>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

League Two 2017/18

Status
Zamknięty.
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Coventry to według mnie na dzień dzisiejszy silniejsza ekipa od Notts; uważani są za jednego z trzech (obok Luton i Mansfield) faworytów do wygrania League Two.
A jak klub wygląda organizacyjnie? Z tego co wiem, The Sky Blues są w tej chwili w L2 przez kolokwialnie pisząc &quot;bajzel w klubie&quot;.
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
A jak klub wygląda organizacyjnie? Z tego co wiem, The Sky Blues są w tej chwili w L2 przez kolokwialnie pisząc &quot;bajzel w klubie&quot;.
Widzę, że kolega czyta Sky Blues Talk. ????
Generalnie po degradacji kibice zazwyczaj narzekają na bajzel, trenerów, zawodników--wznoszą okrzyki &quot;sack the board&quot; itp. itd. i pewnie mają w tym trochę racji, chociaż osobiście nie wydaje mi się, żeby Coventry organizacyjnie odstawało jakoś in minus w porównaniu do innych klubów LT; no ale wszystko zweryfikuje sezon.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Luton Town - Yeovil Town
Typ: 1
Kurs: 1,59
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Inauguracja sezonu w Angli. W ten weekend zaczynają wszystkie ligi prócz Premier League, która startuje za tydzień. Ja na tę inaugurację wybieram to spotkanie i typ na gospodarzy. Wprawdzie pierwsza kolejka, to zawsze jakaś tam niewiadoma w jakiej dyspozycji i formie na początek będą zespoły ale jednak idę tutaj w zwycięstwo Luton Town, które jest według mnie zdecydowanie mocniejszym kadrowo zespołem od swego rywala. Luton w tym sezonie ma walczyć o awans a Yeovil z kolei to zespół, który powinien co najwyżej bić się o utrzymanie. Kadrowo goście wyglądają na słabszych niż w tamtym sezonie, natomiast Luton się wzmocnił i drużyna ta wygląda na mocniejszą. W tamtym sezonie Luton u siebie nieoczekiwanie zremisował z tym rywalem 1-1 a na wyjeździe rozgromił 4-0. Teraz myślę, że wpadka u siebie im się nie zdarzy i dzisiaj gospodarze pewnie to spotkanie wygrają. Luton zatrzymał najlepszych graczy, w tym najlepszego strzelca z tamtego sezonu Hyltona (41 meczy rozegranych w tamtym sezonie, 22 gole na koncie) a dodatkowo do zespołu dołączyło kilku innych ciekawych graczy i w drużynie tej z pewnością jest teraz jeszcze większa rywalizacja. Inicjatywa i posiadanie piłki bez wątpienia będą tutaj po stronie Luton i myślę, że zespół wykorzysta swoje okazje i zdobędzie tutaj 3 punkty.
✅ 8-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Widzę, że kolega czyta Sky Blues Talk. ????
Nie czytałem nic, a nic przed tym sezonem :-(
Kiedyś siedziałem mocno właśnie w L1&amp;L2 (gdzieś tak w okolicach, gdy Tilson odszedł z Southend kiedy spadali z L1 i przejął Lincoln), potem wypadłem z obiegu.
Info o sytuacji w Coventry możliwe, że czytałem na tym forum. Ktoś ładnie to przedstawił, że gdyby zarząd był bardziej ogarnięty, to graliby w Championship z potencjałem na Premier League.
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Kurczę, Stevenage z 3-1 na 3-3 (bramkę stracili już w 4-tej doliczonej minucie). No i po trebelku. Szkoda.
No, ale to są właśnie pierwsze kolejki - zawsze się trafi jakaś niespodzianka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 14

lawrence80

Użytkownik
A 05.08.17 16:00 4. Liga Luton Town - Yeovil Town 1X2 Luton Town 8:2 (5:1) 1,60 B 05.08.17 16:00 4. Liga Coventry City - Notts County 1X2 Coventry City 3:0 (1:0) 2,10 Kombinacje
nr Kombinacje Kurs całkowity Stawka całkowita Bonusy Możliwa wygrana Wygrane 1 A
B
3,158 50,00 PLN 0,00 PLN 0,00 PLN 157,90 PLN
Dziękuje za typy, opuściłem ten jeden mecz i na plus.
Coś na jutro podeślesz?
Pozdrawiam
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Gratuluję wygranej, a wszystkie pytania o typy (dotyczące League Two) proszę wysyłać przez PW. Pozdrawiam.
Podsumowanie typów z pierwszej kolejki:
Coventry City - Notts County 1 3-0 ✅
Luton Town - Yeovil Town 1 8-2 ✅
Stevenage - Newport County 1 3-3 ⛔
Niestety zagrane w treblu. :?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 3

kaskader365

Użytkownik
Problem w tym że wiadomość PW można wysłać dopiero jak się ma napisanych 10 postów jestem nowy na forum i niestety nie spełniam tego kryterium. Chciałem Ci dodać pkt reputacji ale nie mam pojęcia jak
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Kurczę, nie wiedziałem, że jest limit na wysyłanie PW.
Żeby dodać punkt reputacji wystarczy kliknąć na button &quot;+dzięki&quot; w prawym dolnym rogu wpisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
norab 0

norab

Użytkownik
Torq - Brawka za wytypowanie wyniku.Meczyk był bardzo emocjonujący - do ostatniej chwili wisiał remisik. Pomocnik Leeds /Philips 21 latek / - świetny mecz dubel - myślę że o nim jeszcze usłyszymy.Punkty poszły. Gratulacje.
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Oczywiście, że będą - dzisiaj wieczorem coś już powinno się pojawić. ;)
Nie wrzucam wcześniej, bo jeden z typów to mój jutrzejszy Typ Dnia, więc czekam aż będzie otwarty wątek TD na sobotę.
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Na 2. kolejkę League Two proponuję następujący dubelek:

Yeovil - Accrington 2 @2.10 forBet
Analiza w typach dnia:
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-12-08-2017-sobota-147565.html#post6484460
Port Vale - Wycombe BTS @1.75 forBet
Tutaj nie będę się zbytnio rozpisywał. Zarówno potencjał ofensywny obydwu drużyn, jak i zaprezentowana przez nie w pierwszej kolejce skuteczność, pozwalają na w miarę spokojne spróbowanie zagrania tutaj bts-ka.
Dubel @3.67 (warto zagrać na forBecie, bo łączny kurs jest lepszy niż oferuje Fortuna, no i podatek o połowę mniejszy).
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Barnet - Luton
Goście świetnie rozpoczęli sezon od spektakularnego zwycięstwo 8:2 z Yeovil. Dziś czeka ich pojedynek z Barnet który rozpoczął sezon od remisu z Forest Green. W tygodniu oba zespoły zagrały w Pucharze Ligi Carabao. Luton uległ 2:0 Ipswich natomiast Barnet ograł Peterborough. W poprzednim sezonie obie jedenastki spotkały się ze sobą dwukrotnie, oba spotkania wygrał Luton. Nathan Jones rozpoczął pracę w Styczniu i efekty pracy widać było już w poprzednim sezonie gdzie odpadli dopiero w Play-offach gdzie pokonało ich Blackpool. W tym sezonie stawiają na awans i pokazują te aspirację od początku. Świetną formą popisał się w pierwszym spotkaniu Collins który zdobył trzy bramki, dwie bramki zdobył Vassell. Dzisiaj kolejne spotkanie przed nimi i liczę na kolejny &#39;&#39;pogrom&#39;&#39; Barnet w defensywie zawsze grał chaotycznie. Jednak należy pamiętać że to pierwsze kolejki wobec czego warto grać ostrożnie.
Win Luton @@ 2,25 Forbet
Over 2,5 gola @@ 1,85 Forbet
Strzelec gola @@ Collins @@ 2,30 Forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom