Betcity 3/10
Ponownie gram na Wurzburg który wczoraj pokazał na co naprawde ich stać.Potencjał mają ogromny ale nie można przegrywać w taki sposób jak wczoraj kiedy przed IVQ ma sie 15pkt przewagi.Tak by grali w finale z Oldenburgiem a tak grają z Hapoelem o 3 miejsce.Hapoel w tym roku znacznie stracił na sile i zanosi sie na to że nie powalczą już z Maccabi w lidze.Jest kilka silniejszych klubów na tle których Hapoel wygląda słabo.Wczoraj przegrali z Oldenburgiem co tylko potwierdza moje słowa.Coach Drucker nie ma już do dyspozycji DJ Strawberry który nie tak dawno odszedł do Cibony.Z klubem pożegnał sie też Luke Jackson,John Thomas,Avery Bradley czy Brian Randle znany z gry w Gilboa.Trener Katash został zwolniony a nowym coachem został Drucker.Nowe twarze w klubie to m.in Pullen z Bielli,Josh Duncan,Courtney Fells i Craig Smith.Minie troche zanim zaspół sie dotrze i dlatego w starciu z S.Oliver stawiam ich na straconej pozycji.Wurzburg ma mocny i poukładany zespół i nie grają ze sobą od dzisiaj.Praktycznie niezmieniony skład gwarantuje ponowny sukces w tym sezonie.
To samo co wczoraj,pierwsza połowa dobra druga fatalna
Avellino - Roma
Avellino 1.60 4/10
Avellino(-3.5) 1.90
3/10
Betcity
Avellino idzie jak burza w tym turnieju pokonując Brindisi i Caserte grając jak ja to mówie z zapasem.Drużyna prowadzona przez Giorgio Valliego jest w gronie moich ekip które dla mnie mogą zaskoczyć w tym sezonie. Z klubem pożegnał sie trener Vitucci a klub przeszedł gruntowne zmiany.Pożegnano zawodników którzy stanowili o sile klubu w poprzednich rogrywkach,nieudanych dla Avellino.Nowy skłąd budzi podziw a wśród nowych zawodników jest Dwight Chardy który jeśli tylko bedzie zdrowy ma szanse na najlepszego strzelca ligi.Klub zasilił też prosto z Orlando Magic Linton Johnson.Z egzotycznej gruzińskiej ligi wrócił Jeremy Richardson a z Cedevity Levour Warren.Pozyskano też Mavraidesa z biednego Arisu.Dodatko klub wzmocni Dragovic a napewno na emeryture nie wybiera sie jeszcze Mustafa Shakur kolejny nabytek.Cholernie podoba mi sie ten klub,jeszcze za czasów gdy Szymon Szewczyk grał u boku Troutmana kibiciwalem Avellino ale teraz to już wogóle życze im dojścia do półfinału.
Roma jak to Roma,skład na papierze całkiem niezły ale przeważnie tak bywało a nic z tego nie wynikało.Daleka droga przed nimi zanim znowu awansują do euroligi.Zważywszy na to jakim składem dysponują w tym roku nie wróże im za wiele w tym sezonie.Transfer Gani Lawala i naszego Olka Czyża sprawi że będe baczniej sie im przyglądał ale już wiadać że jakościowo zespół odstaje od reszty ekip i są w moim gronie zespołów walczących w tym roku o dolne partie tabeli.Brakuje przede wszystkim ławki w tej drużynie co w tak silnej lidze szczególnie w tym sezonie kiedy mocne są zespoły Avellino,Brindisi,Sassari czy Varese stawia ich na straconej pozycji.Avallino jest faworytem jak nabardziej i wygrają ten turniej,należy im sie a ja pobiore typ na win i win z handi.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Benfica - Lagun Aro GBC
Lagun Aro +2,5✅
1,85 betsson

Ciekawy kurs.Nawet jeśli Lagun nie jest czołową ekipą ligi hiszpańskiej to jest to co najmniej dziwne wystawiać ich jako underdoga.W zespole tym gra kilku dobrych zawodników.Chociażby znany w Polsce Woods,Korolev,Lofton(Logton jednak ma rozwiązany kontrakt).Zespół jest mocno przebudowany i jest kilku młodych zawodników.W sparingach nie radzą sobie zbyt dobrze bo ostatnio wszystko w plecy,ale może to być wina zmian kadrowych.
Myślę,że ich słaba seria będzie bardzo dobrą mobilizacją żeby odnieść zwycięstwo.
Benfica wczoraj już w pierwszej kwarcie dostała niezłe baty i przypuszczam,że tylko dlatego odrobili straty bo trener Estudiantesu pograł rezerwami w ostatniej kwarcie.
Jest tam ze 2 niezłych zawodników ale reszta jest słaba.
Lagun Aro pewnie będzie starało się grać mocno przez cały mecz bo są niezgrani ze sobą a zwycięstwo na pewno podniesie trochę morale przed ligą.
Zdecydowanie warty grania kurs.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bayern - Żalgiris
Bayern 2.21 2/10
⛔⛔⛔
Pinnacle
Kurs wzrósł,pewnie sporo osób gra na Żalgiris ale ja po tym co wczoraj zagrali zdecyduje sie lekko pograć na Bayern który wczoraj przez dwie kwarty był wyrównanym zespołem dla CSKA.Dopiero po przerwie rywal przypomniał o sobie i pokazał jakiej klasy jest ekipą.Jeśli tylko Bayern zagra na dobrym % to jest w stanie wygrać z litwinami.O ile obrona wygląda dobrze to atak katastrofalnie w drużynie Plazy.Wymuszone rzuty za 3 i zero jakiejkolwiek koncepcji gry w ataku.Wczoraj wyglądali koszmarnie,dzisiaj może być już inaczej bo nie zapominajmy to jest Żalgiris.Ja jednak licze na to że dzisiaj ponownie nie bedą sobą i Bayern pokusi sie o niespodzianke.Mecz za 15min prawdopodobnie na tym kanale http://www.ntvspor.net/canliyayin
Tak jak przypuszczałem Żalgiris sie obudził i wygląda to zupełnie inaczej.Trudno...
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dwa mecze jeszcze wpadły mi w oko i postanowiłem coś napisać.osobiscie nie gram ale może akurat przyda sie komuś.Bardzo ciekawi mnie mecz pomiędzy Ciboną i Cedevitą.Według pinnacle jest to puchar Chorwacjii i faktycznie przejrzałem strony klubowe i grają puchar Petrovica.Co ciekawe wczoraj Cibona grała sparing z Efesem,wygrany sparing.To i tak jest dosyć dziwne,grają puchar Chorwacji a dzień wczesniej Cibona zagrała sobie o tak sparing.Cibona wygrała,nie wiem na ile Efes zagrał kaszane a na ile Cibona dobry mecz.Jeśli spojrzeć na to z innej strony to Cedevita podejdzie do teg ospotkania z zapasem sił bo z tego co wiem wczoraj nie grali.I jeśli dla Cibony sparing był ważniejszy niż mecz pucharowy z Cedevitą to ok dla mnie to nawet lepiej.Drużyna Maljkovica wygląda moim zdaniem lepiej i nawet wygrana z Efesem nie przekona mnie do Cibony.Cedevita już bez Drapera zagra w eurolidze ale ściągając Gelabale,Andrica,Wrighta czy Suputa zbudowała ciekawy i prespektywiczny team.
Natomiast drugie spotkanie to mecz Veres - Alba.Włodarze Varese zmontowali całkiem ciekawą ekipę na ten sezon.Na papierze wygląda to bardzo dobrze ale jak będzie to sie okaże.Kilka sparingów za nimi,wiekszość rywali to drużyny włoskie i dopiero ten turniej pokaże mozliwości drużyny.Pierwszy mecz wygrali wysoko ale rywal Astana nie był wymagający.Co innego Alba która wczoraj wygrała w przekonywującym stylu z gigantem BC Donieck.Napisałem gigantem bo w Doniecku pojawiły sie grube pieniądze i ściągnięto kilku świetnych zawodników tworząc konkretną paczke.Ale Alba również sie wzmocniła ściągając m.in Vule Avdalovica,Djedovica,Mirallesa czy Nathana Peavy z ligowego rywala Artland Dragons.Alba ma jednak więcej przegranych sparingów i z mocniejszymi rywalami i to na nich wole postawić w tej sytuacji.Wygrana z Donieckiem robi wrażenie tym bardziej że Donieck pierwszą kwarte rozpoczął od wyniku 19:4 chyba.
Cibona - Cedevita
Cedevita 1.88 ✅✅✅ 77:91
Pinnacle
Varese - Alba Berlin
Alba Berlin 2.18
⛔⛔⛔ 74:73
Pinnacle
A tymczasem Maccabi prowadzi z Olympiakosem,można?pewnie że można dlatego taka mała uwaga,nie bierzcie tych sparingów na poważnie - ostrożnie ze stawkami.To jest tylko przedsmak ligowy,prawdziwe granie zacznie sie już we wtorek.

Alba nie wytrzymała ciesnienia,przez cały mecz prowadzili a na 6minut przed końcem mieli 7pkt przewagi
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bilbao - Caja Laboral
Caja Laboral 1.80 4/10
⛔⛔⛔
Betcity
A jednak bład buka sprawił że soe wkopałem,Caja gra dzisiaj z Bilbao a nie z Lagun Aro.Poprzednia analiza trafiła do smietnika.To będzie prawdziwy test dla Cajii,Bilbao tak jak już wcześniej pisałem zmontowało ciekawą ekipe.Troche mi to popieprzyło szyki teraz,człowiek pisze analize pod Lagun Aro a sie okazuje że grają z Bilbao.No nic pozostaje czekać
Wiedziałem że tak to sie skonczy,gdybym odrazu wiedział że Caja gra Z Bilbao napewno grałbym na odwrót
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Samsun Basketbol - TED Ankara Kolejliler 2.15 ✅
Betcity
6/10


W poprzednim meczu między tymi ekipami grałem odwrotnie. Niestety ostatnio kontuzji doznała Megan Frazee, a to wielka strata dla Samsuna, nie będzie jej przez miesiąc. W pierwszym meczu między tymi ekipami Samsun wygrał 64:59, a Frazee miała 24 punkty, 14 zbiórek i 3 asysty. Bez niej Samsun przegrał wczoraj z Fenerbahce 36:62, więc prawdziwy pogrom. No jest tu jedną z najważniejszych, jeżeli nie najważniejszą zawodniczką, więc wg mnie jej brak będzie oznaczał wygraną Ankary, nie widzę tutaj zbytnio innej opcji.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Lleida - Malaga
Malaga(-12.5) 1.90 3/10
✅✅✅ 65:93
Betcity

Po wpadce przy typie Caji Laboral tym razem sprawdziłem dokładnie.Malaga zmierzy sie dzisiaj z LLeida a Lleida to przedstawiciel Leb Gold.Rywal łatwy dla Malagi która ostatnio prezentuje sie genialnie.Już pisałem o tym zespole i o tym że może być czarnym koniem euroligii w tym sezonie.Kolejne sparingi wygrywają bardzo wysoko i nie powinni mieć problemów z drugoligowcem który kadrowo prezentuje sie przeciętnie.Wygrana różnica +20 mnie nie zdziwi dlatego pobieram ten handik póki jeszcze nie wzrósł.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Na szybko bo zaraz mecz.
Caja laboral-Bilbao
Bilbao 1,89✅ pinnacle

Caja nie jest taka mocna,personalnie na tą chwilę wygląda słabiej od Bilbao.
W sparingach też zdarzało im się przegrywać z niżej notowanymi zespołami.
Grę Caji ciągnie Oleson a za nim San Emeterio i Bjelica.Trochę mało.
W Bilbao jest Mumbru,Lopez,Rakovic,Vasailidis.Ogólnie ciekawy zespół i w sparingach grali dobrze. Dla mnie to faworycie tego spotkania

Mecz o 19:30 więc mało czasu,ale można na live coś postawić //Jednak o 20:30 źle godzinę rozpoczęcia podali
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom