>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje do MŚ 2010 - 10.09.2009 (Europa, Ameryka Płd.)

Status
Zamknięty.
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Spotkanie: Islandia - Szkocja
Typ: under 2,5
Kurs: 1.60
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj o 20:30 w dalekim Reykjaviku, odbędzie się mecz eliminacyjny pomiędzy Islandią a Szkocją. Uważam, że Islandia jest zespołem niedocenianym i lekceważonym przez wielu piłkarskich ekspertów. Piłkarze z dalekiej północy, mimo małej populacji państwa i bodajże półprofesjonalnej ligi, mają kilku ciekawych piłkarzy, występujących w dobrych ligach europejskich i dobre reprezentacje, muszą się z nimi liczyć. Potwierdzeniem moich słów jest remis na trudnym gruncie w Norwegii, gdzie Islandia zremisowała 2:2. Kolejnym atutem Islandczyków, jest słaba forma Szkotów i sensacyjna wyjazdowa porażka z bardzo przeciętną Macedonią 0:1. Dzisiaj nie powinno paść wiele goli, myślę, że 1, góra 2. Dlatego właśnie stawiam na under 2,5. Gdybym miał obstawiać wynik meczu to postawiłbym na 0:1, bo Szkotom będzie bardzo zależało na punktach, a jeśli im nie pójdzie to 1:1
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
brawo anglia, mam nadzieje ze chorwaci nie pojada na ten mundial. mecz troche dziwny, bardzo dyskusyjna czerwona kartka dla kovaca, do tego bardzo dyskusyjny gol dla chorwatow, ale anglia udowadnia ze sa nadal w swiatiowej czolowce.brawo. z capello idziecie na mistrza
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
Co do gry Polaków - trzeba zaznaczyć, że takiego syfu nikt dawno nie oglądał... Osobiście miałem głupi nadzieję, że Polacy powetują sobie niekorzystny wynik ze Słoweńcami i pykną ich piąteczką lub więcej, a tu szok... Szkoda, że Fabiański wyciągnął karnego, bo chętnie zobaczyłbym grę naszej reprezentacji po stracie bramki z takimi kelnerami ;) Ciekawe, co na to Leo? (Dodam jeszcze, że pozytywny doping)
Jeszcze odnośnie Hiszpanii - wczoraj gdy oglądałem ich zmagania, bądź co bądź z Armenią, uważam że ta drużyna jest gotowa na zawojowanie RPA. Kadra wspaniałych zawodników, którzy przy tym potrafią stworzyć świetnie zgrany monolit. Uwielbiam oglądać taki futbol i życzę im jak najlepiej ;)

PS: Nie wiem jak się to stało, ale mi się udało ominąć niespodzianki i ustrzeliłem 5.89 za 30zł, bo wybrałem Francję, Hiszpanię (-1,5), Holandię i Liechtenstein nie strzeli ;)
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Idzie sie roześmiać jak sie widzi wyniki lub styl w jakim grały poszczególne reprezentacje.
Niemcy :] - a co , Irlandia , Turcja , Austria , Polska , Szwajcaria , Czechy , Włochy , Portugalia , Brazylia , Argentyna , Howard Webb :p
Pociągi w większości idę o zakład , że wykoleiły sie na pierwszej stacji z hukiem :p
Sobotnia kolejka to samo , widać że drużyny z Euro [większośc] nie ma formy lub doczołga te 90 minut po zwycięstwo 1-0
Anglia pokazała klase , Hiszpania gra jeszce OK [nie widziałem skrótów]. Nazwy teraz nie powiedzą kto jak gra , bo państwa nie grają , a piłkarze.
Co do naszych to coraz gorzej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom