>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lega Pallavolo Serie A - Super Lega 2016/2017

redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Zanim rozpoczną się rozgrywki ligowe czas na Superpuchar, który w tym sezonie zostanie rozegrany w trochę innej formie.
Dzisiaj w Modenie będziemy świadkami dwóch spotkań półfinałowych, a jutro wielki finał.
Azimut Modena - Diatec Trentino​

Modena w roli gospodarza i chyba jednak w roli faworyta. Po poprzednim znakomitym sezonie na parkietach we Włoszech (trochę nieudany jednak start w LM) z zespołu odeszli Bruno i Lucas. Kolejną stratą jest oczywiście odejście trenera Angelo Lorenzettiego (zamienił Modenę na Trentino), którego zastąpił Roberto Piazza.
W Trentino wielkich zmian nie było. Najważniejszą może być odejście Stoycheva, który jednak potrafił wyciągnąć z tej grupy cały potencjał. Wrócił Stokr w miejsce Djurica i to w sumie tyle.
Kadrowo Modena nadal wygląda bardzo dobrze, wyjściowy skład tak naprawdę bez słabszych punktów, ale trochę może brakować wartościowych zmienników. Na przyjęciu nie ma już Nikica i trochę ciężko wskazać kto mógłby zmienić Ngapetha czy Petrica podczas ich słabszej dyspozycji. Za rozegranie odpowiadać będzie doświadczony Orduna, pomimo odejścia Lucasa nadal mocny będzie środek siatki, a to za sprawą Le Roux i Holta, którzy dołączyli do zespołu.
Trentino w poprzednim sezonie pokazało naprawdę fajną, efektywną siatkówkę i to w dużej mierze za sprawą pary przyjmujących Lanza-Urnaut. Bardzo dobrze rozwija się rozgrywający Giannelli, mocnym punktem jest argentyński środkowy Sole. Zobaczymy jaki pomysł na ten zespół będzie miał trener Lorenzetti.
Pierwszy mecz nowego sezonu, zobaczymy jak to będzie wyglądać po sezonie reprezentacyjnym. Modena u siebie, w dalszym ciągu mocna, ale jednak bez tego błysku, który gwarantował Bruno na rozegraniu.
O trofeum powinna powalczyć Modena, ale Trentino już wielokrotnie pokazywało, że nie można ich lekceważyć. Nie sądzę, że skończy się to w trzech setach.
TYP:
Over 3.5 seta @ 1.46 Unibet ✅
Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia​

Drugi półfinał zapowiada się jeszcze ciekawiej.
Civitanova wzmocniła swój skład, zwłaszcza na skrzydłach. Wracający do dobrej dyspozycji Sokołow zastąpił Miljkovica, a na przyjęciu pojawił się Kaliberda. Drużyna prowadzona przez trenera Blenginiego może mieć jednak problem z limitami i parę środkowych mogą tworzyć Candellaro i Cester, a dla Stankovica może jednak zabraknąć miejsca. W walce o Superpuchar nie pomoże Micah Christenson, w jego miejsce zagra doświadczony Corvetta lub ściągnięty właśnie w związku z kontuzją amerykańskiego rozgrywającego Jaumel.
Perugia zbudowała bardzo ciekawy zespół, ale ciężko powiedzieć czy od początku wszystko będzie dobrze funkcjonować. Ciekawy pomysł z Zaytsevem, który po powrocie do zdrowia Atansijevica zajmie miejsce na przyjęciu. Wzmocniony środek siatki, oprócz Birarelliego i Butiego będzie jeszcze Podrascanin, który odszedł z Lube. Ciekawe jak będzie wyglądać przyjęcie, bo libero Bari/Tosi nie są wybitni w tym elemencie, a z przyjmujących też nie widać zawodników, którzy słyną z tego elementu (może Della Lunga, ale to będzie pewnie zmiennik). Na wysokiej piłce Perugia będzie mocna, ale nie po to w klubie jest przecież De Cecco.
Tutaj może być bardzo wyrównane spotkanie, ale jednak wyżej cenię Civitanovę. Ciekawe zmiany, naprawdę świetni skrzydłowi. Można się zastanawiać o środek siatki, ale Candellaro miał dobry poprzedni sezon i teraz nie powinno być gorzej.
Perugia również ma ciekawy zespół, ale jednak bez Atanasijevica (wraca do zdrowia, ale chyba jeszcze go zabraknie) to będzie jednak co innego.
TYP:
Cucine Lube Civitanova @ 1.80 Unibet ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Finał Supercoppa przed nami. Mecz będzie na Rai Sport, więc będzie można spokojnie zobaczyć jak prezentują się zespoły przed startem sezonu.
Azimut Modena - Sir Safety Conad Perugia​

Modena wczoraj bez większego błysku, ale jednak poradziła sobie w czterech setach z Trentino (słabiutki mecz Stokra). Doskonale zagrał Ngapeth, pozostali skrzydłowi, czyli Petric i Vettori słabo sobie radzili.
Perugia zaskoczyła i szczerze mówiąc wyglądali naprawdę fajnie, a przecież w trakcie sezonu powinni być jeszcze mocniejsi. Świetnie grał De Cecco, który nawet przy nie najlepszym przyjęciu przyspieszał grę. Bardzo skuteczny był Russell, naprawdę dobrze wprowadził się do zespołu Podrascanin. Nawet Berger, którego uważam za przeciętnego zawodnika trzymał poziom.
Obie drużyny dysponują bardzo dobrą zagrywką. Modena na własnym parkiecie, ale mecz raczej 50 na 50. Wczoraj znacznie lepszą siatkówkę pokazała ekipa Perugii, która pokonała chyba też mocniejszego rywala, który też nie zagrał na swoim poziomie i trzeba to przyznać (przeciętny Sokolov, Kaliberda większą część meczu spędził w kwadracie, a dał świetną zmianę).
Tym razem w stronę Perugii, kurs całkiem przyjemny. Handicap mocno ryzykowny, bo Modena grać potrafi i też ma czym odpowiedzieć, ale jeżeli dzisiaj nie zaskoczą Vettori z Petricem to może być słabo, bo blokiem Perugia grać potrafi.
TYPY:
Sir Safety Conad Perugia (+1.5 seta) @ 1.55 Unibet ✅
Sir Safety Conad Perugia @ 2.15 Unibet ⛔
Sir Safety Conad Perugia (-1.5 seta) @ 3.35 Unibet ⛔
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Oprócz tego co podal redwitz gralbym na macerate, kurs kpina powinno z 1.30 być. W porownaniu do poprzedniego sezonu to raczej Trento sie oslabilo bo Stokr to drewniana dziadyga a Soko w lube robote bedzie robil. Max 1.30 bym dal na lube jak pisalem
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Milano +7.5 (1.83) b365 ✅
Dla mnie promocja dzisiejszego dnia. Molfetta to będzie w tym sezonie sam dół tabeli, nie ma Hernandeza i Hierrezuelo, którzy ciągnęli cały zespół w tamtym sezonie (ciągneli to chyba mało powiedziane, bo ciężko sobie ich wyobrażać szczególnie bez Kubańczyka na ataku) oprócz tych dwóch grajków zespół mega, mega przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby. Odszedł również Randazzo i też trzeba uznać to za osłabienie, kogo pozyskali? Oltenau? ???? śmiech, Sabbi może swoimi atakami siła x ramie coś pokaże, ale i tak będzie to mega słaba drużyna w tym sezonie.
Z kolei Milano skleiło całkiem konkretny skład. Jest Hoag na przyjęciu, nieźle znany z występów w reprezentacji Kanady, dynamiczny fajny zawodnik. Skrimov został, również grajek wcale nie przeciętny, mają Starovica na ataku (Starovic&gt;&gt;Sabbi) . Na rozegraniu doświadczony Bonifante.
Dla mnie w tym sezonie zdecydowanie Milano &gt; Molfetta, mecz maksymalnie 50/50 ze względu na własny parkiet Molfetty, ale na żadne handi -7.5 to tutaj szans nie widze, jakiś tb, albo nawet wygrana Milano za trzy punkty tak bym to widział
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
P 984

prolog

Użytkownik
W najbliższy weekend rusza druga kolejka Serie A.
Biosi Indexa Sora - Diatec Trentino
Beniaminek rozgrywek będzie podejmował we własnej hali Trentino.
W 1 kolejce Sora mierzyła się ze zdobywcą superpucharu i ostatnim mistrzem ligi czyli Modeną. Sora przegrała 3:0 (25:22, 25:23, 25:14 ) dodam tylko ze Modena grała bez Ngapetha a każdy wie ile ten zawodnik daje drużynie. Drużyna Sora nie ma żadnego doświadczonego gracza i śmiało można stwierdzić ze jest to najmłodsza drużyna ligi. Jak wyżej już było mówione o zespole Molfetta że będzie zajmować sam dół tabeli, to to samo mogę powiedzieć o drużynie Sora. Trentino ostatni swój mecz grało z Valentina który wygrało 3:0. Oba zespoły dzieli kilka klas i według mojej oceny pojedynek będzie jednostronny.
Mój typ:
3:0 dla Trentino
kurs 1.90 (bet365)
TYP NA +
wynik 3:0 (25:23,25:16,25:17)
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
:siata: Piacenza - Verona

Według mnie bardzo prawdopodobne, że w tym spotkaniu wygra Verona. Piacenza ze wzmocnionym składem na razie szału nie robi choć grali przecież z Perugią i Lube, ale jakoś ta gra im się nie klei. Hernandez sporo punktów robi, ale i błędów również. Ogólnie jako zespół Piacenza popełnia jak na razie sporo błędów czy to przyjęciu, czy w ataku, zwłaszcza w pierwszym meczu było to widoczne.
Verona może ma niewielkie problemy z atakującym, ale myślę, że w dzisiejszym meczu to przyjmujący Verony pociągną ten zespół do zwycięstwa, a zwłaszcza Uros Kovacevic, który jest motorem napędowym tego zespołu. Verona lepiej poczyna sobie w ataku i mocniej stoi w przyjęciu. Jak na razie to Verona solidniej się prezentuje i to na nią stawiam w tym meczu.

zwycięstwo Verony @1.46 ⛔
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Trentino - Milan
Under 174.5 @1.40 Unibet
Może kurs nie powala na kolana, ale trudno nie skorzystać. Znacznie mocniejszym zespołem są gospodarze, którzy od początku zmagań są w górnej części ligowej tabeli. W dodatku podczas tej kolejki dojdzie do hitu,gdzie to lider zmierzy się z wiceliderem więc jest to dobra okazja, żeby Trentino wyskoczyło wyżej. Na pewno stać ich na to, a tym bardziej, że grają na własnej hali. Ekipa z Milanu nic szczególnego nie pokazuje i nie chce mi się wierzyć, żeby mogliby tutaj powalczyć z gospodarzami. Z całym szacunkiem do tego zespołu, ale nie widzę atutu, aby mogliby zagrozic gospodarzom.
Ta linia dopuszcza nawet cztery sety podczas meczu więc typ wydaje się dosyć pewny. Ja osobiście spodziewam sir szybkiego 3-0
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam.. no to i ja dorzucę parę groszy
Stawka 155 kurs 3,3⛔ bet365

Monza - Ravenna 2 kurs 1,83 ⛔
Do drużyny gospodarzy powraca po zawieszeniu na 3 spotkania Nikola Jovovic ale to wcale mnie nie odstrasza ażeby nie pograć w kierunku Ravenny. Goście naprawdę stanowią kolektyw. W bardzo dobrej formie jest Lynnel a wraz z nim w duecie Van Garderen i wtym sezonie napsuli dużo krwi faworytom (grali już prawie z całą czołówką ligi oprócz Lube). Nie wykluczam nawet 5 setowego boju. Jeżeli goście zagrają na swoim poziomie który prezentują to o wynik będę spokojny. Gdybym miał obstawiać dokładny wynik 1:3 dla Ravenny

Padova - Valentia 1 handi pkt (-8,5) kurs 1,8⛔
W drugim spotkaniu liczę na zdobycz 3 pkt gospodarzy którzy również imponują grą a jest to młody zespół wszyscy to roczniki 90 tylko Giannotti stanowi wyjątek 89:) jeżeli ktoś dziś będzie miał dostęp do tego meczu niech zwróci uwagę na utalentowanego Stephena Maara.
W zespole gości wyróżnia się Czech Rejlek to już doświadczony gracz (35lat) a mimo to zadebiutował w lidze włoskiej i radzi sobie naprawdę nieźle.
Padova powinna wykorzystać atut swojego parkietu i ogarnąć mecz zdobywając 3 pkt. Jeden ugrany set przez gości to będzie max i myślę że nawet przy wyniku 3:1 handi pkt powinno wejść
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Moje propozycje:

Modena - Monza Typ Under 175.5 @ 1.41
Nie chce mi się wierzyć, żeby mógłby paść inny wynik. Modena do tej pory cztery mecze u siebie i pewne trzy wygrane. Mozna na wyjeździe praktycznie nie istnieje, udało im się ograć jedynie Vibo.
Latina - Sora over 142.5 @ 1.40
Mecz tak naprawdę drużyn z dołu tabeli. Sora ostatnio zawiodła mnie praktycznie w dwóch meczach przegrywając wysoko. Latina u siebie powinna powalczyć o zwycięstwo, a na pewno stać ich na to. Chociaż kurs nie adekwatny do możliwości obu zespołów tak naprawdę.
Perugia - Molfetta @ 135.5 @ 1.40
Perugia na pewno liczy tutaj na przełamanie, a nie będzie to po części takie łatwe. Goście może nie są jakoś dobrą drużyna, ale umieją powalczyć co nie raz już pokazali w tym sezonie. Gdzie jedynie Padobie nie byli wstanie urwać seta w ostatnim czasie. Patrząc na H2H tylko jedne mecz zakończył się w trzech setach.
Ravenna - Lube Civitanova Lube - 1.5 @ 1.30
Lube powinno tutaj wygrać pewnie 3-0 i bez żadnych problemów. Są zdecydowanie lepszym zespołem o jeżeli zagrają przede wszystkim konsekwentnie od początku do końca powinni bez żadnych problemów sięgnąc po wygraną.
Verona - Trentino typ 2 @ 1.60
Chyba hit tej kolejki. Tentono radzi sobie bardzo dobrze i na pewno będzie chciało dołożyć kolejną wygraną w tym sezonie. Verona spokojnie w ich zasięgu. Mecz z Modeną chyba najlepiej pokazał, że daleko jeszcze im do czołowych drużyn, gdzie przegrali 3-0. Owszem teraz atut własnej hali, ale jakoś mnie to nie przekonuje.
Vibo - Piacenza Typ 2 @ 1.36
Przejezdni są tutaj faworytem, wreszcie zaczęli grać na sowim poziomie po dosyć przeciętnym początku, pięć spotkań pięć zwycięstw. W ostatnich meczach bez większych problemów ogrywali ekipy pokroju Vibo, która to drużyna ma poważne problemy z wygrywaniem.Owszem w weekend ograli Padovę, ale jedna jaskółka wiosny nie czynni.
Milano - Padova Typ over 152.5 @ 1.40
Niby Padova jest faworytem, ale trzeba przyznać, że kursy na ten zespół lecą do góry. Milan jak narazie zaledwie jeden wygrana i z kim jak z kim , ale z Padovą jest wstanie powalczyć, w dodatku grając na własnej hali. Potencjał jak i możliwości mają więc powinni to potwierdzić. A w żadnym wypadku nie chce mi się wierzyć, żeby było to jednostronne widowisko.
AKO na chwile obecną
Ravenna - Lube Civitanova -1.5 @ 1.30
Vibo - Piacenza @ 1.34
AKO 1.72
Co tutaj dużo mówić stawiam na &quot;pewniaków&quot; w tej serii spotkań. Obie drużyny nie powinny mieć tak naprawdę żadnych większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. Lube jeszcze nie przegrało żadnego meczu. Jeżeli zagrają na swoim poziomie, a przede wszystkim będą skoncentrowani od początku do końca spotkania to ten mecz wygrają pewnie 3-0. Revenna ponosi porażkę, za porażką i tutaj powinna dopisać już siódmą w tym sezonie. Piacenza po dwóch porażkach na początku sezonu się przebudzili i regularnie wgrywa swoje mecze. Owszem może rywali nie mieli mocnych, ale dzisiaj również nie przyjdzie im zmierzyć się z zbyt wymagającym przeciwnikiem. W dodatku H2H na korzyść Piacenzy i mam nadzieję, że to potwierdzą.

Myślę jeszcze nad Trento oraz nad Modena - Monza under 175.5 ale poczekam jeszcze trochę ...
 
R 13

rrr111

Użytkownik
Dzis z Włoskiej LegaPalavollo na tapetę wezmę 2 spotkania.
Latina - Sora
Latina u siebie to zupełnie inna ekipa niż na wyjazdach, skład którzy szału nie robi jednak daje zdecydowaną przewagę nad beniaminkiem który poziom zbliżony jest to naszego Szczecina wieć poziom iście amatorski. Fei, Klinkenberg, Gitto, Marurotii
powinni zrobić robotę która pozwoli wygrac mecz gospodarzom.
Typ: Latina @1,3 Pinnacle
I druga propozycja to mecz Valenti z Piacenza.
Faworyt jest jeden &quot;ekipa kubańczyków&quot;. Piacenza moze byc czarnym koniec tego sezonu na razie spokojnie czai sie za BIG 5 ale musi wygrywać by móc zawalczyć o coś wiecej niz tylko to 5 miejsce. Potencjał jest spory Hierezuello, Hernandez, Clevenot czy Marshall to naprawdę dobra mieszanka która jak widać funkcjonuję dość dobrze. Wybaczcie że ogólnikowo ale brak czasu.
Typ: Piacenza @1,43 Pinnacle
Co do tego co kolega napisał iz Veronie brakuje to czołówki ligowej to sie nie zgodze skład bardzo dobrze zbilansowany no moze Ferreira to nie jest zawodnikiem z moich marzen ale u siebie są bardzo groźni. Trentino miało zawsze spore problemy w Veronie. Tutaj kwestia jest prosta jak zagra Uros będzie niezła bitka jak nie zagra bo narzeka na drobny uraz wtedy Trento powino wygrac po raz 8.
Pozdrawiam.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
AKO na chwile obecną

Ravenna - Lube Civitanova -1.5 @ 1.30
Vibo - Piacenza @ 1.34
AKO 1.72

Co tutaj dużo mówić stawiam na &quot;pewniaków&quot; w tej serii spotkań. Obie drużyny nie powinny mieć tak naprawdę żadnych większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. Lube jeszcze nie przegrało żadnego meczu. Jeżeli zagrają na swoim poziomie, a przede wszystkim będą skoncentrowani od początku do końca spotkania to ten mecz wygrają pewnie 3-0. Revenna ponosi porażkę, za porażką i tutaj powinna dopisać już siódmą w tym sezonie. Piacenza po dwóch porażkach na początku sezonu się przebudzili i regularnie wgrywa swoje mecze. Owszem może rywali nie mieli mocnych, ale dzisiaj również nie przyjdzie im zmierzyć się z zbyt wymagającym przeciwnikiem. W dodatku H2H na korzyść Piacenzy i mam nadzieję, że to potwierdzą.


Myślę jeszcze nad Trento oraz nad Modena - Monza under 175.5 ale poczekam jeszcze trochę ...

Stawka zakładu 215zl Fortuna kurs ogólny 1,97⛔

Ravenna - Lube Civitanova 2 handi (-11,5) kurs 1,72⛔ aj szkoda bo zabrakło 1 punktu :;/:

Co do typu Ravenna - Lube Civitanova to przybijam się obiema rękoma z racji tego że nie zagra kontuzjowany reprezentant Francji świetnie spisujący się w drużynie gospodarzy Julien Lyneel a to będzie duża strata.
A ciekawi mnie czy zagra Juantorena bo w meczu z Perugią trener ze względu na mały uraz musiał go zdjąć za słabo spisujacego Kovara. Mimo toLube powinno zgarnąć dzisiaj 3pkt.

Latina - Sora 1 kurs 1,3 ✅
Z kim jak z kim ale gospodarze takie mecze muszą wygrywać a sytuacja w tabeli niewesoła
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
:siata: Ravenna - Lube

Set dla Ravenny dla mnie pewny. Lube niby wielki faworyt, wiadomo są lepsi, ale jeden set jest dla gospodarzy jak najbardziej w zasięgu. Brak Lyneela faktycznie może być odczuwalny, ale Ravenna gra solidnie. Lube ostatnio sporo razy wygrywali na wyjazdach bez straty seta, ale Ravenna od tych zespołów jest po prostu lepsza, a sami gospodarze ostatni raz u siebie przegrali 0:3 w grudniu 2015.

Ravenna +2.5 seta @1.55 ✅


:siata: Verona - Trentino

Verona to przede wszystkim Kovacevic, a Uros w ostatnim meczu z Modeną, bodajże w 3 secie cos sobie zrobił przy wykonywaniu bloku. Był jakis news, że kilka dni będzie niedysponowany. Nawet jesli wystąpi w meczu to opuscił treningi, a to na grę MVP ligi włoskiej w pażdzierniku chyba nie powinno mieć najlepszego wpływu. Trentino wiadomo lepiej wyważony skład, więcej tam dobrych graczy.

Trentino -1.5 seta @2.30 ✅


:siata: Modena - Monza

Monza solidny zespół, ale już lepsi od nich dostawali do zera z Modeną. 4 mecze Modeny u siebie i 4 zwycięstwa 3:0, a grali już z znajdującą się w niezłej formie Padvą oraz lepszą personalnie od Monzy Veroną. Modena bardzo mocny srodek oraz gwiazda Ngapeth, teoretycznie mecz nie powinnien potrwać dłużej niż 3 sety.

Modena - 2.5 seta @1.68 ⛔
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Verona - Trentino
@ 1.67 Uno Trentino
Dziwna sprawa, tak wystawione kursy. Trentino na każdej pozycji posiada lepszych zawodników od Verony. Ze słabszymi zespołami w lidze Verona może coś pograć, ale z potęgami są bez szans. Wystarczy spojrzeć na siłę jaką prezentuje ekipa z Trydentu. Na przyjęciu Antonow z Lanzą i Urnautem. Na środku Mazzone, Sole i Van de Voorde. W ataku Nelli, a na rozegraniu pierwszy rozgrywający reprezentacji Włoch Simone Giannelli. Verona nie ma argumentów do pokonania tak dobrej ekipy. Sam Kovacevic nie będzie w stanie nic ugrać.
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
:siata: Trentino - Lube

Bardzo ciekawe spotkanie we Włoszech. Obie ekipy niepokonane jak do tej pory. Trentino przewaga w postaci własnej hali, Lube wygrało tu ostatni raz w 2013 roku. Gospodarze w 4 meczach stracili tu tylko 1 seta z Perugią i za to brawa, ale pozostali rywale to już nie najwyższa półka. Civitanova ma dla mnie lepszy skład. Dwie niesamowite strzelby w ofensywie Sokołov i Juantorena. Trentino takich kompletnych siatkarzy nie ma. Jest bardzo dobry Lanza, ale to nie ta sama półka co Osmany. Jest też dobry Urnaut, nieco słabiej wyglądają atakujący Nelli oraz Stokr. Dla mnie Macerata ma bardziej kompletny skład oraz co ważne zawodników, którzy w trudnych momentach potrafią skutecznie pociągnąć grę.
Lube @1,84 ⛔
 
zielone-pionki 14

zielone-pionki

Użytkownik
pewno pokłosie wyniku meczu z Piacką
wszyscy zdrowi z tego co widzę, a w Modenie nie jest do końca pewny występ Ngapeth, ale to pewnie medialna gadka, bo mecz z gatunku bardzo prestiżowych
 
Do góry Bottom