>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwiecień w Npower Championship

Status
Zamknięty.
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Dokładnie tak jak mówisz,Każda liga kieruje się swoimi jakimiś zasadami i to jest fajne poznać jej psychologie i określić pewną ścieżkę jaką się w niej podąża,a to że nigdy nie będziemy pewni w 100%to jest właśnie ta adrenalina i to za co chyba wszyscy kochamy bukmacherstwo...:grin:
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Peterborough - Southampton

Panowie co tak cicho...Zostały już tylko 3 kolejki:razz: Jak dla mnie w tym meczu zwycięzca może być tylko jeden,Southampton na pewno lekko podrażniony przegraną u siebie z Reading i stratą pierwszego miejsca w Tabeli N Power będzie chciał tu zagarnąć komplet oczek;)
Tak jak przewidziałem wygląda na to że West Ham ma ochotę i to wielką na drugą lokatę,więc święci muszą się pilnować.Na chwile obecną w bramkach nadal są lepsi ale już tylko o 3 gole
Okiem Historii,grali ze sobą nie wiele bo w lidze spotkali się zaledwie 3 razy dwa razy wygrywali święci z tym że tylko raz na wyjezdzie,i raz padł remis,również na terenie Peterborough,ale myślę że Southampton z pewnością nie popuści tu w tym meczu w końcu nie po to harowali cały sezon na wejście bezpośrednie do Premier League aby teraz być nie pewnym swego losu w Play Offach.

Mój Typ:
Southampton(2)✅
Kurs:1,75
Bukmacher:BetClic
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Bristol City - West Ham

To kolejny mój faworyt jeśli chodzi o gości w tej kolejce,Widać że młotów ożywiła porażka southamptonu i myślą już tylko jak tu wskoczyć na drugą lokatę przy ewentualnym potknięciu się do końca sezonu lamberta i spółki.
Bristol rywal z dołu tabeli,broniący się przed strefą spadkową może być też nie wygodnym rywalem,dlatego nie zaryzykuje jak tydzień temu handicapu,ale sądzę że młoty dadzą z siebie wszystko w tym meczu.
W weekend udało się Bristolowi zremisować z Birmingham na wyjezdzie,co daje im jak na razie 4pkt przewagi na Coventry.Wg mnie tym razem nie będą mieli tyle szczęścia i West Ham wygra to spotkanie. ????
Historia też za Młotami w 23 potyczkach ligowych wygrywali 12 razy 7 razy padal remis a 4 razy wygrał Bristol z tym że ostatnie zwycięstwo Bristolu to sezon 77/78....ja gram czystą dwójeczkę:grin:

Mój Typ:
West Ham(2)⛔
Kurs:1,75
Bukmacher:BetClic

Pózniej jeszcze coś dorzuce do tej dwójki ale muszę się już głębiej zastanowić......
Bez komentarza:?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
To ja dodam coś od siebie.
Reading - Nottingham
Trzeba powiedziec otwarcie rewelacyjny Reading, ręce nad ich grą same składają się do oklasków zespół wspiął się na wyżyny gdy wszyscy żyli walką West Hamu i Southampton to oni jak &#39;&#39;czarny koń&#39;&#39; weszli do walki i lokują się na pozycji lidera zepchenli z niej Świętych. Drużyna od pięciu spotkań nie pokonana zanotowała znakomitą serię 5 zwycięstw w tym właśnie z Southampton. Na własnym terenie są nie pokonani od 7 spotkań gdzie wszystkie 7 spotkań wygrali :!:. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Nottingham 1:0. Teraz czas na rewanż zespół z miasta Robin Hooda walczy o utrzymanie zapewne uda im się w tym sezonie utrzymać jednak bardzo szczęśliwie. Do składu Mc Dermotta wraca Leigertwood co jest znakomitą informacją dla tego menedżera jednak pod znakiem zapytania stoją występy Tabba oraz Robsona-Kanu. Karacan nie zagra do końca sezonu z powodu problemów z kostką. Drużyna ma niepowtarzalną szansę na wielki powrót do Premier League po pięciu latach. Wobec obecnej sytuacji wydaje się logicznym rezultatem tylko jeden wygrana Reading który jeśli zdobędzie jeszcze 6pkt. może być pewny awansu bezpośredniego :!:.
Win Reading @@ 1,54


Bristol - West Ham
Kolejnym typem tej kolejki wydaje się konfrontacja Bristolu z West Hamem, Młoty ostatnio wygrały spektakularnie 6:0 z z pretendentem do baraży Brighton, W tej chwili obie drużyny dzieli przepaść West Ham walczy o baraże Bristol o utrzymanie ma w tej chwili 4pkt. przewagi nad strefą zagrożoną. Młoty Allardayce po cichu liczą nadal na awans bezpośredni do tego potrzebne są punkty i to komplet i liczyć na wpadkę Southampton. Wątpliwe jest by Big Sam desygnował do gry inny skład niż w meczu z Brighton do gry nadal nie zdolny jest McCartney, O&#39;Brein. Większe problemy ma menedżer gospodarzy Pitman, Wilson, Cisse, Nyatang, Elliot i Clarkson. Także lista długa. W tym spotkaniu Młoty powinny sobie poradzić bez problemu.
Win West Ham @@ 1,75

Się Starałem .... dzięki nie dostałem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Doberman ja podziękuje jak Reading Ci wejdzie,bo chociaż wszystko przemawia za nimi,są na prawde w dobrej formie,ale każda dobra passa się kiedyś kończy....
Nie chce być złym prorokiem,że teraz że w tym meczu z Nottingham ale ja był bym ostrożny co do tego spotkania...Ostatnio ciąży jakaś klątwa na faworytach wśród gospodarzy z kursami 1,5 i niższymi...w N Power ja chyba Reading sobie daruję pomimo iż są tu faworytami murowanymi...;)
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Peterborough - Southampton
Panowie co tak cicho...Zostały już tylko 3 kolejki:razz: Jak dla mnie w tym meczu zwycięzca może być tylko jeden,Southampton na pewno lekko podrażniony przegraną u siebie z Reading i stratą pierwszego miejsca w Tabeli N Power będzie chciał tu zagarnąć komplet oczek;) Tak jak przewidziałem wygląda na to że West Ham ma ochotę i to wielką na drugą lokatę,więc święci muszą się pilnować.Na chwile obecną w bramkach nadal są lepsi ale już tylko o 3 gole
Trudno, żeby Młoty nie miały ochoty na 2 miejsce ;). A tak serio, to trzeba wziąć pod uwagę na to jak Peterborough gra ostatnio u siebie. Kolejno od ostatniego: Nottm 0-1, Leicester 1-0, West Ham 0-2, Reading 3-1, Blackpool 3-1, więc ja bym ich tak nie skreślał, bo umieją się sprężyć. Zagram over 3,5 @ 2.5 ✅ 1-3 FT
Bristol City - West Ham
Historia też za Młotami w 23 potyczkach ligowych wygrywali 12 razy 7 razy padal remis a 4 razy wygrał Bristol z tym że ostatnie zwycięstwo Bristolu to sezon 77/78....ja gram czystą dwójeczkę:grin:..
Nie dodałeś, że Młoty na wyjeździe wygrywały TYLKO 2 razy ???? , ale historia potyczek raczej nie ma większego znaczenia. Dodam od siebie, że u gospodarzy zabraknie napastnika Bretta Pitmana (36/7), który dostał czerwoną w ostatnim meczu z Coventry i obrońcy Jamesa Wilsona (23/0), który doznał urazu łydki i nie zagra do końca sezonu. Do tego nie wiadomo czy zagraja pomocnik Khalifa Cisse (31/2) i obrońca Lewin Nyatanga (31/0), którzy zmagali się ostatnio z kontuzjami. Do tego nie zagrają pomocnik Marvin Elliott (28/2) i napastnik David Clarkson (10/1), których czeka rehabilitacja. Jednym słowem Bristol bez kilku podstawowych zawodników, a Młoty rozpędzone. Należy jednak pamiętać, że w pierwszy meczu było 0-0, więc umieli zablokować dostęp do własnej bramki. Tym razem powinno być podobnie, ale oczywiście Młoty są faworytem. I gram West Ham -1 @ 2.15 ⛔ 1-1 FT
Drużyna ma niepowtarzalną szansę na wielki powrót do Premier League po pięciu latach. Wobec obecnej sytuacji wydaje się logicznym rezultatem tylko jeden wygrana Reading który jeśli zdobędzie jeszcze 6pkt. może być pewny awansu bezpośredniego :!:.
4 punkty wystarczą ;)
A ja gram (daliście typy 1,2 i 3 miejsce:p) nieco trudniej:
Cardiff - Derby
Gospodarze ostatnio potracili sporo punktów na remisach z teoretycznie słabszymi drużynami. Teraz zmierzą się z Derby, które zapewniło sobie spokojny ligowy byt na przyszły sezon i na playoffy nie ma praktycznie żadnych szans. Do Cardiff przyjeżdża jednak w pełnym składzie i z pewnością nie składa broni, bo jak zaznaczył Nigel Clough, chciałby skończyć sezon w końcu w górnej połówce tabeli, co nie udało się im odkąd spadli z Premiership. Cardiff zagra prawdopodobnie bez napastnika Rudiego Gestede (30/3) i na 100% bez pomocnika Craiga Conwaya (39/5). Niemniej mają lepszy skład niż goście i większą motywację, bo przy porażkach playoffy mogą uciec. Wprawdzie Middlesbrough ma trudniejsze mecze przed sobą niż Cardiff, ale po co ryzykować. Stawiam 2-0. ✅ 2-0 FT
Cardiff @ 1.66 ✅
Cardiff -1 @ 2 ✅
under 2,5 @ 2 ✅
Do tego:
Ipswich - Birmingham X @ 3.40 ✅ 1-1
Middlesbrough - Doncaster -&gt; Doncaster +1.5 @ 1.625 ✅ 0-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Coventry - Milwall

Ja jeszcze dorzucę to spotkanie do tych dwóch wcześniej wspomnianych
Proponuję tu podwójny typ X2,pomimo że Coventry będzie zależało tu na wygranej i wygrzebaniu się ze strefy spadkowej,ale po ich ostatnich meczach nie widzę żeby byli aż tak zdeterminowani aby ją opuścić 3 ostatnie mecze to dwa remisy i jedna porażka a Milwall ostatnio 3 zwycięstwa widać że coś grają,mają zapewniony już byt w przyszłym sezonie,nie grają o nic ale często takie drużyny bez żadnej presji grają po prostu swoje co przynosi im lepszy rezultat.
Dla Coventry ten mecz to już na prawdę jeden z ostatnich dzwonków,ale nie zawsze dobre chęci wystarczą..Myślę że ich sytuacja w tabeli trochę ich będzie spinała ale jednocześnie będą chcieli coś ugrać a Milwall zagra swoje...dlatego asekuracyjnie z remisikiem.

Mój Typ:
X2✅
Kurs:1,60
Bukmacher:BetClic

Ipswich - Birmingham X @ 3.40
Hmmm,,,jesteś pewien???Bo ja nie sądze żeby Birmingham zremisowało kolejny mecz.Z West Hamem mieli dobre spotkanie ale jednak młoty doprowadziły do remisu.Z Bristolem nie spodziewanie gonili,wynik...jednak ostanie wyjazdy regularnie strzelali po 3 bramki,nie mówie że i tym razem strzelą 3 ale myślę że ograją Ipswich.;)

Mój Typ:
Birmingham(2)⛔
Kurs:2,30
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Hmmm,,,jesteś pewien???Bo ja nie sądze żeby Birmingham zremisowało kolejny mecz.Z West Hamem mieli dobre spotkanie ale jednak młoty doprowadziły do remisu.Z Bristolem nie spodziewanie gonili,wynik...jednak ostanie wyjazdy regularnie strzelali po 3 bramki,nie mówie że i tym razem strzelą 3 ale myślę że ograją Ipswich.;)
Jakbym był pewien to bym siedział na Borabora z drinkiem w ręku po tylu latach typowań;) jako milioner. A tak typuję to co uważam :p ;)
 
J 5

jgc

Użytkownik
Panowie co tak cicho...
bo to cisza przed burzą :zy3ou:
ja analizuję tą kolejkę już od soboty i byłem ciekaw jak Wy podejdziecie do tematu. Dwie najbliższe kolejki - wtorek-sobota - już na 99% pokażą nam kto awansuje bezpośrednio a do ostatniej kolejki powinniśmy być świadkami walki o miejsca w playoffach. Ogólnie jeśli chodzi o jutrzejsze mecze to na pierwszy plan wysuwają się zwycięstwa faworytów, a więc:
West Ham
Cardiff
Boro
Southampton
Blackpool
Reading
Wszystkie zespoły mają o co grać. Młoty wiadomo - poczuły świeżą krew i powinny pójść za ciosem. Walijczycy w końcu powinni wygrać u siebie i umocnić się na miejscu gwarantującym playoffy. M&#39;Boro po ostatnim zwycięstwie chyba nadal wierzą, że znajdą się na ostatnim miejscu pozwalającym zagrać o PL. Blackpool jeśli nie chce w tej kolejce zostać wyprzedzone przez wymienione Boro to powinni pokazać na własnym terenie, że miejsce w barażach im sie należy. Na koniec lider, który patrząc na wyniki powinien zmieść Forest i w dodatku lekko pokryć handi.
To wszystko tylko i wyłącznie teoria, bo w praktyce oczywiście ta liga jest nieprzewidywalna.
No cóż jeśli chodzi o mój wybór to przyznam, że nadal się waham ale powiem jedno - zgadzam się z Miko że Reading może zgubić punkty. Nie chodzi o to, że ja się uwziołem na tą drużynę ale o dyspozycję Forest na wyjeździe i ogólnie na ich walkę o utrzymanie. Historia spotkań tych ekip jest wyrównana a fakt pewnego patentu na lidera potwierdza ostatnia wygrana Forest 1:0 w listopadzie. Z ostatnich 4 meczów wyjazdowych Forest przywiozło 10 pkt przy bilansie 8-3-10. Oni mają świadomość mocy Reading i myślę, że jadą tam po 1 pkt tym bardziej, że kolejny mecz również na wyjeździe z Hull.
Typu jeszcze nie podaje o ile w ogóle się zdecyduje, ale można za małe pieniądze pograc X bo kurs 4 drogą nie chodzi.
Na tę chwilę najlepszym meczem wg mnie jest Boro - Doncaster. Gospodarze tak jak wspomniałem wygrali ostatni mecz i chyba jeszcze wierzą w możliwość barażów. Historia przemawia za gospodarzami, kolejny mecz ze Świętymi, goście praktycznie już spadli, Diuf znowu narozrabiał, myślę że tam nie ma już ani atmosfery ani chęci i są pogodzeni ze spadkiem. Niestety tylko ten kurs ~ 1,36 do tasiemca sie nada.
Święci powinni sobie poradzić aczkolwiek ja już sam nie wiem co o nich myśleć :razz: chyba mają lekką zadyszkę, albo mają syndrom Korony Kielce - za duża presja na finiszu. Do jutra zostawiam...
Bristol - West Ham - dajcie mi spokój z tym Bristolem. dla mnie no bet
Reszty też na razie nie ruszam. Poczekam może jutro mnie olśni.
miałem się skupić na 1-2 meczach ...taaaa :roll:
 
J 5

jgc

Użytkownik
dobra

Ten Cardiff całkiem sensowny się wydaje, ale biorąc pod uwagę to co napisałeś Ruichi czyli, że Derby ma już zapewniony byt a gospodarze muszą odpierać ataki Boro to myślę, że w meczu zobaczymy bramki z obu stron. Sam grałem trochę w piłkę (prawie zawodowo hehe) i wiem jakie jest podejście do takich spotkań drużyn już mających luz. Nie za bardzo przykłada się wagę do taktyki a chłopaki grają „brazyliane”. Tak jest oczywiście u nas ale myślę, że oni też już chcieliby wyjść na dwa piwa do pubu a skupić się na walce o nowy sezon dopiero po Euro. Na miejscu trenera wpuszczałbym młodych żeby się ograli i żeby mieć alternatywę na kolejny sezon. Czy tak zrobi Nigel Clough tego nie wiem, ale wiem że historia spotkań obu ekip obfituje w bramki np. 6-1; 4-1; 3-1 było i 0:0 no ale… Derby od 4 spotkań mają under 2,5, Cardiff z kolei od 5… ktoś powie, że próbuję na siłę i na przełamanie zagrać over … no tak! Hehe tak właśnie jest, ale stoją za mną też statystyki bo Walijczycy na 21 meczów u siebie 12 razy osiągali over 2,5, ale co ciekawsze over 3,5 występował 10 razy!
Ja osobiście pogram tutaj także BTS bo uważam, że szyki obronne będą rozluźnione – gospodarze będą chcieli jak najszybciej strzelić bramkę, więc skupią się na ataku, a goście będą kontrować. Albo jedni albo drudzy coś ustrzelą. Im bliżej do końca meczu a wynik będzie nie rozstrzygnięty to Cardiff będzie bardziej ryzykować. Nie wykluczone, że sprawdzi się moja super teoria o brazylianie i zobaczymy radosny futbol. To moja wizja.

Cardiff – Derby 1 1,6✅
Cardiff – Derby BTS 1,75⛔
Cardiff – Derby over 2,5 1,75⛔
Cardiff – Derby over 3,5 2,9⛔

Gram dla własnej satysfakcji:
Blackpool – Leeds 1 1,7✅
Reading – Forest X 4⛔
Coventry – Millwall 1 2,2⛔
Luuuuuzzzzzzeeeeerrrrrr L
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Jeżeli chodzi o pierwsze 3 drużyny: Zostały 3 kolejki do końca gdzie Reading gra 2x u siebie z Nottingham i Crystal Palace oraz ostatni z Birmingham na wyjeździe więc oni raczej fotela nie oddadzą, walka o bezpośredni awans będzie toczyła się między WHU i Świętymi. Obie ekipy grają po dwa spotkania na wyjeździe i jedno u siebie - ostatnie. WHU ma stratę 3 punktów do wicelidera i oni raczej nie mogą pozwolić sobie już na żadną wpadkę zaś Southampton remisując któryś z wyjazdów (przy wygranych WHU) nadal będzie miał 1pkt przewagi. Southampton gra kolejny mecz na wyjeździe z M&#39;boro którzy walczą o playoffy oraz u siebie z Coventry którzy do końca walczą o utrzymanie więc dwa ostatnie spotkania mają ciężkie. Dzisiaj Peterborough już nie gra w sumie o nic bo utrzymanie raczej mają zapewnione więc zagrają bez spiny na luzie, patrząc na staty to jest to drużyna która dużo strzela oraz traci i grając bez presji są w stanie urwać jakieś punkty przeciwnikowi a na pewno strzelić bramkę dlatego w tym spotkaniu wolę wybrać opcję over lub BTS niżeli czystą wygraną gości po kursie ~1,61.
Co do Młotów to każda porażka będzie oznaczała koniec z bezpośrednim awansem (biorąc pod uwagę powyższą sytuację). W formie Vaz Te jak u gospodarzy małe braki co już kolega wcześniej wymieniał ale według moich informacji duże prawdopodobieństwo że na boisku pojawią się cisse i nyatanga. Bristol ma o co walczyć lecz, są 4pkt nad strefa spadkową i czeka ich jeszcze spotkanie u sibie z Barsnley które będzie dla nich raczej ważniejsze niż te dzisiejsze oraz wyjazd z Burney, w tym spotkaniu stawiam na zwycięstwo WHU.
Reading opisałem wcześniej i kurs 1,5 wcale mnie nie powala na kolana z drużyna która będzie w stanie zagrać na remis.
Ciekawie wygląda jeszcze M&#39;boro lecz kurs 1,36 wcale mnie nie satysfakcjonuje, w tym meczu możemy spodziewać się skromnej wygranej gospodarzy oraz underu - lepiej poczekać na live.
Propozycje:
WHU ~161 Bet365
Southampton over 2,5 ~1,57, BTS 1,61 Bet365
M&#39;boro - live

GL !
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Jakbym był pewien to bym siedział na Borabora z drinkiem w ręku po tylu latach typowań jako milioner. A tak typuję to co uważam :p
Haha no ja też z pewnością:razz:a tak poważnie to chodziło mi czy to Twoje jakieś przeczucie czy coś więcej bo nic nie napisałeś o tym meczu;)
Jeszcze tak
Brighton - Watford BTS (1,85)Tak ✅(Brighton nic nie strzela od 3meczy,czas na przełamanie,Watford na pewno też coś trafi:razz:
oraz

Reading - Nottingham BTS (1,90)Nie✅ (albo nie spodziewane 0-0 albo Reading wygra to spotkanie bez straty bramkowej)
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Widzę, że większość skupia się na drużyna walczących o awans czy też zajęcie miejsc dających baraże. Nie należy zapominać również o ekipach bijących się o utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej... Co Panowie i Panie sądzą o spotkaniu Coventry z Millwall??? Dla gospodarzy to chyba ostatni gwizdek jeśli mażą o utrzymaniu. Obecnie 4 pkt straty do miejsca dającego utrzymanie. A miejsce to zajmuje Bristoll City, który dziś łatwo o pkt miał nie będzie. Millwall 10 pkt przewagi nad strefą spadkową czyli utrzymanie zagwarantowane. W dodatku goście na wyjazdach bez fajerwerków. Także 2,20 na 1 w Betclic chyba całkiem fajne.
Jeszcze jakby mógł mnie ktoś oświecić jak wygląda sytuacja kadrowa obu ekip byłbym wdzięczny...
Coventry 2.20 Betclic
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Widzę, że większość skupia się na drużyna walczących o awans czy też zajęcie miejsc dających baraże. Nie należy zapominać również o ekipach bijących się o utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej... Co Panowie i Panie sądzą o spotkaniu Coventry z Millwall??? Dla gospodarzy to chyba ostatni gwizdek jeśli mażą o utrzymaniu. Obecnie 4 pkt straty do miejsca dającego utrzymanie. A miejsce to zajmuje Bristoll City, który dziś łatwo o pkt miał nie będzie. Millwall 10 pkt przewagi nad strefą spadkową czyli utrzymanie zagwarantowane. W dodatku goście na wyjazdach bez fajerwerków. Także 2,20 na 1 w Betclic chyba całkiem fajne.
Ja opisałem ten mecz co ja sądze na jego temat,i kompletnie się z tym nie zgadzam co piszesz,Milwall ostatnie mecze grał dobrze a to Coventry jak dla mnie gra bez rewelacji,i co z tego że mają ostatni gwizdek jak piszesz,no mają..... ale dobre chęci to nie wszystko jak dla mnie nadal to spotkanie to X2 po kursie 1,60:razz:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
wiecie może Pany czemu na Reading rosną kursy? Czyżby dyspozycja Nottingham na wyjazdach tak podbijała kurs na Reading?
Buki świrują bo widzą co się dzieje z tym meczem. Nottingham go nie wygra co z tego że ich dyspozycja ... Reading gra o awans w dodatku na własnym terenie... w dodatku muszą zdobyć tylko 4pkt... by świętować...
Tak Ruichi muszą 4pkt. przeanalizowałem to jeszcze raz bo coś mi nie pasowało.
 
eror26 39

eror26

Użytkownik
Spotkanie:Bristol City - West Ham (1-1)
Typy: WHU Win 1,67 William Hill⛔
WHU Hc -1,5 2,60 Bet365⛔
Over 2,5 1,80 Sportingbet⛔
Spotkanie pomiędzy 21 i 3 zespołem w tabeli, które rozpocznie się o godzinie 20.45 ma tylko jednego faworyta i jest nim na pewno zespół Młotów. Do końca ligi pozostały 3 spotkanie i jeśli chcą awansować bezpośrednio muszą wygrywać wszystkie mecze i liczyć na potknięcia rywali z Reading i Southampton. West Ham jest najlepszym zespołem ligi jeżeli chodzi o wyjazdy z bilansem 12-5-4 (37-20). Dzisiejsi gospodarze walczą o utrzymanie mają 4 pkt. przewagi nad strefą spadkową, więc muszą uważać. Legitymują się niezbyt ciekawym bilansem u siebie 6-5-10 23-31 a przegrywają w większości z zespołami z czołówki. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami padł wynik 0-0 co było napewno niespodzianką dzisiaj jednak uważam że ta sytuacja nie ma prawa się powtórzyć Młoty pragnące awansować do Premiership na pewno zostawią dużo zdrowia i serca na boisku i pokonają Bristol City uważam że nawet z Handicapem ????
Spotkanie:Cardiff - Derby County(2-0)
Typy: Cardiff Win 1.6 William Hill ✅
Cardiff Hc-1,5 2,67 Pinnacle ✅
Over 2,5 1.93 Pinnacle⛔
Over 3,5 3,25 Bet365 ⛔
Spotkanie pomiędzy 6 i 13 zespołem zostanie rozegrane na gorącym terenie jakim na pewno jest Walijskie miasto Cardiff jak ciężko się tam gra przekonała się już nie jedna ekipa w tym sezonie. Gospodarze wciąż liczą się w walce o baraże muszą walczyć o każde pkt. mają tylko 2pkt. przewagi nad 7 w tabeli Middlesbrough, które dziś na pewno zainkasuje 3 pkt z ostatnim Doncaster. Derby natomiast to drużyna środka tabeli, która spokojnie utrzyma się w tym sezonie, na wyjazdach maja bilans 6-6-9 20-32 więc nie za ciekawy. W poprzedniej rundzie między tymi drużynami padł wynik 3-0 dla dzisiejszych gospodarzy i dzisiaj zapewne będzie podobnie. W poprzednich sezonach Cardiff u siebie wygrywał 4-1,6-1 i 4-1 więc dlaczego miałoby nie być tak dzisiaj dla odważniejszych polecam Handi-1.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
szkoda ze takiej frekwencji nie bylo w ciagu reszty sezonu w Championship i nizszych ligach. Ale dobrze dobrze.. im wiecej analiz tym lepiej. Mam nadzieje, ze w przyszlym sezonie zostaniecie rowniez ????
//do kasacji w ciagu paru dni
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Buki świrują bo widzą co się dzieje z tym meczem. Nottingham go nie wygra co z tego że ich dyspozycja ... Reading gra o awans w dodatku na własnym terenie... w dodatku muszą zdobyć tylko 4pkt... by świętować...
Tak Ruichi muszą 4pkt. przeanalizowałem to jeszcze raz bo coś mi nie pasowało.
na Pinnale już 1.63. Poczekam, może coś jeszcze urośnie. Pogram chyba na to Reading ????
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Anglia 2
Peterborough - Southampton
Over 2.5 gola
1.60
Expekt

✅

Na dzisiaj wybrałem mecz z drugiej ligi angielskiej - Championship. W mecz 44 kolejki zmierzy się ze sobą beniaminek Peterborouhg i ... drugie beniaminek Southampton. Jakże jednak inne humory mają obie drużyny. Gospodarze to dopiero 18 drużyna w lidze i zapowiada się na to, że się utrzymają w lidze, a goście po awansie do Championship są bliscy po sezonie gry w tej lidze awansu do najwyższej klasy rozgrywek. Stawiam w tym meczu na over 2.5 gola.
Po pierwsze obie drużyny należą do jednych z najbardziej overowych ekip w lidze. Oznacza to, że meczach Peter&#39;ugh i Southampton wpada mnóstwo bramek. Średnia goli na mecz gospodarzy (zarówno zdobyte jak i stracone) to 3.12 co jest drugim wynikiem w lidze. Goście ze średnią 2.79 gola na mecz mają w tej klasyfikacji 7 pozycję. Po drugie gospodarze jak i goście zaliczają regularnie w tym sezonie wysokie wyniki. Peterborough na 43 mecze miał aż 25 razy over 2.5 gola, a Southampton miał w 43 spotkaniach 21 razy over 2.5 gola (36 razy over 1.5 gola). Po trzecie co jest bardzo ważnym argumentem bezpośrednia historia spotkań między tymi drużynami obfituje w bramki. Ostatnie 4 mecze między nimi kończyły się wynikami 2:1, 4:4, 4:1, 2:1. Jak widać za każdym razem był over. Moim zdaniem dzisiaj także w tym meczu wpadną co najmniej 3 bramki. Stawiam 1:3 dla przyjezdnych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom