>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Koszt gry w assianconnect

L 0

lebron87

Użytkownik
czyli to samo co w assianconect tylko stronka ladniejsza ;d zaloz sobie konto w skrill w euro bo po ustawie juz nigdzie w pln nie pograsz a euro akceptuja wszedzie
mam juz zalozone w euro .

jak wyplace 1000 euro ze skrill na konto bankowe w polsce to ile strace na przewalutowaniu przez bank procentowo?
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
nigdy nie wyplacalem na konto bankowe ale chyba to bedzie po kursie Skrilla
Jeżeli przychodzi przelew w EUR na konto w PLN to przewalutowania dokonuje bank w jakim masz konto i najczęściej jest to bardzo niekorzystny kurs. Najlepiej otworzyć konto w EUR i samemu wymienić na PLN. Ile stracisz % to zależy głównie od banku i ich regulaminów, często nawet 10%
Tak jak w bankomacie wybierając opcję z przeliczeniem zaproponowali mi kiedyś 3,9 zł za 1 EUR, kurs uśredniony wynosił tego dnia ok 4,35 a przy wybieraniu gotówki bez przeliczenia neteller policzył mi kurs EUR ok 4,25
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Ważne punkty:

1) 6% przy przewalutowaniu to chyba zbyt dużo
2) Nawet jeśli tracimy ok10% wkładu na Skrillach inprzewalutowaniach, to i tak jest to lepsze od 12% podatku OD OBROTU, dlatego, że obrót może być nawet kilkaset razy większy od wkładu.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Jak mam konto w Pinku i BF a chciałbym się pobawić w któregoś z brokerów to te stare konta tam mam czy jak to wygląda ?
 
A 332

abes1

Użytkownik
Ja mam pytanie do osób, które mają konto w AC - jak to w ogóle wygląda w praktyce? Dostajesz dane do logowania powiedzmy w pinbet, możesz śmiało grać bez zmieniania IP, zlecać wypłatę, robić wszystkie czynności użytkowe na koncie itd.? Czy przy każdej próbie postawienia zakładu/wypłaty etc. trzeba się kontaktować z czatem AC?
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
ktos na podobne pytanie odowiedzial mi ze zaklady sie robi normalnie jak na pinnku tylko przy wplatach wyplatach trzeba gadac przez czat a z tym ip to nie wiem
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Ja mam pytanie do osób, które mają konto w AC - jak to w ogóle wygląda w praktyce? Dostajesz dane do logowania powiedzmy w pinbet, możesz śmiało grać bez zmieniania IP, zlecać wypłatę, robić wszystkie czynności użytkowe na koncie itd.? Czy przy każdej próbie postawienia zakładu/wypłaty etc. trzeba się kontaktować z czatem AC?
Asianconnect oferuje różne produkty. Ja założyłem u nich konto na pinnacle (pinbet88) i panel użytkownika tam jest podobny jak w pinnacle. To znaczy, że zakłady robisz samodzielnie i oferta jest taka sama jak na Pinnacle. Ale już wpłatę lub wypłatę zlecasz przez Asianconnect.
 
8 0

80-151405

Użytkownik
witam
też właśnie założyłem konto w ac wszystko pieknie ładnie ale to co mnie martwi to to ze jak dostałem dane do logowania do pinbet88 &quot; Należy pamiętać, że nie można używać VPN z Francji, Holandii, Hongkongu, Singapuru, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Turcji z powodu ustawy o prawach do gier hazardowych.&quot;

myślałem że taki broker jest właśnie dla takich krajów aby obejść ten cały syf bo z tego wynika że do tej listy możemy dołaczyć zaraz my, choć po zalogowaniu do pina i wejście w swój profil kraj mam Islandie ???? a wy co macie?
 
A 63

awax

Użytkownik
Czy wpłaty do brokerów są zaliczane przez Skrill i Neteller jako transakcje pozwalające osiągać kolejne szczeble statusów VIP?
myślę, że to informacja dość ważna dla wielu graczy
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
witam
też właśnie założyłem konto w ac wszystko pieknie ładnie ale to co mnie martwi to to ze jak dostałem dane do logowania do pinbet88 &quot; Należy pamiętać, że nie można używać VPN z Francji, Holandii, Hongkongu, Singapuru, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Turcji z powodu ustawy o prawach do gier hazardowych.&quot;

myślałem że taki broker jest właśnie dla takich krajów aby obejść ten cały syf bo z tego wynika że do tej listy możemy dołaczyć zaraz my, choć po zalogowaniu do pina i wejście w swój profil kraj mam Islandie ???? a wy co macie?
Witam. Że nie można używać serwerów w tych krajach, to chyba nie świadczy, że nie korzystają z AC ludzie z tych krajów? Jak po 1.04 dołączą do tej listy Polskę to się nie zdziwię. Wobec tego mam pytanie. Czy dostając dane do logowania w pinbet88 łączymy się poprzez AC czy bezpośrednio można się zalogować do pinnacle?
 
W 0

winchester

Użytkownik
Witam. Że nie można używać serwerów w tych krajach, to chyba nie świadczy, że nie korzystają z AC ludzie z tych krajów? Jak po 1.04 dołączą do tej listy Polskę to się nie zdziwię. Wobec tego mam pytanie. Czy dostając dane do logowania w pinbet88 łączymy się poprzez AC czy bezpośrednio można się zalogować do Pinnacle?
Logujemy się bezpośrednio na stronie pinbet88.
 
Do góry Bottom