>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Klubowe mecze towarzyskie

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Też się rano prawie nadziałem. Real wczoraj dostał po dupie i dzisiaj przypuszczałem,że to powtórzą ale po sprawdzeniu składu przeciwników odechciało mi się stawiać.

Rosa ładnie sobie radzi w sparingach. dzisiaj handi było tylko 3,5pkt a grali ze słabeuszami gdzie tylko Josh Miller jest dobrym graczem ????
 
czoker 111,1K

czoker

Użytkownik
AZS Koszalin - WKS Śląsk Wrocław
Bukmacher: Pinnacle
Typ: AZS -4
Kurs: 1,877
Stawka: 4/10

Oba zespoły diametralnie zmieniły swoje składy po ubiegłym, nieudanym sezonie.
Większym potencjałem dysponuje na pewno AZS - po wczorajszym, prestiżowym meczu przegranym z ekipą gospodarzy na pewno będą się chcieli zrehabilitować (chociaż to nie jest zbyt ważny argument, ponieważ Śląsk również przegrał ... ;) )
Obie ekipy borykają się z problemami kadrowymi - w AZSie brakuje Szubargi i Łukasiaka, treningi niedawno rozpoczął Swanson.
W Śląsku nie zagra szykowany na lidera zespołu Roderick Trice, oprócz tego z urazami mają kłopoty Cesnauskis i Gabiński (który raczej dzisiaj nie zagra), Jakub Dłoniak nie trenował przez większą część tygodnia z powodu kłopotów z żołądkiem (wczoraj w pietnaście minut nie rzucił nawet punktu).
Śląsk gra zawężoną rotacją i po wczorajszym pogromie nie sądzę żeby dzisiaj się podnieśli. Mladenović, Kinnard, Skiba, może Dłoniak coś pograją Ikovlev jest zagadką (wczoraj nic wielkiego nie zagrał), a Burnatowski to typowy średniak. Nie wiadomo co z Tomaszkiem (wczoraj zagrał tylko 4 minuty). Jak widać nie ma za bardzo kim grać ....
Zdaję sobie sprawę z tego, że to tylko turniej przedsezonowy dlatego stawka nie jest wyższa ..
Wczoraj w AZSie na słabej skuteczności zagrał Woods, dzisiaj nie powinno się to powtórzyć.
Pierwsza analiza i typ w nowym sezonie ???? Zaczynamy!
edit. Bardzo słaba skuteczność z obu stron, AZS miał szansę przełamać Śląsk w czwartej kwarcie, gdy zbliżył się na 1pkt, niestety przez kilka kolejnych akcji nei był w stanie umieścić piłki w koszu ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom