>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Korupcja w sporcie

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Spoko w takim razie niedługo w ekstraklasie będzie grał Dolcan Ząbki, a na mistrze będzie iść Tur Turek.
III runda kw LM ???? Dolcan Ząbki - FC Barcelona 3:0 hha ???? nie mam nic przeciwko :p
Tommy jednak potwierdził że wisla jest czysta ???? tak jak wspomniał jak miała okazje to nie skorzystała , a okazja ku temu była ;) no i dobrze może chociaż oni są czyści
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
III runda kw LM ???? Dolcan Ząbki - FC Barcelona 3:0 hha ???? nie mam nic przeciwko :p
Tommy jednak potwierdził że wisla jest czysta ???? tak jak wspomniał jak miała okazje to nie skorzystała , a okazja ku temu była ;) no i dobrze może chociaż oni są czyści
Sądze, że Wisła to jedyna drużyna, która może być czysta. Podkreślam: MOŻE!

No, nie potrafię sobie wyobrazić, żeby oni kupowali bądź sprzedawali mecze. Co do tego drugiego to jest raczej niemożliwe. Nie pamiętam jakichś problemów z wypłatami w tym klubie więc po co mieliby to robić? Tym bardziej, że żaden z graczy z Krakowa raczej mało nie zarabia/ł.

Co do kupowania.. Hm, no skoro Juve mogło.. ale za nikogo innego tak jak za Białą Gwiazde poręczyć nie jestem w stanie.

Jeżeli ktoś jest czysty to właśnie oni.
 
cala 37

cala

Użytkownik
Nie ma druzyny ``czystej`` w tym kraju.Jesli chodzi o Wisle to wiem o jednym meczu sprzedanym przez ten zespol(2005 lub 2006 z Arka w Gdyni)Jesli chodzi o Legie jest tego troszke wiecej a najbardziej pamietny pojedynek z Gornikiem Leczna przegrany w Warszawie 0-2.W tym czasie Legia kupowala jakiegos zawodnika z Lecznej.Gornik zgodzil sie na nizszą cene wzamian Legia miala dac im wygrac.
Jesli nie oglasza abolicji jestem pewny ze na kazdy klub przyjdzie kolej.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
A widziałeś słowo &quot;może&quot; czy może mam podkreślic jeszcze bardziej?
Podałeś swoją opinię, nie tłumacz się chłopie. Słyszeć, a zrobić to 2 różne rzeczy. Póki co nie ma znacznych dowodów potwierdzających także gdyby ciocia miała wąsy...
 
cala 37

cala

Użytkownik
Póki co nie ma znacznych dowodów potwierdzających także gdyby ciocia miała wąsy...
To nie jest tak ze nie ma tylko sa ludzie ktorym zalezy zeby tym klubom nic sie nie stalo.Najwiekszym walkarzem jest Boniek a nigdy nic oficialnie nie pojawilo sie na niego.Niektorzy maja zbyt duze plecy i nie ma takiej sily zeby ich ruszyc.I nie pisze tego tylko na podstawie swoich przypuszczen,pracujac w klubie mialem dostep do takich informacji.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
nIegdzie na świecie nie ma swietej druzyny, tak samo człowieka który jest czysty jak łaza ;) ale do dyskusji na temat kto co sprzedał a kto nie nalezy poczekać przynajmniej do pierwszych zarzutów rozumiem ze tu wszyscy są świeci i nie mają nic na sumieniu...gadacie jak stare baby które jak widzą młodą osobe w kapturze lub w dresiku to mają go odrazu za złodzieja lub chuligana

PS: Widze ze ktos tu ma lepsze wtyki niż CBA skoro twierdzi ze Wisła przektecila mecz w Gdyni??
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Również uważam, że w Polsce nie ma &quot;czystej&quot; drużyny. Działania WD w tej sprawie już nawet nie śmieszne, ale karygodne. Od początku mi się nie podobała sprawa przedawnień, bo czemu niby tą grubą kreską ma być rok 2005? Czemu nie 2004, a czemu nie 2003? A teraz co widzimy, kluby nie są traktowane na równi. Widzewowi się upiekło, ale już Zagłębiu czy Koronie nie. Ja póki nie zobaczę to nie uwierzę, że takie kluby jak Wisła, Legia czy Lech zostaną ukarane.
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Również uważam, że w Polsce nie ma &quot;czystej&quot; drużyny. Działania WD w tej sprawie już nawet nie śmieszne, ale karygodne. Od początku mi się nie podobała sprawa przedawnień, bo czemu niby tą grubą kreską ma być rok 2005? Czemu nie 2004, a czemu nie 2003? A teraz co widzimy, kluby nie są traktowane na równi. Widzewowi się upiekło, ale już Zagłębiu czy Koronie nie. Ja póki nie zobaczę to nie uwierzę, że takie kluby jak Wisła, Legia czy Lech zostaną ukarane.
no niby nie możliwe się wydaje, że wisłe, legię czy lecha mogą zdegradować. Ale wystarczy popatrzeć na ligę włoską i wszystko wydaje się możliwe
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Ale tu jest Polska. W PZPNie nic nie jest logiczne. Zresztą ja już dawno straciłem nadzieję na normalność w polskim futbolu.
 
cypis78 15

cypis78

Użytkownik
Ekstraklasa: arbiter z Warszawy zatrzymany

Sędzia Ekstraklasy Piotr P. z Warszawy został w czwartek rano zatrzymany przez CBA - poinformowała stacja TVN24.
Jak poinformował w czwartek Temistokles Brodowski, sędzia ekstraklasy Piotr P. został zatrzymany po godz. 6 w swoim mieszkaniu w Warszawie i jeszcze w czwartek zostanie przewieziony do Wrocławia.

W środę zatrzymano innego sędziego prowadzącego mecze Ekstraklasy - Mariusza Ż.
Tylko od początku 2009 r. zarzuty w tym śledztwie usłyszeli piłkarze, kilku działaczy, a najwięcej, bo 89 zarzutów, postawiono trenerowi Andrzejowi B.

Zarzuty usłyszeli też m.in. dwaj członkowie poprzedniego zarządu PZPN Wit Ż. i Kazimierz F. oraz wybrany do obecnego zarządu Henryk K., którego następnie Walne Zgromadzenie PZPN zawiesiło w prawach członka.
onet.pl
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
Sądze, że Wisła to jedyna drużyna, która może być czysta. Podkreślam: MOŻE!

No, nie potrafię sobie wyobrazić, żeby oni kupowali bądź sprzedawali mecze. Co do tego drugiego to jest raczej niemożliwe. Nie pamiętam jakichś problemów z wypłatami w tym klubie więc po co mieliby to robić? Tym bardziej, że żaden z graczy z Krakowa raczej mało nie zarabia/ł.

Co do kupowania.. Hm, no skoro Juve mogło.. ale za nikogo innego tak jak za Białą Gwiazde poręczyć nie jestem w stanie.

Jeżeli ktoś jest czysty to właśnie oni.
Dopiero teraz na to zerknalem to moze skomentuje: &quot;Fryzjer&quot; potwierdzil w jakis tam sposob ze ustawial mecze od 2 ligi w gore oraz ze bez jego &quot;zgody&quot; w poprzednim sezonie Lechia nie awansowalaby do ekstraklasy, a Wisla nie zdobyla tytulu. A nie ma nic za darmo prawda ?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja również sądzę, że w polskiej lidze nie ma czystej drużyny. Działacze i postronne osoby wypowiadają się, że jedyną &quot;czystą&quot; drużyną jest Wisła Kraków, ale mi się do końca w to nie chce wierzyć. Nie wiem, czy ktoś widział niedawno wiadomość na sportowefakty ???? Wypowiadał się tam jakiś działacz Lecha Poznań, że oni NIE CHCIELI zdobyć mistrzostwa, bo z tym wiążą się tylko coraz większe wydatki !?!?!?!? Co powiecie na to ???? ? Dla mnie to jest już po prostu śmieszne. Chyba każdy widział, że Lechowi nie szło w drugiej połówce sezonu, tym bardziej po odpadnięciu z Pucharu Uefa, więc mogliby się przynajmniej do tego przyznać, a nie rozpowiadać jakieś niestworzone historie, myśląc, że ktoś im w to uwierzy. (Chyba, że ktoś z was rzeczywiście w to wierzy to niech się wypowie ???? )
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Ja również sądzę, że w polskiej lidze nie ma czystej drużyny. Działacze i postronne osoby wypowiadają się, że jedyną &quot;czystą&quot; drużyną jest Wisła Kraków, ale mi się do końca w to nie chce wierzyć. Nie wiem, czy ktoś widział niedawno wiadomość na sportowefakty ???? Wypowiadał się tam jakiś działacz Lecha Poznań, że oni NIE CHCIELI zdobyć mistrzostwa, bo z tym wiążą się tylko coraz większe wydatki !?!?!?!? Co powiecie na to ???? ? Dla mnie to jest już po prostu śmieszne. Chyba każdy widział, że Lechowi nie szło w drugiej połówce sezonu, tym bardziej po odpadnięciu z Pucharu Uefa, więc mogliby się przynajmniej do tego przyznać, a nie rozpowiadać jakieś niestworzone historie, myśląc, że ktoś im w to uwierzy. (Chyba, że ktoś z was rzeczywiście w to wierzy to niech się wypowie ???? )
***** wiesz, ***** słyszałeś, ***** widziałeś.
Gdyby ten działacz się tak wypowiedział, to już by tam nie pracował.
 
Do góry Bottom