>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konkursy

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mam propozycję, aby wprowadzić daty startów konkursów przy konkretnym konkursie. Wiem że regulamin zawiera taką treść ale warto by było aby każdy mógł sobie sprawdzić także przy samym dziale-konkursie.
Pozdrawiam.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jutro się tym zajmiemy.
Od czasu &quot;jutra&quot; minęło wiele dni, a na moim koncie dalej pusto. Jestem cierpliwy, wiem, że na nagrody czasami trzeba sporo czekać, ale są pewne granice. Już zaczyna mnie denerwować codzienne logowanie w celu zobaczenia, czy nagroda już jest. Proszę więc o dopisanie bonusu na moje konto albo powiedzenie wprost, że z jakiegoś powodu bonusu nie będzie i mogę się pocałować w... wiadomo gdzie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Od czasu &quot;jutra&quot; minęło wiele dni, a na moim koncie dalej pusto. Jestem cierpliwy, wiem, że na nagrody czasami trzeba sporo czekać, ale są pewne granice. Już zaczyna mnie denerwować codzienne logowanie w celu zobaczenia, czy nagroda już jest. Proszę więc o dopisanie bonusu na moje konto albo powiedzenie wprost, że z jakiegoś powodu bonusu nie będzie i mogę się pocałować w... wiadomo gdzie.
Bonus na pewno będzie dopisany. Jeszcze nigdy się nie zdarzyło tak, by ktoś go nie dostał. Po przekazaniu listy z loginami zwycięzców wiele zależy (a praktycznie wszystko) od pracownika bukmachera, który odpowiedzialny jest za przypisywanie tych bonusów. Postaramy się przypomnieć jeszcze raz.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Ja nie dostałem bonusu za ten sam konkurs co harold, ale także za drugi z innego forum.
Podobno, pisze podobno.... gość od dopisywania bonusów jest w Szwecji i ma inne pilne i skomplikowane sprawy i obowiązki na głowie.
Jak wróci do Polski to dopisze....... no cóż musimy czekać, mam nadzieję,że do końca września będzie uzupełnienie........ Pozostaje zająć się bieżącą ligową młócką ???? Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
I co ja mam im napisać? Skoro wysłałeś do nich mój login i do tej pory nie dopisali nagrody, to z jakiegoś powodu nie chcą tego zrobić. Przecież błagać ich nie będę.
Dobra i tak obaj wiemy, że nic z tego nie będzie, skoro to już trwa tyle czasu. Może podlicz tamten konkurs jeszcze raz, może jest możliwość, że osoba która zajęła trzecie miejsce dostanie ten bonus, bo po co ma się zmarnować. Ja już straciłem sporo nerwów i wystarczy.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Oczywiście bonusu na moim koncie dalej nie ma, czuję się oszukany(bo podobno na forum jeszcze nie było przypadku, by ktoś nie otrzymał nagrody), więc wymyśliłem takie rozwiązanie, moim zdaniem uczciwe:
Moja nagroda którą miałem otrzymać to freebet 7,5 euro(bo nie złożyłem depozytu w wymaganym terminie, więc przysługuje mi 50% nagrody). 7,5 euro to w przeliczeniu na złotówki daje w przybliżeniu 30 zł, a nawet więcej, ale ok. zgadzam się na 30 zł. Co to jest freebet, to wiadomo. Mój freebet(czyli całe 30 zł) u tego bukmachera poszedłby na:
Gibraltar strzeli gola @3,50 w Redbet(mecz Gruzja-Gibraltar), co daje 105 zł. Odejmując od tego stawkę 30 zł daje nam to 75 zł czystego zysku w razie wygranej.
Moja propozycja wygląda tak:
1. Trafiam zakład, zostaje przelane 75 zł na moje konto MB.
2. Nie trafiam zakładu, nie było tematu, a jeśli jakimś cudem bukmacher Redbet po 5-6 latach dopisze mi mój bonus, to zrezygnuję z niego i nie postawię ani złotówki.

Uważam, że w mojej sytuacji jest to uczciwe rozwiązanie. Mecz jest o godzinie 18:00, więc czasu na akceptację/odrzucenie zakładu jest sporo. Jeśli do godziny 18:00 zakład zostanie zaakceptowany, to w razie gola Gibraltaru proszę o przelanie 75 zł na moje konto MB. Jeśli zgody nie będzie, to proszę o wpis do godziny 18:00. W tym drugi przypadku to nie wiem co dalej, ale po prostu nie chcę zostać oszukany w sytuacji, gdy uczciwie zająłem drugie miejsce, a właśnie tak teraz się czuję.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dodam też, że ja również nie otrzymałem frebeta 100pln za konkurs WH gdzieś na wakacjach.Pomimo przypominania na forum oraz pw zero odpowiedzi, nawet bujaj sie czy spadaj, nie damy ci bo tak.Teraz już nie współpracują z WH, więc nawet już myślę że coś dostane.Mam wrażenie że forum jest na równi pochyłej, coraz mniej dyskusji, tematy rozbijane na 2 żeby było więcej (dana kolejka temat i drugi temat hit kolejki, bez sensu....) Nawet Pan Administrator zaczyna się wypowiadać w tematach lol
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Brak odpowiedzi oznacza, że chyba nic z tego a szkoda, bo sprawa by weszcie była rozwiązana w jedną albo w drugą stronę.
Może warto kolego trochę poczekać od Rana nikt nie odpisał co prawda ale zapewne do jutra pojawi się jakieś stanowisko, zapewne Admini też muszą pisać do Supportu i pytać co się stało, to wszystko nie jest takie łatwe ale na pewno nie zostaniecie olani :!:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dodam też, że ja również nie otrzymałem frebeta 100pln za konkurs WH gdzieś na wakacjach
WilliamHill argumentował to tym, iż mieszkasz w Madrycie i tylko manager na ten kraj może dopisać bonus. Wiem, że wcześniej chyba dostałeś normalnie freebety, ale później uległo to zmianie.
Taka sama sytuacja jest m.in w Unibecie.
Podaj na pw swój skrill to otrzymasz 50% nagrody.
coraz mniej dyskusji, tematy rozbijane na 2 żeby było więcej (dana kolejka temat i drugi temat hit kolejki, bez sensu....)
Takie działania mają służyć w poprawie czytelności i przejrzystości w tematach.
Brak odpowiedzi oznacza, że chyba nic z tego a szkoda, bo sprawa by weszcie była rozwiązana w jedną albo w drugą stronę.
Dzisiaj po raz ostatni próbowałem (i w sumie dalej próbuje) tą sprawę wyjaśnić. Jeśli Arturro100 otrzymał nagrodę, a on był razem z Tobą na liście to ewidentnie są jakie niejasności z Twoim kontem. Nie znam szczegółów, więc nic nie będe insynuował...
Generalnie radzę Ci nie brać udziałów w konkursach, gdzie sponsorem jest Redbet, bo może to skutkować z problemami w otrzymania nagrody.
Jak do jutra Redbet tego freebeta nie dopisze (dzisiaj postulowałem o bonus nie 7,5e, a 10e) to wypłacę Ci na Skrill 50% pierwotnej nagrody. Podaj od razu swój skrill na PW.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@5xharoldx5
Udało mi się wywalczyć dla Ciebie nagroda - jest na koncie w Redbet.
Przy okazji przyczyniłeś się do zmian, od teraz w konkursach Redbet otrzymają nagrodę osoby, które dokonały jednego depozytu w ostatnich 30 dniach...
Pozdrawiam
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Czyli jednak problemem był brak depozytu.
Dzięki za walkę o ten mój bonus.
Teraz przed przystąpieniem do konkursu na forum, którego sponsorem będzie Redbet albo złożę depozyt albo po prostu nie wezmę udziału, żeby ta nieprzyjemna sytuacja się nie powtórzyła.
Jeszcze raz dzięki
 
Do góry Bottom