>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konkursy

TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
jaki jest obrót nagród za konkursy intragame, min Bayern-Juventus/Polska-Serbia?wiem że to było gdzieś pisane ale nie mogę znaleźć (przynajmniej nie ma w tych tematach)pamiętam tylko że obrót był lepszy niż tradycyjny depozytowy.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Drogi Użytkowniku,
Chcesz pomóc forumkowi np. przy pomocy w podliczaniu konkursów podczas EURO 2016? A może masz pomysł i chęć zorganizowania własnego konkursu na czas imprezy EURO 2016?
Napisz do mnie na PW lub e-mail (support@forum.bukmacherskie.com) z propozycją, a na pewno się do Ciebie odezwie ;)
Wciąż szukamy moderatorów do różnych działów na naszym forum, od polskiej piłki po e-sport.
Chcesz się wyróżniać na forumku i zostać moderatorem (&quot;zielonym&quot;) na największym i najlepszym forum bukmacherskim w Polsce? Masz to na wyciągnięcie ręki, wystarczy napisać na [email protected] , a my na pewno się odezwiemy do Ciebie ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Na innych forach konkursy hulaja a tutaj nic sie niedzieje
Miałeś konkury z okazji Euro, później masa mini konkursów na IO, teraz startują ligi i też się pojawią, w tym czasie możesz przystąpić do którejś fantasty.
Sprawdzaj nie tylko dział konkursy ale i tematyczne, ponieważ tam często się pojawią 1-2dniowe małe konkursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wystartowały kilka dużych i ciekawych konkursów m.in Uczta Piłkarska, Angielska Piłka w Najlepszym Wydaniu, Typer Ekstraklasa.
Szukamy moderatorów do tych konkursów. Dysponujesz wolnym czasem? Masz chęci do pomocy? Napisz do mnie na PW.
Wciąż szukamy moderatorów do różnych działów na naszym forum, od polskiej piłki po e-sport.
Chcesz się wyróżniać na forumku i zostać moderatorem (&quot;zielonym&quot;) na największym i najlepszym forum bukmacherskim w Polsce? Masz to na wyciągnięcie ręki, wystarczy napisać na PW, a my na pewno się odezwiemy do Ciebie :smile:
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Zgłaszałem się w temacie danego konkursu że mogę pomoc oraz w pw do Marcina. Więc jak chcecie pomocy to piszcie
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Do góry Bottom