>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwiecień w Npower Championship

Status
Zamknięty.
J 5

jgc

Użytkownik
spoko, każdy ma swoją wizję. Jak Reading wygra 5:0 lub przegra 0:5 to nawet się nie zdziwię, bo ta liga tak ma.
p.s. przypominam, że Brighton w następnej kolejce gra z młotami, więc młotom można już dopisać 3pkt, tym samym byłaby to trzecia przegrana B&amp;HA z rzędu i bye bye playoff.
Po prostu wierzę w ich wolę walki ????
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik

Southampton - Reading Fc
No i mamy mecz na Szczycie W Championschip Lider Southampton zagra drugim w tabeli Reading.
Trudny mecz na pewno,ale spróbujmy,jakoś podejść do tego....
Panowie Grali ze sobą w lidze 33 razy
Southampton wygrywał 12 razy
Remis padał 13 razy
Reading wygrał 8 razy
Reading wygrał tylko 2 razy na terenie świętych a ostatni raz było to w sezonie 57/58 zamierzchłe czasy ehh:razz:
Southampton triumfował u siebie 6krotnie ale ostatni raz sezon 59/60:?
biore pod uwage wyłącznie spotkania ligowe bez pucharów,..
najczęściej padał remis bo aż 8 razy na terenie Southampton,i są to remisy z roku 08/09 oraz 05/06 wiec juz bliższe natomiast wcześniejsze to juz sezon 58/59 dość spore wyrwy czasowe w graniu pomiędzy sobą mają obydwie drużyny podrodze zdarzały się jeszcze mecze pucharowe ale ich nie chce analizowac...
Reading w tej chwili rozpoczął kolejne pasmo zwyciestw i ma ich już 4 od porażki wyjazdowej z Petersbourgh,natomiast Southampton w 4 ostatnich meczach zanotował 2wygrane raz zremisował wiemy jak:?i raz zostal pokonany przez Blackpool na wyjezdzie...
Ostatni mecz triumf świętych i wielki powrót do gry ich najlepszego strzelca Rickiego Lamberta 2trafienia.Reading wygrał po trafieniu Harta...
Jak dla mnie Southampton z Lambertem w składzie jest lepszą drużyną niż Reading ale czy wygra??Jest to pojedynek o fotel lidera na którym Southampton jest już od dłuższego czasu.Reading napewno chciałoby wskoczyć na ich miejsce ale czy wskoczy...Nie sądze żeby było w stanie wygrać tego meczu chociażby z racji tego że ostatnie zwycięstwo mieli w zamierzchłych czasach,a Southampton w tym roku nie gra zle,Jak dla mnie to spotkanie remisowe,i tak tez będe to typował w zestawieniu z jeszcze jakimś innym meczem,dla mniej odważnych proponowałbym 1x ale to do długich tasiemców bo kurs jaki jest w tej chwili to 1,30...Narazie się jeszcze wstrzymam bo chce poczekać na składy obu drużyn ale wstępnie..gram Remis czysty
Typ:Remis⛔
Kurs:3,25
Bukmacher:BetClic
Nie wchodzi nawet remis całościowy,Początek pierwszej połówki,Święci wyrównują ale już druga część połowy,wiele do życzenia,szczerze nie spodziewałem się takiego rozwoju wydarzeń,chyba Ruichi tylko poszedł w dobrą stronę,Moje uznanie;)
 
J 5

jgc

Użytkownik
rany znowu trzeba analizę pisać, bo mi mod skasuje post :|
Miko5454 nieźle ostatnio pocisnąłeś z Championship, ale za Bundeslige sie nie bierz :razz:
Southampton - Reading
Hmm na dobrą sprawę to już znamy ekipy, które awansują bezpośrednio do PL bo przy takiej formie Świętych i Reading to byłoby to zadziwiające żeby teraz dali się wyprzedzić. Tym samym typ na remis jest całkiem logiczny, gdyż z jednej strony po co mają się te dwie ekipy mordować na boisku?
Ja jednak uważam, że będzie to mecz o prestiż i awans z pierwszego miejsca. Ostatni remis gospodarzy z Portsmouth to raczej wypadek przy pracy, więc zagrają nie tylko dla siebie i żeby zmazać plamę, ale i dla kibiców. Jestem przekonany w 100%, że Święci będą walczyć w tym meczu o 3 pkt a wygrana utwierdzi niedowiarków komu należy się awans.
Southampton - Reading 1 ~ 2,15 zł ⛔no niestety dałem ciała, goście są na prawdę gotowi na PL. Sukces ma wielu ojców, ale dzisiaj został nim ruichi :grin:
coś na sobotę.
Birmingham - Bristol
W tym meczu może być tylko jeden faworyt i są nim oczywiście gospodarze. Nie ma się za bardzo co rozpisywać, bo oni ten mecz muszą po prostu wygrać. Są w bardzo dobrej dyspozycji i aż dziw, że pozwolili sobie na remis w poprzedniej kolejce z młotami. Wydaje mi się, że w tym meczu nie popełnią już tylu błędów w obronie a na pewno nie zamkną się na swojej połowie i zamurują bramkę jak we wspomnianym meczu. Pomimo tego po wejściu Zigicia w drugiej połowie, wystarczyło że miał dobrze dograną piłkę i stwarzał ogromne zagrożenie. Tym razem pewnie zagra od początku i myślę, że nawet coś ustrzeli. Poza tym gospodarze mają bardzo trudnych rywali w kolejnych pojedynkach (Ipswich, Brighton, Reading) wiec kiedy jak nie w tej kolejce zgarnąć 3 pkt?
Birmingham - Bristol 1 1,5 zł

Millwall - Leicester
Pisałem przed meczem Ipswich-Leicester, że lisy raczej nie podejmą już walki o playoff (obstawiałem wtedy bramki) a tu niespodzianka i sobie pyknęli Ipswich tym samym tracą tylko 3pkt do strefy barażowej. Skoro już zrobili pierwszy krok to niech teraz zrobią drugi z Millwall a potem trzeci i czwarty i piąty :grin: przy dobrym układzie na prawdę mają szansę na te playoffy i powiem szczerze, że im życzę bo na pewno by to uatrakcyjniło tą fazę rozgrywek.
Millwall co prawda zaskakuje troszeczkę, ale to dlatego że są niedoceniani przez przeciwników. Ogólnie mają całkiem niezłą formę ale spotkań wyjazdowych bo u siebie dostali ostatnio 4 razy z rzędu baty, więc w moim mniemaniu tym razem też dostaną, gdyż lisy są po prostu dużooooo lepszym zespołem.
Milwall - Leicester 2 ~ 2,45 zł
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
To ja na razie się wypowiem o powyższych typach na &#39;&#39;sucho&#39;&#39; potem opiszę.
Southampton dzisiaj gra o &#39;&#39;spokój&#39;&#39; Lambert będzie grał a to jest machina do zdobywania bramek obrona Reading jak i całej ligi będzie miał z nim problemy co widać w każdym meczu. Ciekawym typem jest remis jednak ja podparłbym go wygraną Świętych na własnym terenie są niezwykle mocni.
-------------
Wybrałeś spotkanie Birmingham sam osobiście go gram i na pewno opiszę ten mecz podopieczni Hughtona są w formie w dodatku na własnym terenie niezwykli tracić punktów. Jeśli by stracili w tej kolejce nieźle sobie życie by skomplikowali a tak pewnie zmierzają do walki w barażach.
Millwall - Leicester.... tutaj mam mieszane uczucia Leicester kiedyś myślał o awansie potem barażach a teraz to już raczej tylko granie żeby grać Lisy nie mają atutów niby jest pieniążek był Sven.... Jest Pearson ale to melodia na następny sezon. W tym to zawiódł Beckford... nieskuteczność tego zawodnika aż razi. Po za tym wielu graczy z &#39;&#39;ligowym&#39;&#39; stażem zawodziło dlatego w tym meczu dałbym REMIS.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Birmingham - Bristol City
Trener Hughton zdaje sobie sprawę że teraz każde spotkanie jest na wagę baraży na własnym terenie podejmują Bristol który ma 4pkt przewagi nad strefą spadkową. Birmingham natomiast jeśli straci punkty może roztrwonić swoją przewagę nad strefą pościgową patrząc na to że do końca pozostały już tylko 4 kolejki muszą jutro punktować na St&#39;Andrew. W Birmingham nie zagra pomocnik N&#39;Daw Guirane oraz Spectora do gry wraca Ibanez. Wielkim brakiem w Bristolu jest nieobecność Pitmana. Do tego dochodzi Wilson i Nyatanga. Wobec tego gospodarze &#39;&#39;muszą&#39;&#39;
Win Birmingham @@ 1,55

 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Nottingham Forrest - Blackpool Fc
Trochę boję się dać czystą dwójkę na Blackpool ale zagram X2 na to spotkanie.. Nottingham nie błyszczy u siebie ostatnio przegral z Bristolem po ty by w ostatniej kolejce pokonać na Wyjezdzie Petersbourgh.
Jak dla mnie i tym razem nic nie osiągnie na swoim terenie a jedyne na co mogą liczyć to remis.
Angielski związek piłkarski odrzucił apelacje Forrest o anulowanie czerwonej kartki dla Garatha McCleary.
Oznacza to że nie zagra napewno w sobotnim meczu a to spore oslabienie dla Nottinghamu. Blackpool na pewno będzie chciał wygrać to spotkanie po głupiej wpadce z Barnsley,a i musi pilnować tyłów bo za nimi w tabeli jest pare zespołów które z pewnością nie przestały marzyć o Play offach...
Typ:X2✅
Kurs: 1,5
Bukmacher:BetClic

Ps.Pozniej dorzuce coś jeszcze bo nie chce łączyć Piątkowego meczu na szczycie z sobotnimi meczami;)
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Wiecie co dziś nie widze nic wielkiego w innych ligach do grania więc gram tylko Mecz na szczycie w Championschip a więc analizowany wcześniej prze zemnie Southampton - Reading ale podnosze nie co poprzeczke myślę że bedzie bardzo wyrównanie cały mecz wobec czego zagram tak:

Polowa/Cały mecz:remis/remis⛔
Kurs:5,00
Bukmacher:BetClic
No i przedobrzyłem,Southampton niezły początek ale bramke strzela Reading:?Widać że teraz święci troche przygasli...licze że są jednak w stanie doprowadzić do remisu,ale typ z połówką i całością...niestety....wtopa:-(
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
hmm nie powiem ciekawy typ ale to może być mecz typu 2:1.... pamiętaj kto broni w Bristolu fakt obrona jest dziurawa jak ser lecz w tym meczu spodziewam się zwycięstwa Birmingham nie podejme się w jakim wymiarze.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Southampton - Reading
Hmm.. też nie mieliście się za co zabrać tylko za mecz na szczycie, gdzie szanse są zawsze różne i akurat całe statystyki nie mają znaczenia i o wyniku decyduje zazwyczaj dyspozycja dnia. Tym bardziej, że akurat dla mnie faworytem są goście. Oglądałem mecze jednych i drugich ostatnich i Święci bez Lamberta tracą 20%, a Reading ma najlepszą defensywę w lidze (2 na wyjeździe) - raptem 0.95 gola na mecz na wyjeździe i 38% meczy zakończyli bez straty gola (na wyjeździe). Tym bardziej, że Reading jest na fali i poza wpadką z Peterborough ostatnio grają naprawdę znakomicie. Jestem fanem Świętych, ale jak dla mnie przy pressingu nie potrafią grać i muszą się z pewnością tego nauczyć zanim zacznie się nowy sezon w wyższej lidze. To było już widać w meczu z Lisami, który dostali. Zagram, ale za mniejszą stawkę i na gości.
X2 @ 1.61 ✅ 1-3
2 @ 3.30 ✅
//
oglądałem mecz. Święci przycisnęli od 25 min do ok 55. Potem było bicie głową w mur, Lambert był dobrze kryty, a obrona jak widać przysnęła dwa razy w drugiej połowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Ja wogóle nie ruszam tego Birminghamu,Były lata gdzie Birmingham wygrywał więcej niż jedną bramką z Bristolem.
Ale czy w tym roku też tak będzie?
Jak dla mnie to za duża loteria,a wogóle to mam jakiś uraz po kolejce z Blacpoolem który był pewnym meczem po kursie 1,50 u siebie...i zremisował nie mówie że to się tu powtórzy z Birminghamem ale jaka jest Championschip wszyscy wiemy.
Sama końcówka Bristol nad strefą spadkową różnie to może być.Myślę że Birmingham jednak poradzi sobie,ale z Tą grą na handi był bym ostrożny dlatego nie gram tego wcale.
 
J 5

jgc

Użytkownik
no rozumiem wasze obawy, ale jest jeszcze coś takiego jak intuicja, która (goddamn it!) nie opuszcza mnie od kilku ładnych typów - bramki w chamiponship, remisy, bvb i inne typy których nie podaje bo nie mam jak ich zanalizować -brak argumentów. To co pisze jest głupie z pozycji gracza ale czasem to się po prostu czuje, a ja czuje ten handicap. Jeszcze to przeanalizuje, sprawdze 5 razy składy itp, najwyżej zagram za mniejszą stawkę...
p.s. widzę że Święci w plecy :/ na live to chyba warto zainwestować że w drugiej połowie coś strzelą sukces sukces hehehehehehe
 
J 5

jgc

Użytkownik
dobra dorzuce jeszcze jeden mały typ
Crystal Palace - Ipswich BTS 1,7 zł
Pisałem przed meczem Crystal - Southampton, że święci oczywiście wygrają ale mogą stracić bramkę gdyż gospodarze grają bez napinki. Święci wygrali 2:0 a Crystal drugi raz z rzędu nie zdobył bramki na swoim obiekcie. Tym razem w roli gospodarze znów występuje wspomniana drużyna ale za przeciwnika ma ekipę, która trochę niespodziewanie przegrała poprzedni mecz z lisami a za to lubi czasem strzelać na wyjazdach. Na 21 spotkań, trzynastokrotnie odnotowali over 2,5 ostatnio z Watford 24/03 gdzie udało im się pokonać Tomasza Puszczaka :razz: średnia na wyjazdach to 0,8 bramki szału nie ma ale to dziesiąte miejsce w lidze. Biorąc pod uwagę klasę przeciwnika, luz z utrzymaniem się w lidze, podrażnione charaktery obu ekip, historię spotkań, brak strzelanych goli przez obie ekipy odpowiednio u siebie i na wyjezdzie od jakiegoś czasu, w moim mniemaniu zobaczymy bramki z obu stron.
ja ten typ najprawdopodobniej połączę z Birmingham i ako będzie na poziomie ~2,6 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Ruichi pełen szacunek,nie spodziewałem się mimo że to mecz na szczycie wykluczałem wygraną Reading no ale się pomyliłem dość znacznie:?.
Jednak Wygrana Reading skłania mnie do jednego jutro do gry na West Ham i to w handicapie.
Myślę że West Ham będzie chciał jeszcze rzutem na taśmę wślizgnąć się z drugiego miejsca do Premier League a przegrana świętych daje im na to szanse.
Bramkowo lepiej wygladaja święci nawet po dogonieniu ich West Ham nie przegoni ich na chwile obecną,ale mają jeszcze 4mecze na zmienienie tego pierwszy jutro z Brightonem.
WIem że Brighton pewnie liczy jeszcze na Play off ale mam przeczucie że młoty im to jutro wybiją z głowy jednoznacznie mój Typ:
West Ham(-1)remis(-1)Brighton(+1)
Handicap na West Ham(1)
Kurs:3,00
Bukmacher:BetClic
Do tego na jeden kupon dorzucam wspomniany wcześniej Nottingham z Blacpoolem X2....
I Na Koniec Barnsley - Cardiff i typ na Cardiff,myślę że będą chcieli obronić swoją pozycje i co za tym idzie gre w Play Offach a mecz z Barsnley to doskonała ku temu okazja,jak dla mnie poprzedni remis wyjazdowy z Blackpool to wypadek przy pracy tych drugich i nieszczęśliwa czerwona kartka już na początku spotkania,teraz liczę że Barnsley nie będzie miało tyle szczęścia i nawet u siebie Nie dadzą rady ekipie Cardiff
Mój Typ:
Cardiff (2)
Kurs:1,90
Bukmacher:BetClic
Całość:
Nottingham - Blackpool X2 1,50✅
West Ham - Brighton 1(handi na West Ham)3,00✅
Barnsley - Cardiff 2 1,90✅
Ako:8,55:grin:

 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Dość słodzenia panowie. To jest typowanie. Raz się uda, a raz nie (oczywiście, lepiej żeby plusów było więcej). Nie rozpiszę się o waszych typach, bo Nottm jest nieprzewidywalne, a do tego wygrało z Blackpool w pierwszej rundzie. Birmingham i Bristol będzie ciekawy mecz, bo obie drużyny w formie, ale z dziurami w składach. Dałbym 35/45/20 ;P ???? A Barnsley - Cardiff pewnie overek. A West Ham nie wygrało u siebie od 7 spotkań, ale powinni się w końcu przełamać.
Na jutro typ mój:
Leeds - Peterborough
Do składu gospodarzy powraca pomocnik Adam Clayton (42/6), ale wciąż zawieszeni są obrońca Zac Thompson (8/0) i pomocnik Michael Brown (25/1). Neil Warnock będąc pewnym utrzymania i nie myśląc o playoffach, bo do tego nie ma ani składu ani nie jest to już jego celem teraz, z pewnością znów dokona kilku zmian, aby przekonać się na kogo stawiać w przyszłym sezonie. Co ciekawe pod wodzą tego szkoleniowca Leeds u siebie jeszcze nie wygrali (na 10 meczy w sumie 2/3/5 - 2 wygrane wyjazdowe), ale z pewnością Warnock musi w końcu zacząć wygrywać, bo widać, że trzon (przynajmniej na koniec tego sezonu) drużyny jakiś ma. Leeds z Peterborough grało siedmiokrotnie i wygrywało 5 razy przy 2 porażkach. Goście zagrają prawdopodobnie bez Emile Sinclaira (43/14), ale do składu powraca kapitan Grant McCann (43/8) oraz napastnik Tyrone Barnett (42/19). Peterborough jest niemal pewny utrzymania i do szczęście brakuje mu 1 zwycięstwa przy porażce Coventry. Czy to się stanie jutro? Z pewnością będzie na co popatrzeć, ale ciężko jest wytypować zwycięzcę przy roszadach Leeds.
BTS @ 1.57 ✅ 4-1
1 połowa over 1,5 @ 2.5 ✅ 1-1
over 4,5 @ 5 ✅ 4-1
Dodatkowo:
Burnley - Coventry 1 @ 1.90 ⛔ 1-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Ja wrzucam jeszcze 4 wygrane gości do przerwy.
Wczoraj Reading znów rozpoczął dominacje gości w pierwszych połowach,nie mówie że musi tak być i tym razem ale ja spróbuję za drobną stawke.W ostatniej kolejce aż z 9 razy lepsi byli goście w pierwszej połowie na 12 meczy,myślę że warto się zabawić bo stawki na gości do przerwy są kuszące

moje propozycje to:
Wyniki pierwszych połów:
Leeds - Petersborugh 2 (3,70)⛔
Watford - Hull 2 (3,70)⛔
Doncaster - Portsmouth 2(3,10)⛔
Derby - Milddlesbrough 2(3,20)⛔


Dlaczego akurat te mecze,hmm można by z innymi spróbować,ale ja celowo wybrałem drużyny które nie są faworytami właśnie jeśli chodzi o gości,bo tak też działo się ostatnio,i nie tylko zresztą patrząc wstecz.
Nie komentować głupio proszę tego postu,bo z punktu widzenia analizowania tego że to nie możliwe itd,to owszem ale jeśli sytuacja się powtórzy jak z przed tygodnia,to jest szansa na ustrzelenie paru dwójek do przerwy;)
Nie weszła żadna z połówek Gości ale traktowałem to w formie zabawy bardziej akurat ta kolejka nie była dla gości w pierwszych połowach,...;)Fajnie że wcześniejsze Ako weszło:grin:
 
J 5

jgc

Użytkownik
tak przyglądam się jeszcze spotkaniu Forest - Blackpool i biorąc pod uwagę formę obu ekip i bezpośrednie meczyki to na pierwszy plan wysuwa się over 2,5 i bts. Niestety nie są za dobrze płatne bo odpowiednio 1,7 i 1,6 ale raczej ich prawdopodobieństwo jest duże.
Goście są najbardziej overową ekipą w lidze bo na 21 wyjazdów osiągnęli taki wynik 16 razy (ostatni raz 2 kolejki temu). Gospodarze raczej underowi u siebie - na 21 spotkań tylko 9... aleeee historia spotkań tych drużyn pokazuje, że połowa meczów kończyła się wynikiem kilku bramkowym. Biorąc pod uwagę stawkę meczu, czyli walkę gości o playoffy i utracone punkty w poprzedniej kolejce oraz walkę gospodarzy o utrzymanie i dobrą dyspozycję Radka Majewskiego jestem w stanie pograć na bts i over.
Forest - Blackpool BTS 1,6
Forest - Blackpool over 2,5 1,7
Jeszcze słowo odnośnie mojego wcześniejszego typu C Palace - Ipswich. W ekipie gospodarzy zagra kilku grajków z młodzieżówki, ale ja nie mam z tym problemu i podtrzymuję swój typ na BTS. Uważam, że młodzi wilcy będą chcieli się pokazać i wywalczyć sobie miejsce na następny sezon. Poza tym trzech lub nawet więcej grało w ostatnim meczu przeciwko Southampton i dostali tylko 2 bramki, wiec pogromu nie było. Ja jestem zwolennikiem młodych zawodników i nie stanowi to dla mnie problemu ale jeśli ktoś uważa inaczej to nie grać tego btsa ;)
podsumuję swoje typy:
Forest - Blackpool BTS 1,6 ⛔ bez komentarza
Forest - Blackpool over 2,5 1,7⛔ bez komentarza
Birmingham - Bristol 1 1,5 ⛔
Birmingham - Bristol -1 1 2,4⛔
Millwall - Leicester 2 ~ 2,25⛔
Crystal Palace - Ipswich BTS 1,7✅
masakra, wszystkie analizy psu w dupe. to tylko pokazuje jaka ta liga jest nieprzewidywalna i trudna do oceny. trzeba będzie się skupić na 1-2 spotkaniach bo masówka prowadzi tylko do pozbywania się kasy. dobra dość tłumaczenia. trza się odkuć.
mam nadzieję, że coś zarobię :;/::cool:
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
masakra, wszystkie analizy psu w dupe. to tylko pokazuje jaka ta liga jest nieprzewidywalna i trudna do oceny. trzeba będzie się skupić na 1-2 spotkaniach bo masówka prowadzi tylko do pozbywania się kasy. dobra dość tłumaczenia. trza się odkuć.
jeśli nie analizowałeś wcześniej tej ligi, to pewnie, że ciężko. Zresztą w każdej lidze są niespodzianki (patrz Wigan - MANU, czy Real ostatnio albo Bayern dziś). Grunt, to wybrać to co wejdzie, a nie jak mówisz na masówkę (swego czasu sam dawałem masówkę i miałem 50/50 z reguły). A dziś.. 9 typów, 8 weszło. Wczoraj 100%, ostatnia kolejka 100% ;).
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Najlepiej chyba jest grać duble,i trójki jeszcze ewentualnie w Championschip,lub jak ktoś ma większe środki to singielki.Ta Liga jest nie przewidywalna ale też idzie ją na swój sposób wyczuć.
Nie wszystkie logiczne analizy jednak nadają tu się w nie których spotkaniach,i czasem trzeba się kierować intuicją...
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Najlepiej chyba jest grać duble,i trójki jeszcze ewentualnie w Championschip,lub jak ktoś ma większe środki to singielki.Ta Liga jest nie przewidywalna ale też idzie ją na swój sposób wyczuć.
Nie wszystkie logiczne analizy jednak nadają tu się w nie których spotkaniach,i czasem trzeba się kierować intuicją...
Jakby sport w 100% był przewidywalny to by było nudno i nie byłoby bukmacherki ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom