>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lay the Draw

alowy 5

alowy

Użytkownik
Czy ktoś gra tym sposobem?
Dla tych co nie wiedzą opiszę go w skrócie. Gramy na Betfair in play.
Chodzi o to że Layujemy remis. LAY oznacza, że stawiamy na to że nie będzie w danym meczu remisu. Gdy pada bramka w pierwszej połowie wychodzimy z rynku przez BACK z zyskiem.
Gdy nie pada bramka do przerwy, można wyjść z rynku ze stratą albo czekać aż padnie bramka. Ja raczej skupię się na wychodzeniu z rynku w przerwie ze stratą.
Jeśli ktoś ma doświadczenie z takim sposobem to proszę o komentarze.
Zaznaczę również, że nie jest to sposób wymyślony przeze mnie. Ja się nim tylko zinteresowałem i chciałbym zacząć o nim dyskusje. Każda rada, szczególnie bardziej doświadczonych kolegów się przyda.
Na dziś zobaczymy sobie &quot;na sucho&quot; mecze Śląska z Cracovią, Wisły z Ruchem i Lecce z Romą. Choć polska liga może nie jest najlepsza do tego sposobu gry. Najlepiej wybierać ligi overowe. Ale zobaczymy.

Budżet 50j:
#1 Śląsk - Cracovia LAY X (3,4) ew. wygrana 4j - zobowiązanie 9,6j ⛔ do przerwy 0-0, wychodzę z rynku po BACKU 2,76. Strata 0,95j
Budżet: 49,05j
#2 Wisła - Ruch LAY X (4,3) ew. wygrana 4j - zobowiązanie 13,2j ✅ w 17minucie 1-0 i kontruję BACK 7,00 za 2,3j. Zysk: jeśli będzie remis: 1j, jeśli nie: 1,7j WYNIK: 3-1
Budżet: 50,75j
#3 Lecce - Roma LAY X (3,5) ew. wygrana 4j - zobowiązanie 10j ✅ w 32min Roma prowadzi 0-1. Daję Back po kursie 4,5 za 2,9j. Zysk: jeśli remis: 0,15j; jeśli nie: 1,1j WYNIK: 1-2
Budżet: 51,85j
 
szybkijony 2

szybkijony

Użytkownik
Argo to jest nic innego jak granie że w meczu nie padnie remisu , jest to bardzo popularna metoda w świecie traderów . Założeniem systemu jest gra do 45 minuty meczu dlaczego ? Otóż gdy pada bramka to jest pięknie ładnie , jesteśmy na plusie . Jednak jeżeli jest inny scenariusz i bramka nie pada to jest to praktycznie najlepszy moment na ciecie strat i wychodzenie z rynku ze strata około 30-35 % stawki .
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Razem z użytkownikiem tymekslu podjęliśmy się próby testu tego systemu. Zobaczymy jak będzie szło. Na razie wygląda obiecująco ale fakt faktem że nie było wczoraj żadnej wtopy. ZObaczymy jak będzie dalej.
#4
Monaghan - Waterford
LAY X (3,4) ew. wygrana 100j - zobowiązanie 240j ✅ w 33min Monaghan prowadzi 1-0. Daję Back po kursie 3,95. Zysk: 13,93j

#5 Beira Mar - Pacos Fereira
LAY X (3,35) ew. wygrana 100j - zobowiązanie 235j ✅ w 2min Beira Mar prowadzi 1-0. Daję Back po kursie 4,0. Zysk: 17j
#6 Koeln - Hannover
LAY X (3,6) ew. wygrana 100j - zobowiązanie 260j ✅ w 36min Koeln prowadzi 1-0. Daję Back po kursie 4,3. Zysk: 16,28j.

#7
Rennes - Marsylia LAY X (3,3) ew. wygrana 100j - zobowiązanie 230j ✅ w 5min OM prowadzi 0-1. Daję Back po kursie 3,75. Zysk: 12j
Zobaczymy jak będzie dalej.
PS. Tomek, spisuj dziś mecze bo mnie nie będzie przez weekend przy kompie i potem je tu dopiszę. Pozdr.
 
J 2

jakubek11

Użytkownik
Argo to jest nic innego jak granie że w meczu nie padnie remisu , jest to bardzo popularna metoda w świecie traderów . Założeniem systemu jest gra do 45 minuty meczu dlaczego ? Otóż gdy pada bramka to jest pięknie ładnie , jesteśmy na plusie . Jednak jeżeli jest inny scenariusz i bramka nie pada to jest to praktycznie najlepszy moment na ciecie strat i wychodzenie z rynku ze strata około 30-35 % stawki .
nigdy nie ma straty w przerwie meczu tak duzej.zazwyczaj jest miedzy 10 a 15 procent zobowiazania.ja gram ta metoda i nigdy nie wychodze w przerwie meczu .czekam do 75 minuty i wtedy ewentualnie tne straty na poziomie 40-50 procent zobowiazania.zalezy jeszcze od doboru meczu.ja w 90 procentach gram gdy jest potencjalny faworyt
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Doszedłem do wniosku że metoda LAY the DRAW to nic innego jak granie LAY 0-0 HT. Co o tym sądzicie???
Przetestuję mecz pod kątem LAY 0-0 ht i Lay AU
Tjanjin Teda - G-Osaka (mecz wziąłem pierwszy lepszy)
Lay 0-0 HT (2,86) stawka: 10j - zobowiązanie 18,6j ✅
Lay AU (14) stawka: 5j - zobow. 65j ✅ w 25 minucie pada gol na 1-0. Wychodzę z rynku po BACKU 14,5 z 0,15j zysku.
Zysk ogółem: 10,15j
W tym meczu pomyliłem się. Ideą tego sposobu jest to że jak jest do przerwy 0-0 to AU nam rekompensuje stratę z LAY 0-0 HT. Czyli LAY AY powinienem zagrać ze stawką 18,6j czyli zobowiązanie wynosiłoby wtedy 241,8j
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
MU - OM 2-1
Lay 0-0 HT (3,05) stawka: 10j - zobowiązanie 20,5j ✅
Lay AU (9,2) stawka: 24j - zobow. 196,8j w 40 minucie lay au wzrósł do 10 i mogę uciekać z rynku z 2e zysku.
Zysk ogółem: 12j

Bayern - Inter 2-3
Lay 0-0 HT (3,4) stawka: 10j - zobowiązanie 24j ✅
Lay AU (7,8) stawka: 28j - zobow. 190,4j po golu w 4 minucie na 0-1, w 17 min. mogłem wyjść z rynku bo lay AU wrócił do początkowej wartości.
Zysk ogółem: 10j
Brentford - Huddersfield 0-1
Lay 0-0 HT (3) stawka: 10j - zobowiązanie 20j ⛔
Lay AU (14,5) stawka: 24j - zobow. 324j ✅ w przerwie BACK AU wynosi 110. Mogę w tej chwili wyjść z rynku i będę ogólnie 2e na plusie. Ale chyba nie warto i poczekam do końca meczu bo nie sądzę że padnie tu sporo goli.
edit: jak widać opłacało się czekać.
Zysk ogółem: 4j
 
steven1986 28

steven1986

Użytkownik
Witam odnośnie strategi szukam kogoś kto pamięta jak lepusti grał LTD+ CS (dokładne wyniki) na 0-0 1-1 i 2-2 tylko teraz jak byśmy tak zagrali na początku spotkania to mamy stratę ewidentną. Pamiętam że Lepusti na blogu miał coś ok 30% zysku tylko pamiętam jak pisał że robił free beta na 0-0 ale nie mam pojęcia jak on to grał a teraz jego blog jest zamknięty. Może ty Edi8 będziesz coś wiedział , albo ktoś pamięta tego bloga proszę o odpowiedź pozdrawiam. Znalazłem screna z tego handlu Lepustiego pamiętam tylko że 0-0 kupił po kursie 23 a sprzedał po 18 a 1-1 kupił po 13 a sprzedał po 11.50, potem dokupił 2-2 może teraz komuś to coś da do myślenia i to rozszyfruje.
http://3.bp.blogspot.com/_gdoyxNd13Ms/TALYxXm5ZfI/AAAAAAAAAO0/ZorXaqv_D2w/s1600/england-japan.bmp
 
M 0

marys8686

Użytkownik
hej alowy, grasz cały czas tą metodą? jak wychodzisz na niej? miałeś już kiedyś taki mecz, w którym po dwóch lub trzech szybko strzelonych bramkach kurs na back AU nie pozwolił Ci wyjść z zyskiem ogólnym z danego meczu? dzięki za odpowiedź i pozdro ????
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Witam ponownie. Jednak powrócę jeszcze raz do tej strategii o zobaczymy jak to wyjdzie. Na sucho jest spoko.
Na początek
#1 Fairense - Portimonense LAY X (3,7) ew. wygrana 5j - zobowiązanie 13,5j ✅ w 20 minucie 1-0 i daję BACK po 5,0. Zysk 1,19j.
Czy ktoś ma może jakiś fajny kalkulator na równe rozkładanie stawki???
#2 Ruch Chorzów
- Cracovia LAY X (3,9) ew. wygrana 3j - zobowiązanie 8,7j ✅ poczekałem jednak trochę po przerwie i w 48 minucie 1-0. Back po 6,2 - zysk jeśli remis 1,62j a jeśli nie to 0,95j.
 
Do góry Bottom