>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lega Pallavolo Serie A - Super Lega 2016/2017

gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Lube Civitanova - Modena

Lube Civitanova handi -1.5 seta @1.85 Unibet ✅✅✅




25 kolejka ligi włoskiej w siatkówkę. Jeden z ligowych hitów, klasyków.
Lube Civitanova zajmująca 1 miejsce w tabeli z 64 punktami podejmuje 4 w tabeli Modenę z 50 punktami (dawno nie pamiętam takiej różnicy po 20 paru kolejkach między nimi).
Lube wygrało 22 spotkania, przegrało tylko 2. Modena 19 wygrała, 5 przegrała(3 więcej). Jednak jeżeli weźmiemy pod uwagę bilans meczów jednych u siebie, a drugich na wyjeździe wygląda to jeszcze bardziej korzystniej:
Civitanova u siebie na 12 spotkań ma wygranych wszystkie 12 spotkań przy bilansie setów 36:7! Średnio traci u siebie pół seta na mecz...
Modena na wyjeździe na 12 spotkań ma 9 wygranych i 3 porażki. Sety 28:16. Z tym, że dwie z tych trzech porażek Modena poniosła w trzech ostatnich meczach.
Przegrywając z Trentino 0:3 (Trento 3 w tabeli), oraz 0:3 z Veroną (Verona 5 msc w tabeli). Czemu więc nie miała by przegrać nie mówię już do 0 ale max do 1 z pierwszą i ewidentnie najlepszą w obecnym sezonie i w danym momencie Civitanovą?
Życzę powodzenia i pozdrawiam!


Wynik: 3:1

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Nie neguje typu , ale nie wziąłeś pod uwagę dość istotnej kwestii. Lube ma pewnie pierwsze miejsce w tabeli. Już w ostatniej kolejce mocno odpuścili mecz z Veroną i wygrali tylko 3-2. Modena walczy właśnie ze wspomnianą Veroną o 4 miejsce przed playoffami.
Lube może to spotkanie odpuścić bo po pierwsze dla nich to mecz o pietruszkę a po drugie jak sami mówili w wywiadach całkowicie skupiają się na ostatnim meczu w LM z Berlinem.
W związku z tym polecam wstrzymać się z graniem aż pojawią się wyjściowe składy, bo zapowiada się sporo zmian po stronie Lube.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Nie neguje typu , ale nie wziąłeś pod uwagę dość istotnej kwestii. Lube ma pewnie pierwsze miejsce w tabeli. Już w ostatniej kolejce mocno odpuścili mecz z Veroną i wygrali tylko 3-2. Modena walczy właśnie ze wspomnianą Veroną o 4 miejsce przed playoffami.
Lube może to spotkanie odpuścić bo po pierwsze dla nich to mecz o pietruszkę a po drugie jak sami mówili w wywiadach całkowicie skupiają się na ostatnim meczu w LM z Berlinem.
W związku z tym polecam wstrzymać się z graniem aż pojawią się wyjściowe składy, bo zapowiada się sporo zmian po stronie Lube.
Jedno jest pewne nie powinni odpuścić. Jeżeli dobrze przetłumaczyłem klubową zapowiedź to chcą podtrzymać passę niepokonanej drużyny u siebie. Ale czy starczy pary na wygraną za 3 pkt? Zobaczymy
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Lube Civitanova - Azimut Modena
typ : Modena wygra 1 set i cały mecz kurs @ 4.20 Fortuna

Mecz jak dla mnie typowo 50/50. Kursy zdecydowanie przeszacowane. Gdy parę miesięcy temu grano w Modenie kurs na gospodarzy wynosił ok. 1.65. Skąd nagle skok na granicę 3. Ostatnio lekka obniżka formy Modeny, to idzie łatwo zauważyć. Ale prawdą jest także gorsza gra Lube ostatnimi czasy. Kontynuują fenomenalną passę 18stu zwycięstw pod rząd. Do tego są niepokonani u siebie w lidze przez cały sezon. Każda passa się kiedyś kończy. Myślę, że będzie to dzisiaj. Mecz prestiżowy, grają dwie potęgi, jednakże prawda jest taka, ze Lube ma 1 miejsce w lidze bez względu na wyniki, a Modena 4 lub 5, więc i tak na 100 % w play offach zmierzą się z zespołem z Verony. Sportowo nic tutaj nie jest do wygrania. Dodać do tego należy że Modena ma pewne pierwsze miejsce w LM w swojej grupie, a Lube o to pierwsze miejsce dopiero będzie walczyć, co prawda mają jeszcze 6 dni i rywala z Berlina spokojnie powinni pokonać, ale na pewno nie mogą ich lekceważyć, bo przydarzyć się może powtórka wpadki, która miała miejsce w Berlinie.
Ostatnio Lube wygrało z Libercem, po meczu walki, gdzie wcale nie było widać różnicy poziomu sportowego. Mecz typowo na styku. Do tego parę dni temu dopiero po tie breaku ograli Veronę. Także widać, że forma raczej pikuje w dół.

Jeżeli porównać składy oby drużyn, to różnica w kursach, aż bije po oczach. Skład jak dla mnie lepszy minimalnie lepszy po stronie Modeny. Różnicę robią środowi i ich potężna zagrywka
Atakujący: Sokołow - Vettori remis
Przyjmujący : Juantorena, Cebulj - N&#39;gapeth, Petrić remis
Środkowi : Cester, Stankovic - Holt, Le Roux
Rozgrywający : Christenson - Orduna

Podsumowując mecz fifty fifty, zdarzyć się może wszystko. Wyrównane zespoły. Modena ma coś do udowodnienia po ostatnich wpadkach.
 
R 94

ronniebarca

Użytkownik
Wybacz kolego, ale opisales sie, przeanalizowales, poczarowales, wszystko ladnie, pieknie..kolorowo, ale i tak wygra Lube ???? ..to moja rzetelna analiza
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Wybacz kolego, ale opisales sie, przeanalizowales, poczarowales, wszystko ladnie, pieknie..kolorowo, ale i tak wygra Lube ???? ..to moja rzetelna analiza
;) Jak dla mnie mecz 50 na 50. Każda seria się kończy. Czysta statystyka. Armaty po swojej stronie ma Modena ;)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Hahahaha 50/50 co to za czary w tym dziale się wyprawiają w ogóle ???? Modena w tym sezonie to jest co najwyżej dobra drużyna, Macerata to półka wyżej. Modena w meczach z Veroną i z Trentino na wyjazdach nie ugrała nawet seta, nie trzeba mówić co z Trentino zrobiła ostatnio Macerata
Lube to wygrywa pewnie
Sokolov - Vettori remis o ja pier...e hahahahahahahaha ja tu widzę dwie klasy różnicy na korzyść Sokolova
To się nadaje do śmiechu warte, jak taką lebiodę jak Vettori można stawiać w ogóle obok Sokolova
Każada seria się kończy? jaka statystyka? co Ty człowieku mówisz? ???? Jasne, że się kończy a Ty masz kryształową kulę, że wiesz kiedy się akurat skończy? jaki to w ogóle argument jest? ???? Naprawdę to już nie czysta wiedza, albo jej brak u niektórych razi, ale czysta głupota po prostu, bo to jakieś problemy z logicznym myśleniem są
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Dawidzie ze słonecznej Katalonii bądź uprzejmy i podawaj treściwe typy z analizami, a nie zajmuj się obsmiewaniem. Więcej ostatnimi czasy z twojej strony biadolenia niż korzystnych typów. PS. Liga to liga, sezon wchodzi w fazę play offow i zobaczymy na którym miejscu skończy Modena. Ten sie śmieje kto się śmieje ostatni ;)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dawidzie ze słonecznej Katalonii bądź uprzejmy i podawaj treściwe typy z analizami, a nie zajmuj się obsmiewaniem. Więcej ostatnimi czasy z twojej strony biadolenia niż korzystnych typów. PS. Liga to liga, sezon wchodzi w fazę play offow i zobaczymy na którym miejscu skończy Modena. Ten sie śmieje kto się śmieje ostatni ;)
Treściwie:
Jak do ch..a można porównać skład Maceraty i Modeny i powiedzieć, że są równe?!!! i jeszcze twierdzić, że mecz jest 50/50 (co tam, że mecz na boisku lube ???? przecież to bez znaczenia) . Ty serio uważasz, że ta brocha Vettori jest zawodnikiem na poziomie Sokolova? ile razy Ty widziałeś mecze obu panów, nie tylko w tym sezonie, ale ogólnie w życiu?
Kolejna rzecz:
gigantyczna przewaga Lube na libero i rozegraniu, czyli na pozycjach, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania zespołu. Juantorene też stawiam minimalnie wyżej od Ngapetha, który czesto zamiast grać to pajacuje, co Kubańczykowi się nie zdarza. Środek nazwiskami może i po równo, ale w funkcjonuje rzecz jasna klase wyżej w Maceracie, ze względu na różnice poziomów na pozycji sypacza.

Masz treściwie i nie mów, że Modena coś ugra w tym sezonie, bo ja tutaj nie widzę szans przy takim sypaczu + Petric i Vettori na skrzydłach... co to jest za potencjał? jak dla mnie co najwyżej przeciętny. Jeden Ngapeth nie będzie wygrywał meczów z takimi drużynami jak Lube, a co widać po tym sezonie to mu się to nie zdarza nawet z Trentino, czy Veroną ostatnimi czasy

edit: a nie Ty napisałeś, że skład jest minimalnie lepszy po stronie Modeny ????. Więc jednak urywam dyskusje, bo to jest żart moim zdaniem, to chyba eksperci z Polsatu Sport by się o taki bzdet nie pokusili nawet ????
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
przed play offami zakontraktowana nowego rozgrywającego, jest nim Dragan Travica, także newralgiczna pozycja zostaje automatycznie uzupełniona do mistrzowskiego składu. Także zobaczymy smyku jak się to wszystko potoczy. Sezon zasadniczy to tylko gra wstępna, liczą się playoffy. Na pewno będzie ciekawie ;)
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Verona - Modena


Verona @2.10 Bet365 ⛔⛔



Czas na drugie stacie w ćwierćfinale ligi włoskiej, chyba najbardziej zacięte. Dziwi mnie bardzo typ kolegi wcześniej który gra na Modene i to handicap, pisząc że wygrają pewnie w takim samym stosunku jak Verona w Modenie, oni dziś w Veronie bo są lepsi. Lepsi? Jak by byli lepsi to by nie przegrali pierwszego seta i to u siebie, zdobywając tylko jednego seta!
Verona wygrała pierwszy mecz parę dni wcześniej w Modenie 3;1 , to czemu ma nie wygrać u siebie ???!!! 5 z 4 drużyna, najbliższe potencjały teoretycznie jeżeli chodzi o ćwierćfinały.
Verona mecz ligowy grała u siebie nie tak dawno z Modeną bo 5.02, więc niespełna miesiąc temu w sezonie zasadniczym, wynik? 3:0 dla Verony.

Nie wiem czemu bukmacherzy wciąż faworyzują będącą bez formy Modenę ale to nie mój problem,Czemu Modena nie mogła wygrać nawet seta tu miesiąc wcześniej a u siebie pare dni temu ledwno jednego seta a kolega wcześniej gra handi na Modenę, no śmieszne, zero pojęcia, i podpieranie się tyklko tym chyba że zna tam może dwóch zawodników a tam żadnego, granie na Modenę niższym kursem to paranoja, Verona faworyt, i kurs ponad 2, coś pięknego, polecam!


Wynik: 0:3
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Ja bym proponował typ na Modene. ✅✅

To ze przegrali w sezonie zasadniczym 3-0 to nie ma wgl znaczenia , ogladalem ten mecz , wszyscy grali na stojaco , aby odpekac.
Cała Modena czekała własnie na play offy po tym jak juz mieli je zapewnione, to w sezonie zasadniczym grali bo grali , bo musieli.
Nadszely play offy wiec nie wyobrazam sobie Modeny przegrywajacej w 1/4 z Veroną.
Zawodnicy tacy jak Ngapeth, Holt , Le Roux , Vettori ,kiedy sa pod kreska to graja swoja najlepsza siatkowke i dzis tak zapewnie bedzie.
Wystarczy jak Duric nie bd konczyc wszystkiego to Modena wygra ten mecz 3-1 a 3-2 to napewno.
Wiec Proponuje typ na Ngapetha i spółke który oscyluje w granicach 1,70-1,80

Bardzo łatwo :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 984

prolog

Użytkownik
Ja bym proponował typ na Modene. ✅✅

To ze przegrali w sezonie zasadniczym 3-0 to nie ma wgl znaczenia , ogladalem ten mecz , wszyscy grali na stojaco , aby odpekac.
Cała Modena czekała własnie na play offy po tym jak juz mieli je zapewnione, to w sezonie zasadniczym grali bo grali , bo musieli.
Nadszely play offy wiec nie wyobrazam sobie Modeny przegrywajacej w 1/4 z Veroną.
Zawodnicy tacy jak Ngapeth, Holt , Le Roux , Vettori ,kiedy sa pod kreska to graja swoja najlepsza siatkowke i dzis tak zapewnie bedzie.
Wystarczy jak Duric nie bd konczyc wszystkiego to Modena wygra ten mecz 3-1 a 3-2 to napewno.
Wiec Proponuje typ na Ngapetha i spółke który oscyluje w granicach 1,70-1,80

Bardzo łatwo :cool:
Następny mecz w również można dawać na Modene, nie wyobrażam sobie że może ich nie być w czołowej czwórce.
 
P 2

parodi

Użytkownik
Modena-Lube forBET

Która para więcej punktów Vettori/E.Ngapeth-Sokolov/Juantorena typ 2 kurs 2

Gram pojedynek super bombardierów w hitowym pojedynku Włoskiej Ligi. Dość wyraznym faworytem jest tu para z Modeny, ale według mnie większy potencjał mają gwiazdy Lube. Zapowiada się długi i pasjonujący pojedynek. O wyniku zdecyduje zapewne któraś z tych osobistości. Czuję że to jednak goście będą górą, a jeśli uda im się zatrzymać niesamowitego Francuza to o wynik tego beta będę spokojny. Sokolov jest bardziej skuteczny w ataku od Vettori, ma niesamowity blok, i dostaje więcej piłek niż Włoch. Jeśli Ervin nie zdobędzie 30 punktów to Juantorena swoje dołoży i będzie dobrze!
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Trentino Volley - Sir Safety Perugia

Typ : Perugia wygra 1 set i cały mecz
kurs : 2.98 Fortuna

Niedziela, godzina 18, czas na 3 batalię o Wielki Finał najlepszej Ligi piłki siatkowej na świecie. Żarty się skończyły. Jest to 5 spotkanie obu zespołów w tym sezonie. Bilans 2:2. Za każdym razem wygrywał zespół, który był gospodarzem spotkania. Warto jednak zauważyć, że za każdym razem 1 set wygrywał zespół z Perugii .
Przed sezonem wiele mówiła się o budowanej potędze w Perugii, wielu typowało Perugię jako głównego faworyta do zwycięstwa w lidze. Trudno się temu dziwić, skoro ich szeregi zasilił top 3 przyjmujących na świcie Ivan Zaytsev i fenomenalny środkowy Podrascanin, który przyszedł z odwiecznego rywala. Jeżeli do tego dodamy bombardiera na ataku Aleksandara Atanasijevica i geniusza rozegrania Luciano De Cecco, smiało możemy powiedzieć, że mowa tutaj o dream teamie. Zespoł ten długa nie mógł się zgrać, początek sezonu był bardzo słaby, lecz potem już wkroczyli na właściwe tory.
Gospodarzem spotkanie będzie zespoł z Trydentu. Jeżeli spojrzymy w ich skład od razu rzuca się w oczy młody wirtuoz na rozegraniu Simone Gianelli plus i Lanza odpowiedzialny za przyjęcie. Patrząc dalej nie ma już w tym zespole nazwisk takiego pokroju. Jest oczywiście w ataku Stokr mający młot w ręce, ale porównanie jego do Atanasijevica wypada bardzo słabo dla tego pierwszego.

Porównanie składów :
Trentino vs Perugia

Atak : Stokr - Atanasijevic
Rozegranie : Gienelli - De Cecco
Przyjęcie : Lanza, Urnaut, Antonow - Zaytsev, Berger, Della Lunga
Środkowi : Van de Voorde, Mazzone, Sole - Podrascanin, Birarelli, Buti
Libero : Colaci - Bari

Podsumowanie : 2 do 4 dla Perugii
Atak: to zdecydowana przewaga gości, rozegranie dwóch majstersztyków- remisowo, przyjęcie minimalnie na korzyść gości za sprawą fenomenalnego Zaytseva, który przyćmiewa Lanzę, Środkowi, to olbrzymia przewaga gości. Jedynie libero wydaje się być lepszy po stronie gospodarzy, obaj osiągali świetne wyniki, lecz aktualnie to Colaci wydaje się, że prezentuje wyższy poziom.

Widzę tutaj zwycięstwo gości, skład lepszy, który wreszcie musi pokazać swoją wyższość nad rywalem na ich terenie. Ewentualna porażka stawiałaby gwiazdozbiór pod ścianą. Perugia od początku tradycyjnie storpeduje rywali, jak to mają w zwyczaju, wygrają pierwszego seta i idąc za ciosem wezmą cały ten mecz.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Należy nadmienić, że Trentino w tym sezonie u siebie w hali wygrało wszystkie 20 meczów, pokonując wszystkich konkurentów do mistrzostwa czyli Perugię, Lube i Modenę i tylko raz grało tie-break&#39;a z Monzą. Wyraźnie ściany pomagają gospodarzom i mimo personalnie słabszego składu pokonać ich tam jest piekielnie ciężko. Typu oczywiście nie neguję, bo być może seria zostanie przełamana. Ja w tym meczu pójdę w jakiś over.
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Każda seria się kiedyś kończy, myślę że już najwyższa pora. Ostatnio w meczu Fenerbahce wyglądali bardzo niemrawo. Natomiast Perugia miała masę czasu na przygotowanie się typowo pod to spotkanie. Myślę, że to zaprocentuje w dzisiejszym meczu.
 
Do góry Bottom