>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje do MŚ 2010 - 10.09.2009 (Europa, Ameryka Płd.)

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


EUROPA

[17:00] Rosja-Walia 1,30 4,50 9,00
[18:00] Azerbejdżan-Liechtenstein 1,30 4,50 9,00
[18:30] Wyspy Owcze-Rumunia 21,00 10,00 1,05
[19:00] Andora-Białoruś 13,00 6,50 1,15
[19:00] Czarnogóra-Irlandia 3,20 3,30 2,05
[19:30] Mołdawia-Izrael 3,00 3,20 2,20
[19:30] Litwa-Austria 2,60 3,25 2,45
[19:35] Finlandia-Niemcy 7,50 3,75 1,45
[20:00] Turcja-Belgia 1,50 3,75 6,00
[20:00] Kazachstan-Ukraina 7,00 3,75 1,45
[20:15] Szwecja-Węgry 1,40 4,00 7,20
[20:15] Łotwa-Grecja 4,50 3,40 1,70
[20:15] Bośnia i Hercegowina-Estonia 1,50 3,75 6,00
[20:30] Szwajcaria-Luksemburg 1,05 12,00 26,00
[20:30] San Marino-POLSKA 34,00 12,00 1,01
[20:30] Islandia-Szkocja 2,85 3,25 2,25
[20:30] Macedonia-Holandia 7,25 4,00 1,40
[20:45] Albania-Malta 1,25 5,00 9,25
[20:45] IrlandiaPłn-Czechy 4,50 3,40 1,70
[20:45] Słowenia-Słowacja 2,40 3,20 2,70
[20:50] Włochy-Gruzja 1,08 8,00 19,00
[21:00] Chorwacja-Anglia 2,35 3,15 2,85
[21:00] Francja-Serbia 1,50 3,75 6,00
[21:45] Portugalia-Dania 1,50 3,75 6,00
[22:00] Hiszpania- Armenia 1,08 8,00 21,00

Ameryka Południowa

[02:00] Paragwaj-Wenezuela 1,30 4,50 9,00
[22:40] Urugwaj-Ekwador 1,55 3,50 5,75
[00:40] Chile-Kolumbia 1,90 3,25 3,90
[02:50] Brazylia-Boliwia 1,10 7,50 11,00
[04:30] Peru-Argentyna 6,25 4,00 1,45

Zapraszamy wszystkich do pisania swoich typów popartych rzeczowymi analizami na nadchodzącą kolejke elimiancji ????
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Naprawdę chcesz grać Polskę po kursie 1,01 ? ????
Ja zastanawiam się nad typem na Rosję z handicapem. Tylko szukam informacji o ich sytuacji kadrowej. Jeśli nie ma dużych ubytków, to po tym co pokazała Walia w swoim pierwszym meczu jestem skłonny dać na swoim kuponie Rosja - Walia(+1) 1.
 
M 0

mario697

Użytkownik
yhm...dzięki za rady...może coś jeszcze Ci &quot;śmierdzi&quot; w moim przyszłym kuponie ???? ...bo musze przyznać że jestem new...chciałem spróbować zagrać i wolałbym na początku chociaż coś wygrać żeby się nie zrazić dlatego wybrałem takie dość &quot;mało dochodowe&quot; ale dość pewne meczyki...więc doradzisz coś jeszcze czy wywalić Polske i Francje z kuponu i obstawiać jak podałem;&gt; ? Z góry dzięx za wyrozymiałość mojego nieprofesjonalizmu i za wszelkie rady ???? Pozdro
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Naprawdę chcesz grać Polskę po kursie 1,01 ? ????
Ja zastanawiam się nad typem na Rosję z handicapem. Tylko szukam informacji o ich sytuacji kadrowej. Jeśli nie ma dużych ubytków, to po tym co pokazała Walia w swoim pierwszym meczu jestem skłonny dać na swoim kuponie Rosja - Walia(+1) 1.
http://en.wikipedia.org/wiki/Russia_national_football_team &lt;--- skład :]

Co do spotkań: Ciekawie wyglądają Austria+ Niemcy over 2.5+Anglia.Dlaczego?
Austriacy podbudowani zwycięstwem nad Francuzami, myślę, że są w stanie wywieźć komplet punktów.Dla ostrożnych - X2. Spotkanie Finlandia-Niemcy. Over 2.5 dlatego, że goście mają naprawdę świetną siłę ognia, przy niezbyt ciekawej defensywie Finlandii. No i na koniec wielki hit środowy - Chorwacja-Anglia. Pamiętamy wszyscy jak środowi gospodarze wyeliminowali Anglików z EURO 2008. Rany ciągle są świeżutkie, Anglia powalczy i mam nadzieję wygra.
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Mołdawia - Izrael 2 2.20
Chorwacja - Anglia over 2.5 2.30
Litwa - Austria 2 2.45
Macedonia - Holandia (hc 1:0) 2 2.10


Izrael podniósł swój poziom, pokazują kawał dobrej piłki jak na mój gust. Chorwacja i Anglia - wiadomo, rewanż, bardzo ważny mecz dla obu drużyn. Myślę, że padnie tu wiele goli. To trochę tak, jak z meczem Anglia - Czechy po Euro. Wprawdzie towarzyski, ale walki i bramek nie zabrakło. Cóż, Brytyjczycy mają co udawadniać, a Chorwaci tanio skóry u siebie nie sprzedadzą. Austria po zwycięstwie nad Francją, bo wbrew pozorom pozytywnym występie na Euro, mnie przekonała. Nie radzili sobie ze skutecznością, w końcu się przełamali. Mogą być czarnym koniem eliminacji. Nawet trenera mają świetnego ;) Kadrę również niczego sobie. I na koniec Macedonia z Holandią i handicapem. Bo nie wyobrażam sobie, żeby tak ofensywnie grająca Holandia, po bądź co bądź zawodzie na Euro (ta porażka z Rosją... ale dwie drużyny pokazały klasię ???? ) , moglaby wygrać róznicą mniejszą niz 2 bramki. Mają dużo atutów, choćby w postaci ataku i bramkarza, a Macedonia... aż takich atutów nie ma.
Co myślicie?
 
matias15 0

matias15

Użytkownik
co do twoich typow mate4pl to :
Izrael fuksem zremisowal ze Szwajcaria natomiast Mołdawia przegrala mecz 1:2 z Łotwa chociaz miala swoje szanse &lt;----- nad tym typem bym sie zastanowil, ale faworytem pozostaje Izrael

Litwa-Austria obie dryzuny wygraly wysoko swoje mecze z nie byle jakimi przeciwnikami... Litwini niespodziewanie pokonali na wyjezdzie Rumunie 0:3 natomiast Austria w pieknym stylu upokorzyla na wlasnym stadionie potege - Francje. Jednak stawialbym raczej na Litwe poniewaz gra wyrownany poziom pilki, cos ala Austria, tylko ze tym razem to Litwa ggra u siebie ????

Na handicapach sie nieznam, co do OVER 2,5 w meczu Anglii z Chorwacja to nie bylbym tego pewien, sadze ze to bedzie mecz ktory zakonczy sie wynikiem 1:0 dla jednej z tych druzyn.

To moje zdanie ????


za to Ja postawie chyba tak :

Zakład: Akumulowany Stawka: 20.00 Wygrana: 69.10

Nr Rywale Typ Mnożnik

1412 Azerbejdzan - Liechtenstein 1 1.35 ⛔
1417 Finlandia - Niemcy 2 1.45 ⛔
1423 Szwecja - Wegry 1 1.40 ✅
1425 Macedonia - Holandia 2 1.40 ✅

Sadze ze Azerbejzdzan rozniesie Lichtenstain po dobrym meczu z Walia nieszczesliwie przegranym, Niemcy i Holandia wiadomo Faworyci po &quot;ladnym&quot; kursie(1,4)- jak na takie druzyny , noi Szwecja z Wegrami takze powinna wygrac..... chociaz w pierwszym meczu obie druzyny zremisowaly swoje spotkania

Zastanawialbym sie takze nad Meczem Turcja-Belgia Typ:2 !!!! X-⛔ Ładny kurs no i Belgowie pokazali w ostatnim meczu klase z Estonia wygrywajac 3:2 (Estonczyk trafil na 3:2 w 90 minucie meczu).... a Turcja Wygrala co prawda 2:0 ale z Armenia...

Ciekawy mecz sie zapowiada ????
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
no nie wiem zobaczymy jak sytuacja kadrowa zespolow, wyniki sobotnie beznadziejne i na typowaniu 1x2 zdecydowana wiekszosc jest do tylu. co do srody, mate jesli sadzisz ze typ na zwyciestwo holendrow z hendi jest taki swietny to ja ci powiem ze moim zdaniem ten typ ma 5% szans, osobiscie nawet nie postawie na czysta 2. macedonia to nie sa wcale takie barany i kopac pilke potrafia, pokazali to chociaz wygrywajac ze szkocja. w tym kraju zaczeto nawet myslec o mundialu po ostatnich wynikach zespolu, a u siebie napewno stac ich zeby przy odrobinie szczescia cos na holendrach ugrac.
 
A 0

adam26xxx

Użytkownik
WiTam
Pierwszy raz na forum także chciałęm sie przywitać i dziekować bogu za zwycięstwo Brazyli ???? mecz Chile-Brasylia 2 kurs 1.90 ,troche przyszalałem postawiłem na zwyciestwo Brazyli,na to że strzeli pierwsza gola itp ????
Zastanawiam sie nad meczami z środy i czwartku:
Konkretnie
Chile-Kolumbia chce postawić na Kolumbie kurs 3,50
Peru-Angentyna na Argentyne 1,50
Urugway-Ekwador na U kurs 1,45

Co sądzicie zaczełem z Brazylia od dużego uderzenia i chciałem zainwestować 300zł które wygrałem,aha obstawiam na Betclick.
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
może i Izrael fuksem zremisował, ale to nie świadczy o tym, że dadzą ciała z bądź co bądź słabsza Mołdawia. bo nie powiesz mi, że Szwajcarzy prezentują poziom wyrównany z Młodawią ???? dla mnie Szwajcaria to bardzo solidna drużyna.
litwa - austria, właśnie tutaj trochę wypadałoby się więcej zastanowić. ich zwycięstwo nad rumunią było przekonujące, grali kawał dobrej piłki. są gospodarzami, może zagram na jednym kuponie litwę, na drugim austrię. remisu tutaj nie przewiduje, jakoś mi nie pasuje.
co do anglii.. właśnie dla mnie to jedna z drużyn wygra 2:1, a nie 1:0. zobaczymy
holandia.. może i 5% szans, ale kurs warty zagrania. za drobne, więc małe ryzyko ;)
 
A 0

adam26xxx

Użytkownik
Na tą Brazylie to był troche strzał w ciemno,jak zobaczyłem potem grupe to sie przeraziłem starymi wynikami ???? A co myślicie o Urugwaju?Bo w Polskiej lidze za dużo niespodzianek a na angielskiej sie nie znam.Kusi mnie ta Rosja ale troche słaby kurs(boje sie remisu)chociaż po tym co pokazali na mistrzostwach europy to chyba warto zaryzykować ,Napewno nie postawie na naszych kurs 1,02 z San marino ,ta nasza zbieranina jeszcze gotowa zremisować a kurs żaden.
 
matias15 0

matias15

Użytkownik
Urugwaj ⛔ solidna druzyna pamietam ja jeszcze z mistrzostw swiata w japoni i korei w 2002 roku bodajze. 1 mecz wygrali z nie byle kim bo z Kolumbia na wyjezdzie 0:1 ????
Powinni sobie poradzic ze slabszym Ekwadorem- co prawda Ekwador takze wygral swoj mecz ale u siebie noi z Boliwia 3:1.. Jestem za Urugwajem.

Co do polskiej ligi to extraklasa jest przej.... za to bardzo latwo przewidziec I i II lige polska.
 
matias15 0

matias15

Użytkownik
Handicap na macedonie 1 -0
Macedonia-Holandia 2
NOrmalny wynik
irlandia pł- czechy 2
taki kupon za 10 do wyjęcie 40 zyka

Irlandia Pln.-Czechy 02
Portugalia-Dania 10
Moldawia-Izrael 02
Finlandia-Niemcy 02
Hiszpania-Armenia 1
Wlochy-Gruzja 1

druzyna strz.gola

Francja tak
Anglia tak
Austria tak

do wyjęcie 41 za 10 zło??

co Wy jako znawcy możecie powiedziec na ten temat bo ja jestem nowicjuszem i narazie dopiero zaczynam troche typowałem na sucho i róznie bywało wiec teraz chce spróbowac o kase prosze o odp?



co do strzelenia goli to chyba pewne na tak 90 % , co do FIN-NIE 02 stawialbym raczej czysta 2 ???? za izrael tez bym dal inny mecz o podobnym kursie np. Azerbejdzan lub Rosja... POrtugalia tez powinna byc czysta 1- nie powinni miec problemow z Dania w koncu to Portugalia nie Polska ????
Niewiem jak czechy ale Irlandia ma mocna lige (interesuje sie) wiec czechy na wyjezdzie moga miec problemy... Slowacja - Irlandia płn 2-1 , Czechy niewiem pierwszego meczu...
 
S 169

szmeru

Użytkownik
co do strzelenia goli to chyba pewne na tak 90 % , co do FIN-NIE 02 stawialbym raczej czysta 2 ???? za izrael tez bym dal inny mecz o podobnym kursie np. Azerbejdzan lub Rosja... POrtugalia tez powinna byc czysta 1- nie powinni miec problemow z Dania w koncu to Portugalia nie Polska ????
Niewiem jak czechy ale Irlandia ma mocna lige (interesuje sie) wiec czechy na wyjezdzie moga miec problemy... Slowacja - Irlandia płn 2-1 , Czechy niewiem pierwszego meczu...
Kolego jak się interesujesz to powinieneś wiedzieć,że liga w Irlandii Północnej nie jest w pełni zawodowa,a raczej można powiedzieć,że amatorska,jedynie kilka zespołów trzyma jako taki poziom.
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
Kolego jak się interesujesz to powinieneś wiedzieć,że liga w Irlandii Północnej nie jest w pełni zawodowa,a raczej można powiedzieć,że amatorska,jedynie kilka zespołów trzyma jako taki poziom.
on napewno pomyli z ligi i myslal o irlandii a nie o irlandii polnocnej
 
duda 380

duda

Użytkownik
Ja się zastanawiam nad takim kuponikiem.
Szwecja - Węgry 1
Bośnia i Herc. - Estonia 1
Macedonia - Holandia 2
AKO 2.98
Mam małe wątpliwości co do Szwecji, pierwszy mecz zremisowali ale z drużyną z którą od dłuższego czasu nie mogą wygrać. Węgry natomiast słabą drużyną nie są i potrafią powalczyć.
No i Bośnia i Hercegowina, tutaj nie wiem jak te drużyny grają, jednak patrząc na statystykę to gospodarze powinni sobie poradzić bez większych problemów.
 
S 0

saviola07

Użytkownik
Zastanawialbym sie takze nad Meczem Turcja-Belgia Typ:2 - Ładny kurs no i Belgowie pokazali w ostatnim meczu klase z Estonia wygrywajac 3:2 (Estonczyk trafil na 3:2 w 90 minucie meczu).... a Turcja Wygrala co prawda 2:0 ale z Armenia...

Ciekawy mecz sie zapowiada ????
Turcja wygrała z Armenią nie tylko 2:0, ale aż 2:0! Gospodarze odbierali punkty w poprzednich eliminacjach Portugali (1:1) i Polsce (1:0) drużyną, które grała na Euro. Turcja pokazała, że jest silnym zespołem na Mistrzostwach Europy i to nie przez przypadek zaszła tak daleko. Natomiast Belgowie odmłodzili zespół, mogą być groźną ekpią, ale jeszcze nie teraz. Młodym graczą ciężko będzie znieść presję i szaleńczy doping kibiców gospodarzy. Belgom na wyjeździe w eliminacjach Euro zdarzały się takie mecze jak z Kazachstanem 2:2.
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
Zastanawialbym sie takze nad Meczem Turcja-Belgia Typ:2 - Ładny kurs no i Belgowie pokazali w ostatnim meczu klase z Estonia wygrywajac 3:2 (Estonczyk trafil na 3:2 w 90 minucie meczu).... a Turcja Wygrala co prawda 2:0 ale z Armenia...

Ciekawy mecz sie zapowiada ????


po 1 armenia u siebie jest mocna
po 2 turcja u siebie jest mocna (jeszcze bardziej niz armenia u siebie ???? )
po 3 belgia grala u siebie i czy pokazala klase tego nie wiem bo wynik na to nie wskazuje (choc moglo tez tak byc ze gralina jedna bramke tylko)

nie bylbym taki pewny wygranej belgow w stambule...nie nalezy lekcewazyc turkow ktorzy graja na stoim terenie...no ale wszytsko okaze sie w srode:p ????



i tak naprawde nie ma znaczenia ile kto wygral w 1 meczu...to jest dopiero
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Rosja - Walia 1
Azerbejdżan - Liechtenstein 1
Włochy - Gruzja 1
Mołdawia - Izrael 2
Finlandia - Niemcy 2
Portugalia - Dania

Stawka: 20 zł Kurs ogólny: 9.43 Zakładana wygrana: 169,70 zł
STS

To mój pierwszy kupon, wcześniej grałem w necie ;]

Rosja Walia
Jeśli Rosja ma reprezentować taką formę, jak na mistrzostwach europy to spokojnie wygra.

Włochy - Gruzja
Mimo tego nieudanego ostatniego meczu z Cyprem, uważam, że Włosi powinni sobie poradzić z reprezentacją Gruzji.

Mołdawia - Izrael
Jak dla mnie to bardzo ciekawy mecz do obstawienia. Wysoki kurs, a myślę, że Izrael nie powinien mieć problemów z Mołdawią.

Portugalia - Dania
Wielu znajomych z którymi rozmawiałem uważa, że to może być bardzo ciekawy mecz, jednak przed własną publicznością Portugalczycy powinni poradzić sobie z piłkarzami z Danii.


Co myślicie o moich typach?
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
po 1 armenia u siebie jest mocna
po 2 turcja u siebie jest mocna (jeszcze bardziej niz armenia u siebie ???? )
po 3 belgia grala u siebie i czy pokazala klase tego nie wiem bo wynik na to nie wskazuje (choc moglo tez tak byc ze gralina jedna bramke tylko)

nie bylbym taki pewny wygranej belgow w stambule...nie nalezy lekcewazyc turkow ktorzy graja na stoim terenie...no ale wszytsko okaze sie w srode:p ????



i tak naprawde nie ma znaczenia ile kto wygral w 1 meczu...to jest dopiero
Ja bym się bardziej tu skłaniał przy postawieniu na Turcję ;] Tym bardziej, że grają u siebie ;]
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
Rosja - Walia 1
Azerbejdżan - Liechtenstein 1
Włochy - Gruzja 1
Mołdawia - Izrael 2
Finlandia - Niemcy 2
Portugalia - Dania

Stawka: 20 zł Kurs ogólny: 9.43 Zakładana wygrana: 169,70 zł
STS

To mój pierwszy kupon, wcześniej grałem w necie ;]

Rosja Walia
Jeśli Rosja ma reprezentować taką formę, jak na mistrzostwach europy to spokojnie wygra.

Włochy - Gruzja
Mimo tego nieudanego ostatniego meczu z Cyprem, uważam, że Włosi powinni sobie poradzić z reprezentacją Gruzji.

Mołdawia - Izrael
Jak dla mnie to bardzo ciekawy mecz do obstawienia. Wysoki kurs, a myślę, że Izrael nie powinien mieć problemów z Mołdawią.

Portugalia - Dania
Wielu znajomych z którymi rozmawiałem uważa, że to może być bardzo ciekawy mecz, jednak przed własną publicznością Portugalczycy powinni poradzić sobie z piłkarzami z Danii.


Co myślicie o moich typach?

portugalia ma grac bez quaresmy i tego lalusia jak mu tam bylo hmm...cristiano...tak cristiano ronaldo
ale jesli dania zagra tak jak z polska to por powinna wygrac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom