>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwiecień w Npower Championship

Status
Zamknięty.
J 5

jgc

Użytkownik
dla grających na żywo, można pograć że Derby strzeli bramkę, Unibet płaci 2,3⛔ no i że West Ham też strzeli ale to tylko 1,45⛔
liczę na Derby, choć myślałem że w 1 połowie już coś ustrzelą. zobaczymy
i masz babo placek :oops: pier... nie gram
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Dzięki Panowie za dobre typy dziś. U mnie kontynuacja dobrej passy 10 ✅ 1 ⛔ 1 zwrot w Championship i niższych dziś. Jak zwykle mam nadzieję, że ktoś zarobił na moich typach. Do następnego.
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Coventry City - Doncaster Rovers
Coventry ma jeszcze teoretyczne szanse na utrzymanie się w Championschip, jest to możliwe o ile Bristol City przegra swoje spotkanie z Barnsley.Tak jak wspominałem ostatnio dobre chęci to nie wszystko i niestety niebiescy przegrali swój ostatni mecz z Milwall.
Teraz szansa na zrewanżowanie się za poprzednią kolejkę i pozostawienie sobie choć cienia szansy na pozostanie N Power.A rywal jak najbardziej sprzyjający ku temu.Coventry zagra bowiem z pewnym już spadkowiczem Doncasterem,który w ostatniej kolejce sensacyjnie zremisował z Middlesbrough.
Trener Niebieskich Andy Thorn zapowiada walkę swojej drużyny i pełną mobilizację na mecz z Doncasterem.Teraz to już na prawdę ostatni dzwonek dla Coventry i myślę że w tym meczu zrobią wszystko aby zainkasować 3pkt;)
Mój Typ:
Coventry(1)⛔
Kurs:1,65
Bukmacher:BetClic

Śmiech na sali...:?

Ipswich - Milwall

Lwy ostatnio rewelacyjnie 4 z 5meczów wygrane i jeden remis w tym dwa wyjazdowe zwycięstwa i na prawde dobra końcówka w ich wykonaniu.Defensywa wydaje się być dość szczelna chodz nie imponują w jakimś wielkim strzelaniu bramek w ostatnich meczach.
Do składu Gości najprawdopodobniej powróci po kontuzji Henderson co może sprawić że goście ustrzelą więcej niż jedną bramkę,jeśli chodzi o Ipswich to też od paru spotkań nie błyszczą formą strzelecką jednak regularnie strzelają po 1 bramce swoim rywalom.
Najbezpieczniejszym chyba typem na ten mecz będzie BTS.
Mój Typ:
Ipswich - Milwall BTS Tak⛔
Kurs:1,65
Bukmacher:Expekt
Milwall jednak nadal w gazie:-|
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Będzie na szybko, bo zaraz zaczyna się dla mnie mały maraton weekendowy i niestety nie mam zbyt wiele czasu na analizy, więc będzie nietypowo. Szkoda, że tylko dwie kolejki do końca zostały.
Omijam faworytów dziś, bo Reading już awansował, a do tego zagra bez kilku podstawowych, więc mogą chłopaki olać, Świętych zagrałbym X2, bo M&#39;boro jest słabe, a gościom potrzeba właściwie tylko remisu (no.. 2 punktów żeby być pewnym na 100%), a West Ham z Leicester raczej nie wygra (BTS bym stawiał i over - ale ten mecz dopiero w poniedziałek). Na teraz:
Bristol City - Barnsley
Mecz w dole tabeli. Gospodarze w ostatnich dwóch meczach muszą zdobyć 2 punkty, aby być pewnym utrzymania. W ostatniej kolejce grają na wyjeździe z Burnley, a że nie będzie to łatwy mecz, więc najlepsza okazja nadarza się już w sobotę, aby zainkasować trzy punkty i mieć praktycznie wakacje. Nie zagra napastnik Brett Pitman (36/7), który w spotkaniu z Coventry 9 kwietnia dostał czerwoną kartkę i będzie pauzował ostatni mecz. Poza tym nieobecni do końca sezonu wciąż pozostają pomocnik Marvin Elliott (28/2) i napastnik David Clarkson (10/1). Treningi wznowili obrońcy Lewin Nyatanga (31/0) i James Wilson (23/0), ale jest mało prawdopodobne, że jutro zagrają. Bristol nie przegrało ostatnich 6 meczy, a w ostatnich 10 zanotowało 3 zwycięstwa, 5 remisów i 2 porażki i właściwie (niemal) zapewniło sobie utrzymanie rzutem na taśmę. W pierwszym meczu tych drużyn Bristol wygrał 2-1. Goście przyjeżdżają pewni utrzymania na kolejny sezon, ale przegrana z Bristol zamieni ich z nimi miejscami, bowiem różnica wynosi tylko 2 punkty. Keith Hill nie ma żadnych nowych zmartwień, jeśli chodzi o graczy, ale prawdopodobnie poeksperymentuje trochę ze składem i da szansę pograć innym graczom. Ich końcówka sezonu wygląda bardzo słabo z bilansem (1/1/8) plasują się na niemal ostatnim miejscu jeśli chodzi o formę. Jeśli chodzi o staty, to na ostatnich 8 meczy Barnsley wygrało tylko raz. Jak dla mnie motywacja i zaangażowanie będzie po stronie gospodarzy i tak też stawiam:
Bristol City @ 1.75 ✅ 2-0
Bristol City -1 @ 2.35 ✅
Peterborough - Watford
Drugi mecz wieczoru na tapecie. Mecz o nic, mecz o pietruszkę i czapkę śliwek. Gospodarze u siebie grają całkiem nieźle - potrafili wygrać z Reading 3-1 albo rozgromić Ipswich 7-1. Tym razem nie zagra doświadczony obrońca Gabriel Zakuani (42/1) oraz prawdopodobnie pomocnik Tommy Rowe (44/4), który w ostatnim spotkaniu z Southampton załamał nos. Goście zagrają natomiast w niemal optymalnym składzie, bo powraca obrońca Adrian Mariappa (41/1). Trzeba przyznać, że końcówkę sezonu mają niezwykle udaną z bilansem 4/5/1. Ciekaw jestem czy uda im się zatrzymać Kuszczaka. Stawiam na otwartą grę i sporo goli.
over 2.5 @ 1.66 ✅ 2-2
BTS @ 1.53 ✅
i dla odważnych ???? : Watford -1 @ 4.8 ⛔ //szkoda bo powinni to wygrac
Generalnie bym uważał w tych dwóch ostatnich kolejkach, szczególnie jeśli zespoły grają o nic. No ale to wiadome jest. GL
Ruichi jak sie moge z Tb skontaktowac ? :p
Pilne !!!
PM tylko.
 
J 5

jgc

Użytkownik
W tej kolejce postanowiłem być wierny swoim typom sprzed kilku dni, a dokładniej chodzi mi o mecz Cardiff-Leeds.
Według mnie w dzisiejszym meczu - w myśl powiedzenia &quot;co się odwlecze to nie uciecze&quot; - zobaczymy bramki w wykonaniu obu drużyn. Gospodarze potrzebują wygranej, aby być pewni barażów, natomiast goście mają zapewniony byt i grają bez spiny. W tym momencie nie tylko intuicja podpowiada mi, że obie drużyny strzelą lecz również statystyki przemawiające za overami Cardiff, a których to overów nie widzimy od bodajże 6 kolejek.
Ok Leeds ostatnio gra beznadziejnie, ale tą drużynę stać na duuużo lepsze wyniki, bo pamiętamy nazwiska takie jak McCormack, Becchio, Snodgrass. Z obu stron jakieś braki kadrowe, ale raczej niezbyt istotne - no ewentualnie ten Darren O&#39;Dea ale to bez przesady nie ma tragedii z tymi składami:razz:
Oczywiście faworytem pozostaje Cardiff ale w tej lidze wszystko jest możliwe, więc ja się skupiam na bramkach.
Cardiff - Leeds BTS 1,75 8/10✅
Cardiff - Leeds over 2,5 1,8 6/10⛔
Cardiff - Leeds over 3,5 3,1 ⛔
mecz o 13:30
Innym spotkaniem, nad którym się zastanawiam jest Hull - Forest.
Jeśli chodzi o gospodarzy to mają oni matematyczne szanse na baraże ale umówmy się - musiałby się zdarzyć cud żeby zagrali o awans do PL. Poza tym ich forma wcale nie jest ich sprzymierzeńcem. Pomimo, że wygrali dwa ostatnie spotkania u siebie nie jestem przekonany o ich duchu walki w tym meczu oraz dyspozycji. Jeśli chodzi o Forest to byli blisko wywiezienia z boiska Reading jednego punktu i uważam, że tym razem uda im się wywieźć przynajmniej 1 pkt. Goście bez żadnych problemów kadrowych i w dodatku są spokojni o ligowy byt. Forest gra na wyjazdach duzo lepiej niż na własnym obiekcie i dla mnie osobiście są w tym meczu faworytem.
Hull - Forest X2 1,58 9/10⛔
Hull - Forest DNB 2 ~2,2 ⛔

Dodatkowo uważam również, ze Derby strzeli bramkę przeciwko Portsmouth ~ 1,4.✅
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Hull City - Nottingham Forrest

A ja bym jeszcze pograł na to spotkanie Overkiem 2,5:razz:,jak i na zwycięstwo Hull i może nawet Handi ???? Tak jak wspomniałeś Hull ma jeszcze matematyczne szanse na awans do Play Off ale Cardiff nie mogło by wygrać z Leeds.Jeśli tak się stanie to Tygrysy wygrywając tutaj nadal pozostają w grze jednak mają aż o 9bramek gorszy bilans bramkowy od Cardiff.Więc jak dla mnie o ile oczywiście Cardiff przegra a gra o godzinie 13 z Leeds to Hull będzie chciało wygrać to spotkanie i to jak największą ilością bramek.Do tego myślę że Nottingham nie pozostanie dłużne i w walce będzię w stanie strzelić jedną bramkę gospodarzom ???? Ja zagram to dość ryzykownie bo niestety muszę iść do pracy i nie będe znał wyniku ze stadionu Cardiff ale dla odważnych świat Należy;)
Hull(1) @2,25✅
Hull(1)-1 @4,20⛔
Over 2,5 @ 2,15✅
BTS @ 1,85✅

Generalnie nie było zle jedna bramka zabrakła do Handi dla Hull ale wynik z Cardiff mógł odegrać tu role:razz:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Co tu tak CICHO :!: :!:.
Ostatnia kolejka więc trzeba typować.
Krótko dziś bo jest trochę tym spotkań.
Southampton FC - Coventry City
Lambert dzisiaj wystąpi bo wiele źródeł znów próbowało zrobić &#39;&#39;pułapkę&#39;&#39;. Święci grają o awans bezpośredni tuż za nimi jest West Ham. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zwycięstwo dlatego zamykając na własnym terenie ligę powinno się wygrać. W dodatku Coventry zagra &#39;&#39;eksperymentalnym&#39;&#39; składem albowiem już spadli z ligi.
Win Southampton @@ 1,38 ✅ ✅
West Ham - Hull
Podopieczni Big Sama liczą jeszcze na awans bezpośedni do tego potrzeba porażki Southampton a zwycięstwa Młotów. Hull City zapewniło sobie ligowy byt nawet był cień szansy na 3 kolejki przed końcem że zagrają w barażach szybko jednak to prysnęło. West Ham ma ogromną szansę czy ją wykorzysta. ?.
Win West Ham @@ 1,50 ✅ ✅
Myślałem nad Cardiff jednak tam jest spore ciśnienie i Walijski zespół może go nie wytrzymać. Z drugiej strony Boro jedzie do drużyny Kuszczaka tam także nie będzie łatwo o zwycięstwo. Walka o ostatnie miejsce barażowe będzie zacięta do końca.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
No dobra.. ostatnia kolejka, więc na szybko bo mało czasu mam (all bet365)
Southampton - Coventry
Święci walczą o bezpośredni awans i do szczęścia może wystarczyć im nawet remis, jeśli West Ham wygra maksimum dwoma golami. Ale myślę, że taktyka zachowawcza nie wchodzi w rachubę. Gospodarze zagrają bez pomocnika Richarda Chaplowa (28/4) i to będzie właściwie jedyne ich ważne osłabienie przed najważniejszym meczem sezonu. Nie zagra jeszcze napastnik Tadanari Lee (9/1), więc Lambertowi w ataku będzie partnerował Billy Sharp (34/18). W drużynie gości odpadł kolejny obrońca , bo Richard Keogh (47/0) w ostatnim meczu dostał czerwoną kartkę i jego miejsce zajmie 17 letni wychowanek Jordan Willis, który do tej pory raptem dwa razy wchodził na boisko w końcówkach spotkania. Poza tym poza składem pozostają obrońcy: Cyrus Christie (39/0), Nathan Cameron (14/0), Richard Wood (19/1) i Hermann Hreidarsson (4/0) oraz pomocnik Sammy Clingan (40/2). Powracają na ostatni mecz w Chempionship: napastnik Alex Nimely (27/1) i pomocnik David Bell (29/0). Jak widać obrona w rozsypce, co przekłada się na wyniki. Ostatnia porażka z Doncaster potwierdza zniechęcenie i brak zaangażowania. Do tego Coventry na wyjeździe wygrało tylko jeden mecz, 6 zremisowało i 15 przegrało. A jeśli przegrywało to często więcej niż jedną bramką. Do tego w pierwszym meczu tych drużyn było 4-2 dla Świętych. Jedziemy po awans! ????
Southampton -1,5 @ 1.775 ✅ 4-0
Southampton - 2 @ 2.35 ✅
Poza tym:
Doncaster - Ipswich 1 @ 3.30 ⛔ 2-3
Crystal Palace - Cardiff X @ 3.30 ⛔ 1-2
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Dziś szybciutko bo nie mam za dużo czasu.....:-|

West Ham - Hull City

Nie Powtarzając typu ja pokusze się tu o Grę na Handi w stronę młotów które wygrywając dużą ilością bramek tutaj przy ewentualnym remisie świętych wejdą bezpośrednio.

West Ham(-1) 1⛔
Kurs:2,25
BetClic

Southampton - Coventry
Nadzieje Młotów to jedno a mecz Świętych to drugie.Myślę że Southampton w ostatnim meczu udowodni jak się wygrywa spotkania na swoim stadionie i pokaże że to im należy się awans bezpośredni do Premier League.Również Handi W Stronę Southampton.
Southampton(-1) 1✅
Kurs:1,90
Bukmacher:BetClic

Crystal Palace - Cardiff

Gościom wystarczy remis w tym spotkaniu do gry w Play Offach.Myślę że będą w stanie strzelić bramkę gospodarzom,co zreszą robią w ostatnich kolejkach regularnie,Crystal też nie powinno pozostać dłużne,pokazali ostatnio że można w spotkaniu z Reading.

BTS Tak✅
Kurs:1,80
Bukmacher:BetClic
 
J 5

jgc

Użytkownik
Ja w ogóle pomijam tą dzisiejszą kolejkę i skupie się na barażach.
W teorii dzisiaj wygrywać powinni wszyscy, którzy jeszcze mają szansę na baraże itp. jednak tak na prawdę nie wszystkim drużynom musi się opłacać wygrywać, bo będą zmuszeni grać z dużo silniejszymi rywalami na papierze(Southampton lub West Ham), z rywalami którzy akurat są w gazie (np. Blackpool), lub z rywalami z którymi mają bardzo słabe H2H. Nie mówię, że tu będą jakieś wałki, ale nie zdziwię się jak ktoś specjalnie straci punkty żeby trafić na lepszego w swoim mniemaniu przeciwnika. W zależności od wyników wszystko będzie się zmieniać jak w kalejdoskopie. Także ja się nie odważę typowania drużyn walczących o baraże.
Jeśli chodzi o inne pary to chyba można zaryzykować, że w meczu Leeds - Leicester zobaczymy BTS. Obie ekipy grają o pietruszkę lub o prestiż jak kto woli... dużo strzelają, dużo tracą kto ogląda Championship to raczej wie co to za ekipy. Ja bym do tego dorzucił wygraną Forest z Portsmouth bo przyjezdni już w League One, więc pewnie oleją ten mecz. Z kolei liczę, że Forest w końcu wygra przed własną publicznością i dadzą ludziom trochę radości bo to ekipa która miała walczyć o PL a ledwo co się utrzymała.
Leeds - Leicester BTS 1,6 ✅
Forest - Portsmouth 1 1,8 ✅
Ogólnie to trudno jest cokolwiek znaleźć ciekawego bo jeśli ja odrzuciłem dla siebie baraże to znowu nie wiem jak z podejściem do meczu pozostałych ekip - mogą po prostu przyjechać na długi weekend hehe:razz:
Także...także tego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom