>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Komputery|Telefony|Inne urządzenia - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
lejton 0

lejton

Użytkownik
Rowniez polecam E51 - bardzo dobry telefon, system szybko dziala, wlan ladnie chodzi, minusem jest tylko dosc slaby aparat
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Kupno komputera do 2800zł
Jak w temacie w nie dalekiej przyszłości mam zamiar kupić sobie maszynę do kwoty 2800zł. Wybór w tej cenie jest dosyć spory, a najbardziej interesującą mnie rzeczą jest procesor. Szukałem w sieci, który procesor jest w miarę najlepszy do ceny (quad/duo), lecz są to już stare dane, najczęściej z poprzedniego roku.
Do czego komputer? Właściwie do wszystkiego, gry, filmy, grafika, do codziennego użytku. Będzie mi więc potrzeba karta dźwiękowa i dobra graficzna.
Za pewne będę chciał kupić go poprzez allegro.

Może ktoś życzliwy użyczy mi paru rad.
Chętnie odpowiem na ew. pytania.

Przykład:
http://allegro.pl/item665166877_adict_quad_q8200_ep43_8gb_gts_250_1gb_1tb_dvd.html

P.S
Wiem, że istnieje dział od tego, lecz tam nie jestem w stanie przyciągnąć jakiejkolwiek uwagi, a mój post (nie dawno napisany) został praktycznie przeoczony i zagubiony wsród innych.
 
matex 0

matex

Użytkownik
Nie kupuj gotowych zestawów !!

Musisz doliczyc sobie jeszcze do tego monitor, obudowe, myszke itp.

2100 zł :

Procesor : AMD Phenom II X3 710 - 470 zł
Płyta Główna : ASRock A780GXH - 279 zł
RAM : OCZ 2x2GB 800MHZ SpecialOps - 179 zł
Karta Graficzna : Palit Radeon HD4850 512MB DDR5 Sonic Special Edition - 559 zł
Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 500W - 299 zł
HDD : Samsung 500GB 16MB Cache F2EG - 195 zł
Napęd : Samsung SH-223B SATA - 90 zł

2500 zł

Procesor : AMD Phenom II X4 920 - 699 zł
Chłodzenie Procesora : AC Freezer Xtreme - 120 zł
Płyta Główna : ASRock A780GXH - 279 zł
RAM : GoodRam 2x2GB 1066MHZ PRO - 230 zł
Karta Graficzna : Palit Radeon HD4850 512MB DDR5 Sonic Special Edition - 559 zł
Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 500W - 299 zł
HDD : Samsung 500GB 16MB Cache F2EG - 195 zł
Napęd : Samsung SH-223B SATA - 90 zł

2900 zł :

Procesor : Intel Core 2 Quad Q9550 - 969 zł
Chłodzenie Procesora : AC Freezer Xtreme - 120 zł
Płyta Główna : ASRock P45XE-R - 345 zł
RAM : GoodRam 2x2GB 1066MHZ PRO - 230 zł
Karta Graficzna : Palit GeForce GTX 260 896MB Sonic - 699 zł
Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 500W - 299 zł
HDD : Samsung 500GB 16MB Cache F2EG - 195 zł
Napęd : Samsung SH-223B SATA - 90 zł
 
johny609 14

johny609

Użytkownik
z tego co zauważyłem to maciekpoland ma w avatarze &quot;proline&quot;, myśle, że chodzi o sklep komputerowy, zagadaj do niego bo tam można bardzo dobrego kompa złożyć, a cena wyjdzie Ci o 1/3 mniejsza niż byś dał w zwykłym sklepie komputerowym albo na allegro.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
dawno mnie tu nie bylo ;) co do proline to polecam zakup w tej firmie, nie to zebym dodatkowo jakos polecal ze niby mnie wczesniej sponsorowal ale sprzet maja naprawde dobry ???? oczywiscie mozna skonsultowac na gadu z kims z firmy wtedy cos moga dodatkowo doradzic
 
lukario 0

lukario

Użytkownik
Witam !!! Mam pytanko czy ktoś z forumowiczów miał styczność z którymś z tych fonów : nokia 5700 Xpress Music albo Samsung i550 ? Planuje wymiane fona i po selekcji zostały mi te dwa fony i nie wiem na ktory sie zdecydować
 
shen 408

shen

Użytkownik
Wie ktoś jak podłączyć głośniki z kina domowego tak zeby działały podczas zwykłego oglądania tv,podczas oglądanie filmów jest Ok,tylko ze nie można przełączyć na głośnik zewnętrzny oglądając jakiś program w TV,próbowałem połączyć przez czincze i nic,Kino domowe i Tv połączone są przez HDMI,podobno potrzebny jest jakiś kabel,kino domowe i TV są Samsunga.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Coś dobrego dla graczy w granicach 2000-2500 z komputerow ? ????
I jakeis sklepiki tanie najlepiej z 3miasta, ale jak gdzies dalej jest tanio to tez mozecie pdoac ????
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Zdecydowanie polecam kupić osobno części i komputer złożyć, samemu lub jeśli nie potrafisz oddaj go w ręce specjalisty. Zestawy gotowe nie są warte swoich cen, producenci zachęcą klienta dwoma-trzema świetnymi podzespołami, ale zasilacz, pamięć to najczęściej niska półka...
Procesor: AMD Phenom II X4 810 /2.6GHz 579 zł
Płyta główna: AsRock M3A780GXH/128M /AMD 780GX 330 zł
Pamięć RAM: Patriot 4GB (2x2GB) 1600MHz CL7 LLK 339 zł
Dysk twardy: Samsung 500GB 5400rpm 16MB cache SATA-II F2EG 195 zł
Karta graficzna: PowerColor Radeon HD4870 PCS+ 512MB DDR5 /256bit 559 zł
Obudowa według uznania
Zasilacz: Corsair 450W [CMPSU-450VXEU] 285 zł
i jeszcze powinno zostać na nagrywarkę, itp...
Sklep w Gdańsku - http://www.esc.pl/
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Po kiego fajansa polecacie pamięć 4 Gb jeśli żaden komputer na którym będzie zainstalowany standardowy Windows tego nie widzi i wykorzystuje tylko 3 Gb. Bo niewierze że ktoś będzie miał zainstalowanego angielskiego XP 64 lub Win Vista Ultimate 64.
pozdro
 
matex 0

matex

Użytkownik
Po kiego fajansa polecacie pamięć 4 Gb jeśli żaden komputer na którym będzie zainstalowany standardowy Windows widzi i wykorzystuje tylko 3 Gb. Bo niewierze że ktoś będzie miał zainstalowanego angielskiego XP 64 lub Win Vista Ultimate 64.
pozdro
może dla tego, że teraz pamięc jest tania (sam mam 4GB) ???? niedługo wychodzi Windows 7, który pewnie pociągnie więcej &quot;towaru&quot;
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Nie kupuj gotowych zestawów !!


2900 zł :

Procesor : Intel Core 2 Quad Q9550 - 969 zł
Chłodzenie Procesora : AC Freezer Xtreme - 120 zł
Płyta Główna : ASRock P45XE-R - 345 zł
RAM : GoodRam 2x2GB 1066MHZ PRO - 230 zł
Karta Graficzna : Palit GeForce GTX 260 896MB Sonic - 699 zł
Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 500W - 299 zł
HDD : Samsung 500GB 16MB Cache F2EG - 195 zł
Napęd : Samsung SH-223B SATA - 90 zł
Bardzo dobry zestaw :spokodfhgfh:.
Tylko do tego polecam 2 dyski, jeden może być niewielki, ale szybki i niezawodny, na tym instalujemy system i programy
np.
Western Digital Caviar Blue 500GB WD5000AAKS

a drugi na archiwum, dowolnej wielkości cache min. 32MB.

Każdy chyba miał kiedyś problem jak mu padł system i musiał przeinstalować
i utracił wszystkie dane. Dlatego dwa dyski to podstawa.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Szukam dobrej podstawki chłodzącej pod laptopa. Cena tak do 100zł myślę, więcej raczej nie dam. Poradzicie coś ? Ktoś może ma i jest zadowolony to pisać. Ja muszę niestety zainwestować, bo mój HP działa jak grzejnik... także najlepiej jeszcze jakby na stałe była przyczepiana ta podstawka :p
 
kosiarqa 0

kosiarqa

Użytkownik
michau jak chcesz mogę Ci sprzedać moją podstawkę. Na USB jest. Mam laptopa ale jest zepsuty wiec podstawka mi nie potrzebna. Jak cos to PW.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Mam problem z laptopem. Kilka dni temu wskaznik baterii wskazywal 30% naladowania, chcialem troche podladowac ale nadal stalo w miejscu. Po wgraniu nowego systemu blad ustapil. Dzis jednak powrocil. Mimo ze wszystko jest podlaczone do sieci bateria niechce sie naladowac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom