>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Klubowe mecze towarzyskie

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dwa spotkania mi sie podobają na dzisiaj.TED Ankara zagra z Erdemirem i o wiele bardziej przekonuje mnie Erdemir który nadal ma w skladzie świetnych grajków i o wiele szerszą rotacje.Nie będe sie rozpisywał bo zarówno o jednych jak i o drugich pisałem już w tym temacie.
W drugim meczu Dexia zagra z Nanterre i tutaj faowryt jest jeden.Dobrze zaprezentował sie zespół Nanterre na ostatnim turnieju ale już w ostatnim spotkaniu było widac brak lawki w tej ekipie.Dociągneli do końca i wygrali po dogrywce.Dzisiaj przyjdzie im sie zmierzyć z Dexia która jak co roku ma ciekawy i wyrównany skład.Justin Cage,Quincy Taylor czy Jonathan Wallace powinni zrobić różnice w tym spotkaniu.Doświadczenie i ławka po stronie Dexii i powinni łatwo to spotkanie wygrać.To są suche typy dlatego nie podaje stawek.
Dexia - Nanterre
Dexia 1.70

Betcity
TED Ankara - Erdemir
Erdemir 2.00
⛔⛔⛔ 74:72
Betcity
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Crvena Zvezda - Buducnost
Nie znam dokładnych składów ekip na ten turniej towarzyski. Zakładam, że są optymalne, po odjęciu oczywiście zawodników z Eurobasketu.
I tak Crvena powinna grać w składzie:
PG - Charles Jenkins
PG - Aleksandar Cvetkovic
SG - DeMarcus Nelson
SF - Blake Schilb
PF - Boris Savovic
PF - Marko Simonovic
C - Boban Marjanović
Do tego kilku chłopaków z roczników 92-94.
Brakuje dwóch zawodników z EB - Rasko Katić oraz Jaka Blazić.
Piątka Jenkins-Nelson-Schilb-Savović-Marjanović wygląda świetnie.
Rywale z Czarnogóry?
Info o ich składzie na razie bardzo okrojone. Wiadomo, że są:
F - William Coleman
C - Jeleel Akindele
F - Cedomir Vitkovac
PG - Aleksandar Capin
F - Bojan Subotic
F - Milos Komatina
Brakuje trzech zawodników z pierwszej piątki - Aleksa Popović, Suad Sehović oraz Marko Popović.
Kurs na wygrają Crveny dość niski.
Raczej zastanawiam się nad Crvena over 75.5 @ 1.90 by Marathon ✅ 82-60 ✅
Dotychczasowe mecze towarzyski w tym tygodniu pokazują, że zespoły głównie nastawione na porzucanie, a w Crvenie do rzucania jest kilku pewniaków.
A i jeszcze znalazłem dotychczasowe sparingi Crveny
104-63 vs Krajlevo
92-74 vs Asesoft
71-61 vs Oldenburg
87-60 vs Karsiyaka
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Strasburg - Chalon
Strasburg ma mocno okrojony skład. Na ten moment roster wygląda tak
Ricardo Greer (F/G)
Louis Campbell (PG)
Jeremy Leloup (F)
Antoine Diot (PG)
Alexis Ajinca (C)

Tim Abromaitis (F)
Romain Duport (C)
Paul Lacombe (G)
Kevin Murphy (G)
Axel Toupane (G/F)
Na czerwono zaznaczyłem zawodników niedostępnych na pewno (Ajanica i Diot w reprezentacji Francji na Eurobaskecie, a Greer z Dominikaną na Mistrzostwach Ameryki).
Z drugiej strony Chalon się troche rozsprzedał i na razie wielkich nazwisk nowych nie ma.
A.J. Slaughter (PG)
Josh Bostic (F)
Jon Brockman (F)
Ilian Evtimov (F/G)
Steed Tchicamboud (PG)
Billy Outattara (G)
Jordona Aboudou (F)
Jean Baptiste (C)
W porównaniu do poprzedniego sezonu zostało 3 zawodników bardzo dobrych (Evtimov, Tchicamboud oraz Baptiste). Jeśli chodzi o wzmocnienia, to ciekawy wydaje się nowy PG, który pewnie będzie grał jako SG na parkiecie razem z Tchicamboud.
W Cholet kręcił cyfry na poziomie 13.5 PPG / 3.9 APG w 27 minut gry, przy bardzo dobrej skuteczności - 57% za dwa i 43% za trzy.
Również Bostic w poprzedniej ekipie (Hainaut) robił dobrą robotę - 13.9 PPG / 4.1 RPG w 30 minut gry, przy 51% za dwa i 30% za trzy.
Trzecie wzmocnienie to Jon Brockman - 11.1 PPG / 10.7 RPG w 30 minut gry w Limoges. Też wygląda na bestie.
Jak dla mnie przy braku 3 zawodników pierwoszpiątkowych w Strasburgu można próbować Chalon win @ 2.55 by Unibet ✅ albo Handi +4.5 @ 1.85 ✅

EDIT - Slaughter ma nie grać dzisiaj - info by Pudzianxxx ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Kontynuujemy zabawę.
EWE Oldenburg - Mersin
Zacznę od Turków, których skład na ten moment wygląda dość ubogo (oczywiście moje dane mogą być niedokładne, bo to tylko sparingi).
Ali Karadeniz / Michael Wright (F)
Antwain Barbour (G/F)
Gerrod Henderson (G)
Predrag Samardzinski (C)
Altan Erol (G)
Levent Bilgin (C)
Nusret Yildrim (G)
Ahmet Tuncer (G)
Samardzinski raczej jeszcze nie wrócił do gry po Eurobaskecie. Zostają oczywiście Wright, który kręci jak co sezon ok. 20 PPG. Henderson w Erdemirze 16.7 PPG / 4.4 APG / 4.5 RPG przy bardzo dobrej skuteczności.
Barbour 15.1 PPG w lidze włoskiej w tamtym sezonie.
No i przy braku Samardzinskiego tyle. Trzech liderów i stado przeciętnych Turasów.
Żeby nie być gołosłownym np. center Bilgin grał w ubiegłym sezonie w Olin Edirne całe 7 minut na mecz, zdobywając 1.4 punkta ????
Erol ubiegły sezon w Mersinie 18 minut na mecz i 3.4 PPG.
Yildrim to samo - Erdemir i 10 minut na mecz - 3.4 PPG.

Z drugiej strony Oldenburg z bardzo dobrymi nazwiskami w składzie i przede wszystkim z szeroką ławką.
Adam Chubb (F/C)
Dru Joyce (PG)
Rickey Paulding (G)
Julius Jenkins (PG)

Chris Kramer (G)
Nemanja Aleksandrov (F/C)
Robin Smeulders (F)
Konrad Wysocki (G/F)

Kevin Smit (PG)
Jannik Freese (C)
Bahiense de Mello (G)
Na zielono zaznaczyłem zawodników, którzy byli w tym zespole w ubiegłym sezonie.
Jak widać praktycznie skład się nie zmienił. Odeszli Burrell, Majstorović oraz Abdul-Hamid. Został też trener Machowski i to kolejna bardzo dobra wiadomość, bo to fachowiec pierwszej klasy.
Kursy dziwne. Może dlatego, że turniej rozgrywany w Turcji... no ale nie w Mersinie tylko w Bursie. Zapewne moje dane na temat składu Mersinu nie są kompletne, bo nie chce mi się wierzyć, że oni mają tylko 4 zawodników i reszte taki syf.
Oldenburg win @ 1.57 ✅ by Unibet albo handi -2.5 @ 1.85 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Dzisiaj wpadł mi w oko taki typ. Przeglądając kilka dni temu aktualne składy zespołów w różnych ligach wybrałem sobie te, które mają wyraźne problemy ze skompletowaniem składu na ten moment.
Jednym z tych zespołów jest Spartak Petersburg.
Roster w porównaniu do poprzedniego sezonu się rozpadł. Odeszli:
Josh Carter
Patrick Beverley
Janis Strelnieks
Lukas Mavrokefalidis
Nikita Kurbanov
Zach Wright
Vlado Dragicevic
Vasil Zavoruyev
Fedor Dimitrev
Praktycznie skład jest budowany od zera. Na ten moment mają takich zawodników
Donnie McGrath - bardzo słabe 10 meczów w Zalgirisie w ubiegłym sezonie. Wcześniej 13.3 PPG w PAOKu.
Jared Homan - 9.1 PPG / 5.6 RPG w Bayernie. Na ten moment lider zespołu.
Artem Yakovenko - 3.3 MPG w 6 meczach w Spartaku w ubiegłym sezonie
Konstantin Nesterov - 7 PPG w 17 minut na mecz w Primorje.
Andrei Koscheev - 8.6 MPG w ubiegłym sezonie w Spartaku...
Aleksei Surovtsev - 4.9 PPG w 28 minut na mecz w Primorje.
Ilja Popov - rocznik 95.
Evgenyi Voytiuk - 6 MPG w ubiegłym sezonie w Spartaku...
Yaroslav Korolev - 6.3 MPG w ubiegłym sezonie w Spartaku...
Na stronie Spartaka nie ma składu na nowy sezon... w newsach nie wyczytałem o innych, wartych wspomnienia zawodnikach...
Skład wygląda tragicznie. Tak na prawdę z wyjątkiem Homana, McGratha i Nesterova, to tam nikt nie ma prawa grać w pierwszej piątce w takim zespole.

Dzisiaj grają sparing z litewskim Juventusem. Litwini jak to oni - 7 miejsce w lidze w ubiegłym sezonie (11-9) i szybki out z play-off z Rytasem. Sprowadzili sobie dwóch Amerykanów. Reszta to zdolni litewscy strzelcy ;)
A.J. Matthews - podkoszowym prosto ze studiów w USA - 216cm wzrostu.
Keyron Sheard - 19.1 PPG / 3.7 APG / 3.9 RPG w lidze litewskiej.
Karolis Petrukonis - 9.7 PPG / 5 RPG w ubiegłym sezonie. 212 cm.
Ernestas Ezerskis - rezerwowy PG w poprzednim sezonie.
Gintautas Matulis - 5.6 PPG w poprzednim sezonie.
Aidas Viskontas - 8.9 PPG / 4.5 APG w poprzednim sezonie.
Nikita Barinov - 5.2 PPG w 12 minut w Neptunasie.
Edgaras Stanionis - 23.6 PPG / 6.6 RPG w 2 lidze litewskiej.
Symonas Kymantas
Obecnie Marathon daje +10.5 na Juventus @ 1.90 ⛔ i w to uderzę. Oczywiście win @ 5.00 ⛔ za mniejszą stawkę czemu nie.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Dzisiaj wpadło mi w oko spotkanie Serbsko-Tureckie.
Mega Vizura - Turk Telekom Ankara
Trochę się zdziwiłem widząc kursy, bo pamiętam, że dwóch zawodników Vizury jest w składzie Serbii na Eurobaskecie. Więc z ciekawością spojrzałem w ich aktualny roster myśląc, że pewnie zrobili dobre wzmocnienia.
I się rozczarowałem.
Z poprzedniego sezonu zostali
Vasilie Micic (11.8 ppg / 5 apg w lidze serbskiej)
Nemanja Krtić (9.0 ppg w lidze serbskiej)

Sasa Avramović (rocznik 93 - 8.7 ppg w lidze serbskiej)
Marko Luković (rocznik 92 - 8.8 ppg w lidze serbskiej)
Nemanja Dangubic (rocznik 93 - 9.0 ppg w lidze serbskiej)
Pavle Rejlic (rocznik 93 - 4.7 ppg w lidze serbskiej)
Goran Cakić (5.3 ppg w lidze serbskiej)
Nikola Jokić (rocznik 95 - 1.8 ppg w lidze serbskiej)
Odeszli natomiast liderzy
Boban Marjanović (16.9 ppg / 11.7 rpg w lidze serbskiej)
Novica Velickovic (14.6 ppg / 5.5 rpg w lidze serbskiej)
i kilku mniej ważnych graczy.
Do znaczących wzmocnień można zaliczyć Nemanje Radovicia z ligi greckiej i znanego z gry w Prokomie Ratko &quot;Syna dwóch chłopów i dzika&quot; Varda.
Ogólnie jak zawsze Vizura kuźnią młodych talentów, ale w porównaniu do poprzedniego sezonu doświadczeni liderzy słabsi znacznie i wyniki również powinny być słabsze.
Rywale z Ankary jak co roku przebudowany na nowo skład.
Ramel Bradley (14.2 ppg / 4.0 rpg / 4.2 apg w lidze izraelskiej)
Luka Bogdanović (10.8 ppg w hiszpańskiej ACB)
Luksa Andrić
Karem Tunceri
Joshua Ship
Husain Besok
Kaya Polat
Cemal Nalga
Okan Bostanci
Can Akin
Murat Kaya
Umit Sonkol
Bardzo mądrze zbudowana ekipa na występy w lidze tureckiej. Świetni (jak na możliwości Ankary) Turcy.
Sonkol był jednym z ważniejszych ogniw Karsiyaki (7.1 ppg / 4.1 rpg).
Can Akin grał po 15 minut w Besiktasie, tak samo jak Nalga.
Polat był jednym z liderów Hacettepe (8.8 ppg), tak samo jak Besok (9.0 ppg).
Świetny też pomysł z zakontraktowaniem Karema Tunceri, bo nie dość, że Turek to jeszcze z top levelu. Do tego dochodzi doświadczony i ograny Ship. Dobry strzelec Bradley oraz dwóch świetnych podkoszowych z Bałkanów i mają na prawdę świetną ekipę.
Oczywiście to wszystko musi się zgrać.
W ostatnich sparingach pokonali Gaziantep 78-71 oraz Edirne 72-63. Nie grał tam oczywiście Andrić (jest na Eurobaskecie). Za to w pełni sił wydaje się być już Tunceri.
Kursy ustawione dziwnie. No turniej w Belgradzie więc może dlatego.

Turk Telekom +5.5 @ 1.85 ⛔by Bet365
Turk Telekom win @ 2.75 ⛔by Bet365
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Jeszcze jeden typ z tego turnieju w Belgradzie.
Crvena Zvezda - Enisey Krasnojarsk
O Crvenie pisałem tutaj.
Jeśli chodzi o rywala, to bardzo fajne trasfery przed sezonem. Przede wszystkim mądre.
Dwóch bardzo dobrych PG i dwóch klasowych C.
Ogólnie skład wygląda tak.
Alex Ranfroe
Corey Fisher (najlepszy zawodnik Badalony w poprzednim sezonie!)
Kosta Perović
Elmedin Kikanović
Christian Burns (świetna gra w Montegranaro w ubiegłym sezonie)
Vasilij Zavoruev
Adrei Komarovski
Alexei Kotishevski
Vyatsheslav Zaytsev
Alexei Nestorov
Aleksandr Pavlov
Ostatnie trzy sparingi na Bałkanach to wygrana 83-74 z Cedevitą, wygrana 69-62 z Igokeą i porażka z Ciboną 73-85.
Mam cichą nadzieję (niepotwierdzoną nigdzie) że dzisiaj już będzie grał Kikanović i razem z Kostą zrobią duuuuuży bang pod koszem ;)
Enisey +11.5 @ 1.85 ✅ Unibet
A tak w ogóle. Wygranej nie polecam (i również w meczu Telekomu nie radzę) bo wydaje mi się, że tutaj ma być finał Serbski tego turnieju i małe derby Belgradu, tak więc po close game&#39;ach wygrywają Serbskie ekipy ;)
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ilisiakos - AGO Rethymno
Wilq-u świadkiem, że chciałem grać Iilsiakos. Ale...
Ciężko zrozumieć strony greckie, bo nawet z greckiego na angielski translator tłumaczy takie głupoty, że hej.
Mimo wszystko wyszło mi, że CHYBA stracili Willa Hatchera, a wiec swojego najlepszego zawodnika. Dodatkowo przedwczoraj kontuzji kostki doznał D.J. Stephens i raczej nierealne jest żeby dzisiaj grał w sparingu. A więc roster teoretycznie wygląda tak
Cheikh Mbodj (208-87-C)
Marland Smith (188-90-G)
Panagiotis Kafkis (197-80-G)
Nikos Chatzis (196-76-G)
Marcus Neal (196-86-PG)
Stelios Ioannou (200-87-F)
Periklis Dorkofikis (206-80-F)
Dimitris Varnavas (206-94-F)
Fotios Zoumpos (192-93-G)
Anastasios Antonakis (204-92-PF)
Dzisiaj jeszcze poszedł news, że pozyskali Kevina Andersona, który jakieś tam pojedyncze minuty łapał w Cantu w tamtym roku, ale on raczej dzisiaj nie powinien grać.
W takim zestawieniu ciężko znaleźć zawodnika na prawdę mocnego i ogranego. Smith to chłopak prosto z uczelni. Mbodij ma 26 lat, a jeszcze nie grał nigdzie poza jakimiś ligami stanowymi w USA. Tego Neala w ogóle nie kojarze. Niby grał wcześniej w Varese, ale próżno znaleźć jakiekolwiek jego statystyki. Grecy - zwykli rzemieślnicy.

Rywalem AGO. Zespół w cale nie lepszy na papierze, ale przy (domniemanych) problemach kadrowych rywali wydaje się być zdecydowanym faworytem.
Oparci o 4 młodych z Ameryki, kilku doświadczonych rzemieślników z Grecji oraz centra z Serbii.
Nie znalazłem żadnych osłabień.
W sparingach grali ostatnio bez rewelacji, ale rywali też dobierali sobie dobrych.
16-ego przegrali z Montegranaro 74-91
20-ego przegrali 64-89 z Olympiakosem
22-ego przegrali 72-77 z Panioniosem
Dobry moment na pierwszą wygraną.
AGO @ 1.65 ⛔ by Betsson
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Kombinujemy z Marcinem od rana z tym spotkaniem i doszliśmy do wniosku, że Besiktas będzie najlepszą opcją.Jak udało mi się wyczytać na twitterze Ulkera Obradovic dzisiaj desygnuje do gry młodzież.Największe gwiazdy nie zagrają i to jest info pewne bo spadki z 3.20 na Besiktas do roli faworyta mówią same za siebie.

Besiktas(-1) 1.85 Bet365 5/10
✅ 49:56
Kursy drastycznie lecą w dół, radze łapać czym prędzej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Potwierdzam ????
Wczoraj pisałem do wilQ-a, że nawet jak będzie 1.50 na Besi to zagram. Ale wczoraj nie wiedziałem, że oprócz zawodników z EBasketu (Vidmar, Kleiza, Bjelica, Zorić) nie zagra też Omer Onan. W takiej sytuacji jak ktoś wstał rano i zagrał 3.20 na Besi w Bet365 to niech będzie błogosławiony.
Gramy to z Astaną ????
Boniciolli w końcu nie tylko 2-3 klasowych zawodników i ręczniki, ale na prawdę dobry wyważony skład.
Rozgrywał będzie Jerry Johnson - doświadczony murzynek z przeszłością w Galatasaray i Rytasie.
Bogactwo urodzaju na pozycji rzucającego, co zapewne spowoduje, że będzie dwójka rzucających i Johnson rotowana na pozycjach 1-2 często. Janis Blums - nikomu nie trzeba przedstawiać, bo nawet laicy zerkali na Eurobasket oraz Brion Rush - super strzelec, który ostatnio się tuła trochę po Europie, ale jak odpali gdzieś to nie ma co zbierać.
Podstawowym skrzydłowym będzie chyba Cvetković - również oblatany po dobrych europejskich ekipach.
No i śmietanka pod koszem - Pat Calathes, Olaseni Lawal, Simon oraz dwóch czołowych Kazachów - Ponomarov i Evstigneev.
Jest w nich moc.
Dzisiaj grają z Petersburgiem, który już opisywałem jakis czas temu. Zadziwiają dobrymi wynikami, mimo fatalnego składu. Wczoraj ograli Novgorod, ale dzisiaj powinna przyjść zadyszka.

Unibet nie ma kursu na wygraną jeszcze wiec pograna Astana +2 @ 1.85 ✅ ????

A no i tutaj oczywiście też kursy lecą na łeb na szyje. Jak ktoś pograłby rano Besi+Astana to miałby kosmicznie wyższe ako.
Pisałem analize chwile po zatwierdzeniu kuponu Besiktas (-1.0) + Astana (+2.0)
Obecnie w Unibet stoi Besiktas (-4) oraz Astana (-1.5) ????
Minęła kolejna godzina i mamy w Unibecie znowu porcie spadków - obecnie handi na Astanę to już -2.5, a na Besiktas -5 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Ponownie ide w Besiktas, po wczorajszym pokazie antykoszykówki dzisiaj powinni zagrać o wiele lepiej.Żalgiris przyjechał na turniej również w rezerwowym skladzie.Mało pradopodobne jest by zagrał Dentmon a tym bardziej Jankunas czy Pocius z Javtokasem którzy niedawno wrócili z mistrzostw europy.
Zouros powiedział na konferencji że traktuje ten turniej jak obóz treningowy i grono młodych graczy dostanie szanse wykazanie sie.
Besiktas ML 1.65 Marathonbet 5/10 ✅ 78:62
I kolejny mecz jaki na dzisiaj wybrałem to spotkanie Nymburka z Fuenlabradą.
Kurs na czechów jest zdecydowanie za wysoki.Nymburk na ten sezon zbudował bardzo mocny zespół sprowadzając m.in Scottie Reynoldsa, Dylana Page&#39;a czy trenera w osobie Kemzury.Zdaję sobie sprawę z teog że to tylko sparing ale Fuenlabrada będzie kolejny rok średniakiem w hiszpańskiej ACB i nie widze argumentów przemawiających dzisiaj za nimi.Ponownie zmieniony skład, Arnold z Panko meczu nie wygrają a reszta składu praktycznie nie powala.
Nymburk ML 1.72 Bet365 5/10 ✅ 67:62
Edit: zmiana buka
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Skyliners Frankfurt - Antwerpia Giants
Frankfurt ciągle jeszcze w lesie z kompletowaniem składu. Kilka dni temu udało się podpisać Kanadyjczyka Rautinsa i jest to big deal jak na nich, ale poza tym bardzo cicho to wygląda.
Kontantin Klein (187-91-PG)
Max Merz (184-94-PG)
Quantez Robertson (189-84-G)
Andrew Rautins (193-86-G)
Kevin Bright (196-92-F)
Stefan Ilzhoefer (200-95-F)
Jacob Burtschi (198-84-F)
Jan Novak (194-92-F)
Danilo Barthel (207-91-PF)
Marius Nolte (206-81-C)
Johanes Voigtmann (208-92-C)
Z ciekawych zawodników, oprócz wspomnianego Rautinsa, jeszcze skrzydłowy Burtschi (9.8 PPG / 6.2 RPG w Bremerhaven). Do tego Nolte, który grał ogony w ubiegłym sezonie, ale w tym będzie na razie musiał grać więcej minut.
Na PG będzie grał pewnie Robertson, o którym za wiele nie wiadomo. Skład uzupełniają, jak widać po rocznikach, gracze młodzi i niedoświadczeni.

Dzisiaj grają z Belgami z portu w Antwerpii. Skład oparty na kilku graczach ze Stanów oraz reprezentantach Belgii wygląda na prawdę dobrze.
Frank Turner (178-88-PG)
Barry Stwerart (191-88-SG)
Roel Moors (190-78-G)
Jean Marc Mwema (195-89-F)
Dorian Marchant (198-93-F)
Dennis Donkor (194-91-F)
Scott Thomas (200-89-F)
Maxime De Zeeuw (205-87-PF)
Yannick Driesen (215-88-C)
Clayton Vette (206-88-C)
Marko Spica (205-86-C)
Bardzo równy skład. Szczególnie dobrze wydają się obsadzone pozycje podkoszowych, gdzie są pamiętani z Eurobasketu - wysoki Driesen i mobilny De Zeeuw. Oprócz tego Serb Spica i młodzian prosto z uczelni Vette.
Na obwodzie - znany z gry w Polsce - Frank Turner oraz weteran reprezentacji Belgii Moors. Obwód uzupełnia strzelec Steward, który w lidze niemieckiej w ubiegłym sezonie notował 12.5 PPG.
Do tego też pamiętany z Eurobasketu skrzydłowy Mwema i pozyskany z drugiej ligi niemieckiej Thomas (19.5 PPG).
Sparingi Belgowie grali z różnym szczęściem. Z zespołami w zasięgu albo gorszymi wygrywali (np. Leuven) a ostatnio grali sparing z Maccabi, gdzie przegrali kilkunastoma pkt, ale wstydu na tle rywali z najwyższej pułki nie zrobili.
Jak dla mnie oferowany przez Betsson kurs 2.11 na Antwerpie jak najbardziej do gry.
-------------------------------------------------
ZWROT
59-59
Dogrywki nie rozegrano.
 
czoker 111,1K

czoker

Użytkownik
CZy jest gdzieś w ofercie Kasztelan Cup we Włocławku?
Widzę, że jest w bet365 ale tam mam limit.
Jakiś inny bukmacher oferuje kursy na to zdarzenie?
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Co myslicie o meczu Rosa-Polpharma? Turniej w Radomiu,skład Rosy lepszy niż gości. A kurs bardzo dobry. Jedyny problem to kontuzje dłoniaka i Luciousa.
Ale nawet bez nich wydaje mi się,że Rosa jest tu faworytem.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Rosa z tym składem może nawet walczyć o medale.Grają u siebie a Polpharma gra w kratke.Kurs jak najbardziej do pobrania.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Buducnost - Radnicki K.
Budu bardzo fajnie złożone w tym roku. Kto oglądał Eurobasket na pewno pamięta takich zawodników jak Suad Sehović czy Aleksa Popović.
Nikola Ivanovic (190-93-PG)
Aleksandar Capin (186-82-PG)
Suad Sehovic (196-87-G)
Marko Popovic (200-85-G)
Aleksa Popovic (201-87-F)
Bojan Subotic (203-90-F)
William Coleman (206-88-F)
Cedomir Vitkovac (201-82-F)
Marko Mugosa (198-93-F)
Jeleel Akindele (216-83-C)
Milos Komatina (205-84-C)
Bardzo dobra obsada pozycji wysokich. Trochę martwi brak porządnego zmiennika dla Capina na PG, ale i tak siła ekipy bardzo duża.
Wczoraj ograli słaby Lovcen 82-54. Najlepiej spisał się Sehovic (15pkt), Coleman (16pkt) i Akindele (14pkt).
Radnicki długo męczyły się z młodymi Czarnogórcami z Sutjeski, ostatecznie wygrywając 74-56. Grają prawie w pełni serbskim składem. Bez wielkich nazwisk. Najlepszym zawodnikiem wczorajszego meczu był jedyny Amerykanin Seeley (23pkt). 14pkt dorzucił Lesić a 12 reprezentant Serbii Kalinić.

Mam wrażenie, że oddsmakerzy pojechali trochę po marce Radnicek, a nie po tym co prezentuje ich obecny roster, który jest słabszy niż przed rokiem i to znacznie.
Budu gra u siebie gdzie jest o wiele lepsze niż gdzie indziej. Ma za sobą świetne możliwości gry w obronie. Jak młody murzynek z Radnicek nie będzie miał dnia konia, to Serbowie nie powinni utrzymać nawet close game.
Buducnost win @ 1.45 ✅ by Betsson
Buducnost -4.5 @ 1.85 ✅ by Betsson
Under 147.5 @ 1.85 ⛔ by Betsson
I jeszcze jedna ciekawostka - ze słabą Sutjeską na Radnicki był kurs nawet 1.80 a z o dwie klasy lepszym od Sutjeski Budu kurs wynosi tylko 2.55
Gdzie sens... Gdzie logika...
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Anwil-Bnei
Bnei +6,5✅
1,85 tonybet

WTF?? 2 dni temu Włocławianie przegrali z tym samym zespołem 80-89 a teraz nagle wyskakują z kursem 1,3 na gospodarzy??? Myslałem,że to błąd buka ale unibet ma to samo. W notce było wspomniane o brakach kadrowych Włocławian a co by nie mówić grają b2b2b. Nie wykluczam w tym meczu zwycięstwa Włocławian,bo goście mogą już nie trafić 9/14 za 3pkt ale handicap jest jak najbardziej do pokrycia.

Vanoli Cremona-Brescia
Cremona 1,4✅
betcity

Typ trochę na przeczucie. Cremona ma szerszy skład,gra w wyższej lidze. Ponadto przegrali tylko różnicą 5pkt z Armani a Brescia dostała 23 od Cantu.
Z zespołu Bresci znam tylko Di Bellę i Giddensa. Vanoli ma kilku niezłych grajków i powinni spokojnie wypunktowac swoich przeciwników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ciekawy mecz w ofercie betcity.
Pinheiros-Olympiacos
Kurs 1,7 na Greków jest bardzo kuszący. Mistrz Euroligi to na pewno wyższy poziom niż mistrz Ameryki Płd. Typ wprawdzie bez wiekszych analiz,ale powinien ładnie wejść
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Unicaja - Real

Trochę kosmos.
Prawie cały Real na Mistrzostwach Świata.
Andres Nocioni
Facundo Capazzo
Rudy Fernandez
Sergio Llull
Jonas Maciulis
Felipe Reyes
Gustavo Ayon
Sergio Rodriguez
Z tego co widać, to w kadrze pozostali - K.C. Rivers, Jaycee Carroll, Marcus Slaughter i Salah Mejiri. Pozostali to młodzież.

Wczoraj dostali srogie baty od Valencii 58-85.


Dzisiaj grają z gospodarzem turnieju - Malagą.

Roster ekipy Plazy budzi spore nadzieje.
Caleb Green
Will Thomas
Ryan Toolson
Jayson Granger
Vlado Golubovic
Carlos Suarez
Fran Vasquez
Do tego trochę młodzieży. Brakuje Vasiliadisa, Kuzminskasa, Markovicia oraz Dragicia, którzy grają/grali na Fiba WC.

Kurs bajka.

Malaga @ 2.15 by Bet365 ✅
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
No nie do konca...
Mejri 14
Carroll 13
Rivers 10
Nocioni 10
Campazzo 5
Bourousis 4
Slaugther 2
Rico 0
Czyli Nocioni i Campazzo sa. Mimo to moze i warto chociaz jakie bedzie nastawienie Malagi? Cholera wie...
Piatka Realu: Slaughter, Mejri, Carroll, Rivers, Nocioni baaardzo mocna. Lawki nie ma, glownie mlodzi chociaz Bourousis i Campazzo to juz jakas sensowna 7 jest.
No i Valencia rowniez bez 3 waznych zawodnikow takze bym sie na to nie rzucala.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom