>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2012 - Pozostałe Toury

Status
Zamknięty.
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Enecoo to jeden z nudniejszych wyścigów. Ale przynajmniej oferta jest ???? A nie jak z kolarską ligą mistrzów było. Nie ma profilów do wszystkich etapów :| Jest meta zaraz za Muurem na ostatnim etapie, to taki królewski etap.

Też moim faworytem Phinney, ale grać nie zamierzam. Ciekawe na co stać Mosera. Ogólnie ten wyścig będę śledził 3po3, ale rzucił mi się w oczy typ:

Kwiatkowski - Larsson 1 1.75 b365

Kwiatek dostał &quot;2&quot; w Omedze, a tam dobry team spirit
http://www.flickr.com/photos/carltonreid/7500581392/ ????

Nie no serio, Omega jest świetna w tym roku, tam jak jeden będzie miał przewagę, to mu reszta nie powinna krzyżować szyków(sam Kwiatkowski się o tym przekonał w jedym z pierwszych wyścigów tegorocznych, gdzie po kraksie przegrał etapówkę na rzecz kolegi z zespołu)
Chavanel od pewnego czasu jakby wypalony, myślę, że dla Omegi Kwiatkowski to dobra opcja ???? Czasówka niezbyt długa, a po górkach powinien sobie dać radę po tym co pokazywał w Polsce. A w TTT będą bardzo mocni.
Szwed chyba płaci ostatnio za aktywnie przejechane Giro, na Igrzyskach pojechał słabiutko, jedynie zasłynął kaskiem w kształcie grzyba. TdF nie ukończył.
Całe Vacansoleil od pewnego czasu rozczarowuje.
TTT wygrywa Omega, na ITT Kwiatek najlepszy z nich, a ostatni etap kontroluje jako lider z pomocą Boonena ;] Byłoby pięknie ;)

Contador wraca, ale para przeciw niemu to Castroviejo, nie mam przekonania. Ciekawie by było zobaczyć Contadora szturmującego brukowane podjazdy ???? Ale raczej przyjechał nabić sobie kilometry i nic sobie nie zrobić, czasówkę może dobrze pojechać, bo nie jest długa.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Eneco Tour 2012
Widzę, że oferta na wyścig pojawiła się u kilku buków (np: Unibet i bet365). Zapamiętałem ten wyścig raczej jako mało ciekawy, w którym o wygraniu decydują sekundy. Mamy kilka płaskich etapów (też nie widzę dokładnych profili) + 2 krótkie czasówki.
Lista startowa + trasa:
http://www.pro-cycling.org/index.php?kategoria=wiadomosci&amp;amp;artykul=21430
Jest trochę ciekawych nazwisk (Contador - zapewne pojedzie treningowo, Chavanel, Boonen, Ballan, Millar czy Phinney). Na stracie także kilku bardzo dobrych sprinterów (Kittel, Veelers, Petacchi, Renshaw, Haussler czy Dagenkolb). Mamy także dwóch Polaków Macieja Bodnara i Michała Kwiatkowskiego. Szczególnie liczę na Kwiatka - lubi krótki czasówki, może załapie się do pierwszej dziesiątki w generalce?
Faworytem wyścigu wg buków jest Taylor Phinney. Młody Amerykanin jeżdzi znakomicie na czas co potwierdził na IO. Już w tamtym roku na pierwszych etapach był liderem, potem trochę stracił i zakończył wyścig na 4 miejscu tracąc 35 sekund do Hagena. Może w tym roku uda mu się wygrać?
Wygra wyścig - Taylor Phinney 4,50 bet365
Na dzisiejszy etap w ofercie znalazłem kilka ciekawych zdarzeń. Myślę, że można spróbować za nieduże stawki . To pierwszy etap i do końca nie wiadomo kto jak traktuje ten wyścig.
William Bonnet - Tom Veelers 1,75 ⛔
Kris Boeckmans - Adam Blythe 1,45 ⛔
Mark Renshaw - Jose Rojas 2,40 ⛔
Pierwsze dwie pary to pojedynki niezłych sprinterów (szczególnie Veelers zaimponował mi na TdF - problemem może dla niego być obecność Kittela) z anonimowymi dla mnie zawodnikami. Powinno spokojnie wejść.
W trzecim pojedynku stawiam na Renshawa. To jeden z najważniejszych wyścigów dla Rabobanku - na pewno zmotywuje to kolarzy tej grupy. Po takim kursie można zaryzykować.
Transmisja z każdego etapu na żywo na Eurosport2.
EDIT
Dziś drużynowa jazda na czas. Wg mnie ciężko wskazać faworytów, buki coś tam proponują, ale po wczorajszym niepowodzeniu dzisiaj odpuszczam granie czegoś konkretnie. Liczę na dobrą postawę BMC i &quot;polskich&quot; grup, czyli Liguigas i Omegi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Na dzisiejszym etapie zaimponował mi pociąg Argos, mimo defektu Kittela świetnie sobie poradzili w końcówce, choć trochę skopał Degenkolb, bo za długo siedział na kole kolegi, który już zdechł. Skoro John o mały figiel nie wygrał etapu, to czemu tego nie miałby zrobić jego &quot;starszy brat&quot;.
Dziś olbrzymie spadki były w trakcie live na Kittela, przed finiszem na wygranie było 1.42 ;] Jak coś to będzie można skontrować, bo scenariusz powinien być podobny jak dziś. Na 1 etapie też był ostry zjazd z kursem w dół na b365.
Konkurencja taka nijaka. Boonen zagubiony i kompletnie niewidoczny, Demare po raz kolejny jakoś za wcześnie zaczyna i nie ma depnięcia w końcówce. Bos TOP sprinterem nie jest.
O ile dowiozą Kittela na dobrej pozycji, to wygra bez problemów.
Wygra Kittel 2.85 unibet ✅ ???? osłoda po wczorajszym pudle na Degenkolba po kursie 80
Szkoda, że Marcela braknie na Vuelcie

PS. :!: http://tourtracker.tourofutah.com/
Świetny gadżet do śledzenia Tour of Utah, ticker z transmisją, drużynami, mapka, twitterem zintegrowanym ???? Taki hamerykański.
Startuje tez Paco Mancebo w jakiejś małej drużynie.
Dziś ciekawa TTT, bo po jakimś torze do sportów motorowych ????
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Strasznego pecha na Eneco ma Taylor Phinney. Podczas drużynowej czasówki miała miejsce kraksa w jego drużynie. Musieli czekać na piątego zawodnika i przez to trochę stracili. Wczoraj Phinney znowu leżał, ale na szczęście udało mu się dojść peleton. Przez te przygody traci już 1:06, w tym wyścigu to spora strata i ciężko mu będzie powalczyć o zwycięstwo w wyścigu.
Bardzo dobrze spisuję się Michał Kwiatkowski. Bardzo dobrze Omedze wyszła czasówka, a na wczorajszym etapie finiszował na czwartej pozycji. W generalce jest 6 i traci tylko sekundę. Może dziś powalczy o jakąś bonifikatę i uda mu się zgarnąć żółtą koszulkę?
Wczorajsza końcówka bardzo ciekawa, ale trochę niebezpieczna. Liczne ronda, krawężniki, progi na pewno nie ułatwiły zadania kolarzom. Zgadzam się z tym, że Dagenkolb nie wykorzystał dobrej pracy swojej grupy. Dzisiaj najdłuższy etap wyścigu. O zwycięstwo pewnie znowu powalczą sprinterzy. Jeśli bez przygód w peletonie dojedzie Marcel Kittel to na pewno powalczy o drugie etapowe zwycięstwo. Wysoko powinni zafiniszować też Haussler, Guarnieri, może Kristoff
Niestety na dzisiaj w ofercie nie znalazłem nic ciekawego, także odpuszczam granie.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Phinney według mnie pozamiata jutro. Na generalkę nie ma już szans, to przynajmniej etapem sobie osłodzi pecha. Po tym co pokazał na IO to nie widzę zbytnio dla niego konkurencji.
Kwiatek świetna forma, dziś przyjechał wysoko. TOP10 jutro powinno być na luzaku. Spilak? hmm. Za płaska ta trasa dla niego.Nie powinien zagrozić Polakowi.
Kwiatkowski-Spilak 1 1.35 + Phinney-Boom 1 1.40 = 1.89 unibet ✅ ✅
co do Vuelty, ciekawy typ na under 0,5 etapu dla Quintany. 2.05 w unibet. Dziś pojawiło się info, że Piti wybiera się na Vueltę, też z myślą o etapie i przygotowaniach do MŚ. Jednak liderem będzie obrońca tytułu Cobo. Młody Kolumbijczyk zadebiutuje w GT, Movistar zwykle jedzie aktywnie, ale ktoś będzie musiał pomagać El Bisonte. Wolną rękę może dostać z raz, dwa max, ale przecież nie tylko on będzie chciał wygrać etap, a obsada wyścigu jest bardzo dobra. Z ucieczkami tak łatwo może nie być, bo przecież Katiuszy czy SKY pewnie będzie zależeć na bonifikatach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dziś i jutro decydujące rozstrzygnięcia na Eneco Tour. Na początek krótka, płaska czasówka. Zdecydowanym faworytem jest Taylor Phinney - buki wystawiły 1,55 za jego wygraną. Jest w bardzo dobrej formie co pokazał na IO, dzisiejszym zwycięstwem będzie chciał odrobić straty z poprzednich pechowych etapów. Szansę na wygranie wyścigu są jednak bardzo małe.
Wysoko powinni być także David Millar, Sylvain Chavanel, Lieuwe Westra, Gustaw Larsson czy Jonathan Castroviejo (dobrze pokazał się na IO)
W wyścigu mamy także dwóch Polaków specjalizujących się w czasówkach. Tak jak wspomniał Davey_Watt szczególnie Michał Kwiatkowski jest w dobrej formie. Wg buków powinien przyjechać koło 5-6 miejsca. Jeśli dzisiaj potwierdzi to dobrą czasówką (liczę na Top-10, może ciut lepiej) Kwiatek może powalczyć nawet o wygranie całego wyścigu. Tylko obawiam się, że w niedziele będzie musiał pracować na Boonena albo Chavanela.
Ciekawe też jak dzisiejszą czasówkę potraktuję Alberto Contador. Może będzie chciał sprawdzić się przed Vueltą?
Na dzisiaj zagram coś z:
Taylor Phinney - reszta 1,55 (jeśli ominie go pech to powinien wygrać) ⛔ 2
Jonathan Castroviejo - Alex Dowsett 1,50 bet365 ✅ 10 - 14
Svein Tuft - Sylvain Chavanel 1,62 unibet ⛔ 1 - 6
Gustav Larsson - Ramunas Navardauskas 1,33 unibet ✅ 30 - 42
Niki Terpstra - Maciej Bodnar 1,60 bet365 ✅ 15 - 23
EDIT:
Największym zaskoczeniem czasówki znakomita jazda Sveina Tufta. Pokonał wszystkich i objął prowadzenie w generalce. Dobrze pojechali Taylor Phinney i Lars Boom, zajmując odpowiednio 2 i 3 miejsce. Niezły występ zaliczył też Contador kończąc czasówkę na 7 miejscu. Zawiedli mnie trochę Polacy, pojechali przyzwoicie, ale na pewno stać ich było na lepszy wynik.
Czasówka trochę namieszała w generalce, ale dalej widzę 10-12 zawodników z szansami na wygranie wyścigu. Dziś etap &quot;królewski&quot; Eneco Tour. Na pewno mocno będzie atakować Omega mająca kilku zawodników w czołówce. Wg mnie o wygranie wyścigu może powalczyć Sylvain Chavanel. Natomiast faworytem do wygrania etapu jest Tom Boonen lubiący takie etapy przypominające wyścigi klasyczne. Liczę, też na dobrą jazdę Michała Kwiatkowskiego, który będzie pewnie musiał pomagać swoim liderom. Etap za moment się zaczyna, od 14:30 można oglądać na Eurosport2. Powinno być sporo emocji.
Nie pisze już żadnych analiz, zagrałem na dziś:
Tom Boonen - Lars Boom 1,35
Jurgen Roelandst - Heinrich Haussler 1,70
Sylvain Chavanel - Niki Terpstra 1,30
z oferty bet365
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Clásica San Sebastián 2012

Zdegradowali ten wyścig niestety i zamiast w sobotę odbywa się w środku tygodnia. Tu jak zwykle wygra ktoś kto dobrze jeździ po górach ale też potrafi zafiniszować. Luis &quot;Looser&quot; Sanchez kto wie może powtórzy wyczyn z 2010 roku.

Sergio Luis Henao - Eros Capecchi 1 @ 1,80 Pinnacle
✅ 20-?? dych letko :cool:
Gram na Kolumbijczyka ze Skya. Dobry rok dla tego zawodnika, młody zawodnik ostatnio fajnie prezentował się na Vuelta a Burgos, na Giro bardzo pozytywnie, na TdP tak samo, próbuje ataków to taki Scarponi z poprzedniego roku nie ma kalkulacji, ale jedzie ile fabryka dała. Jutro go widzę w czołówce bo pewnie pojadą na dwa fortepiany razem z Uranem. Capecchi? nie ja go nie widzę, co prawda przekwalifikowuje się w kolarza klasycznego ze sprintera, potrafi przejechać góry, jednak ja jego możliwości na takich podjazdach jakie mamy jutro nie widzę. Liquigas ogólnie słaby skład pewnie na Paterskiego jadą :grin: Kurs fajny także spróbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Wynikiami z zeszłych lat ciężko się sugerować, bo termin późniejszy niż zwykle i tuż tuż przed Vueltą, może wyjść z tego dzień 2 noży.
Warto zwrócić uwagę, że SKY jest mocne, a oni potrafią zrobić konkret selekcję...
Wyścig zwykle otwarty, zagrałbym z chęcią na Samu, ale dopiero wraca po kontuzji. Anton do Vuelty się nie będzie pewnie wychylał. Drugi Sanchez ma sezon konia, dodatkowo nie jedzie Vuelty... A podczas baskijskiego wyścigu często był w czołówce. I to w niego zagram, choć nie lubię tej jego chimeryczności. Ale pary z nim średnio mi się podobają, jedynie nad TOP3 się zastanawiam po 3.75 w unibecie. ✅
Valverde - Cunego 1 1.65 ✅
Cunego tu zupełnie nie widzę, kiedy on w jakimś ważnym klasyku ostatnio dobrze pojechał? Daawno temu, w tym roku miał ambicję na Ardeny, a wyszło dno.
Jeśli na Vueltę nie jedzie powygrywać etapy, tylko jechać w takim cichym trybie a la Menchov po 7 miejsce, to już bym wolał by zakończył karierę :|
Piti po zawieszeniu wraca na trasę CSS, zwykle się tu dobrze spisywał, stworzony jest pod takie wyścigi. Jeśli zakłada sobie walkę o wygraną, to wysokie miejsce powinno być formalnością, na Vuelcie wszak będzie tylko pomocnikiem, więc tu może zgarnąć kolejny skalp.
Barredo - Vino 2 2.10 zwrot Ale ze mnie matoł. Barredo nie było na liście startowej :|
Po starej znajomości na pułkownika Vino. Ale tu chodzi bardziej o parę przecwiko Barredo. Hiszpan słabiutki sezon, na żaden GT nie pojechał do tej pory, nie wiem czy szykują go jakoś specjalnie do Vuelty, ale tu Rabobank też przyjeżdża niezłą paczką. Kazachstańczyk po złocie IO miał zakończyć karierę, ale jedzie dalej, a on raczej pustych kilometrów nie lubi kręcić ;)

Capecchi sprinter? A dzie. Jeśli nawet to już się dawno przekwalifikował ;] Choć szybki chyba też jest z jakiejś grupy w tym roku gdzieś finiszował z tego co pamiętam. Podczas Trentino i Giro genialną robotę robił w górach i w nagrodę pojedzie jako lider Gazowców na Vueltę, a Szymyd ma śliwkę.
Ale typ na Montoye fajny. Myślę, że Włoch stając przed taką szansą pojechania GT na siebie nie będzie tutaj szarżował.
Jak pisałem wyżej spodziewam się harców SKY, jakiejś mocnej selekcji pod 2 Kolumbijczyków, będą mieć fajną sytuację do ataku, tylko który z nich będzie lepszy? To zawsze wielka zagadka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Capecchi sprinter? A dzie. Jeśli nawet to już się dawno przekwalifikował ;] Choć szybki chyba też jest z jakiejś grupy w tym roku gdzieś finiszował z tego co pamiętam. Podczas Trentino i Giro genialną robotę robił w górach i w nagrodę pojedzie jako lider Gazowców na Vueltę, a Szymyd ma śliwkę.
W sumie może tak, przesadziłem z tym sprinterem, ale on nigdy dla mnie nie będzie zawodnikiem na jakieś góry. Typowy rzemieślnik który co prawda potrafi przejechać mniejsze wzniesienia, co pokazywał na Giro ale często były momenty że zwyczajnie pękał. Jeśli Liquigas pojedzie na niego na VaE to ja im sukcesu nie wróżę. Przecież on odpadnie przy pierwszym mocniejszym pociągnięciu drużyny Sky. Powiedzmy może tak że jest na etapie przekwalifikowywania się z kolarza klasycznego na średniego górala, jednak u niego taka przemiana mam wrażenie że nigdy nie nastąpi :razz:
Graty za dzisiejsze typy, ale z Barredo przesadziłeś, zdecydowanie :cool:
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Bywa i tak. Na Eurosporcie i to nie tylko naszym widzieli dziś Contadora :]

Następna oferta pewnie na Hamburg coś będzie, ale to świątynia nudy, potem Dania.

No i jak się okazuje dziś był pożegnalny występ Vino, przynajmniej tak zapowiada.
Szkoda, że nie będzie go można więcej oglądać na tym rowerze:

 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Jakieś konkretne typy na Clasica San Sebastian odpuściłem, ale samą końcówkę z uwagą oglądałem. Fajnie, że widoczni byli Polacy - bardzo dobrze pojechali Tomasz Marczyński i Rafał Majka (15 na mecie). Przez kilka kilometrów mieliśmy dwóch Polaków na czele wyścigu. To na pewno dobrze wróży przed Vueltą.
Po raz kolejny swoja klasę udowodnił Luis-Leon Sanchez. Jechał cały czas czujnie by zaatakować w odpowiednim momencie. Zyskał niedużą przewagę, którą utrzymał do samego końca. Ładny atak i kolejna wygrana Lu-Lu w tym roku. Drugie miejsce po finiszu z niedużej grupy zajął Simon Gerrans, a trzeci był Gianni Merssman.
Wczorajszy wyścig był dobrym przetarciem przed Vueltą. Faworyci chcieli sprawdzić nogę przed zaczynającym się w sobotę wyścigiem. Widoczni byli Sergio Henao, Jaoquim Rodriguez, Alejandro Valverde, Haimar Zubeldia czy Igor Anton.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Vattenfall Cyclassics 2012
Nie samą Vueltą człowiek żyje, jutro mamy wyścig klasyczny w Hamburgu, kategoria WT więc ekipa najlepsza, śmietanka sprinterów stawia się na starcie, Greipel, Kittel, Sagan ta trójka jest dla mnie faworytem dalej Hagen czyli obrońca tytułu sprzed roku, no i Goss. Więc jeśli nie będzie żadnych przykrych wydarzeń to oni rozstrzygną wygraną pomiędzy sobą.
Borut Bozic - Tony Gallopin 1 @ 1,50 Unibet ✅ 10-52
Bozic to szczwany lis, co prawda jak Astana zaczyna finiszować to boje się o zdrowie pozostałych kolarzy, ale Słoweniec potrafi zafiniszować na niezłej pozycji. Bozic jest pierwszą opcją Astany jak będzie finisz z jednej grupy, bo jak by poszła ucieczka to Grivko i Iglinski, ale to raczej nie wchodzi w rachubę. Tak trochę się dziwię czemu z Gallopinem zestawiony jest Bozic. Bo Tonego sprinterem nazwać nie można. To raczej zawodnik na górskie etapy, chociaż nie te królewskie, ale normalne. Do tego w RS liderem będzie Nizzolo. Galopin to zawodnik ze sporym potencjałem ale na finiszach, na płaskich finiszach szału to on nie robi, także ja trochę nie nie ogarniam takiego zestawienia ryzykuję stwierdzenia sprinter kontra góral.

Peter Sagan - Heinrich Haussler 1 @ 1,40 Unibet
⛔ 14-7 niestety zamknięty na finiszu :sad:
Kurs mały, ale powinno być spokojnie. Sagan powalczy o wygraną i to spokojnie. Ma chłopak szybkośc w tym roku, jest w formie co potwierdził ostatnio w jakiś dwóch wyścigach co startował w Holandii gdzie zajął 1 i 2 miejsce. Haussler ma słaby sezon, na wielkim Tourze w tym roku nie startował co potwierdza że jego forma jest słaba. Wyników szałowych też nie ma, dla mnie Sagan jest zdecydowanym faworytem tej pary.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jutro rusza mój ulubiony z tych gorszych wyścigów czyli Denmark Roundt. Co tu dużo mówić brakuje mi na liście startowej Jakoba Fuglsanga trzykrotnego zwycięzcy tego wyścigu.
Oficjalna strona wyścigu: http://www.postdanmarkrundt.dk/
Przejrzałem profile etapów i szału nie ma, chociaż jest jeden etap gdzie mogą pokazać się zawodnicy dobrze jeżdżący w górach. Jest też czasówka która powinna mocno rozstrzygnąć klasyfikację generalną, ogólnie to karty będzie rozdawał wiatr, jak co roku.
Klasyfikacja generalna: Michael Rogers - Stefan Schumacher 1 @ 1,65 Betsafe
Gram na zawodnika Sky, Roger powinien być liderem drużyny, dobrze jeździ na pagórkowatych etapach, dobrze jeździ na czas co jest tu kluczem. To pierwszy wyścig w tym roku w którym jedzie na siebie więc na pewno nie będzie odpuszczania. Zestawiony w parze z zawodnikiem Michaela Rasmussena czyli Christina Watches Onfone. Schumacher to podobny do Rogersa pod względem charakterystyki kolarz. Dobrze jeździ na czas, dość nieźle w górach. Jednak on jest mimo wszystko półkę niżej niż starszy rywal. Sky pojedzie jak zwykle z nastawieniem na wygrywanie etapów przez Cava i zgarnięcie generalki przez pewnie Rogersa.
Etap 1
Angelo Furlan - Juan Jose Haedo 2 @ 2,33 Betsafe ✅ 121-88 :cool:
Chyba odwrotnie wystawione kursy, Furlan też z drużyny Christina Watches Onfone także ja trochę nie rozumiem faworyzowania zawodników tej drużyny. Włoch to doświadczony kolarz, kiedyś to miał niezłe wyniki ale teraz to on już nie ma takiej szybkości by wygrywać. Haedo jest w dobrej formie w tym sezonie, po powrocie Contadora do Saxo Banku wszyscy jakby złapali formę i to też tyczy się zawodników o charakterystyce sprinterskiej. Każy spisuje się dobrze, Haedo na TdF 4 razy był w najlepszej 10 sprinterów i raz był na podium to są bardzo dobre wyniki. Szybkość ma zdecydowanie większa oby motywacja była na równi u obu panów a o wynik wtedy jestem spokojny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Myślałem, że betsafe znowu pomylił braci ;] Fajny typ na JJ, zagrałem wczoraj wieczorem, teraz się kursy odwróciły, możemy siurbetować.
Furlan to najlepsze lata ma już za sobą... Dla obu ekip to prestiżowy wyścig, ale w sprincie lepszy powinien być Argentyńczyk. Choć on jest chimeryczny jednak i parę zmarszczek wcześniej jest.
Z generalki podoba mi się typ: Nordhaug - Kurczak Rasmussen 1 1.50
Rasmussen w tym sezonie już całkowicie chyba porzucił ambicje jazdy na siebie. On już chyba bardziej dla przyjemności, coś jak nasz Baranowski. Swoją drogą coś to jego Cristina Watches jak było w Continental tak dalej jest, a zapowiedzi Chicken miał spore... Mały sentyment mam do tej ekipy, bo w PCM lubię sobie nimi pograć ????
Co o wynikach Duńczyka? Co rok to słabiej. Mało jeździł, bo ledwie w kilku wyścigach i w CQ się tylko parę etapów wyświetla, więc miejsca dalekie. Jedyny przyzwoity rezultat to 5 miejsce na etapie wyścigu w Serbii, ale tam obsada cyrkowa: Turcy, Chorwaci i Węgrzy. Pomaga głównie Stefkowi Szumacherowi i tak myślę, że będzie i na tym wyścigu, bo to jedyna ich opcja by coś zwojować na tym wyścigu w generalce.
oups: pominąłem Guldhammera, młody kolarz, który w przeszłości miał w tym wyścigu dobre wyniki.
A Rasmussen co tu może ugrać? Przyspieszenia na krótkie górki to wielkiego nie miał, a jest jeszcze czasówka...
Nie te lata i nie ta forma.
Nordhaug w tym sezonie pokazywał się z niezłej strony w paru etapówkach, ten wyścig pasuje mi do jego charakterystyki, może nawet na jego pojedzie SKY? Jeśli podejdzie do tego wyścigu z jakimś zaangażowaniem, to objedzie Duńczyka.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Niestety słaba oferta, a jutro finisz bardzo zdradliwy więc powątpiewam w triumf sprinterów no ale żadnego sensownego typu nie ma jakbym miał coś grać to w stronę Bonnena bo i z grupy możne wysoko zafiniszować no i jak będzie jakaś niespodzianka na finiszu to też letko przetrwa. Może jutro będzie jakaś pełniejsza i sensowniejsza oferta to może coś się pogra ;)
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Jutro ważny etap w wyścigu dookoła Danii, końcówka z krótką ścianką w Vejle.
Stefek Schumacher - Rasmussen 1 1.60 betsafe ✅
Stefek to chyba ich najlepsza opcja w tym wyścigu, biorąc pod uwagę czasówkę. Więc zakładam, że na niego pojadą na jutrzejszym etapie. Dynamiczny jest, te procenty przy tej stawce powinien spokojnie przetrzymać, a może i sam zatakuje.
O Kurczaku już pisałem wcześniej.
Co do wygranej etapu, to cięzko mi kogoś wskazać. Brakuje takiego asa, jak dwójka sprzed roku - Fuglsang, Gerrans. Vanendert najbardziej by mi pasował, ale niezbyt wierzę w jego ostre nastawienie na takim wyścigu.
3.0 na Boonena to śmiech na sali w każdym razie ;)
Może Kelderman?
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dopiero dziś zobaczyłem, że ten wyścig jest w ofercie na bet365. Od dziś będę śledził ofertę i może znajdzie się coś ciekawego. Na razie w Danii szaleję Andre Greipel. Dwa zwycięstwa etapowe i koszulka lidera dla Niemca. W Danii nie nie zbyt wielu sprinterów, dlatego Greipel ma ułatwione zadanie.
Trzeci etap to 185 km mocno pagórkowatej trasy. Tak jak napisał Davey_Watt to jeden z rozstrzygających etapów. Ważna będzie też na pewno sobota. Najpierw krótki etap - 90 km, a później kolarzy czeka jeszcze krótka indywidualna jazda na czas.
Pary w bet365 szału. Faworyci buków to Tom Boonen i Stefan Schumacher. Ja chyba odpuszczam granie. Do końca nie wiadomo kto jak traktuję ten wyścig. Pewnie niektórzy tylko jak etap przygotowań do mistrzostw świata. Jeśli miałbym coś zagrać to raczej coś z tego:
Tom Boonen - Sacha Modolo 1,30 ✅ 28 - 56
Jelle Vandendert - David Veilleux 1,60 ✅ 5 - 8
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Czasóweczka. b365
Boonen - Morkov 2 1.8 ✅
Serov - Quaade 1 2.2 ⛔ jednak Duńczyk się spiął na swój wyścig
Boonen na czas? Hmm, raczej kiepska opcja, to nie prolog. Coś go buki faworyzują po raz kolejny na tym wyścigu, nie wiem czemu...
Morkov przed rokiem pojechał bardzo przyzwoicie na czas. Jako Duńczyk z pewnością się zepnie na dobry rezultat.
2 para. Serov wygrał w tym roku prolog w Murcji, a także podczas wyścigu dookoła Belgii zajął miejsce 5, przy całkiem niezłej obsadzie i stracie niewiele ponad minuty do Martina(20km). Jak widać Katiusza nawet w swoim zapleczu ma niezłych czasowców.
Quaade to stary znajomy z zeszłorocznych MŚ. Ale nie wiem co się z nim dzieje w tym sezonie, jeździ w ogórkowej ekipie i nie ma wyników. Zdobył co prawda ME do lat 23, ale tam praktycznie cała konkurencja młodsza od niego o rok, dwa.
Na start wspólny 1.75 na Greipela ⛔. Cavendish chyba jest na wakacjach, a Goryl wydaje się być nie do zatrzymania na tym wyścigu. O ile Cava się nagle nie obudzi to Greipel powinien ustrzelić hattricka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom