>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwiecień w Npower Championship

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP

Do końca pozostało 6 kolejek, także kluczowa faza rozgrywek. Kto awansuje ?, Kto Playoffy powoli sytuacja staje się jasne także można wyłapać parę perełek.
Zapraszam do typowania ostatnich 6 kolejek Npower :!:.
Burnley FC - Birmingham City
Zaległe spotkanie ponieważ Birmingham grał w LE oraz Pucharze ligi także w pierwotnym terminie nie można było rozegrać tego spotkania. Na Turf Moor pozostaje w tym sezonie tylko i wyłącznie &#39;&#39;jęk zawodu na trybunach&#39;&#39;. Drużyna przed sezonem zakładała sobie walkę o play offy tymczasem przez większą część sezonu okupowali środek tabeli. Teraz ich sytuacja jest jasna. Grają o &#39;&#39;marchewkę&#39;&#39;. Nie mogą już spaść ani walczyć o play offy. W odwrotnej sytuacja jest ich rywal Birmingham po walce w LE oraz Pucharze Ligi wziął się za walkę o ligę zespół Hughtona zajmuje obecnie czwartą lokatę w tabeli ze stratą 13 pkt do drugiego zespołu Reading. Za to przed nimi lokujący się West Ham ma zaledwie przewagi pkt 9. W tym spotkaniu Hughton nie skorzysta z usług Keith Fahey , Stephen Carr , Jonathan Spector i Pablo Ibanez. Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się wygraną Birmingham 2:1. Znakomicie w zespole spisuje się duet Zigic,King. Drużyna po dwóch wyjazdowych porażka w ostatni wekkend znów wygrała na wyjeździe z Doncasterem świetne zawody rozegrał Murphy który ostatnio jest w wyśmienitej formie. Eddie Howe menedżer Burnley musi poradzić sobie bez Martin Paterson, Ben Mee ,Danny Lafferty, Charlie Austin . Jak już wspominałem drużyna gra już bez presji ponieważ utrzymanie zdobyła a może pomóc Birmingham w uzyskaniu 3pkt. jakże cennych. Także nie pozostaje nic innego jak zwycięstwo Birmingham.
Win Birmingham @@ 2,40 ✅ ✅
Strzelec Gola @@ David Murphy @@ 8,00 ✅
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Cisza .... Cisza..... a tutaj najciekawszy okres rozgrywek... ???? .
Reading - Leeds
Kolejkę rozpoczniemy już jutro na Madejski Stadium Reading podejmie Leeds United. Dobra wiadomość dla McDermotta do gry będą gotowi Jem Karacan, Jimmy Kebe i Jay Tabb wszyscy ci gracze odczuwali spotkanie z West Hamem które było zacięte do ostatniej minuty i zakończyło się zwycięstwem Reading. Dzięki temu umocnili się na pozycji numer dwa w Npower Championship z przewagą 4pkt nad wspomnianym West Hamem. Natomiast w Leeds nie wystąpią Darren O&#39;Dea i Paul Connolly z powodu zawieszeń nie zobaczymy także Adam Clayton oraz Aidena White dla którego sezon się skończył. Reading ma znakomitą serie zwycięstw na własnym terenie jak dotąd wygrali 6 pod rząd :!:. Jutro zapewne nie będzie inaczej.
✅ ✅
Win Reading @@ 1,60 ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Barnsley - West Ham
A ja proponuje na jutro typ Na West Ham po całkiem fajnym kursie w historii spotkań z Barnsley których było nie wiele... wszystkie na korzyść West Hamu,myślę że i tym razem West Ham wygra,bo nie będzie chciał stracić kontaktu z pierwszą dwójką. ????

Typ:West Ham Win
Bukmacher:BetClick
Kurs: 1,85
✅
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Barnsley - West Ham
A ja proponuje na jutro typ Na West Ham po całkiem fajnym kursie w historii spotkań z Barnsley których było nie wiele... wszystkie na korzyść West Hamu (...)
Tak tylko informacyjnie. Grali nie raz ze sobą. Faktem jest, że ostatni raz Barnsley wygrało z West Ham w 1990 roku (1-0). A ostatnie 3 wygrał West Ham. Chociaż teraz jakoś nie w formie są - 3/6/1 bilans w ostatnich meczach i Reading ich wyprzedził. Dla mnie no bet, ale powodzenia z typem.
Cisza .... Cisza..... a tutaj najciekawszy okres rozgrywek... ???? .
Jestem, jestem... nie pali się, nie było sensu żebym powielał Birmingham przecież ????
Co do meczu Reading to chciałem tylko dodać, że Leeds od trzech meczy nie strzelili im gola. Do tego w drużynie gości jak napisałeś dojdzie do paru roszad w obronie dlatego ja bym się nawet o handi -1 pokusił @ 1.975 ✅ 2-0
Zostały mi dwa mecze jutro i przyznam, że obydwa ciężkie. Ale wezmę na warsztat...
Watford - Blackpool
Gospodarze są na fali. Można by powiedzieć:&quot;Kuszczak robi różnicę&quot; i coś w tym musi być. W ostatnich spotkaniach Watford udowodniło, że rzutem na taśmę mogą powalczyć o playoffy. Nie sądzę żeby udało im się awansować, bo na to nie mają pieniędzy, ale jeśli wygrają z Blackpool to strata do miejsca premiowanego udziałem w barażach wyniesie już tylko 3 punkty. W ich składzie nic się nie zmieni w stosunku do ostatniego meczu z Leeds wygranego na ich terenie gładko 2-0. Oglądałem ten mecz i chłopaki grali naprawdę dobry, a przede wszystkim szybki fubtol z ładnymi podaniami. W składzie znów zabraknie obrońcy Adriana Mariappa, ale przecież ostatnio i bez niego sobie poradzili. Goście wciąż są w strefie barażowej, ale równie dobrze jutro może ich tam nie być. Nie wiadomo jeszcze czy zagra najlepszy strzelec drużyny Kevin Phillips (40/17), którego zabrakło w ostatnim, wygranym meczu z Southampton. Tyle o składach. A statystyki? H2H jest 6/8/4 na korzyść gospodarzy, do tego Blackpool wygrał 2x na wyjeździe. Aktualnie Watford gra typowo underowo (6 gier 9/3 bramki), a Blackpool całkowicie odwrotnie (6 gier 12/12). W pierwszym meczu było 0-0, ale tym razem stawiam na over. Jeśli Phillips zagra to goście powalczą, a jeśli nie to jestem za Kuszczakiem i spółką (postaram się składy wkleić przed meczem). Póki co:
over 2.5 @ 1.70
Watford DNB @ 1.83 ⛔ 0-2
Sobotnie mecze jutro...:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nad West Hamem długo kombinowałem.... Allardayce dobrze poukładał zespół do pewnego etapu gdy zaczęli tracić grunt pod nogami i lidera. Drużyna miałem wrażenie myślała że rywale będą im oddawać punty za samą nazwę. Przypuszczam że sezon skończą w barażach gdzie będą się musieli sporo napocić. Prawda jest taka póki jest szansa muszą walczyć jeśli dziś przegrają a Reading wygra to po ich drugim miejscu takżę dzisiejszy dzień jest o wszystko. ✅ ✅

✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Piłka nożna, Anglia Championship

Reading FC - Leeds United
Typ: Reading
Kurs: 1,55

bet-at-home

Z dzisiejszej oferty wybrałem pojedynek angielskiej Championschip pomiędzy Reading FC a Leeds United. Gospodarze zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli ligowej i do pierwszego Southampton traci zaledwie dwa punkty. Nad trzecim West Ham United ma zaledwie cztery punkty przewagi biorąc pod uwagę że do końca sezonu zasadniczego zostało jeszcze sześć kolejek to przewaga jest mała. Że Reading jest w dobrej formie i liczy na bezpośredni awans pokazał ostatni mecz z W.H.U. wygrany zdecydowanie cztery do dwóch i to na wyjeździe. Na swoim obiekcie z dwudziestu spotkań Reading wygrał dwanaście. Dzisiejsza wygrana pozwoli na utrzymanie się na pozycji wicelidera lub nawet wskoczenie na pierwsze miejsce. Goście też ostatnio grają w kratkę. Potrafili przegrać z Nottingham w iście hokejowym wyniku trzy do siedmiu. Ostatni ich mecz to także porażka z Watword zero do dwóch. Moim zdaniem Leeds ma większą motywację w tym spotkaniu i dysponuje ostatnio lepszą formą i dzisiaj powinien poradzić se z rywalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Reading - Leeds
Ekipa gospodarzy jest bardzo bliska awansu do Premier Ligue. Zajmują po 40 meczach drugie miejsce w tabeli i mają 4 punkty przewagi nad trzecim w tabeli West Ham. Z kolei Leeds ma jeszcze teoretyczne szanse na to aby zagrać w barażach o ekstraklasę. Zajmują 10 miejsce ze stratą 6 punktów do szóstego w tabeli zespołu. Moim zdaniem zapowiada się ciekawy mecz. Reading jest ostatnio w gazie i bije każdego rywala. Ich ostatnie wyniki to: 2-4 , 3:1, 3-1, 4-0 w tym 3 wygrane i 1 porażka. We wszystkich 4 ostatnich meczach zaliczali wysokie wyniki (over 3.5 gola). Leeds z kolei w ostatnich 4 meczach zaliczyło 1 remis, 2 porażki i 1 zwycięstwo. W tym porażka 3:7 z Notthingham. Leeds jest drużyną nieobliczalną i w tym sezonie zaliczyli kilka hokejowych wyników (3-3, 5-0, 4-1 czy 3-2). Co ciekawe oba zespoły w ostatnich latach spotykały się ze sobą 7 krotnie. 5 razy padł remis, 1 raz wygrało Leeds i 1 raz wygrał Reading. Moim zdaniem dzisiaj ten mecz zakończy się remisem. Stawiam 2:2 i over 3.5 gola.
Remis @ 4.00 ⛔
Over 3.5 gola @ 3.00 ⛔
DW 2:2 @ 15.00 ⛔
--------------
Czerwona kartka w 12 minucie dla Leeds ustawiło mecz... swoją drogą długo się bronili bo bramki wpadły dopiero w 85 i 90 minucie.Wynik 2:0.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Ekipa gospodarzy jest bardzo bliska awansu do Premier Ligue. Zajmują po 40 meczach drugie miejsce w tabeli i mają 4 punkty przewagi nad trzecim w tabeli West Ham. Z kolei Leeds ma jeszcze teoretyczne szanse na to aby zagrać w barażach o ekstraklasę. Zajmują 10 miejsce ze stratą 6 punktów do szóstego w tabeli zespołu. Moim zdaniem zapowiada się ciekawy mecz. Reading jest ostatnio w gazie i bije każdego rywala. Ich ostatnie wyniki to: 2-4 , 3:1, 3-1, 4-0 w tym 3 wygrane i 1 porażka. We wszystkich 4 ostatnich meczach zaliczali wysokie wyniki (over 3.5 gola). Leeds z kolei w ostatnich 4 meczach zaliczyło 1 remis, 2 porażki i 1 zwycięstwo. W tym porażka 3:7 z Notthingham. Leeds jest drużyną nieobliczalną i w tym sezonie zaliczyli kilka hokejowych wyników (3-3, 5-0, 4-1 czy 3-2). Co ciekawe oba zespoły w ostatnich latach spotykały się ze sobą 7 krotnie. 5 razy padł remis, 1 raz wygrało Leeds i 1 raz wygrał Reading. Moim zdaniem dzisiaj ten mecz zakończy się remisem. Stawiam 2:2 i over 3.5 gola.
Polecam przeczytać to i myślę, że zmienisz zdanie lekko odnośnie remisu...
http://www.teamtalk.com/leeds-united/7648455/Warnock-short-on-numbers
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Barnsley - West Ham United
Typ: Zespół 2 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
Kurs: 2,65
Bukmacher: Bwin
Stawka: 4/10
Rezultat:

Analiza: West Ham United, które walczy o bezpośredni awans i powrót na boiska Premier League zmierzy się dziś na wyjeździe ze słabo grającym i walczącym z kontuzjami Barnsley. Ostatnio forma &quot;Młotów&quot; nie jest imponująca w ostatnich 5 spotkaniach zdobyli zaledwie 6 punktów, a w ostatniej kolejce przegrali z Reading na własnym stadionie 2:4. Najwyższa pora ugrać nieco lepszy wynik i zdobyć kolejne punkty. Trener Barnsley - Keith Hill - wystawi taki sam skład jak w wygranym spotkaniu z Peterborough United 1:0, jednak nadal nie może skorzystać z siedmiu podstawowych zawodników: Matt Done(30/4), Jacob Butterfield(24/5), David Perkins(27/0), Bobby Hassell(17/0), Rob Edwards(16/0) i pierwszy bramkarz Luke Steele(36/0), a także Nathan Doyle(8/0). Sporo tego, natomiast w West Hamie zabraknie Marka Noble. Jednak mimo tego, jest sporo powrotów. Do składu może powrócić Papa Bouba Diop, do dyspozycji Sam Allardyce ma obrońców Winstona Reid i Guya Demel.
Myślę, że wygrana West Hamu United jest więcej niż pewna, a wynik jaki obstawiam w takiej sytuacji to 0:3.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Southampton - Pompey
Wzrost kursów wziął się z tego że Święci mają zagrać bez Lamberta najlepszego strzelca który zdobył w tym sezonie już 28 bramek jednak Adkins dementuje te plotki i prawdopodobnie zobaczymy jutro tego gracza na boisku. Southampton stracił lidera na jak długo zależy od nich dziś swój mecz wygrał Reading i wbił się na pierwsze miejsce w tabeli jeśli jutro zespół Świętych odniesie zwycięstwo znów zajmie pierwsze miejsce w tabeli. Pomepy pogrążony w kryzysie finansowym i kadrowym walczy o życie jednak prawdopodobnie nawet w przypadku utrzymanie zostaną zdegradowani. Wszystko okaże się w najbliższym miesiącu może to mieć ogromny wpływ na postawe zespołu. Jednak w jutrzejszym spotkaniu grają z &#39;&#39;liderem&#39;&#39; który jest pewnym zespołem do awansu.
Win Southampton @@ 1,50 ⛔ Jak można w 94 stracic bramek...
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Nie wiem czy ktoś śledził dzisiejszy mecz ale dla mnie Leeds powinno dostać trzy czerwone kartki. Tak brutalnej gry nie widziałem jeszcze nigdy, arbiter to zdecydowanie pomyłka ! Dolicza w pierwszej połowie 3min grają 4 w drugiej dolicza 5min a grają 7 dłużej jakieś dziwne to jest w tej lidze no ale cóż takie uroki. Na marginesie strasznie podoba mi się ta liga, dwa meczyki na sportklubie całkiem przyzwoite może od następnego sezonu człowiek zabierze się za to cudo bo jak wiadomo na niższych ligach łatwiej złapać value ;) Co do meczów to niebawem mandarynki grają z dzisiejszym rywalem West Hamu czyli Barnsley i spodziewam się lekkiej masakry ze strony gospodarzy jak oczywiście Barnsley będzie miało podobne braki i zaprezentuję cyrk w defensywie !
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Nottingham Forest - Bristol City
Typ: Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
Kurs: 2,80
Bukmacher: Bwin
Stawka: 3/10
Rezultat:

Analiza: Dalszy ciąg 41. kolejki Npower Championship. Oddalające się od strefy spadkowej Nottingham Forest, które w ostatnich spotkaniach prezentuje dobrą formę, zmierzy się na The City Ground ze znajdującym się na 22 pozycji - Bristol City. Gospodarze trzeba przyznać, że ostatnie cztery spotkania mieli imponujące, zdobyli w nich aż osiem punktów, strzelając przy tym jedenaście bramek i tracąc cztery. Tym samym notując serię czterech meczów bez porażki. Ich dzisiejsi rywale, mają zdecydowanie przeciwną serię, pięciu spotkań bez zwycięstwa. A wyjazdowe spotkania w ich wykonaniu nie należą do najlepszych. Na dotychczasowe dwadzieścia wyjazdowych potyczek wygrali zaledwie cztery i zremisowali pięć, reszta to porażki, których jest aż jedenaście. Może i bym się skusił grać coś w stronę walczącego o utrzymanie się z Championship - Bristol City - ale nie w takim wypadku, gdy u gości zabraknie paru kluczowych graczy. Nie zagra pauzujący kapitan zespołu - Liam Fontaine(20/1), Lewin Nyatanga(29/0), James Wilson(21/0)to trójka defensorów, poza tym mamy jeszcze Marvina Elliott(28/2) i Davida Clarkson(4/0). Do składu wraca jednak Ryan McGivern Cole(29/0) i Cole Skuse(30/0). U gospodarzy natomiast nie ma zbyt wielu braków, natomiast forma dopisuje naszemu rodakowi - Radosławowi Majewskiemu. Powołanie do drużyny znowu otrzymali Scott Wootton, Danny Higginbotham, Lewis McGugan , Marcus Tudgay i Ishmael Miller, a także George Elokobi. Wszystko to pozwala mi twierdzić, że Nottingham wygra na własnym stadionie a meczu padnie więcej niż 2,5 bramki. Liczę bardzo na Radka, który w ostatnim spotkaniu z Crystal Palace zdobył hattricka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nie wiem czy ktoś śledził dzisiejszy mecz ale dla mnie Leeds powinno dostać trzy czerwone kartki. Tak brutalnej gry nie widziałem jeszcze nigdy, arbiter to zdecydowanie pomyłka ! Dolicza w pierwszej połowie 3min grają 4 w drugiej dolicza 5min a grają 7 dłużej jakieś dziwne to jest w tej lidze no ale cóż takie uroki. Na marginesie strasznie podoba mi się ta liga, dwa meczyki na sportklubie całkiem przyzwoite może od następnego sezonu człowiek zabierze się za to cudo bo jak wiadomo na niższych ligach łatwiej złapać value ;) Co do meczów to niebawem mandarynki grają z dzisiejszym rywalem West Hamu czyli Barnsley i spodziewam się lekkiej masakry ze strony gospodarzy jak oczywiście Barnsley będzie miało podobne braki i zaprezentuję cyrk w defensywie !
Ta liga ma swój &#39;&#39;urok&#39;&#39; od lat. A gra często jest tam na pograniczu czerwonej kartki. Także to żadna nowość meczu oglądać nie mogłem za wczesna godzina ???? człowiek jeszcze w pracy za to widziałem Młotów. Leeds w tym sezonie miał grać o awans tymczasem sezon na straty. Pewnie stąd frustracja piłkarzy.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Wie ktoś czy w zespole &quot; Świętych &quot; zagra dziś Lambert ? Bo chodziły plotki że ma dzis nie zagrac ; ] . Jeśli ktos ma jakies pewne info prosiłbym o powiadomienie . Dzięki ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wie ktoś czy w zespole &quot; Świętych &quot; zagra dziś Lambert ? Bo chodziły plotki że ma dzis nie zagrac ; ] . Jeśli ktos ma jakies pewne info prosiłbym o powiadomienie . Dzięki ;)
rozgrzewał sie ale miesien nie dal rady zastapil go Sharp ktory teraz strzelil ladna bramke
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
No i dzisiejsza peffka czyli Southampton nie siadła. Z samego przebiegu spotkania myślę , że wynik sprawiedliwy. Pompeys niby problemy finansowe, problemy z graczami ale w Derbach się nie poddali co jest dobrym przykładem, że meczów z gatunku &quot;derby&quot; nie ma co ruszać. Fantastyczna końcówka 2:1 i potem bodajże w 94 min na 2:2 ale jak najbardziej zasłużenie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Spokojnie takich spotkań jest wiele pamiętaj że Lambert nie zagrał gdyby on był na boisku spokojna by była 1... pamiętaj takżę że gdy on na początku tygodnia miał grać 1,25 było na Świętych widać jak wiele 1 gracz znaczy. Spotkania warto chwytać tak jak każde... jutro w Anglii są świetne derby Fulham - Chelsea... także warto je typować.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Blackpool-Barnsley
Jutro do nas wraca championship więc czas na typ ;). Rozwodzić się tutaj nie będę jakoś bo i wiedzy brakuję z tej ligi ale delikatnie sobie pogram w związku ze startem typowania od następnego sezonu tejże ligi. Ostatnia potyczka Barnsley to jakaś katastrofa ! Oczywiście braki w składzie były ogromne ale jutro wszyscy znowu nie będą dysponowani więc trzeba korzystać. Barnsley to ostatnio katastrofa w defensywie, brak krycia przy stałych fragmentach, masa przestrzeni pozostawiona dla rywala, na skrzydłach to jakaś katastrofa i brak komunikacji czego efektem był wymiar kary z West Hamem aż 4:0 !. Blackpool ostatnio idzie jak burza pokonało ostatnio ekipy z czołówki, teraz grają u siebie z bardzo słabym i osłabionym rywalem i nie powinno tutaj być najmniejszego problemu do pokrycia handi. Przjrzałem fora kibiców i sami przyjezdni stwierdzają, że będą baty. Delikatnie na początek.
Blackpool AH -1 @ 1,75
Syfiasty kurs, syfiasty wynik. Czerwo załatwiło sprawę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Blackpool-Barnsley
Jutro do nas wraca championship więc czas na typ ;). Rozwodzić się tutaj nie będę jakoś bo i wiedzy brakuję z tej ligi ale delikatnie sobie pogram w związku ze startem typowania od następnego sezonu tejże ligi. Ostatnia potyczka Barnsley to jakaś katastrofa ! Oczywiście braki w składzie były ogromne ale jutro wszyscy znowu nie będą dysponowani więc trzeba korzystać. Barnsley to ostatnio katastrofa w defensywie, brak krycia przy stałych fragmentach, masa przestrzeni pozostawiona dla rywala, na skrzydłach to jakaś katastrofa i brak komunikacji czego efektem był wymiar kary z West Hamem aż 4:0 !. Blackpool ostatnio idzie jak burza pokonało ostatnio ekipy z czołówki, teraz grają u siebie z bardzo słabym i osłabionym rywalem i nie powinno tutaj być najmniejszego problemu do pokrycia handi. Przjrzałem fora kibiców i sami przyjezdni stwierdzają, że będą baty. Delikatnie na początek.
Blackpool AH -1 @ 1,75
Jak na debiut to nieźle warto także dodać że Blackpool gra o baraże i punktów potrzebuje tym bardziej na własnym terenie. Barnsley ostatnie 7 wyjazdów to 7 porażek... takę dzisiaj nie wróżę im nic lepszego.
Dodatkowo dodam typ Philips strzeli gola @@ 2,00 ✅
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Npower Championship
Spotkanie: Bristol City - Coventry (ilość goli)
Typ: powyżej 2.5 ✅ 3-1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obie drużyny walczą w tej chwili o pozostanie w lidze, Bristol City zajmuje 21 miejsce a Coventry City jest 22. Ekipa gości przyjeżdża naładowana pozytywną energią co mogą potwierdzić ostatnie wyniki:
* ostatnie 6 spotkań Coventry zagrało bez porażki ! 4 razy remisowało i 2 razy wygrało (2:0 u siebie z Portsmouth oraz 2:0 z Hull w meczu wyjazdowym)
Bristol City natomiast w ostatnich 6 spotkaniach notuje gorszy bilans 1-3-2. U siebie ta ekipa notuje także ostatnio kiepski bilans 0-1-2.
Patrząc na formę z ostatnich kolejek myślę, że większe szanse dawałbym Coventry, grają jednak oni na wyjeździe a takie mecze są trudniejsze. Nie wskazuję dlatego tutaj zwycięzcy a pokusiłem się o analizę ilości goli i typuję tutaj over 2.5.
Gospodarze w ostatnich 6 meczach za notowali tylko 1 over 2.5 pozostałe 5 spotkań to under 2.5 (pora na przełamanie bariery bramkowej), Coventry natomiast strzela sporo goli ostatnio - średnio 2 gole w ostatnich 3 meczach a bilans over/under z ostatnich kolejek wygląda u nich tak -&gt; 2/4.
Może i te statystyki nie przemawiają za typem na over 2.5 nie mniej jednak gdy popatrzymy na ostatnie pojedynki tych ekip:
2007 (puchar) 3:3
2008 2:1
2009 2:0
2010 1:1
2011 1:2

Widać przewagę over 2.5, dzisiaj jest to dla nich mecz o życie i uważam, że ten mecz będzie obfitował w gole. W obu ekipach wszyscy zawodnicy są gotowi do gry. W Bristol City liczę na strzelecki popis B.Pitmana (33/7) oraz J.Steada (20/3), z linii pomocy mogą ich ofensywnie wspierać H.Ephraim (3/1) chłopak wypożyczony z QPR, gdzie zagrał w PL, a na boiskach Championship był jednym z kluczowych graczy QPR, myślę, że dzisiaj będzie kluczowym zawodnikiem Bristol City. Ostatnim graczem Bristolu, na którego zwróciłem uwagę jest Albert Adomah - 24letni zawodnik rodem z Ghany który w tym sezonie zagrał już w 40 meczach i zdobył 5 goli. Ekipa z Bristolu kupiła tego chłopaka 2 lata temu za 220.000 funtów z grającego w 4 lidze Barnet FC i od razu stał się tutaj podstawowym zawodnikiem. Sądzę, że ta czwórka powinna dzisiaj rozmontować obronę Coventry.
Co do ekipy gości to muszą powalczyć dzisiaj o punkty. W ich szeregach prym wiedzie G.McSheffrey (34/8), w ataku jest jeszcze duet C.Mcdonald (18/4) oraz C.Platt (29/3) ale jak na napastników to bilans bramkowy mają słaby.
W ekipie Coventry ciekawie radzi sobie O.Norwood. Ten 20latek ze szkółki Manchesteru Utd występował w rundzie jesiennej w League One w barwach Scunthorpe gdzie zagrał w 15 meczach i zdobył 1 bramkę. Na rundę wiosenną trafił w ramach wypożyczenia do ekipy Coventry i tutaj także stał się kluczowym zawodnikiem w pomocy. Do tej pory zagrał 13 razy (12 razy w pierwszym składzie) i zdobył 2 bramki (w meczu wygranym 2:0 z Portsmouth oraz w zremisowanym 2:2 z Cardiff).
Po krótce tak wyglądają liderzy obu ekip, sądzę, że zobaczymy dzisiaj ciekawy mecz, którego stawką jest wyjście ze strefy spadkowej w angielskiej Npower Championship.
Edit//
✅ 3-1
trafiony typ ????

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom