>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2013 - Vuelta a Espana (24.08 - 15.09)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Maximiliano Richeze - Tyler Farrar 1 @ 1,65 Expekt ✅ izzi :grin:
Richeze o wiele szybszy niż kolarz Garminu. Na etapach które mogły odpowiadać takim kolarzom zawodnik Lampre lepiej odnajdywał się na finiszach o czym świadczą dwa drugie miejsca i jedno trzecie miejsce. Farrar po przekwalifikowaniu ze sprintera na klasyka stał się nikim
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
martinus 491

martinus

Użytkownik
Etapy płaskie są kompletnie nieprzewidywalne, kilka razy spodziewaliśmy się już tutaj walki sprinterów podczas gdy do mety dojeżdżał poszatkowany peleton a najszybsi kolarze zostawali daleko z tyłu. Dlatego na dzisiaj zaproponuję:
L. Konig - D. Arroyo 1 @ 2.10 bet365✅
Nie rozumiem dlaczego w tym pojedynku faworytem jest Hiszpan. Konig jedzie bardzo dobrą Vueltę, zawsze ,nawet na płaskich etapach, stara się być w czubie peletonu. Arroyo zdarzało się już przyjeżdżać na prostszych etapach nieco dalej i w związku z tym wydaje mi się, że to Konig ma większe szanse, aby przyjechać wyżej jeśli dojdzie do sprintu z dużej grupy. Przy tym kursie warto spróbować.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Patrząc na profil można pomyśleć - etap dla sprinterów. Sprawdzając wyniki z płaskich końcówek można się zastanawiać czy są na Vuelcie jacyś sprinterzy w dobrej formie. Taki trochę etap zagadka, niby bez większych trudności, końcówka zupełnie płaska czyli wymarzony odcinek dla sprinterów. Oni już tyle razy mnie zawiedli więc chyba pogram dziś w stronę harcowników. Jak zaatakuję liczna grupa bez zawodników z czołówki to raczej nie będzie dużej determinacji w peletonie żeby ich gonić. Z harcownikami ten problem, że ciężko przewidzieć kto zaatakuję, kogo odpuszczą...
Buki się nie postarały z ofertą, ciężko znaleźć coś ciekawego. Wpadło mi w oko takie coś:
Anthony Roux - Juan Antonio Flecha 2,60 bet365
Wg mnie kursy przeszacowane. Roux miał dwa dobre miejsca, 7 na 5 zajmował 5 miejsce na 6 i 7 etapie, później zanotował też kilka dobrych pozycji: 26, 23, 19 i 11. Hiszpan znany jest też z tego, że lubi zabrać się w ucieczkę. Próbował swoich sił bez większego powodzenia w poniedziałek. Może dziś kolejny odjazd? W sprinterskim pojedynku wg mnie większe szanse ma Flecha. Podsumowując - nieznacznym faworytem w tej parze jest Flecha i po takim kursie można spróbować.
Ja bym uważał na typowanie takiej pary, bo Flecha owszem bywał wysoko na finiszach z grupy ale to były dużo cięższe końcówki, a dziś końcówka jest typowo sprinterska więc ekipa Vacansoleil będzie jechała na Grega Bole, a Roux wygrał chociażby 4 etap Vuelta a Burgos, jest całkiem szybki i jeździ na siebie bo w fdj nie ma za bardzo sprintera
edit@
okej zgadzam sie ,że na tej vuelcie etapy &quot;sprinterskie&quot; wygladały słabo, ale dzis koncowka jest totalnie plaska dla sprinterów i Flechy nie powinno tam być, bo nie jest aż tak szybki, no ale mam nadzieje ,że Ci się uda Kulu ????
ja natomiast powieliłem typ Dawida400 i ponadto zagrałem Matthewsa w parze z Wagnerem i młodego francuza Petita w parze z Lascą (kurs 1,80), który imponuje równą formą na etapach &quot;płaskich&quot; na tegorocznej vuelcie
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Nie znam taktyki Vacansoleil, ale Flecha powinien mieć dziś wolną rękę. Nie wydaję mi się żeby został oddelegowany do pomocy dla Grega Bole. Poza tym sam wiesz jak do tej pory wyglądały sprinterskie etapy.
Flecha jest bardziej doświadczonym kolarzem, pewnie lepiej odnajdzie się w zamieszaniu na ostatnich metrach. Poza tym może zabrać się w ucieczkę która dojedzie do mety.
Można pisać, ale i tak jak mawiał klasyk &quot;time will tell&quot;... ????

Wg mnie szansę 60/40 na korzyść Hiszpana i jak widzę taki kurs to moim obowiązkiem jest spróbować.
Po typowaniu w konkursie zauważyłem, że innym spodobał się mój typ ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Leopold Konig - Rigoberto Uran 1 @ 1,70 Expekt ✅
Konig wygląda o wiele lepiej w górach niż Uran, ogólnie w Sky chyba skończyły się koksy bo na Vuelcie nie istnieją. Wczoraj Uran frajersko przegrał etap i po takim czymś mi by się odechciało jazdy. Czech musi jutro przyjechać wysoko żeby obronić TOP10. Do tego na końcu jest prawie 20% a to lepiej pasuje Koniowi niż Uranowi który lubi stromiznę ale na jednakowym procencie. Poza tym Uran w słabej formie, wręcz piknikowej. Niby przygotowania do Florencji ale według mnie nie ma szału.

Carlos Betancour - Alex Howes 1 @ 1,75 Bet365
✅
Mimo wszystko zagram na Kolumbjanę. Może i jeździ słabo ale nie można zestawić nominalnego górala z kolarzem który raczej specjalizuje się w sprintach, rozprowadzaniem i etapach klasycznych na etapie wybitnie górskim. Poza tym Pozzovivo dzisiaj stracił minutę na wiatrach i skoro AG2R zapowiadało że Carlos będzie pomagał w 3 tygodniu to nie pozostaje nic innego jak zagranie na drugi fortepian Dominikowi by odrobił cenne sekundy w KG.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
:A ja patrze na tą oferte i wypatrzyłem kilka rzeczy z kategori &quot;kto przyjedzie pozno ale wczesniej &quot;
Warren Barguil-Alexandre Geniez-Warren Barguil 2,30 bet365⛔⛔????
Obaj wygrali juz etap/y na tegorocznej Vuelcie, ale ale, podejrzewam ,że jeżeli zaden z nich nie odjedzie to do finalowego podjazdu predzej wyzej dotrze Barguil niz Geniez, który na pewno bedzie pracowal na lidera swojej ekipy Pinot, wiec dla mnie 50/50 a nie 65/35 na korzysc Geniez&#39;a

Jose Herrada-Andre Cardoso 1,55✅✅ Herrada w dobrej formie , Cardoso w nie za dobrej , Herrada jedzie na Alejandro a Cardoso na Arroyo, ale,ale Movistar wciąż walczy o klasyfikacje druzynowa maj zaledwie minute z haczykiem do ekipy Euskaltel i uwazam ,że Herrada i Capecchi badz inny z zawodnikow dostanie nakaz zaginania sie, gdyz jada u siebie i warto byc najlepsza ekipa na wielkim tourze.

Sorensen-Majka -Majka 1,60 bet365 ostatni z pomocnikow Roche&#39;a powinien sie utrzymac dluzej przed Sorensenem którego pozycja jest raczej słaba na tąchwile w zespole Saxo ⛔⛔Sorensen jechał w ucieczce

i zwrociłbym tez uwage na pare Moreno Anton na Moreno az 2,60 ✅✅ przeszacowane moim zdaniem bo góra bardziej powinna odpowiadac Moreno duze % i nie zbyt długo 5.9km tak samo jak i rodriguezowi, ktory powinien mocno pojsc od samego dolu i pewnie gdyby tak zrobil to ma szanse wygrac ta vuelte jeszcze
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Wczorajszy dzień pokazał jak bardzo trzeba uważać na każdym etapie. Pozzovivo, Pinot, Kangert i Moreno stracili wczoraj 1:30 bo zgubili się na moment na wiatrach. Znów zawiedli sprinterzy. W pierwszej grupie jechali Hagen, Richeze czy Farrar, a ograł ich Bauke Mollema.
Mój typ Roux-Flecha nie wszedł. Przyjechali w jednej grupie, ale dużo wyżej był Francuz. No cóż...
Dzisiejszy etap to kolejny sprawdzian dla górali. Początek etapu łatwy, bez większych utrudnień. Mniej więcej w połowie etapu zaczynają się schody. Kolarze będą mieć do pokonania 3 premie 3 kategorii, potem 2 kategoria i finałowy podjazd:
Pena Cabarga (kat. 1; meta; 5,9 km; 9,2%, max 20%)
Podjazd krótki, ale można na nim sporo stracić. Szczególnie końcówka jest bardzo trudna. Na pewno będą próby ataku na Nibalego, swoje straty z wczoraj będą próbowali odrobić Pozzovivo i Pinot. Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja.
Samuel Sanchez - Michele Scarponi 1,42 betsafe ⛔ 15 - 13 / Scarponi jednak dał radę, nie doceniłem go
Buki wysoko oceniają szanse w dniu dzisiejszym Włocha. Wg mnie Scarponi może być wyżej tylko wtedy, gdy zabierze się w ucieczkę, która zostanie odpuszczona. Jeśli pojadą w tej samej grupie w końcówce to Sanchez wyraźnie go pokona. Hiszpan jest w bardzo dobrej formie, zajmuje 9 miejsce w generalce. W górach bardzo solidna jazda, cały czas tuż za najlepszymi. Scarponi jest 14 w generalce i pewnie mierzy w jakiś etap. Myślę, że dziś to nie zastąpi ????
Leopold Konig - Rigoberto Uran 1,70 expekt ✅ 16 - 91
Ostatnio jak grałem przeciwko Uranowi to akurat zabrał się w ucieczkę. Poza tym Kolumbijczyk tak jak całe Sky wygląda blado. Zgadzam się z dawid.400 - witaminy na cały sezon wyczerpał Froome i Richie Porte na TdF ???? Konig to jedno z odkryć Vuelty. Bardzo solidna jazda, cały czas blisko faworytów. Dzięki temu zajmuje 8 miejsce w generalce, no i trzeba dodać, że wygrał już jeden etap. Dziś widzę go wysoko, zaraz za najlepszymi góralami. To powinno wystarczyć na pokonanie Kolumbijczyka.
Nicolas Roche - Sergio Henao 1,42 Betsson ✅ 11 - 61
Biorę bez zawahania taki bet. Roche to czołówka Vuelty. Owszem miał słabsze momenty, trochę potracił, ale dalej jest 5 w generalce. Razem ze swoim zespołem potrafi zrobić fajną akcję. Henao podobnie Uran &quot;pod formą&quot;. W generalce jest 24 ze stratą ponad 30 minut, Jedynego czego obawiam się w moim typie to odpuszczona ucieczka z udziałem Kolumbijczyka. W bezpośrednim pojedynku w górach w aktualnej formie, stopniu mobilizacji na pewno lepiej spisze się Roche.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
martinus 491

martinus

Użytkownik
V. Nibali - C. Horner 1 @ 2.00 bet365⛔
Enzo pokazał pewną słabość na etapie do Formigal, ale czy jest to powód do tego żeby na dzisiejszym etapie traktować Hornera jako faworyta? Mam wrażenie, że to był właśnie moment w którym można było wykorzystać słabość lidera i dołożyć mu znacznie więcej czasu. Taka okazja może się już nie powtórzyć a pamiętajmy także, że dzisiejszy finałowy podjazd jest zdecydowanie cięższy niż ten pod Formigal, zwłaszcza ostatni kilometr, gdzie nachylenie sięga nawet 20% Horner pewnie będzie próbował szarpać a Nibali może mu na ostatnich metrach odjechać jak już to raz widzieliśmy.
Popieram również zdecydowanie typ na Koniga z Uranem.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Ładna petarda poszła na finałowym podjeździe. Bardzo mocne tempo, sporo ataków, no i ten Horner. Dziadek znowu zgubił Enzo, aż nie chce mi się wierzyć, że jest tak mocny.
Zobaczymy co będzie w piątek i sobotę. Boję się jednak, że Nibali może nie wytrzymać. Hiszpanie powalczą między sobą o podium, ciekawie zapowiada się też rywalizacja o TOP-10.
Dziś wyścig dla siebie uratowało Sky. Wygrany etap Kirilienki to ich pierwszy sukces na Vuelcie.
Moje bety szły całkiem dobrze, Kolumbijczycy szybko odpadli. W końcówce niestety Sanchez przegrał ze Scarponim.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Chyba już nikt nie ma złudzeń, kto wygra Vueltę. Gdyby nie dziwne zwiechy Valverde w początkowych fazach podjazdów na tym wyścigu, miałby jeszcze szansę.

Pozzovivo dość daleko dziś przyjechał, chyba warto pograć coś przeciw niemu na następnych etapach.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Horner wygra,sobotni podjazd będzie tylko &quot;kropką nad i&quot;.Nibali i Hiszpanie jadą tak jak jadą,bo na więcej ich nie stać(patrz-za słabe koksy w porównaniu z Dziadkiem).
Dziś po raz kolejny mega kunktatorska jazda ekip Valverde i Rodrigueza-po raz kolejny nie gonili ucieczki,a podobno ich asom zależało na bonifikatach na mecie.Astana nie goniła to oczywiste.A na całej sytuacji skorzysta Horner,który w tym wyścigu jest bezkonkurencyjny jak się zaczyna decydujący podjazd ponad 10-procentowy.
I nie wierzę w jakieś czary,że nagle Nibali czy ktoś z Hiszpanów odpali w sobotę.Chciałoby się powiedzieć że to tylko sport i wszystko możliwe-ale wiemy że w kontekście kolarstwa nie brzmi to wiarygodnie;)
E: 1,38 Bet365--1,4 Maraton na Hornera,mało..
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Zgadzam sie Pozzovivo dzisiaj słabo, ale jutro podjazd jest sporo łatwiejszy i myśle ,że grupa aż tak mocno się nie podzieli chociaz kto wie zalezy od tempa, a wiadomo kto mocno będzie ciagnął peleton, Radioshack..

Odrazu powiem że kurs Valverde -Rodriguez przeszacowany 2,5 na Purito.✅✅

Jutro nie wiadomo czego się spodziewać, czy znów liderzy puszczą ucieczke? Barguil sie wypowiadał że chętnie jeszcze raz sprobuje uciec, wiec ostatnia szansa jutro, bo pojutrze wygra zwyciezca Vuelty bo inaczej to sobie tego nie wyobrażam, gdyby Dani Moreno dostał wolną ręke to stawiałbym na jego zwycięstwo, ale nie sądze bo to zbyt zaawansowana faza wyścigu.

jednak znów zagram pare

Daniel Moreno-Igor Anton--&gt;Moreno 1,40✅✅- z tego powodu,że Moreno jest w walce o top10 Vuelty a ,a Anton nie jedzie fajerwerkowo, chyba że zabierze się jutro do ucieczki to wtedy będe miał problem,, a ktoś z Euskaltel na pewno będzie miał za zadanie sie do takiej akcji zabrać z uwagi na klasyfikacje druzynowa

Roche-Sanchez--&gt;Roche 1,40⛔ no nie ma co mówic kurs moze troche przesacowany ale % bardziej dla Roche&#39;a który moze osiagnac zycuowy sukces i jest bardzo zmotywowany do jazdy, Sanchez jedzie średnio , spodziewalem sie wiecej mimo slabego sezonu, mysle ze wygra Roche

Betancur-Howes--&gt;Betancur 1,70⛔ ostatnia szansa dla Carlosa, jednak tak czy siak powinien przyjechac przed Howsem tak jak dzisiaj no bez jaj..

Nibali-Horner--&gt;Horner 1,75✅ chyba kazdy rozumie dlaczego nie ma co sie oszukiwac, jutro Nibali straci koszulke chyba ze nagle sie odrodzi w co watpie i mam nadzieje ze tak sie nie stanie bo watpilbym wtedy w czystosc jego jazdy, bo widac bylo jak dzis na podjezdzie przepychal rower i jak go &quot;zmuliło&quot; w trakcie podjazdu


i tu jeszce zauważyłem ciekawą pare, troche pózno może no ale trudno

Chris Sorensen-Robert Kiserlovski--&gt;Kiserlovski 1,45@bet365 Kiserlovski ✅główny pomocnik Hornera zawsze jedzie z nim jak najdluzej sie da, Sorensen jeden z pomocników Roche&#39;a jednak widać że dostaje wolną ręke bo uciekał na etapie 16 i 18 no więc własnie..ucieczki kosztują troche zdrowia, a Chris wczoraj rzucił sie do pogoni za Kiriyienką i na początku podjazdu miał 1:40 aby na mecie zostało z tego 25 sekund , czyli widać że Chris jechał na maksimum swoich możliwości, myśle ze się zajechał wczorajszym etapem i nie będzie jutro pomocny, będzie odpoczywał na etap jutrzejszy , żeby albo pomóc albo znów sprobowac wygrac etap, dzisiaj myśle ,że Robert przez swoje zadania powinien przyjechać wyżej
wszystko w bet365
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Ciągle mam nadzieję, że Nibali obroni się przed Hornerem. Będzie bardzo ciężko, szczególnie w sobotę, ale może się uda. Może Astana przeprowadzi szarże jak Contador i Saxo przed rokiem? Wyścig nie jest jeszcze przegrany, w końcu Nibali dalej prowadzi. Dziadek też musi mieć w końcu kryzysowy dzień. Przecież to 42-letni kolarz...
Dziś raczej nie powinno być wielkich różnic na mecie. Etap na początku zupełnie płaski, potem trochę hopek i na koniec podjazd:
- Alto del Naranco (kat. 2; meta; dł. 5.7 km; śr. 4.2%)
czyli niespecjalnie trudny. Pewnie pójdzie jakaś akcja harcowników, którzy powalczą o wygranie etapu. Faworyci wyścigu powalczą na ostatnim podjeździe o kilka/kilkanaście sekund przewagi.
Typowanie może być trochę utrudnione ze względu na to kto pojedzie w ucieczce, coś jednak udało się wybrać:
Leopold Konig - Igor Anton 1,55 unibet ✅ 8 - 69
Konig tak jak pisałem wczoraj jedzie bardzo dobry wyścig. Na 18 etapie był na 16 miejscu, trzy pozycje wyżej od Antona. Na poprzednich górskich etapach tylko raz lepszy okazał się Hiszpan. W klasyfikacji generalnej o 10 minut lepszy jest Konig. Nie sądzę, że Czech mógłby dziś przechodzić jakiś kryzys, za łatwy etap. Wszystko przemawia na korzyć Koniga.
Thibaut Pinot - Domenico Pozzovivo 1,45 Expekt ⛔ 22 - 12
Obaj walczą o 6 miejsce w generalce. Pinot w końcowej fazie wyścigu spisuję się dużo lepiej. Na ostatnich trzech górskich etapach lepszy okazał się Francuz, wygrywa z Włochem o 20-30 sekund. Pozzovivo wczoraj trochę stracił do najlepszych, dzień wcześniej został w drugiej grupie (podobnie jak Pinot). Jego forma jakby szła w dół, chyba nie wytrzymuję trudów wyścigu. Pinot lubi takie podjazdy jak dzisiaj i myślę, że spróbuję zaatakować 6 miejsce w generalce.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Wczoraj Horner wjechał na Pena Cabarga w czasie 16.44, prawie 20 szybciej od Purito w 2010 roku. Musi to budzić podejrzenia. O ile jeszcze gdy odnosił na początku wyścigu dwa etapowe zwycięstwa można było go bronić zlekceważeniem w gronie faworytów czy większą świeżością związaną z tym, że jest to jego pierwszy GT w tym sezonie, tak teraz, gdy jedzie już trzeci tydzień na tym samym, niesamowitym poziomie skojarzenia nasuwają się same.
Na dzisiaj:
A.Valverde - J. Rodriguez 2 @ 2.75 WilliamHill✅
Tak jak już ktoś zauważył kurs zdecydowanie przeszacowany. Owszem, profil ostatniego podjazdu zdaje się raczej faworyzować Valverde, ale to Rodriguez lepiej prezentuje się w ostatnim tygodniu wyścigu. Jeżeli dodamy do tego potęgujące się zmęczenie kolarzy to nawet taki podjazd może zrobić jakieś różnice pomiędzy liderami. A nikt chyba nie ma wątpliwości, że za sprawą Hornera próby ataków w gronie liderów na pewno będą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wczoraj Horner wjechał na Pena Cabarga w czasie 16.44, prawie 20 szybciej od Purito w 2010 roku. Musi to budzić podejrzenia. O ile jeszcze gdy odnosił na początku wyścigu dwa etapowe zwycięstwa można było go bronić zlekceważeniem w gronie faworytów czy większą świeżością związaną z tym, że jest to jego pierwszy GT w tym sezonie, tak teraz, gdy jedzie już trzeci tydzień na tym samym, niesamowitym poziomie skojarzenia nasuwają się same.
Horner jedzie na droppsach szkoda by była jakby miał wygrać wyścig bo i tak za pół roku go zdyskwalifikują. Przecież to jest niemożliwe żeby 42 letni dziadek jechał na zapieku ostatnie 2km. Czemu co wyścig musi być jakiś dropper i popsuć wyścig :?: Patrz Froome na TdF i teraz Horner na VaE.
Tyle tylko, że tamten nawet nie podniósł się z roweru ale to pewnie kwestia wieku
Albo kwestia witaminek ????
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
W ofercie Betsson znalazłem jeszcze dwa ciekawe bety.
Leopold Konig - Tanel Kangert 1,55 Betsson ✅ 8 - 11
O Czechu pisałem już dużo we wcześniejszych postach - ogólnie bardzo dobry wyścig. Kangert to pomocnik Nibalego. Na pewno bardziej skupi się na pomocy swojemu liderowi niż walce o miejsce na etapie. Do tej pory na trudniejszych etapach praktycznie zawsze wyżej przyjeżdżał Konig.
Diego Ulissi - Daniel Moreno 1,98 Betsson ⛔ 2 - 3
Ok, rozumiem, że Ulissi jest szybkim kolarzem, potrafi dobrze zafiniszować. Jednak dotychczasowe wyniki zdecydowanie na korzyść Moreno. Właśnie na trudniejszych końcówkach, gdzie mogli pokazać się szybcy, dynamiczni górale Moreno wygrał dwa etapy. Nie wiem skąd taki kurs. Może przewidują pomoc dla Purito i później zjazd w dół. Dziwne byłoby to ponieważ Moreno walczy o TOP-10. Nie wiem jaka taktyka Katiuszy na dzisiaj, ale po takim kursie na pewno polecam.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nie mam niestaty czasu, by obejrzeć każdy etap i dość wyrywkowo oglądam, co się dzieje na Vuelcie ale akurat wczoraj miałem możliwość podziwiania wyczynów Hornera. Od razu mi się przypomniał Froome z tegorocznego Tour de France jak podjeżdżał na Mont Ventoux. Tyle tylko, że tamten nawet nie podniósł się z roweru ale to pewnie kwestia wieku ????

Leopold Konig ₋ Michele Scarponi 1,80 WilliamHill ✅

Scarponi jedzie coraz lepiej w tym wyścigu. Cora wyższe pozycje łapie, nie traci zbyt dużo dystansu do najlepszych a nawet próbuje powalczyć, jak w niedziele, kiedy był drugi. W generalce jest 12 ale nie dużo mu brakuje, by wejść do TOP10. Trochę ponad minutę odrobić do Kangerta i moreno jest w jego zasięgu. Konig ogólnie cały wyścig może zaliczyć do bardzo udanych. Wygrał etap, w generalce na 8. miejscu. Liczę, że obaj dojadą wysoko ale jeszcze bardziej na coraz lepszą formę Włocha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Daniel Moreno - Diego Ulissi 1 @ 1,98 Betsson ⛔
Moreno równie szybki co Ulissi z tym że jak pójdzie mocne tempo to raczej Diego odpadnie, wczoraj miał ogromne problemy z utrzymaniem koła. Moreno w drugim tygodniu pływał ale teraz widać wrócił jak młody bóg dwa etapy które wygrał Moreno były o podobnej charakterystyce co dzisiejszy. Poza tym dzisiaj nikt raczej nie będzie się zaginał przed jutrzejszym Angliru także może drugie fortepiany dostaną wolną rękę i taki Moreno ustrzeli hat-tricka.
Rafal Majka - Rigoberto Uran 1 @ 2,25 Betsson ⛔
Gdzie tam dzisiaj Uran jak już ma coś przygotować to jutro na Angliru. Dzisiaj to ze Sky może Henao urwać ewentualnie bo nie ma takich stromizn. Majka widać że sporo pomaga Rołczowi i jakby dostał wolną rękę to dzisiaj mógłby powalczyć o dobre miejsce.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
I stało się najgorsze - Horner nowym liderem wyścigu. Niby kilka sekund, ale Nibali jutro nie pokona w górach koksa.
W końcu zobaczyłem też skuteczną szarże Rodrigueza, brawo dla Purito i Katiuszy.
Moje typowanie wyszło średnio - 50/50, zawiódł Pinot, bardzo dobrze na ostatnich metrach pojechał Ulissi wygrywając z Moreno.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom