>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2012 - Pozostałe Toury

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jutro rozpoczyna się wyścig Tour of Britain. Pojawiła się oferta na klasyfikację w WilliamHill i mam nadzieję że na poszczególne etapy też będzie się pojawiała. Ekipy tak jak wspomniał wyżej Kozi nie powalają ale są też zespoły z &quot;Ekstraklasy&quot; są też &quot;gwiazdy&quot; takie jak Wiggins i Basso czy powracający po poważnej kontuzji Samu Sanchez.
Oficjalna strona wyścigu:
http://www.tourofbritain.co.uk/
http://www.facebook.com/ToBcycling
https://twitter.com/tourofbritain
Trzeba to oddać Brytolom jak zrobią oficjalną stronę to wszystko na niej jest. Jak ktoś byłby tak miły i powrzucał profile etapów (na imageshack bo tam wsi w nieskończoność) bo by było super bo mi niestety się nie otwierają :-(
Wieczorem pomyślimy o jakiś typach a tymczasem zachęcam do dyskusji na temat wyścigu i Waszych faworytów.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Sprawdzałem ofertę William Hill na dzisiejszy etap Tour of Britain i powiem szczerze, że bardzo słabo. Można typować tylko kto wygra etap. Zdecydowanym faworytem jest Mark Cavendish - kurs 1,40 + doświadczenia z wczorajszego etapu powodują, że raczej nie warto grać.
U innych buków nie znalazłem oferty...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Sprawdzałem ofertę William Hill na dzisiejszy etap Tour of Britain i powiem szczerze, że bardzo słabo. Można typować tylko kto wygra etap. Zdecydowanym faworytem jest Mark Cavendish - kurs 1,40 + doświadczenia z wczorajszego etapu powodują, że raczej nie warto grać.
Dlatego moze poszukac value ? Farrar 6,00 ?
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Właśnie oglądam relację na Eurosport na żywo z drugiego etapu Tour of Britain. Można powiedzieć, że &quot;uczę się&quot; wyścigu i zawodników. Na pewno kolarzom nie sprzyja pogoda - zimno, wiatr i deszcz.
Ciekawe jak dokładnie wygląda końcówka dzisiejszego etapu. Wczoraj było bardzo wąsko i kręto, dlatego sporo zawodników leżało.
Tyler Farrar wczoraj leżał w kraksie, nie wiem czy coś mu się stało. Z tego powodu nawet nie myślałem żeby grac na niego.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tyler Farrar wczoraj leżał w kraksie, nie wiem czy coś mu się stało. Z tego powodu nawet nie myślałem żeby grac na niego.
Farrar wycofał się z wyścigu.
Trochę słabo z ofertą na ten wyścig, gdyby były chociaż jakieś pary. Kurs na Cavendisha żałosny @1,44. Dzisiaj gruby źle przełączył przerzutki i zamiast Wiggins jego rozprowadzać rozprowadził Von Hofa. Dzisiaj wygrał Howard i szczerze mówiąc po kursie @8 jutro też bym go grał. Orica jest mocna fajnie rozprowadza dzisiaj
mało co brakowało i pociąg Sky by spłynął. Wysoko finiszuje Poppel i po kursie @13 to też jest value. Jutro finisz niby zdradliwy, chociaż nie ma szczegółowego opisu gdzieś widziałem że na mecie jest 2% więc Mark odpada jeśli to prawda, według mnie oczywiście.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Słuszna uwaga, Farrar nie stanął na starcie drugiego etapu czyli musiał trochę ucierpieć podczas kraksy. Cavendishowi odpadł największy konkurent, ale i bez nie Cavs wczoraj przegrał. Ewidentnie zgubił rytm jazdy w samej końcówce.
Też nie mogę znaleźć dokładnego profilu etapu, szczególnie interesuję mnie sama końcówka. Szkoda, że nie ma żadnych par, nawet nie można typować Top-3. Tak jak pisał dawid.400, bardzo dobrze finiszuję Boy van Poppel. Na pierwszym etapie był drugi, a wczoraj trzeci. W tym roku nieźle finiszował także na Volta a Portugal. Myślę, że dziś także ukończy etap na podium. Czy wygra? Będzie ciężko ale kurs 13.00 wygląda bardzo ładnie.
EDIT:
Dzisiejszy etap jednak dla zdecydowanego faworyta - pewna wygrana Marka Cavendisha. Drugi był Leigh Howard, dzięki czemu objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej wyścigu. Trzeci na mecie był Aidis Krupois (wygrał etap w tegorocznym TdP). Mój faworyt van Poppel dopiero 7.
Kontuzja Farrara okazała się groźniejsza. Po kolejnych badaniach lekarze zdecydują czy będzie mógł wystartować w MŚ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Tour of Britain
Wczorajszy etap pokazał jaką przewagę nad pozostałymi sprinterami ma w tym wyścigu Cavendish. Jeśli zostanie dobrze rozprowadzany to nikt nie ma z nim szans. Dziś kurs na niego jeszcze mniejszy - 1,36 ✅. Wg profilu ze stronki końcówka etapu zupełnie płaska więc Cavs jest zdecydowanym faworytem. Przeszkodzić mu może Howard, van Poppel czy Krupois. Jeśli miałbym coś grać to tylko Cavendish do jakiegoś podwójnego czy potrójnego zakładu.

Grand Prix de Wallonie

Dzisiaj także rozgrywany jest wyścig klasyczny w Belgii - Grand Prix de Wallonie. Trasa z Chaudfontaine do Namur liczy 203,1 km. Przed rokiem wygrał Philippe Gilbert. Belg w tym roku zrezygnował ze startu i pod jego nieobecność za głównego faworyta uważany jest Tom Boonen. Transmisja na żywo przeprowadzi Eurosport.
Na liście startowej sporo ciekawych nazwisk: Andy Schleck, Thomas de Gendt, Thibout Pinot, Greg van Avermaet, Sandy Casar, Tom Boonen, Jakob Fuglsang, Julien Simon (drugi przed rokiem), Johnny Hoogerland, czy Andreas Kloden. Wiadomo, że w ostatniej chwili mogą nastąpić pewne zmiany.
W wyścigu ma wystąpić także Michał Kwiatkowski, który w poprzedniej edycji finiszował na 6 miejscu. W tym roku Kwiatek jest w jeszcze lepszej formie więc może uda się zrobić lepszy wynik?
Niestety nie udało znaleźć mi się oferty u żadnego z bukmacherów na ten wyścig.
EDIT:
4 etap w Tour of Britain dla Marka Cavendisha, który dzięki bonifikatom objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Bardzo dobrą pracę na dzisiejszym etapie wykonała grupa Sky. W końcówce na wiatrach rozerwali peleton i o etapowe zwycięstwo walczyła nieduża grupa. Z niej zdecydowanie najlepszy był Cavendish radząc sobie z rywali bez większych problemów.
W Belgii tak jak można było się spodziewać trochę pozmieniało się na liście startowej. Niestety nie wystartował żaden Polak. Bardzo aktywnie jechali Oscar Freire i Tom Boonen. Losy wyścigu rozstrzygnęły się na ostatnim podjeździe pod cytadelę w Namur. Najlepszy okazał się Julien Simon (przed rokiem był drugi). Tuż na nim finiszował Greg Van Avermaet, a trzeci był Bjorn Leukemans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Trasa 5 etapu Tour of Britain liczy 147 km. Finisz lekko pod górkę więc Cavendish ma utrudnione zadanie. William Hill od razu podniósł kurs na zawodnika Sky do 1,57. Wg mnie lepiej dziś odpuścić i poszukać jakiejś niespodzianki. Rywali Cavendisha znam praktycznie tylko z tego wyścigu. Bardzo dobrze finiszuję Leigh Howard - 10,00, który wygrał 2 etap, a na kolejnych był drugi i trzeci. Jeśli potrafi finiszować na trudniejszych końcówkach to może dziś wygrać z Cavendishem.
Ogląda ktoś jeszcze ten wyścig? Ma ktoś jakieś inne propozycje?
Ciekawi mnie też na kogo pojedzie Sky na trudniejszych (6 i 7) etapach. Tam Cavendish jest bez szans, a szefostwo grupy na pewno będzie chciało wygrać wyścig u siebie. Niewielkie straty w generalce mają Luke Rowe, Christian Knees i Bradley Wiggins. Mimo tego, że Wiggo jest już praktycznie po sezonie grupa może pojechać na niego.
EDIT:
Tak jak się spodziewałem Cavendish nie dał rady. Mocne wiatry, do tego liczne hopki porwały peleton na kilka grupek. Kilku kolarzy Sky zostało do pomocy dla Cavendisha, ale nie dali rady i stracili ponad 10 minut. Sama końcówka tak jak było na profilu lekko pod górkę więc Cavs i tak pewnie nie dałby rady. Etap po ładnej solowej akcji wygrał Marc De Maar. Co ciekawe tuż przed decydującym atakiem leżał na asfalcie. Prowadzenie w generalce objął Leigh Howard.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dziś 6 etap Tour of Britain. Przed wyścigiem organizatorzy mówili, że losy wyścigu rozstrzygną się właśnie na 6 i 7 etapie. Gdy spojrzymy na klasyfikację generalną to widać, że różnicę pomiędzy zawodnikami są już bardzo duże. Zajmujący 11 miejsce David Lelay traci już ponad 4 minuty. Jeśli z pierwszej &quot;10&quot; wyrzucimy sprinterów którzy raczej nie poradzą sobie na długiej, pagórkowatej trasie to zostaję nam 4-5 zawodników mogących wygrać wyścig.
Dziś peleton na licznych podjazdach na pewno mocno się porwie. Ciekawi mnie postawa na dzisiejszym etapie kolarzy Sky. Wczoraj stracili kontrolę na etapem i w pierwszej grupie dojechał tylko Christian Knees. Do etapowej wygranej trzeba poszukać raczej zawodników będących wysoko w generalce. Im na pewno będzie zależało żeby dobrze pojechać dzisiejszy etap.
Kogo proponuje na dziś:
Damiano Caruso - 5,00 (wysoko w generalce, pomaga mu Basso)
Christian Knees - 7,00 (ostatnia nadzieja Sky, myślę, że koledzy będą mu dzisiaj mocno pomagać)
Bartosz Huzarski - 51,00 (piękny kurs - trochę życzeniowo ???? , Polak dobrze jeździ na takich pagórkowatych trasach, cały czas jedzie czujnie podczas wyścigu, może dziś jakiś atak?)
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Wczorajszy etap miał bardzo ciekawą końcówkę. Trudny podjazd pokonywany dwukrotnie mocno poszarpał grupę jednak spodziewałem się większych różnic czasowych. Etap dla Leopold Koenig, który uciekał razem z Jonathan Tiernan-Locke. Ten drugi dzięki ładnej akcji objął prowadzenie w generalce. Myślę, że teraz o wygraną w wyścigu powalczy tylko pierwsza szóstka.
7 etap także zapowiada się interesująco. Ponownie mocno pagórkowata trasa. Do trudności należy dodać pogodę (deszcz i mocne wiatry). Co do faworytów to pewnie podobnie jak wczoraj: Damiano Caruso, Jonathan Tiernan-Locke czy Nathan Hass. Wysoko powinien przyjechać także Bartosz Huzarski.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Wczorajszy etap dla Pablo Urtasuna z Euskaltel-Euskadi. W generalce dalej przewodzi Jonathan Tiernan-Locke, który ma 18 sekund przewagi nad Nathanem Haasem. Trzeci Damiano Caruso traci 23 sekundy. Najlepszy z Polaków Bartosz Huzarski jest szósty.
Dziś ostatni etap, który raczej nie przyniesie zbyt dużych roszad w generalce. Trasa liczy niecałe 150km bez większych utrudnień. Płaska końcówka jest sprzymierzeńcem dla sprinterów. Faworyt nasuwa się od razu. Skoro Mark Cavendish przejechał dwa trudniejsze etapy to dzisiaj na pewno powalczy o wygraną. Udowodnił już, że jest najlepszym sprinterem wyścigu więc wg mnie można dzisiaj spokojnie grać na niego.
Wygra etap - Mark Cavendish 1,44 William Hill ✅
EDIT:
Ostatni etap po sprinterskim finiszu dla Cavendisha. Cały wyścig dla Jonathana Tiernana-Locke`a. Na bardzo dobrym szóstym miejscu wyścig ukończył Bartosz Huzarski.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
W tamtym roku byla oferta na Paryz-Tours o ile pamietam,w tym moze tez bedzie.
Jakby zagadac to na ten po Chinach moze by wystawili.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Na Giro di Lombardia bangkokowo będzie oferta. Paris-Tour pamiętam, że też wystawiają, zwykle unibet daje klasyki z Belgii czy Francji.
Ten wyścig w Pekinie też powinien być, z Proturu tylko TdP jest pomijany od 2 lat przez b365. Na eurosporcie transmisja, więc podobnie jak rok temu powinni wystawić.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Szkoda, że na reaktywowane Milano-Torino nie ma dziś kursów ;] Zagrałbym na wygraną Contadora. O widzicie unibet wrzucił kursy na Lombardię: Gilbert wygra/nie wygra. Trochę na ślepo, bo nie ma porównania wśród innych buków, ale po takim kursie spróbuję. W zeszłym roku ujechany po całym sezonie nie dał rady, teraz widać, że forma wróciła, sam się nastawia na ten wyścig. A wygranie monumentu w tęczowej koszulce to byłoby coś ;)

Gilbert 3.0

Walki Giro - Tour ciąg dalszy:

wiadomość z rana: przedostatni etap z Tre Cime Lavaredo ???? W 2007 roku był tam świetny etap

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/218496_10151053609218247_1528997700_o.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Szkoda, że na reaktywowane Milano-Torino nie ma dziś kursów ;] Zagrałbym na wygraną Contadora.
????:browar565:
Alberto Contador został zwycięzcą tego prestiżowego, reaktywowanego po 5 latach wyścigu. Po raz kolejny pozamiatał towarzystwo na ostatnich kilkuset metrach. Drugi był Ulissi z Lampre chłopak ma konkretny talent i jestem ciekawy jak dalej potoczy się jego kariera. Trzeci Kessiakoff też bardzo dobry sezon w jego wykonaniu.
Niemiec teżuciekał z Capecchim ale to było za mało na Alberto.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Niemiec miał upadek na zjeździe, szczęśliwie nic się nie stało, ale myślę, że zajechałby dalej niż Capecchi. Oby w sobotę Przemek pokazał się jak rok temu.

http://youtu.be/LMRG6RjZJzw

Contador odniósł 1 zwycięstwo w karierze w wyścigu jednodniowym ???? Lepszej końcowki to dla niego nie ma ;]
Od Vuelty przytył przeszło 2 kilo, ale różnica jaką zrobił na ostatnim kilometrze imponująca.
U Purito widać już chyba braki świeżośći, a Nibali to już jest całkiem skończony na ten sezon, strasznie spuchł w końcowce.
Ładnie Astana jechała: wysoko Kess, fajna paczka: Kangert, Tiralongo, ten młody Aru. Szwed może być groźny w GdL, podobnie jak Betancur ;]
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
unibet:
Betancur - Mollema 1 1.66. ⛔
oo dodali parę z Pozzovivo po 1.8 , jeśli dojdzie do finiszu, to malutki pianista bez większych szans i to tę parę zagram ;]
Betancur - Pozzovivo 1 1.80 ✅
Bauke mocna wiosna, ładnie w tryptyku, ale potem coraz gorzej.
Kolumbijczyk lideruje w A&amp;S, nie dostali zaproszenia na Giro, więc te wyścigi kończące sezon są dla nich bardzo ważne.
Betancur w zeszłym roku wygrana Emilia, na Lombardii też był wysoko. Myślę, że stać go na poprawę. Ostatnie wyniki bardzo ładne, w tym tygodniu 2 razy 5 miejsce w Milano-Torino i Piemonte.
2012 ? ;] znajdź zależność
2011 ZAUGG Oliver
2010 GILBERT Philippe
2009 GILBERT Philippe
2008 CUNEGO Damiano
2007 CUNEGO Damiano
2006 BETTINI Paolo
2005 BETTINI Paolo
sportingbet:
URAN - Cunego 1 1.85 ;) ✅
Z czym do ludzi mały książe? Ma wielką historię w tym wyścigu i to wszystko. Jeśli Lampre coś chce ugrać, to prędzej Ulissi.
No i żałuję już, że zagrałem tego Gilberta, jak pójdzie gaz, to może być problem: obczajcie jaki potworek
http://vimeo.com/50335883
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom