>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lay the Draw

T 11,9K

tadzin

Użytkownik
Wigan - Arsenal LTD (aktualnie 4.6)✅
gol arsenal 27&#39;
gol arsenal 31&#39;
ja mam zamiar zagrac po paru minutach meczu bo remis lubi czasem leciec w dol mocno na poczatku
stake 3e
back 18,5
✅2,26e
 
favago 69

favago

Użytkownik
Mam pytanko zrobiłem zakład na mecz o 17 i jak padnie gol jak zrobic back ?
Trzeba było robić ten zakład bezpośrednio przed meczem lub na jego początku. Miałbyś korzystniejsze kursy.

Odnośnie pytania: wszystko zależy od kursów. Zakładając jednak, że stosujesz się do taktyki z tego tematu, to: tak, rób back&#39;a po bramce.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Trzeba było robić ten zakład bezpośrednio przed meczem lub na jego początku. Miałbyś korzystniejsze kursy.
A w 20` meczu brać lay gdy spadnie jeszcze bardziej?
Pamiętam mecz Argentyny gdy Messi wpakował gola w 88` chyba. Laya wziąłem w 80. ;)
Swoją drogą gdy nie ma się ochoty na hardcore, to kiedy uciekacie z rynku?
Jaką stratę akceptujecie?
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Wychodze zwykle ( gdy jest 0-0 ) w przerwie meczu, gdy ktoras z druzyn wygrywa i widze, ze jest szansa na zdobycie przez nia jeszcze jednego gola to czekam do 60 i wtedy sprzedaje.
 
favago 69

favago

Użytkownik
A w 20` meczu brać lay gdy spadnie jeszcze bardziej?

Pamiętam mecz Argentyny gdy Messi wpakował gola w 88` chyba. Laya wziąłem w 80.
Z tego, co zrozumiałem on zrobił tego lay&#39;a już przed meczem ;)

Swoją drogą gdy nie ma się ochoty na hardcore, to kiedy uciekacie z rynku?
Jaką stratę akceptujecie?
Tu się jeszcze nie wypowiadam, bo dopiero testuje ten sposób. Raczej wyczekuję tej bramki ;)
 
visor 28

visor

Użytkownik
Panowie uczę się tradingu dlatego mam pytanko . Wchodzę na Betfir i widze



To jak postawie po back i lay to i tak jestem do przodu ?
 
favago 69

favago

Użytkownik
Nie, do przodu będziesz tylko i wyłącznie wtedy, kiedy obstawisz back&#39;a po wyższym kursie, niż lay&#39;a. Obejrzyj filmik z linka, który wrzuciłem parę postów wyżej. Powinien trochę rozjaśnić sprawę.
 
favago 69

favago

Użytkownik
Cześć,

chciałbym zapytać o poniższy kupon. Czy mogłem jakoś powiększyć zyski z tego kuponu?

Kupiłem lay&#39;a na remis na początku spotkania (kurs 3.65). Po tym, jak wpadły dwie bramki zrobił się bardzo fajny kurs na back&#39;a (32), mimo tego jednak zarobiłem na różnicy zaledwie 8 euro - dalsze zwiększanie stawki owocowało spadkiem wygranej w przypadku wyniku 1 lub 2. Rozumiem, że tak powinno być, tak wychodzi z wyliczeń, chciałbym zapytać jednak, czy jest może jakiś sposób, by zwiększyć wygraną. Na giełdzie zakładów stawiam pierwsze kroki i być może czegoś jeszcze nie wiem. No i boli, że z takiego kursu jest tak mało kasy :p




Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi i pozdrawiam! ????
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Mogles wiecej troche wyciagnac, mniej dajac na back. Wstukaj to sobie w kalkulator np betcalc i napisze Ci ile musisz postawic na dany kurs ???? , Jednak duzo wiecej juz bys z tego nie wyciagnal ( max 10e, wiec z tego 8 by sie zrobilo 8.86 ) jednak wtedy w razie remisu nie mialbys takiej kwoty jaka teraz mogles wygrac o wlasnie te 8.86 ( tak samo jak za wygra Legii badz wygrana Zaglebia ).
PS tez tradowalem LTD w tym meczu ????
 
favago 69

favago

Użytkownik
BACK £1.14 at odds of 32 for a guaranteed profit of £8.86.
Taką poradę dostałem na tym betcalc, czyli faktycznie nie jest najgorzej ???? Słowem, to jest (praktycznie) max, który można wyciągnąć z LTD i robię wszystko dobrze, tak?

Jednak duzo wiecej juz bys z tego nie wyciagnal ( max 10e, wiec z tego 8 by sie zrobilo 8.86 ) jednak wtedy w razie remisu nie mialbys takiej kwoty jaka teraz mogles wygrac o wlasnie te 8.86 ( tak samo jak za wygra Legii badz wygrana Zaglebia ).
No tak, ale ja obstawiałem to już przy stanie 0-2, kiedy wiedziałem, że na remis nie ma szans ???? Stąd taki ból :p
 
Do góry Bottom