>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje do IO w siatkówce mężczyzn

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Za nami emocje związane z Paniami a już tuż tuż czekają Nas kolejne emocje tym razem u Panów!
Po zdobyciu Mistrzostwa Europy wydaje się, że ta impreza powinna być dużo łatwiejsza ale nie zapominajmy, że jest dużo ważniejsza!
Nie ma innej opcji - Polska po AWANS na Igrzyska Olimpijskie!
Grupa A.png



W grupie A zdecydowanymi faworytami są oczywiście Mistrzowie Świata Włosi oraz gospodarze turnieju Brazylijczycy.
Kto może zagrozić? Oczywiście Kuba, która jest mocna ale ta drużyna nie wykrzesa z siebie 100% potencjału niestety.
Iran czy Niemcy raczej nie powinni zagrozić - zdecydowanie mogą pozabierać gdzieś tam punkty faworytom jednak półka zdecydowanie niżej uważam.

Grupa B.png



W tej grupie już jest zdecydowanie ciekawiej! Faworyci na pewno USA i gospodarze tego turnieju Japonia, która zrobiła ogromny progres w ostatnich latach ale nie należy zapominać o brązowych medalistach Mistrzostw Europy - Słowenii. Również Serbia może być już mocniejsza bo Uros powinien grać. Niestety szkoda, że Lisinać nie zagra.
Turcja także może powalczyć ale nie wydaje mi się aby znalazła się w top2.


Grupa C.png



No i ostatnia grupa wydaje się najsłabsza jeśli chodzi o drużyny. Oczywiście Polacy ogromni faworyci a za nimi Argentyna a potem Holandia, Bułgaria czy Kanada.
Myślę, że walka o to 2 miejsce może być bardzo ciekawa.


Zapraszam do udzielania się w temacie! Podawania swoich typów, argumentów!
Kto Waszym zdaniem będzie sensacją na podobnym poziomie co Dominikanki u Pań?
 
lukas88 310,9K

lukas88

Forum VIP
W sobotę ruszają kwalifikacje do Igrzysk w Paryżu mężczyzn, przed nami pierwsza kolejka, więc nie wiemy zbyt wiele. Trudno jak na razie znaleźć składy większości drużyn. Pobieram typ na spotkanie Iranu z Niemcami, gdyż uważam że jest ciekawy kurs na zespół Iranu. Niemcy na ostatnich ME nie pokazali nic wielkiego, wygrali jedynie z Estonią, Szwajcarią i Belgią. W Lidze Narodów również bez szału wygrane z Kubą, Kanada i Bułgarią. Irańczycy w Lidze Narodów postraszyli Polaków ugrywając dwa sety, wygrali z Chinami i Niemcami. Uważam że Irańczycy mają bardziej perspektywiczny skład, jednak u Naszych zachodnich sąsiadów większość zawodników ma już najlepsze lata za sobą. Uważam że Iran powinien poradzić sobie z zespołem Niemiec. Tak jak to było 3 razy w ostatnich 4 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami.
IRAN @ 1,80 SUPERBET
IRAN (4,5 pkt) @ 2,20 SUPERBET
 
lukas88 310,9K

lukas88

Forum VIP
Rośnie kurs na Iran bo już 2,07 w Fortunie, pewnie coś ze składem, natomiast nie mogę znaleźć informacji odnośnie składu Iranu na turniej kwalifikacyjny.
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Na szybko: Iran - Niemcy @ Niemcy 1.90 STS

STS się jebnął lekko, bo u wszystich bukach internetowych po 1.80 już nawet po 1.70 widziałem, a kursy będa spadały. Niemcy w najmocniejszym składzie, Iranowi wypadł Ebadipur i średnio ich widzę w tym meczu, to jest cienka drużyna w porównaniu do tego co było jeszcze 8-10 lat temu kiedys wchodzili z nikąd i naprawdę grali super siatkówke to teraz został im własnie ten szrot z tamtych czasów a na jakieś wielkie gwiazdy na próżno tam szukac. Niemcy z nowym Grozerem czyli z Webberem na ataku, wyglądają całkiem przyzwoicie.

i od tego typu postanawiam zacząć siatarską uczte bo naprawdę codziennie masa meczów, coś pięknego dla fana siatówki i nie chodzi już tylko o bukmachere ale o sam fakt ile drużyn gra tutaj podstawowymi sładami i biją się o IO, nikt nie odpuszcza każdy gra na serio, jeszcze dopisz co bym grał ze wszystich tych spotkań.

Po jednym słówku do każdego typu bo czas mnie goni a chciałbym się podzielić tym co zagrałem, bo kilka osób mnie pytało na priv o typy na te kwalifikacje:

Argentyna - Meksyk @ Argentyna -2.5 (1.40) STS - Bardzo zawyżony kurs, u Pinnacle po 1.25 mamy i warto to łapać, ciężko mi sobie wyobrazić, żeby puścili seta z ta cieniutą drużyną jak Meksyk, gdzie warunki fizyczne mają chyba najgorsze w całej stawce, ledwo wystawiają ręcę ponadad siatkę w bloku :lol: Oczywiście pół żartem pół serio napisałem

Holandia - Kanada @ Holandia (1.37) STS - Jest Nimir jest zabawa :D Kanada potężny postęp, ale w siatówce żeńskiej, tutaj Van Ryk nie zagra, tylko zgraja przeciętniaków z którymi Holendrzy spokojnie są wstanie wygrać i to luźno

Polska - Belgia @ Polska -15.5 (1.35) STS - Polacy lubią robić rozwałki na tych cienkich druzynach, to jest właśnie taka drużyna, Belgia nie ma kompletnie mocy w ataku, nie ma za bardzo kończyć tam piłek, my mamy świetny serwis i akurat jesteśmu druzyną która woli rozjechać rywala szybko i bezboleśnie ;)

Chiny - Bułgaria @ Bułgaria (1.52) STS - Rewanż za Lige Naródów w której Bułgarzy przegrali ale cóż Chińczycy od wielu lat próbują zbudować reprezentacje i kompletnie się po prostu nie nadają do siatkówki, tak to trzeba jasno powiedzieć, odkąd zacząłem interesować się siatą czyli jakieś 20 lat od 7 roku życia to zawsze były to ogórki do oklepania i nie sądze aby to się zmieniło.Bułgaria ma swojego Nikolova, Atanasova i naprawdę cieawy skład z weteranem Sokolovem na ataku - także próbuje również to spotkanie

Brazylia - Katar @ Brazylia 3:0 (1.22) STS - Mieliby stracić seta z taimi zerami jak Katar? :LOL: No Way, No way

Włochy - Czechy @ Czechy + 22.5 (1.32) STS - No chyba zwariowali z tym handicapem, Czesi to niezła drużyna z świetnymi atakującymi, Hadrava pokazywał już moc niejednokrotnie już na parkietach PlusLigi, a Sotola to świetny również leworęczny ataujący. Cóż co powinno wystarczyć do ogarnięcia tak wysokiego handi

Kuba - Ukraina @ Kuba (1.57) STS - Moim zdaniem promo. Kubańczycy mają mega potencjał, jest Simon na środku, zawodnik nieosiągalny dla środkowych z Ukrainy, do tego Margarejo który pomógł Milano wyeliminować Perugię sensacyjnie i grał tam niesamowicie skutecznie. Jest kilku bijących troche przed siebie zawodników - ale skład jest naprawde bardzo cieawy i jeden Płotnycki nie zagrozi tutaj Kubańczykom

Serbia - Turcja @ Serbia (1.32) STS - Serbia z jeszcze kapitalnie grającym Podrascaninem, który kończył kariere już tyle razy, ale wraca ciągle i ciągle gra świetnie. Potencjał Serbów jest bardzo duży, to solidna drużyna i nie widzę Turcji w meczu z nimi

Słowenia - Tunezja @ Tunezja +23.5 (1.30) STS - Ben tara powinien spokojnie wystarczyć do ogarnięcia takiego handi

Japonia - Finlandia @ Japonia 3:0 (1.40) STS - Nie rozumiem aż tak wysokiego kursu, Japonia to znakomita drużyna, która zrobiła nibywałe postępy odkąd zajął się nimi sztab szkoleniowy na czele z Blainem, który stworzył naprawdę świetny team i nie wiem ja Finlandia miałaby tutaj ugrać seta bo dla mnie to zupełnie anonimowe grajki

USA - Egipt @ USA 3:0 (1.27) STS - no i tutaj nie ma o czym mówić, Amerykanie traktują Igrzyska Olimpijskie ja święto, tak samo więc potraktują eliminacje do tych igrzysk także Egipt jest tutaj bez szans na ugranie tego seta, jak dla mnie mało prawdopodobne żeby weszli do 20stki w którymkolwiek z meczów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Niemcy z nowym Grozerem czyli z Webberem na ataku, wyglądają całkiem przyzwoicie.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale Webera również nie zobaczymy na tym turnieju.
Ogólnie również myślę zagrać w stronę Niemiec jednak w ostatniej LN to Iran wygrał 3:0 z Niemcami gdzie nie było już Milada. Wtedy Weber grał Grozera nie było.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale Webera również nie zobaczymy na tym turnieju.
Ogólnie również myślę zagrać w stronę Niemiec jednak w ostatniej LN to Iran wygrał 3:0 z Niemcami gdzie nie było już Milada. Wtedy Weber grał Grozera nie było.
Cóż tak czy siak już 1.68 na Niemcy w Unibecie i ciągle te kursy lecą, więc o czymś to świadczy. Szkoda, że nie ma Webbera myślałem że będzie, chyba gdzies właśnie czytałem przed zagraniem i pisało że będzie, także musiałem trafić na jakiś trefny tekst k...a

Możesz powiedzieć skąd Ty bierzesz info o skladach, kontuzjach itp?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Choćby z Twittera pisało kto nie zagra.

To może wymienię nazwiska kogo nie zobaczymy na tym turnieju.

M. Ebadipour - Iran
L. Weber - Niemcy
B. Kurek - Polska
M. Bieniek - Polska
Leal - Brazylia
Simon - Kuba
G. Ropret - Słowenia
S. Anzani - Włochy
Russo - Włochy
S. Lisinac - Serbia

Chyba wymieniłem te najważniejsze osoby
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Co do Niemiec, kto pograł na Niemcy te 2,00 - 1,80 ok ale myślę, że im niższy kurs tym już się nie opłaca bo Iran co by nie mówić grać potrafi i czy wygrana z Niemcami będzie sensacja? No raczej nie.
Zobaczymy jak dziś kursy będą się wachały.
 
AndrzejKoziol 1,3K

AndrzejKoziol

Użytkownik
Analizy pana Corleone nietuzinkowe, humor z rana poprawiony :)

Słowenia - Tunezja @ Tunezja +23.5 (1.30) STS - Ben tara powinien spokojnie wystarczyć do ogarnięcia takiego handi
Ben Tara jest we wloszech i trenuje z perugia
Niemcy z nowym Grozerem czyli z Webberem na ataku, wyglądają całkiem przyzwoicie.
Nowy Grozer hehe

'Nowy Grozer' trenuje w polsce i zaczyna przgotowania z Projektem Warszawa ale juz pomijajac jego brak to z calym szacunkiem do pana Linusa...bardzo male szanse zeby byl pierwszym atakujacym przy takiej dyspozycji Grozera.

jest Simon na środku, zawodnik nieosiągalny dla środkowych z Ukrainy
Simon od kilkunastu dni trenuje ze swoim klubem we Włoszech
 
Otrzymane punkty reputacji: +1220
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
brawo, powtórzyłeś tylko to co napisał Zibi, a moje analizy tak jak powiedziałem pisane na kolanie, bo akurat nie miałem czasu skrobnąć czegoś więcej, tak czy siak absencje tych 3 zawodniów nie sprawiają, że typy są inne. Zobaczymy na skuteczność, bo o to suma sumarum chodzi a pomyłki przyznaje, że popełniłem cóż nie miałem czasu na sprawdzanie dokładnie kto może grać a kto nie

Oprócz tego nie wiem co masz do moich analiz, może warto ruszyć dupą i samemu coś zapromonować a nie krytykować tylko innych, wystarczy że zibi już to napisał nie musisz się powtarzać - tak czy siak sprawdzimy po spotkaniach jaka jest skuteczność tych typów, bo absencja 3 zawodników na tyle spotkań do kórych starałem się coś tam skrobnąć nie powinna zmienić wiele
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
tak czy siak sprawdzimy po spotkaniach jaka jest skuteczność tych typów, bo absencja 3 zawodników na tyle spotkań do kórych starałem się coś tam skrobnąć nie powinna zmienić wiele
Ale 9/11 typów jakie podałeś nie mają nawet realnego kursu 1,25. Przy takich typach skuteczność ma akurat małe znaczenie, bo na wiekszosci z nich jesteś stratny 🤷 podaj to co faktycznie grasz to wtedy będzie się liczyło jaką masz skuteczność, a nie "Brazylia 3:0 @1,22".

Ktoś Ci zwrócił uwagę bo nie umiesz nawet wejść na stronę kwalifikacji olimpijskich, gdzie jak byk są podane składy każdej z drużyn, więc trzeba uwagę przyjąć z pokorą. To, że pisałeś analizę na kolanie nie zmienia faktu, że większość z tych zawodników już od jakiegoś czasu nie gra w reprezentacji jak Simon czy Ben Tara.
 
Otrzymane punkty reputacji: +214
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Ale 9/11 typów jakie podałeś nie mają nawet realnego kursu 1,25. Przy takich typach skuteczność ma akurat małe znaczenie, bo na wiekszosci z nich jesteś stratny 🤷 podaj to co faktycznie grasz to wtedy będzie się liczyło jaką masz skuteczność, a nie "Brazylia 3:0 @1,22".

Ktoś Ci zwrócił uwagę bo nie umiesz nawet wejść na stronę kwalifikacji olimpijskich, gdzie jak byk są podane składy każdej z drużyn, więc trzeba uwagę przyjąć z pokorą. To, że pisałeś analizę na kolanie nie zmienia faktu, że większość z tych zawodników już od jakiegoś czasu nie gra w reprezentacji jak Simon czy Ben Tara.
Podałem to co faktycznie zagrałem, to jest jeden kupon, te wszystkie spotkania ;) gram od dawna taktyką na taśmy, ale ktoś może sobie zagrać powiedzmy tripla czy nawet singla np. na Niemcy. Do wyboru do koloru. Jasne, że przy takich kursach skuteczność musi być bardzo wysoka nie kwestionuje tego i myślę, że owa wysokość taka będzie i tyle ;) Po spotkaniach chętnie wrzuce kod do stsa z kuponem, cóż no ja za zapałki nie gram.

Jeśli uważasz, że 9/11 typów które podałem nie ma nawet realnego kursu 1.25 to znaczy, że już przypisałeś mi to, że podałem ludziom spore value bety bo jak sam widzisz to kursów poniżej 1.25 oprócz Brazylii tam nie ma, także dziękuje ;) starałem się podać ja najlepsze typy, które wejdą a nie babola po kursie 3.50. Także poczekamy i zobaczymy
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Kursy na Niemców spadają bo Iran odbył ponoć 58-godzinną podróż do Brazylii co zapewne niekorzystnie wpłynie na ich dyspozycję
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Wilfredo poniżej 14,5pkt
1,85


Zaczynamy najważniejszą imprezę dla naszych siatkarzy w tym roku.
W 9 dni reprezentacja rozegra 7 meczy, więc turniej dość intensywny.
W związku z tym spodziewam się sporo rotacji od samego początku. O ile Leon wyjdzie w pierwszym składzie, to sądzę że Grbic nie będzie go trzymał na boisku przez całe spotkanie, które nie powinno wyjść poza 3 sety.
Moim zdaniem szansę mogą dostać Fornal i Semen, a Wilfredo złapie oddech na następne spotkania.
Patrząc na linię 14,5 i biorąc pod uwagę to że najprawdopodobniej mecz zamknie się w 3 setach, to nawet bez rotacji Wilfredo musiałby zdobyć min 5pkt na set. Oczywiście stać go na to, ale jak pisałem wyżej nie sądzę by od pierwszego spotkania Nikola chciał go eksploatować na maksa. W związku z tym uważam że Leon nie zdobędzie w tym meczu 15pkt+.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dobra pora rozpocząć I kolejkę kwalifikacji do IO - pamiętajmy jednak, że jest to 1 kolejka i warto podejść do tego spokojnie.

Słowenia - Tunezja 3:0 (25:20 25:18 25:21)

Słowenia, brązowy medalista ostatnich Mistrzostw Europy. Ich gra wygląda bardzo dobrze przegrali jednie w półfinale z Polską 1:3. Strata podstawowego rozgrywającego na pewno jest spora jednak wraca D. Vincić czyli solidny rozgrywający, który przez dłuższy czas był podstawowym rozgrywającym Słowenii. Słowenia już chyba przyzwyczaiła się do gry bez nominalnego atakującego i wychodzi im to bardzo dobrze, trio Mozić, Urnaut, Cebulji. Środkowi także na bardzo wysokim poziomie.
O Tunezji wiele dobrego nie możemy powiedzieć, ostatnio zajęli dopiero 5 miejsce w African Championship. Rok temu mogliśmy ich oglądać na Mistrzostwach Świata no ale nic specjalnego nie zagrali 0:3 z Polską, 0:3 z Ukrainą, 0:3 z Serbią jedynie wygrana 3:0 z Portoryko.
Ben Tara ich najlepszy siatkarz nie gra już w reprezentacji od kilku lat z powodu Polskiego obywatelstwa.
Jakoś nie widzę tutaj szans na dłuższy mecz.

poniżej 133,5 1,90 134 punkty... nieźle to wyliczyli

Argentyna - Meksyk 3:0 (25:20 25:17 25:19)

Argentyna ostatnio mogła świętować wielki sukces bowiem wygrali South American Championship pokonując w finale Brazylię 3:0! W Lidze Narodów w rundzie zasadniczej zajęli 5 miejsce z 9 zwycięstwami i tylko 3 porażkami, przegrali w ćwierćfinale z Włochami 0:3 ale pamiętamy jak ten mecz przebiegał - pół składu miało zatrucie.
Dodatkowo świetną informacją jest powrót F. Conte i teraz ten skład wygląda no nie powiem, że kapitalnie ale bardzo dobrze - L. De Cecco, A. Loser, N. Zerba, F. Conte, L. Vicentin, B. Lima, S. Danani.
Meksyk również uczestniczył rok temu w MŚ i dość sensacyjnie pokonał nawet Bułgarię 3:2. Prócz tego dostał baty od USA -25 i z Polską również -25. Od tego czasu rozegrali wiele spotkań na Pan-American Cup czy NORCECA Championshi no ale z tymi mocniejszymi ekipami same porażki.
Tutaj także jakoś nie widzę długiego spotkania, wydaje mi się, że Argentyna od samego początku powinna narzucić własny styl gry.

poniżej 135,5 1,70 131 punktów

Serbia - Turcja 1:3 (22:25 25:20 14:25 20:25)

Kurs 1,30 na Serbów? Trochę za nisko jak dla mnie. Turcja jest solidną ekipą, która potrafi narobić wiele "bólu" przeciwnikowi. Nawet porażka na ME z Francją 0:3 źle wygląda tylko na wyniku, 20:25, 28:30, 25:27. Na pewno wiele zależeć będzie od atakującego Turcji A. Lagumdziji, który w poszczególnych meczach pokazywał swoją klasę. Jest środkowy Bulbul dla wielu wygrany do drużyny Mistrzostw Europy. Ogólnie męska siatkówka trzyma dość solidny poziom, oczywiście nie jest to poziom, który może zagrozić tym najlepszym jednak do takowy na pewno na ten moment Serbia nie jest zaliczana.
Serbia w dalszym ciągu bez S. Lisinac ale już chyba z Urosem, który powinien grać to jest na pewno duże wzmocnienie.

powyżej 3,5 seta 1,50

USA - Egipt 3:0 (25:20 25:16 25:19)

USA przyjeżdża tutaj wszystkim co mają najmocniejsze. Kadra wygląda wręcz imponująco i tutaj nie ważne kto wyjdzie na to spotkanie powinniśmy oglądać jednostronny pojedynek.
Ostatni mecz jaki rozegrali to było 4 lata temu i tam USA wygrał 3:1 ale wtedy pamiętamy tego doskonałego atakującego Abdelhay, która sam potrafił ciągnąć zespół

USA poniżej 75,5 1,4

Polska - Belgia 3:2 (23:25 25:20 25:16 21:25 17:15)

Na otwarcie Polacy podejmują z Belgią, ostatnio graliśmy z nimi w 1/8 finału i wygraliśmy 3:1. Po 2óch pierwszych setach wydawać się mogło, że będzie spacerek jednak Belgia bardzo ambitnie zagrała. Czy będziemy się spinać? Myślę, że trener Grbić również i na tym turnieju może dać pograć wszystkim zawodnikom. W niedziele czeka nas mecz z Bułgarią więc teoretycznie przeciwnik mocniejszy.
Belgia ma skład w miarę, oczywiście nie jest to najwyższa półka ale można ją uznać za solidny zespół.
Belgowie zagrali koszmarne spotkanie z Włochami na otwarcie ME i tam przegrali -25 myślę, że gorszego spotkania nie zagrają.

Belgia +23,5 1,4

Japonia - Finlandia 3:2 (25:17 25:15 25:27 19:25 15:12)

Japonia to niespodziewany brązowy medalista ostatniej Ligi Narodów, swoją grą zaskoczyli chyba wszystkich. Następnie grali w Asian Championship i bez żadnych problemów pokonali w finale Iran 3:0. Na turniej przyjeżdżają swoim najmocniejszym składem.
Finlandia na ME nie wyszła nawet z grupy, przegrali z Ukrainą, Słowenią, Bułgarią i Hiszpanią. Wygrali jedynie z Chorwacją.
Ostatni ich mecz był w 2016 roku ale to były zupełnie inne zespoły, Finlandia wtedy była dobrą drużyną czego nie bardzo można było powiedzieć o Japonii.
Dla Japonii jest to najlepszy okres ostatnich lat i dla Nich wielkim prezentem był by awans na IO choć grupę mają bardzo ciężką.
Japonia bardzo rzadko miesza składem więc wydaje mi się, że wyjdą najmocniejszym od samego początku.
Ciężko mi sobie wyobrazić aby Finlandia miała zagrozić tak dobrej drużynie, która jest świetna w obronie.

Japonia -75,5 1,62

Chiny - Bułgaria 0:3 (18:25 19:25 14:25)

Chiny u siebie co może być lekkim handicapem dla nich. Bułgaria w ostatniej Lidze Narodów niespodziewanie przegrała z Chinami 2:3.
Znowu powiem to samo co na ME, Bułgaria ma bardzo dobry skład ale nie potrafią wykrzesać z tego maksimum.
Oczywiście jest Sokolov i reszta Ci co grali na ME. Liczę, że Bułgaria wygra to spotkanie po bardzo fajnym kursie jednak nie przekreślam Chińczyków, co by o nich nie mówić to grają Oni jak na nich dość solidnie w końcu urwali choćby seta ostatnio Francji, Iranowi, wygrali z Niemcami, Japonii urwali 2 sety, Słowenii czy Kanadzie.
W składzie Chin jest ich najlepszy punktujący Zhang.
Myślę, że Bułgaria wygra ale uważam, że może być to bardzo zacięte spotkanie.

Bułgaria 1,52
powyżej 181,5 1,85

Brazylia - Katar 3:0 (25:16 25:19 26:24)

Brazylia u siebie bez Leala na pewno jest to spore osłabienie. Za to Alan wraca i będzie podstawowym atakującym. Ogólnie uważam, że Brazylia w ostatnich latach ma regres, to już nie jest ta ekipa co była hegeomen. Oczywiście nadal jest to świetna drużyna i na pewno faworyt do awansu.
Katar co o nich można powiedzieć? Bogaty Kraj, pokupowali kilku siatkarzy kilka lat temu bo oczywiście nie grają sami naturalizowani Katarczycy. Po wynikach widać, że coś tam grają. O mały włos a nie weszli by w następnym sezonie do Ligi Narodów gdzie przegrali w finale z Turcją 2:3.
Na poprzednich MŚ ugrali tylko 1 seta, 0:3 z Japonią -22, 1:3 z Kubą -11 i 0:3 z Brazylią -16.
Uważam, że strasznie zawyżyli handicapy na Brazylię w tym meczu i aż takiego pogromu nie zobaczymy.

Katar +25,5 1,52
Katar +23,5 1,80

Iran - Niemcy 1:3 (22:25 25:22 16:25 21:25)

Powiem szczerze, że troszkę mnie zaniepokoiła informacja o długiej podróży zespołu Iranu bo jeżeli mam patrzeć czysto sportowo to wcale nie uważam, że Iran w tym meczu nie ma szans. Oczywiście nie ma Milada ale On nie grał w LN i tam Iran może i wygrał zaledwie 2 mecze w tym z Niemcami ale... 2 sety urwał Polsce, 2 Holandii, 2 Bułgarii, 2 Argentynie i 2 Kubie - drużyny o potencjale podobnym do Niemiec, oczywiście nie mówię o Polsce czy Argentynie.
Jest Seyed bardzo doświadczony, Amin bardzo dobry atakujący, Esfandiar, Salehi.
Liczę na długie spotkanie...

powyżej 3,5 seta 1,42
powyżej 182,5 1,85 Szkoda tego 3 seta

Kuba - Ukraina 3:0 (25:16 25:19 25:18)

Ostatni mecz na dziś. Kubańczycy po zmianie trenera mam nadzieję, że będą grać dużo bardziej rozważnie a nie 30 błędów z zagrywki i bez przyjęcia. Skład mają naprawdę bardzo dobry. Szkoda, że Simon nie zagra bo wtedy już naprawdę była by paka. Ukraina to solidna ekipa ale nic więcej i uważam, że Kuba może ich pokonać zagrywką. Atak mają dużo lepszy niż Ukraina a w obronie nie są wcale tacy dobrzy, że będą podbijać piłki Kubańczyków. Jedyna szansa Ukrainy to zagrywką oddalić ich od siatki.

Kuba 1,57

Meczu Holandia vs Kanada nie ruszam, kurs strasznie niski na Holandię.
Włochy vs Czechy również nie tykam, brak Dzavoronoka mimo, że na Euro grał bardzo słabo to jednak jest to spore osłabienie.


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1407
Do góry Bottom