>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kwalifikacje do MŚ 2010 - 10.09.2009 (Europa, Ameryka Płd.)

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Rosja-Walia
Typ: Rosja -1,5
Kurs : 1,75


Po wspaniałym turnieju na Euro 2008 Hiddink ze swoimi podopiecznymi będzie starał się zwojowac kolejny turniej tym razem wyższego kalibru bo MŚ. Większośc zawodników z kadry a wręcz można powiedziec że wszyscy są w pełni sezonu od wielu miesięcy a więc problemu z kondycją nie powinno byc żadnego. U Walijczyków zmiana generacji, odeszli z zespołu gracze doświadczeni i teraz wynik spoczywa na barkach młodych jak Bale,Earnshaw czy Vokes na czele. Za rozgrywanie odpowiada Jason Koumas który miewa czasem przebłyski dobrej gry;) Ale Toshack nie może korzystac już z Giggsa,Bellamy&#39;ego czy Hartsona. W ostatnich latach to właśnie oni decydowali o obliczu zespołu Walijskiego który miewal dobre mecze. W inauguracji na Milenium Stadium w Cardiff męczyli się niemiłosiernie ze słabymi Azerami ostatecznie wygrywając 1:0 strzelając bramke w wielkim zamieszaniu podbramoowym a więc wygrana bądź co bądź szczęśliwa.
Rosjanie grający furbol totalny moga każdego do siebie swoim stylem przekonac. Do formy widac wraca Pogrebnyak który już w meczu o Superpuchar Europy w barwach Zenitu zaprezetowal wielką forme znowu powinien byc groźny a przecież jego partnerami powinni byc Arszawin,Pawlyuczenko. Ostatnio także tempa nie zwalnia lewy obrońca Żirkow- taki rosyjski ROberto Carlos:p
Ze słabymi Wyspiarzami uważam że Sborna powinna sobie poradzic wygrywając minimum dwoma bramkami bo piłkarsko napewno są o wiele lepsi od rywala, a kibice zapewne licznie zgromadzeni i chcący podziękowac piłkarzom za udany występ na ME będzie wielkim wsparciem, a Walia najlepiej się czuje w Cardiff więc tego będzie im brakowało. SPodziewam się łatwego meczu Sbornej;)


VS

⚽Turcja-Belgia
Typ: 1
Kurs : 1,55


Turkowie czyli kolejni wygrani ME chociaż nie awansowali do finału to pokazali tam kawał dobrej piłki i co najważniejsze gry do końca. W tym meczu w dodatku zagrają przed swoją żywiołowo reagującą publicznością, która w europejskich pucharach pomaga takim klubom jak Fenarbahce więc teraz pomoże i reprezentacji;) Ostatni mecz Belgów z Estończykami w sobote nie był dobry w ich wykonaniu. Dali sobie wkońcu wbic 2 gole słabym Estończykom u siebie, Obrona w tamtym meczu nie funkcjonowała najlepiej a teraz dojdize jeszcze gorąca atmosfera i może byc tylko gorzej.
Turcy przywieźli 3pkt z bardzo trudnego terenu jakim do zdobycia jest z pewnością Erewań, Wygrali tam 2:0 z Ormianami po golach Tuncaya i Semiha. Brakuje kontuzjowanego Nihata Kahveci

Kadry zespołów

Turcja
Bramkarze: Volkan Demirel (Fenerbahce), Serdar Kulbilge (Kocaelispor), Tolga Zengin (Trabzonspor)
Obrońcy: Gokhan Gonul (Fenerbahce), Ugur Kavuk (Antalyaspor), Servet Cetin (Galatasaray), Ibrahim Kas (Getafe), Mehmet Polat (Gaziantepspor), Gokhan Zan (Besiktas), Hakan Kadir Balta (Galatasaray), Caglar Birinci (Denizlispor), Ugur Boral (Fenerbahce)
Pomocnicy: Kazim Kazim (Fenerbahce), Serdar Ozkan (Besiktas), Gokdeniz Karadeniz (Rubin Kazań), Mehmet Topuz (Kayserispor), Ayhan Akman (Galatasaray), Mehmet Aurelio (Real Betis), Emre Belozoglu (Fenerbahce), Selcuk Inan (Trabzonspor), Nuri Sahin (B. Dortmund), Mehmet Topal (Galatasaray), Tuncay Sanli (Middlesbrough), Arda Turan (Galatasaray)
Napastnicy: Halil Altintop (Schalke 04), Mevlut Erdinc (Sochaux), Semih Senturk (Fenerbahce), Gokhan Unal (Trabzonspor)

Belgowie dobrze spisywali się podczas IO gdzie zagrało kilku zawodników stanowiących w chwili obecnej już o sile kadry dorosłej. Zmęczenie może dac o sobie znac, ale także uważam że słabsza forma jest u Belgów i po kursie 1,55 uważam że mecz ten jest bardzo dobrym wyborem więc nic tylko grac ;)
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Spotkanie: San Marino - Polska
Typ: under 4.5
Kurs: 1.41
Buk: Betfair
Analiza:
To będzie bardzo krótka analiza, bo musiałbym lać wodę. To co pokazali nasi w meczu ze Słowenią nie było przypadkiem, a kontynuacją dłuuuugiej serii naszej reprezentacji bez zwycięstwa. Niestety - z tej mąki już chleba nie będzie.
Trzeba to powiedzieć otwarcie: gramy ŹLE. Nic nie wskazuje na to, że ta gra się poprawi, a takiemu przeciwnikowi jak San Marino, który będzie bronił swojej bramki 11 zawodnikami raczej nie uda się strzelić 5 goli. Nie w takiej formie, w jakiej obecnie jesteśmy! No i w dodatku bez napastników...
Kto wie, czy mecz nie skończy się nawet underem 2,5. That&#39;s all
PS Nawet nie zajrzę na to spotkanie, bo z kelnerami potrafią wygrać wszyscy, a dość nerwów straciłem na ostatnim meczu.
_________________
 
S 0

saviola07

Użytkownik
tez mi sie tak wydaje.mysle jeszcze o jakims wiekszym kuponie np z 4 remisami oczywiscie z błedem.moze ktos ma propozycje remisów???wydaje mi sie ze macedonia-holandia powinien byc remis(holendrzy nie umieja z nimi grac) moze anglia remis slowacja austria?????

Co do anglii to wydaje mi się, że dobrym typem było by postawienie under 2,5, ponieważ dla Anglii nie ma kto straelać bramek! W meczu z Andorą dopiero w II połowie padły bramki, które strzelił Joe Cole, który wszedł dopiero po przerwie i to on uratował gości od wstydu na całą Europę i świat. Dodatkowo Anglia miała moment tak słabej gry, że Beckham na ławce rezerwowych kręcił głową z niedowierzania. Myślę, że Chorwacja wygra (2:0), ale jest pewna nie wiadomo co do jej formy, szkoda, że Eduardo nie zagra...
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
na remis bym stawiała słowacja-słowenia. poza tym może rożnie być, niespodzianki się zdarzają ostatnio coraz częściej.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Spotkanie: San Marino-Polska
Typ: under 3,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bwin

Analiza:

W środę o godz.20.30 nasze Orły Benhałera rozegrają swój drugi mecz w eliminacjach mundialu w RPA. Po kompromitującym występie przeciwko Słowenii sytuacja w naszej kadrze nie jest zbyt optymistyczna. Nasi zawodnicy jadą na ten mecz mając nóż na gardle co z pewnością nie ułatwi nam strzelania goli na stadionie Serravalle. Polacy postawieni pod ścianą z pewnością będą odczuwać stres związany z tym spotkaniem, nawet pomimo tego, że naprzeciw nich stanie reprezentacja złożona prawie w całości z piłkarzy amatorów, dla których futbol nie jest podstawowym źródłem utrzymania. Dlatego też sądzę, że w tym spotkaniu będzie niezwykle trudno o wysokie zwycięstwo. Argument ten popieram również historią naszych spotkań przeciwko San Marino. Rozegraliśmy ich do tej pory 4 i tylko raz udało nam się strzelić więcej niż 3 gole, a stało się to w 2003 roku przy okazji eliminacji Euro 2004 kiedy w Ostrowcu Świętokrzyskim zwyciężyliśmy 5-0, pozostałe spotkania kończyły się wygranymi 1-0 (gol Furtoka strzelony ręką), 2-0 oraz 3-0. San Marino w meczach eliminacji odniosło jak dotąd tylko 1 zwycięstwo nad Liechtensteinem. Na swoim boisku potrafią jednak walczyć nawet z zespołami lepszymi od siebie o kilka klas o czym przekonały się już m.in. reprezentacje Irlandii, Cypru czy Walii, które wygrywały w Serravalle zaledwie 1-0, a przecież nie są to drużyny, które prezentują niższy poziom niż Polacy w ostatnich meczach z Ukrainą i Słowenią. Nic nie wskazuje na to, żeby nasi piłkarze mieli jutro odzyskać wielką formę strzelecką i przypuszczam że wywalczymy 3 pkt, ale po ciężkiej walce i wynik wyższy niż 3-0 dla Polski byłby dla mnie dużym zaskoczeniem.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Od siebie polecam Handicap w meczu Azerbejdżan - Liechtenstein. Azerowie bardzo dobrze zagrali w meczu z Walią. Remis im się należał, jednak Walijczycy
w końcówce uratowali zwycięstwo. Azerowie widać, że grają poukładany futbol, co jest sprawką niemieckiego szkoleniowca Bertiego Foxa, który naprawdę może jeszcze dużo dal tej reprezentacji dać. Jak wiadomo większość oczek w meczach kwalifikacyjnych Azerowie zdobywają na własnym podwórku. U siebie potrafią walczyć z dużo wyżej notowanym rywalem. Poziom w Europie się wyrównuje, nie ma co tutaj dużo mówić. Teraz słabych zespołów już nie ma. Dodatkowy czynnik dla którego postanowiłem zagrać na Azerów to warunki atmosferyczne. Upał i duchota - takie warunki panują tam na co dzień, do nich gracze Bertiego są znakomicie przygotowani. W przeciwieństwie do piłkarzy Liechtensteinu. To nie jest ich klimat i zapewne będą się dzisiaj straszliwie męczyć. Ponadto ich gra mnie nie przekonuje. Pierwszy mecz i 0:6 u siebie z Niemcami. W prawdzie z wicemistrzami Europy, ale styl gry gospodarzy nie zachwycił. Dziś może być podobnie. Azerowie którzy są głodni zwycięstw ten mecz po prostu muszą wygrać. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż wysokie zwycięstwo gospodarzy. Kurs na handicap solidny bo aż 2,20 w Expekt. Osobiście typ gram bardzo grubo, jako singiel. Ale zobaczymy co będzie.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Napisał devil13england
tez mi sie tak wydaje.mysle jeszcze o jakims wiekszym kuponie np z 4 remisami oczywiscie z błedem.moze ktos ma propozycje remisów???wydaje mi sie ze macedonia-holandia powinien byc remis(holendrzy nie umieja z nimi grac) moze anglia remis slowacja austria?????


remis hol?? jak dla mnie typ dnia, 2 do konca, 2 do przerwy, i z hc,
 
D 5

devil13england

Użytkownik
remis hol?? jak dla mnie typ dnia, 2 do konca, 2 do przerwy, i z hc,[/quote]

w poprzednich eliminacjach tez mi sie mecz macedoni z holandia wydawal typem dnia i co???holendrzy nie umieja z nimi grac!!!w sobote szkocje typowalem remis a ci przegrali w macedonii!!!uwazam holandie za lepsza druzyne niz szkocja dlatego mysle ze bedzie tu remis
 
G 0

gandzia1405

Użytkownik
ja tam mysle ze dobrym typem bedzie zagranie na
Chorwacja - Anglia 1 (2,45)
Po tym kursie mozna sopbie zaryzykokwac ale nie dokonca anglicy widac ze nie sa w swojej dobrej formie po meczu z andora wygranym 2-0 po wielkim meczeniu j.cole uratowal anglikow co do chorwatow nie bedzie wielkich zmian ta druzyna ma potencjal i mysle z e powtorzy mecz z el. Mistrzostw Europy i wygraja z anglikami a Luka Modric poprowadzi ich do zwyciecestwa ????
A i co myslicie o meczu Irl.Płn - Czechy warto zaryzykowac na 1 :&gt;
 
D 5

devil13england

Użytkownik
to mecze z poprzednich eliminacji mistrzostw swiata : hiciory dnia no no 2 mecze 2 pkt holandii.Holandia wydaje mi sien teraz lepsza druzyna niz wtedy ale macedonia tez zrobila duze ostepy od tamtego czasu.
Oct 9, 2004 Macedonia FYR 2 - 2 Netherlands
Oct 12, 2005 Netherlands 0 - 0 Macedonia FYR
 
1 0

14honor88

Użytkownik
10.09 18:00 Azerbejdżan-Lichtenstain obie strzelą NIE @ 1.76
Azerbejdżan - Lichtenstain

Spotkanie w ramach elim. do MŚ 2010 które zostaną rozegrane w RPA. Drużyny walczą w grupie 4 gdzie poza nimi są jeszcze Walia, Finlandia, Rosja. W pierwszej kolejce spotkań Niemcy pokonały na wyjeździe Lichtenstein (6:0) zaś Azerowie nieznacznie ulegli na wyjeździe Walii (0:1) tracąc gola dopiero w 83 min spotkania. Nie ma co ukrywać że obie drużyny to zdecydowanie najsłabsze zespoły tej grupy i szans na awans nie mają. Jednak walczą i od czasu do czasu potrafią sprawić niespodziankę.
Lichtenstein to właściwie księstwo, a jego stolica jest Vaduz. Leży w górach pomiędzy Austria i Szwajcarią. Zamieszkałe jest przez 34 tyś osób. Tak więc nie mozliwe jest by powstała w tym kraju liga zawodowa. Reprezentacja jest stworzona z zawodników amatorskich , którzy na codzień wykonują zwykłą pracę. Dlatego też ciężko od tych zawodników wymagać dobrych rezultatów. Ostatnie spotkania jakie rozegrali to wspomniane już wcześniej z Niemcami (0:6), Albanią (0:2), Szwajcarią (0:3), Maltą (1:7). Są to wyniki z tego roku i jak widać mimo że mają chęci do bardzo cięzko jest im zdobyć jakiego kolwiek gola. Ostatnim największym sukcesem drużyny było pokonanie w Vaduz reprezentacji Islandi (3:0) oraz Łotwy (1:0) obie wygrane miały miejsce w elim do Euro 08. Poza tymi wynikami nie znalazłem więcej sukcesów tej drużyny przez ostatnie kilka lat.
Azerbejdżan to średniej wielkości państwo położone w Azji nad Morzem Kaspijskim graniczące z Rosją, Gruzją, Armenią, Iranem oraz Turcją. Jego ludność przekracza 9 000 tyś czyli znacznie znacznie większa niż Lichtenstainu. Stolicą tego państwa jest Baku i tu właśnie rozgrywane są spotkania reprezentacji. Miejsce te jest bardzo nie wygodnie dla wszystkich druzyn tam przyjeżdżających z uwagi na odległość jak i warunki klimatyczne. Od dzisiejszego rywala różni ich przedewszystkim to iż kraj ten ma ligę zawodową. Oraz osiaga juz całkiem przyzwoite wyniki i potrafi powalczyć także w meczach wyjazdowych. Ostatnie ich spotkania to (1:1) z Islandią, (0:1) z Iranem, (0:1) z Walią, (2:1) z Andorą wszyskie te spotkania odbyły sie na wyjazdach. Najlepszy wynik Azerowie odnieśli w meczu elim do euro z Finlandia (1:0) oraz byli bliscy sprawienia niespodzianki jak pamietamy z Polska bo jako pierwsi zdobyli gola jednak mecz zakończył się zwyciestwem biało-czerwonych (3:1).
W roku 2007 obie drużyny spotkały sie w Baku lepsi wtedy okazali się zawodnicy gospodarzy i wygrali (3:0). Tak więc przewiduję w tym spotkaniu wygraną gospodarzy , a nawet jest szansa że wygraja nie tracąc gola. Bo w meczu z Walia jak i w innych spotkaniach pokazali że potrafia dobrze grać w obronie bo jeśli nawet przegrywali to nieznacznie. Dlatego mój typ na ten mecz to że któraś lub obie druzyny zakończa mecz bez strzelonego gola.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Spotkanie: Azerbaijan - Księstwo Lichtenstein goście strzelą bramkę ✅
Typ: Nie
Kurs: 1.90
Bukmacher: expekt
Spotkanie Azerbejdzanu z Lichtensteinem w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Swiata w 2010 roku zostanie rozegrane dzis o godzinie 18:00.
W pierwszej kolejce Azerowie przegrali z Walia 1-0 tracac gola w 83minucie, natomiast Lichtenstein przegral 6-0 z Niemcami. Azerowie do poteg nie naleza, ale na ich terenie bardzo ciezko gra sie rywala. Mysle ze dzis moze byc podobnie. A na dodatek druzyna z Księstwa jakim jest Lichtenstein nie sklada sie z profesionalnych graczy poniewaz ksiestwo jest bardzo male i raczej amatorzy w tej druzynie graja - piekarze, lekarze itp.
Mysle ze dzis Azerowie wygraja jedna, moze dwoma bramkami ale goscie raczej nie powinni nic strzelic. Ich ostatnie mecze to:
20.08.08 Albanien - Liechtenstein 2:0 (2:0)
30.05.08 Schweiz - Liechtenstein 3:0 (2:0)
26.03.08 Malta - Liechtenstein 7:1 (4:0)
Tak wiec widac jak taka druzyna jak Malta wysoko potrafi wygrac to co dopiero druzyna Azerbejdzanu. Na dodatek goscie nie za czesto strzelaja bramke stad tez typ na to ze dzisiaj tej bramki nie strzela.
 
gusto_gummi_bear 0

gusto_gummi_bear

Użytkownik
Kazachstan - Ukraina 2 [1.45] ⚽
Kurs na Ukrainę może nie jest powalający, ale myślę że poradzą sobie na wyjeździe z przeciętnym zespołem, muszą zdobywać punkty jako że łatwej grupy nie mają.
Ostatni ich mecz z Polską pokazał że nawet jeśli nie są w formie potrafią wygrać, pomimo że był to mecz towarzyski, za którymi z resztą nie przepadam :razz:. Nie będę tutaj dużo pisał bo nie ma o czym, moim zdaniem są lepsi piłkarsko i zwyciężą dzisiaj.
Pozdrawiam :rolleyes:
 
pts 24

pts

Użytkownik


Spotkanie: ⚽ Francja - Serbia
Typ: Francja
Kurs: 1,60
Bukmacher: Expekt​


Dziś o godzinie 21:00 na Stade de France dojdzie do spotkania między reprezentacjami Francji i Serbii. Moim faworytem tego spotkania są zdecydowanie gospodarze.
Obie ekipie nie zaprezentowały się dobrze w pierwszej koejce: Francuzi w kompromitującym stylu przegrali 1:3 z Austrią, natomiast Serbowie pokonali Wyspy Owcze w stusnku 2:0, co imponującym wynikiem nie jest biorąc pod uwagę klasę rywala. Serbowie są w dosyć słabej formie - wygrana z Wyspami Owczymi to ich pierwsze zwycięstwo od listopada 2007 roku i nic nie zapowiada poprawy. Francuzi po blamażu w Austrii będą na pewno zmotywowani, aby przed własną publicznością sięgnąć po 3 punkty, a że są drużyną lepszą nie powinni mieć z tym problemów. Stawiam na spokojne zwycięstwo &quot;Trójkolorowych&quot;.
 
A 23

adam2173

Użytkownik


Łotwa - Grecja
Typ: 1
Kurs: 3,75 ????
Buk: Unibet


Na dzisiejszy dzień do analizy wybrałem taki o to typ.
W ramach el. do Mistrzostw Świata Łotwa zmierzy się z Grecją.
Faworytami są o dziwo Grecy, ja myślę zdecydowanie inaczej.
Łotysze są w dobrej formie, Grecja natomiast po nieudanych dla nich Mistrzostwach Europy w Austrii i Szwajcarii grają słabo.
Muszą zmienić swój styl gry, bo ich gra oparta na defensywie już się nie sprawdza,
przegrywają mecz za meczem.
Łotwa ostatnio, 6 września pokonała na wyjeździe silną u siebie Mołdawię 2:1.
Grecy natomiast wygrali ze słabym Luksemburgiem 3:0.
Liderem zespołu Łotwy jest zdecydowanie Vitālijs Astafjevs,
jest on także liderem tabeli pod względem rozegranych meczów w kadrze.
Grecja też ma swojego play-makera, jest nim Theodoros Zagorakis.
Ten dzisiejszy mecz będzie zapewne wyrównany, ale wygra go Łotwa :tak:
Polecam!



Pozdrawiam!
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Finlandia-Niemcy 1X/2.44
Niemcy niby są faworytami ale Finów znamy z poprzednich eliminacji i dobrze wiemy że grać w piłke potrafią, z pewnością będą chcieli włączyc sie do walki o awans
Naszych zachodnich sąsiadów czeka trudna przeprawa a to ze w kazedym meczu nie będą zdobywać kompletu punktów to jestem przekonany, my nie mamy szczęscia do druzyn pokroju Niemcy i zawsze przegrywamy to juz tradycja.
NIe mam klarownych argumentów na ten typ jednak cos mi mówi ze obie ekipy podzielą się punktami mecz raczej underowy z wskazaniem na 0-0
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Chorwacja - Anglia (Ile goli strzeli team 1?) ⛔
Typ: bez goli
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 21.00 w Zagrzebiu rozpocznie się spotkanie kwalifikacyjne do MŚ 2010, w którym naprzeciw siebie staną rywalizujące w Grupie 6. Chorwacja i Anglia.
Zapewne każdy kibic pamięta spotkanie na Wembley, w którym Synowie Albionu ulegli Chorwatom 2:3 i nie zakwalifikowali się do EURO 2008, co zaskutkowało zwolnieniem Steve&#39;a McClarena z pracy na stanowisku selekcjonera.
Czy Anglicy pod wodzą Fabio Capello zrewanżują się piłkarzom Slavena Bilicia za tamtą porażkę? Moim zdaniem stać ich na to, choć nie będzie to prostym zadaniem. Ostatni pojedynek pomiędzy tymi drużynami rozgrywany w stolicy Chorawcji zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0 (chyba każdy pamięta fatalną interwencję Paula Robinsona...).
Anglicy w sobotę pokonali reprezentację Andory 2:0, natomiast Chorwaci uporali się z Kazachstanem 3:0. Dziś obie drużyny czeka o wiele trudniejsze spotkanie.
Do gry w obronie Synów Albionu gotowy jest już Rio Ferdinand, a na prawej stronie defensywy zobaczymy Wesa Browna, który zastąpi na tej pozycji Joleona Lescotta. Na prawym skrzydle zobaczymy najprawdopodobniej Davida Beckhama zagrywającego piłki do Emile&#39;a Heskey&#39;a, zastępującego w ataku Jermaina Defoe. Nie wiadomo, czy włoski szkoleniowiec da dziś szansę Joe Cole&#39;owi pokazania się już od pierwszych minut. Na pewno dużym osłabieniem jest brak w kadrze kontuzjowanego Stevena Gerrarda.
Wydaje mi się, iż dzisiejszego wieczoru na stadionie w Zagrzebiu dojdzie do podziału punktów. Typuję wynik 0:0, aczkolwiek nie zdziwię się, jeżeli minimalnie lepsi okażą się piłkarze Fabio Capello, którzy mogą odnieść zwycięstwo po zdobyciu jakiejś przypadkowej bramki (może w końcu Wayne Ronney?). Uważam, iż Chorwaci nie będą dziś w stanie pokonać linii obrony Anglików, których remis z pewnością zadowoli.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Typ: 2
Kurs : 1,45 bet-at-home

W Helsinkach dojdzie niby do ciekawego meczu ale wcale tak byc nie musi. Niemcy początek eliminacji zawsze mają udany wygrywając mecz za meczem. W sobote z łatwością rozjechali Liechtenstein ale trudno było by nie wygrac;) 6:0 to najniższy wymiar kary chyba. Wiadomo Finowie to inna półka niż rywal sobotni jednak 3pkt sądze że powędrują do naszych zachodnich sąsiadów. U Skandynawów nie zagra kluczowy gracz środka pola Teemu Tainio, który decyduje o obliczu zespołu. Co prawda w zespole Joachima Loewa nie zagrają Frings,Jansen i Ballack to mają oni lepszych zdecydowanie zmienników niż Finowie. W dodatku warto dodac że Niemcom z Finami gra się łatwo co wskazuje bilans wzajemnych gier. Na zimnym terenie w Finlandii Niemcy wygrywali 9 razy 2 krotnie remisując i nie ponosząc porażki! W bramkach wygląda to 35-9 dla naszych sąsiadów. Moim zdaniem Finowie w tym meczu napewno się nie poddadzą ale nie będą w stanie wywalczyc czegoś więcej niż no właśnie chyba straty małej ilości bramek :p Podolski zdaje się przypomina sobie jak się strzelało bramki i taki mecz jak ten sobotni wktórym Łukasz strzellł bramki może go odbudowac i pomóc dzisiaj.

Prawdopodobne składy:

▶Finlandia :Jääskeläinen - Pasanen,Kuivasto, Hyypiä, Kallio -Jeremenko,Heikkinen - Johansson, Väyrynen, Kolkka- Forsell

▶Niemcy : Enke - Fritz, Tasci, Westermann, Lahm -Schweinsteiger,Rolfes, Hitzlsperger, Trochowski -Klose, Podolski



Typ: 1
Kurs : 1,50 bet-at-home

W Lizbonie na Jose Alvalade w walce o punkty gospodarze zmierzą się z Duńczykami którzy najlepiej eliminacji nie zaczęli. Remis 0:0 z Węgrami w Budapeszcie napewno chwały nie przynosi. Można mówic że Duński dynamit ma pechowo ustalony terminarz bo po ciężkim meczu z Madziarami czeka ich teraz ciężki mecz z POrtugalczykami którzy zawsze sa groźni dla każdego. Wiadomo nie od dzisiaj że nie zagra Cristiano Ronaldo ale w zespole nowego trenera jest wielu innych świetnych skrzydłowych jak chocby Quaresma czy Nani i to oni tzn skrzydłowi decydują o sile portugalskiego zespołu. Warto dodac że Portugalczykom dobrze gra się z DUńczykami na własnym terenie gdzie wygrali trzy jak dotąd rozegrane mecze z bilansem bramkowym 8-1. Bedący w kiepskiej sytuacji psychicznej Duńczycy mogą w tym meczu wyjsc z wielką mobilizacja ale grający na luzie &quot;brazylijczycy&quot; Europy postarają się już wykonac swój plan na ten mecz i zdobyc komplet punktów. Bendtner może byc za małym postrachem dla gospodarzy.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
-

Spotkanie: Albania - Malta
Uda się obydwu drużynom strzelić gola?
Typ: Nie
Kurs: 1.80
Bukmacher: BWIN
Analiza:
W dniu dzisiejszym o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie Albania - Malta w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w 2010 roku w Republice Południowej Afryki. Dzisiejszy mecz zostanie rozegrany w stolicy Albanii - Tiranie. Albania w ostatnim czasie poczyniła małe postępy jeżeli chodzi o piłkę reprezentacyjną. W ostatnim spotkaniu eliminacyjnym odnieśli dla siebie korzystny rezultat bo zremisowali nie byle z kim. Była to drużyna Szwecji, która w tym roku występowała w Mistrzostwach Europy. W reprezentacji Albanii występują m.in. tacy piłkarze jak, którzy z powodzeniem występują w silnych ligach europejskich: Lorik Cana (Olympique Marsellie), Altin Lala - kapitan reprezentacji oraz Hannoveru 96 - w tej drużynie występuje na co dzień, znanym piłkarzem albańskim jest także Besnik Hasi, który przed kilkoma sezonami wyeliminował wspólnie z Anderlechtem Bruksela Wisłę Kraków w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Hasi obecnie występuje w belgijskim Cercle Brugge. Natomiast drużyna narodowa Malty jest co najmniej o klasę gorszym zespołem niż ekipa Albanii. W tej drużynie nie grają żadni znani piłkarze, którzy grają w najsilniejszych ligach Europy. W ostatnim meczu w minioną sobotę Malta uległa na swoim stadionie drużynie Portugalii 0:4. Bezpośrednie spotkania pomiędzy zespołami Albanii i Malty to m.in. mecz, który odbył się 22 sierpnia 2007 roku gdzie Albania pokonała Maltę 3:0. Tak więc sądzę, że dzisiaj będzie podobnie i Albania wygra spotkanie nie tracąc żadnej bramki.
 
pts 24

pts

Użytkownik


Spotkanie: ⚽ Włochy - Gruzja
Typ: Gruzja nie strzeli gola
Kurs: 1,50
Bukmacher Expekt​

Dzisiaj o 20:50 odbędzie się spotkanie pomiędzy reprezentacjami Włovh oraz Gruzji. Ponieważ kurs na zwycięstwo &quot;błękitnej jedenastki&quot; nie zachęca do grania postanowiłem skusić się na równie prawdopodobny typ, a mianowicie, że Gruzja nie strzeli gola. Jak wiadomo, Włosi to mistrzowie defensywy, twórcy słynnego &quot;catenaccio&quot;, czyli czegoś, co powoduje, że na trzeźwo meczu oglądać się nie da. Jest to mało efektowne, ale dzięki temu ich drużyna traci mało bramek, szczególnie ze słabymi przeciwnikami. Poprzedni swój mecz Włosi wygrali na wyjeździe 2:1 z Cyprem. Stracili więc bramkę, lecz na wyjeździe. Wynik ostatniego meczu Gruzji to także 2:1, z tym, że dla ich przeciwników - Irlandii. Mecz odbył się w Gruzji. Widać, zresztą nie tylko na tym przykładzie, że Gruzja futbolową potęgą nie jest. Moim zdaniem będzie to mecz do jednej bramki, może nie zakończy się pogromem, ale wszystko będzie zależało od Włochów. Słaba w ofensywie Gruzja bramki Włochom na wyjeździe strzelić nie powinna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom