>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Konkursy

al_capone 29K

al_capone

Gangster
jak dobrze pamiętam zawsze konkursy ekstraklasy toczyły się na zasadzie podania dokładnego wyniku, overu, 1 połowy itd na każde spotkanie, chodzi mi o to czy planujecie coś innego?
Konkurs będzie na takich samych zasadach co poprzednia edycja z totolotkiem, czyli, typujemy:
1) Wisła Kraków - Lech Poznań
Wynik: 2:4
Pierwszy gol: Wisła
Under/over: over
Wynik pierwszej połowy: 2:0
2) Legia Warszawa - Ruch Chorzów
Wynik: 1:0
Pierwszy gol: Legia
Under/over: under
Wynik pierwszej połowy: 0:0
3) Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Wynik: 0:0
Pierwszy gol: brak goli
Under/over: under
Wynik pierwszej połowy: 0:0
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Sporo jeszcze czasu, zapewne Forum zaskoczy użytkowników na tę imprezę jak to miało miejsce zawsze.
Na forum jestem szmat czasu, także mam nadzieję, że pozytywnie oraz będzie to konkurs dla kogoś kto udziela się na forum i w ogóle.. Chociażby rejestracja konta od jakiegoś tam dnia.

Mam nadzieję, że za rok-dwa jak sytuacja życiowa pozwoli pojawię się na zlocie o ile takowe będą organizowane ;)
 
C 8

captainamerica

Użytkownik

Korzystajac z okazji

Życzę Wam, aby te Święta Wielkanocne przepełnione były pokojem, miłością i odpoczynkiem w gronie najbliższych analitykow sportowych. Niech radosny dzień Zmartwychwstania Pańskiego odnowi Twoją wiarę i wniesie nadzieję, a powracając do analizy gry przeciwnika, forum będzie natchnieniem w codziennym życiu. W tym świątecznym czasie przesyłam Wam serdeczne życzenia: Wesołego Alleluja!


Pytanie odnosnie konkursow, czemu nie ma nic pod NBA, nie chodzi o nagrody a sama lige itp. I czy bedzie cos pod NBA play-off&#39;s 16 ?
 
Do góry Bottom