>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa- Borussia Dortmund [środa 14.09.2016]

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Typ już podawałem w temacie dotyczącym Legii w LM, ale ten dział jest odpowiedniejszy więc tam można skasować, a tu zostawić.
Niektórzy określają to mianem &quot;lokata&quot;, zobaczymy czy rzeczywiście:

Bayern vs Rostov + Legia vs Dortmund kurs AKU: 1,45 buk: forBet bardzo wysoka stawka

Kursy na Bayern już pospadały po pogromie z Werderem. Nie ma co się dziwić. Co do Dortmundu to mam świadomość, że zespół może nie jest w optymalnej formie. Co roku sprzedaje się wartościowych zawodników. Gram jednak to z uwagi na Legię. Obecnie nie jest w formie. Oprócz Nicolica i Pazdana nikt się nie wyróżnia. Oczywiście poziom polskiej ligi też znacznie niższy. Dla Dortmundu jeśli chcą powalczyć w LM wygrywanie takich meczów to the must - win. Real jest silniejszy, Sporting wyrównany poziom, tak więc na Legię to oni przyjadą na maksa skoncentrowani. To już bardziej bałbym się o Real, który mógłby totalnie zlekceważyć przeciwnika.
 
P 50

papadopulos

Użytkownik
Otóż Legia musi się skupić na lidze teraz bo coś słabo to idzie a do tego nikolic ciągnie ich grę bo bez niego to by było krucho myślę + do tego dojdzie presja przed meczem z Borussia Dortmund.
Patrząc na transfery jakie Borussia zrobiła teraz w offensywie i jak to będzie wyglądać ???? embele,Schürrle,aubameyang,kagawa to taka obrona legii co zrobi przeciwko takiej pace jak im Dundalk co ledwo w piłkę gra strzela bramkę na wyjeździe ... ? Jedyny obrońca w legii co coś gra to jest Pazdan.
Mój typ na ten mecz:
Borrusia Win
Borrusia 2.5+
Borrusia do zera
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Borussia Dortmund over 2 1,833 5/10 pinnacle
Kurs na wygraną jest niski, dlatego idę w ten zakład a nie handicap np. AH-1.
Widziałem spotkania BVB w lidze, w Superpucharze z Bayernem czy sparing z MU.
Zespół jest dobrze przygotowany do sezonu, ma szeroką kadrę i rywala, który jest bez formy.
Statystyki wyjazdowe w zeszłym sezonie były dobre, rzadko kiedy zespół Tuchela nie strzelał mniej niż dwóch bramek, potrafił strzelać bramki na Wart Hart Line oraz Anfield, Łazienkowska więc im nie straszna.
 
M 0

marcin23527

Użytkownik
Witam ja tutaj proponuję zagrać
Borussia Dortmund -1,5 1.975
Borussia Dortmund -2,0 2,6
Bet365
Wprawdzie jest teraz przerwa na reprezentacje i zawodnicy będą trenować ale niestety nie widzę by trener Hasi stworzył coś z tych zawodników w najbliższym czasie. Jak Legia gra każdy widzi. Szczęśliwy remis w rewanżu z Irlandczykami, w żenującym stylu. Ostatni mecz z Ruchem też nie zachwycał, jeśli Borussia nie przyjedzie rezerwowym składem to powinien zakład wejść. Powodzenia
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Jak widać po postach powyżej gra na Borussię to lokata z gwarancją zysku. Można śmiało zastawić dobytek życia i grać wszystko na niemiecką drużynę ???? Oczywiście ironizuję, co nie zmienia faktu, że ekipa gości to zdecydowany faworyt. Czy można coś pozytywnego o Legii napisać? Mecze w lidze to porażka zarówno pod względem wyników jak i samej gry. Zastanawia mnie czy nowy trener jest aż tak słaby. Do tej pory włodarze stołecznego klubu potrafili zatrudniać odpowiednie osoby. Z drugiej strony nie jest tajemnicą, że wszystkie przygotowania zostały ukierunkowane na LM. Było również przyzwolenie władz na odpuszczanie ligowych meczów. Powstaje więc pytanie na co rzeczywiście stać Legionistów? Mecze w eliminacjach LM również nie napawały optymizmem. Taka strategia? Nie wierzę. Natomiast w lidze jeśli byłbym zmiennikiem który dostaje szansę gry, mając w perspektywie mecze w LM, to zostawiłbym płuca na boisku, aby pokazać, że mi należy się gra w tych elitarnych rozgrywkach. Tego niestety także nie było widać po piłkarzach. Jedyna opcja która zostaje, by znaleźć pozytywy, to efekt ciężkiego przygotowania fizycznego, tak aby forma przyszła na mecze grupowe. Teoretycznie możliwe, ale praktycznie? Czy ktokolwiek racjonalnie myślący mógł w fazie przygotowań założyć, że Legia awansuje do tych elitarnych rozgrywek? Nie sądzę.
Podsumowując uważam, że pierwszy mecz dopiero pokaże czego możemy spodziewać się po Legionistach. Natomiast oceniając ich dotychczasową postawę można uznać, że nie mają za dużych szans w starciu z Borussią. W tym meczu nie będzie kalkulacji. Goście przyjeżdżają po zwycięstwo. Na dzień dzisiejszy grałbym na Borussię oraz brak gola ze strony Legii. Kurs jest satysfakcjonujący, a szansa powodzenia w moim odczuciu nie jest mała. Sam Nikolić to może nie wystarczyć. Natomiast typ nie zakłada pogromu gospodarzy, na co się wiele osób nastawia.
Moja propozycja:
Borussia wygra bez straty gola /kurs: ok. 2.20 /
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Legia Warszawa - Borussia Dortmund
&lt;time datetime=&quot;&quot; class=&quot;time&quot;&gt;Środa 14 września 2016 - 20:45&lt;/time&gt;
&lt;table class=&quot;lr_tbl ts&quot; height=&quot;25&quot; width=&quot;14&quot;&gt;&lt;tbody class=&quot;y yf&quot; id=&quot;lr-sc-pts-032498-0-1&quot; data-async-context=&quot;emids:%2Fx%2F33ry2ymp3h_h3%3B%2Fx%2F34s5wtd0f3dzz%3B%2Fx%2F31d7ytld_h42g;ist:1;pi:0;pled:;plep:0;pt ???? &lt;tr data-kno-alog-id=&quot;/m/032498_/m/01w_d6_2016-09-14T20:45:00+02:00&quot; data-kno-atc=&quot;lr_sns_ovo_md_1001&quot; data-fbevent=&quot;fastbutton&quot; data-kno-aco=&quot;1&quot; class=&quot;_Fb _jZc&quot;&gt;&lt;td class=&quot;_Xc _Vi&quot; title=&quot;Legia Warszawa&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;_Bh&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;_Eb _Wi&quot; title=&quot;Borussia Dortmund&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Legia pierwsze spotkanie rozegra przed wlasna widownia.Faworytem tego spotkania zapewnie nie jest i nie bedzie , bo coz mowic o formie jaka prezentuje od kilku tygodni to slabosc calego zespolu .Marne wyniki w lidze , gra bez polotu wiec raczej to spotkanie przegra.Mowi sie o wzmocnieniach druzyny , ale chyba forma jeszcze daleka od oczekiwanej.Powiedzmy szczerze ,że awans do fazy grupowej to fart , bo trafili na przeciwnika , ktory nie byl faworytem w tej rozgrywce , ale rewanz pokazal ze to irlandczycy mogli doprowadzic do dogrywki i przebieg rywalizacji mogl zakonczyc inaczej.Wczesniejsze mecze kwalifikacyjne Legionisci tez zagrali na slabym poziomie i awansowali do nastepnych rund.Goscie to renomowana firma , ktora w europie ma sporo do powiedzenia , a w bundeslidze zawsze ta druzyna znajduje sie w czolowce tabeli.Nie bede wymienial jacy zawodnicy sa dobrzy i jak graja , bo ia tak ta druzyna zainkasuje 3 pkt.Spotkanie moze nie bedzie widowiskowe, ale upatruje wygranej Handicapem pilkarzy z Dortmundu

typ HE 1-0 /2 /kurs;1.93 oferuje jeden z bukow
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
http://www.legia.net/wiadomosci,66176-kucharczyk_i_pazdan_moga_nie_zagrac_z_borussia.html
Lewczuk Out.
Hlousek Czerwona i Out.
Pazdan możliwy Out.
Tragicznie to wygląda, może Legia zawodziła w meczach w LM, tzn w ofensywie grała słabo, ale to starczało na 1-2 bramki i awans. W obronie grali już lepiej, nie tracili bramek, ale zaraz zaraz teraz nie przyjeżdża ekipa amatorów tylko zespół dla którego gra w fazie grupowej LM to nic niesamowitego, tzn chodzi mi tutaj o presję w meczach, dla zawodników BVB to norma.
Rok temu przyjechało tutaj Napoli i wygrało 2:0 w LE, Legia wtedy wystawiła pięciu obrońców. Rzeźniczak jeszcze wtedy nie grał tak tragicznie, jak teraz, a w takiej sytuacji niewykluczone, że to on zagra, albo Dąbrowski, jedno jest pewne, nawet jak Pazdan zagra to nie może nie być gotowy na 100%. Czerwiński dostanie szanse, możliwe, że już od razu zostanie wrzucony na głębokie wody. Co tu dużo mówić, obrona to była jedyna rzecz która faktycznie na jakimś tam poziomie :grin: funkcjonowała, jak grała podstawowa jedenastka, a teraz może się okazać, że trójka piłkarzy z podstawowej formacji defensywnej wypadnie, tzn dwóch już wypadło, jednego mecz stoi pod znakiem zapytania. Boki Bereś/Broz, chyba że wyjdą pięcioma obrońcami, to też jest możliwe, ale nie sądzę, żeby to zwiększyło ich szanse, jak dla mnie może być większy chaos, niestety, jeżeli Pazdan nie da rady wrócić to jest lipa, wielka lipa.
Kucharczyk też prawdopodobnie odpada, co by nie mówić, gdzieś już to pisałem, chłopak potrafi harować na boisku, cofnąć się po stracie. Grał na środkach przeciwbólowych, ale grał.
Dwie bramki BVB to będzie najmniejszy wymiar kary jaki może spotkać Legionistów. Myślę, że ważna sprawa to, że BVB wraca po rocznej przerwie do LM, wiem ktoś powie, że to nie robi różnicy, a ja myślę, że będą chcieli się pokazać, poza tym Legia to najsłabsza drużyna w grupie, Sporting na pewno będzie groźny wicemistrz swojego kraju. Trener i sztab szkoleniowy BVB zdają sobie sprawę, że punktów na Łazienkowskiej stracić nie mogą.
Oferta szeroka, ale wiadomo nie radzę grać BVB na każdym kuponie jaki tylko będzie przez kogoś grany, bo to tylko piłka, na papierze wszystko przemawia za BVB, ale to boisko zweryfikuje, a nie potem płakać jak to BVB utopiło 10 kuponów...
Moim zdaniem najlepsze opcje :
BVB powinno spokojnie dwie bramki wbić i żadnej nie stracić, dlatego lepszy typ to BVB over 1,5 niż samo BVB.
Typ BVB -2,5, najlepszą ofertą byłoby -2 samo, w bet365 - 2,60 (spada z 3,00) w unibet 2,80, ale ja gram na Betsson, tam niema takich luksusów ;).
Warto moim zdaniem grać już teraz, czasu trochę jeszcze jest, ale kursy będą spadać.
Single :
BVB(-1,5) # 1,93 # Betsson
BVB(-2,5) # 3,45 # Betsson
Do dubli+
BVB over 1,5 # 1,40 # Betsson
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Chciałbym kibicować Legii w tym starciu. Ale wiem że tego meczu nie wygrają. Nie ma opcji.
Stawiam na BvB po kursie 1.33 i Real po kursie 1.21 co daje łącznie 1.61
Nie chcę się bawić w żadne overy, tak na prawdę nie zdziwiłbym się gdyby BvB strzeliło max 2 bramki. Na takie mecze drużyny zawsze inaczej się motywują. Cała otoczka LM, kibice.. Ale argumentów sportowych Legia na przeciw BvB nie ma w tej chwili żadnych. Nie stawiałbym wielkich kwot, to tylko piłka. Ale 3 punkty dla Realu i BvB wydają mi się najrozsądniejszą opcją na ten środowy wieczór ????
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Dortmund -1.75 @2.30 Pinnacle

Nie będę powtarzał argumentów. Myślę, że warto tutaj pograć ryzykowniej w stronę BVB. Legia u siebie z trudem grała na równi z Trencinem i Dundalk, a Borussia to z dwa poziomy wyżej, ekipa co najmniej na ćwierćfinał LM. Wracają do tych rozgrywek po roku przerwy. Pierwszy mecz, więc motywacja wielka po obu stronach. Tylko, że Legionistom przez to będą się plątać nogi, a Dortmundczycy po prostu będą grać lepiej. Czemu nie mieliby załadować kilku bramek?
Przy obecnej formie Legionistów oraz wiedząc jak offensywnie oraz skutecznie gra BVB to niestety &quot;Nasza&quot; drużyna jest o dwie klasy słabsza? Może za duże i zbyt pochopnie z tymi klasami ale taki bet pobieram w ciemno.

Borussia Dortmund -1 @ 1,80 but365
 
L 40

liderforum

Użytkownik
Jedyne miejsce gdzie Borussia jest tak poważnym faworytem jest w waszych glowach kochani rodacy.
Kurs na Legie+1.5 ani drgnął nawet polscy inwestorzy go nie ruszyli swoją masówą.
A to dlatego że żaden poważny inwestor nie będzie grał Borussia -1.5 a to dlatego że:

1.Jest początek sezonu Borussia po przebudowie.Jakość piłkarzy ogromna ale minie trochę czasu zanim drużyna zatrybi.
Legia jest lepiej zgrana brak Lewczuka można nadrobić Czerwiński nadaje sie tu i teraz wiem co mowie bo oglądałem tego chłopaka w barwach Pogoni i to jest zawodnik większego kalibru aniżeli Lewczuk.
2.Legia się wzmocniła Legia grała słabo na początku sezonu,ale teraz będzie tylko lepiej.
3.Kibice zgotują pewnie kolejny horror będą race będą kary ale Legia to lubi.
Nikt mi nie powie że Dortmund też.
Co z tego ilu kibiców liczy się jakość a ta w Polsce jest duża.
4.Legia umie się bronić to pokazała jak do tej pory w LM.
Oczywiście przeciwnik lepszy no ale tu nie musi Legia wygrać.

Punkt 5.
Masówa masówa masówa kocham to

Punkt.6 na faworytów tj.Serene,Djokovica i inne Borussie to grają dziadki z STS co,wtapiaja kasę także radze sie zastanowić.

Legia +1.5
1.900
Pinnacle
 
N 66

niepowazny

Użytkownik
Jedyne miejsce gdzie Borussia jest tak poważnym faworytem jest w waszych glowach kochani rodacy.
Kurs na Legie+1.5 ani drgnął nawet polscy inwestorzy go nie ruszyli swoją masówą.
A to dlatego że żaden poważny inwestor nie będzie grał Borussia -1.5 a to dlatego że:

1.Jest początek sezonu Borussia po przebudowie.Jakość piłkarzy ogromna ale minie trochę czasu zanim drużyna zatrybi.
Legia jest lepiej zgrana brak Lewczuka można nadrobić Czerwiński nadaje sie tu i teraz wiem co mowie bo oglądałem tego chłopaka w barwach Pogoni i to jest zawodnik większego kalibru aniżeli Lewczuk.
2.Legia się wzmocniła Legia grała słabo na początku sezonu,ale teraz będzie tylko lepiej.
3.Kibice zgotują pewnie kolejny horror będą race będą kary ale Legia to lubi.
Nikt mi nie powie że Dortmund też.
Co z tego ilu kibiców liczy się jakość a ta w Polsce jest duża.
4.Legia umie się bronić to pokazała jak do tej pory w LM.
Oczywiście przeciwnik lepszy no ale tu nie musi Legia wygrać.

Punkt 5.
Masówa masówa masówa kocham to

Punkt.6 na faworytów tj.Serene,Djokovica i inne Borussie to grają dziadki z STS co,wtapiaja kasę także radze sie zastanowić.


Legia +1.5
1.900
Pinnacle

Nie to że się chce kłócić czy coś w tym stylu każdy gra to co chce ale...
Cóż to za znakomite transfery legia zrobiła? Bo chyba nie masz tu na myśli sprzedawczyka rado który wyemigrował za kasa do Chińczyków.
Co do oprawy meczu to chyba nie oglądałeś żadnego meczu Borussii fakt takie mega oprawy robi się będąc gospodarzem a nie gościem więc jak dla mnie ten punkt jest tylko po to żebyś coś napisał pod swój typ. Nic konkretnego nie wynika idąc twoim rozumowanie Borussia u siebie z legia walnie dwu-cyfrowke.
Co do jednego jesteśmy zgodni masówa masówa i jeszcze raz masówa... Domu nie postawie kredytu nie wezmę ale nie widzę nic dobrego w stronę legii. Więc zostaje tylko i wyłącznie goła dwójka w stronę Niemców.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Liderforum tak jak złe jest granie zawsze i wszędzie na faworytów (co przekonałem się na własnej skórze) tak i złe jest granie za wszelką cenę przeciw nim. Dla mnie granie na czystą Borussię to jest bet do grania bardzo wysoko i tak - uważam, że można stawiać te domy i samochody. To nie jest mecz w lidze, który można później odrobić, to nie jest sparring, który można olać, to nie jest LE którą się traktuje po macoszemu. Na poziomie LM profesjonalny zespół, a takim jest Dortmund, przygotuje się pod każdym aspektem, a tak naprawdę jedyną szansą Legii mogło by być zlekceważenie przez przeciwnika. Mam w pamięci mecz Lechii z Barceloną, ale to było spotkanie towarzyskie i w takich meczach jak najbardziej można szukać okazji. Nie tutaj. Jak już pisałem kiedyś - w fazie grupowej LM liczy się każde spotkanie. Dortmund mając Real i Sporting nie straci punktów z Legią. Co do handi to wysoko gram na Dortmund czysty, ale normalną stawką jak najbardziej do gry jest także handi -1,5 i wyższe bo po 1,90 jest to całkiem dobry bet.
Na Twoich 6 pkt aż połowa to są częściowo lub całkowicie pozasportowe czynniki.
3. &quot;Piekło trybun&quot;. Od kiedy to Dortmund przestraszy się kibiców jak grali w Turcji czy na Bałkanach ?
5. Masówka - ok część masówek nie wchodzi, ale to jest mniejsza część, którą się doskonale pamięta, jednak większość wchodzi i o tym każdy zapomina bo to norma
6. Czasami i mądry dziadek umie pograć ????
Reasumując: granie na handi -1,5 nie powinno być za jakieś wielkie stawki bo bicie wyniku częściej zdarza się u siebie, ale przepaść pomiędzy zespołami jest tak ogromna, że również granie na Legię +1,5 jest jeszcze większym ryzykiem. Granie na czystą Borussię np. w dublu z Bayernem to jak dla mnie najlepszy bet od czasu Euro.
 
L 40

liderforum

Użytkownik
Madry dziadek to gra sobie za 15 zł i tam topi kasę for fun a mój styl Adamo to jest śmiertelnie poważne golenie buków.
Być może tym razem sie przejadę co nie zmieni faktu ze ja zawsze i wszędzie wychodzę na koniec na ✅ jesli widziales ze gdzies wyszedłem dlugoterminowo na ⛔ pokaz mi a ja postawie Ci w zamian 1000zl na Twoje konto na mecz Legii.
Tylko nie wiem czy to jest najlepszy pomysl bo przegrasz te pieniadze...
Zreszta ja i tak nigdy na ⛔ nie wyszedłem bo jestem nie bez kozery liderem forum i proszę mnie chłopaki nie traktować w stylu chyba nie wiesz co grasz bo to,Wy wtopicie nie ja.
Pozdrawiam

Ps.Ja wiem ze będziecie mi odpisywać bo ja Wam niszczę idylle pt.Borussia Dortmund win i w waszej psychice pojawia się strach ale to dobrze może niektórzy odejdą od stawiania samochodów bo potem to autobus tylko zostanie albo tramwaj bo sie okaże ze Legia ugrala remis.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
M
Być może tym razem sie przejadę co nie zmieni faktu ze ja zawsze i wszędzie wychodzę na koniec na ✅ jesli widziales ze gdzies wyszedłem dlugoterminowo na ⛔ pokaz mi a ja postawie Ci w zamian 1000zl na Twoje konto na mecz Legii.
Tylko nie wiem czy to jest najlepszy pomysl bo przegrasz te pieniadze...
Zreszta ja i tak nigdy na ⛔ nie wyszedłem bo jestem nie bez kozery liderem forum i proszę mnie chłopaki nie traktować w stylu chyba nie wiesz co grasz bo to,Wy wtopicie nie ja.
Pozdrawiam
Czy ja kiedykolwiek gdziekolwiek pisałem, że długoterminowo wychodzisz na &quot;-&quot; ? Rozmawiamy tylko o tym spotkaniu.
I znalazłem jeszcze jeden argument na Dortmund - okołosportowy. Mianowicie ma być 25 st i słonecznie czyli idealne warunki do grania. Żadnych deszczów i burz. Przy takiej pogodzie to oczywiście handicap w stronę lepszej drużyny. Piłka zachowuje się naturalnie, każdemu chce się grać, nie ma trudnych warunków atmosferycznych.

I jeszcze taka jedna sprawa. Ja nie mam gdzie tego zagrać bo w polskich bukach nie ma asianów, ale jak ktoś &quot;mieszka po za Polską&quot; bardzo dobrym betem również do pogrania wysoko będzie AH:-1. Jeśli sprawdzi się przepowiednia lideraforum i będzie prowadzenie tylko jedną bramką to najwyżej będziecie mieli zwrot, ale ja uważam, że będzie inaczej. Reasumując szansa na wejście spora, kurs godziwy i małe ryzyko (tak jak w przypadku remisu lub przegranej Dortmundu)
Dołożyłem jeszcze takie typy:
1. Legia vs Dortmund strzeli pierwszy bramkę i wygra kurs: 1,40 buk: forBet wysoka stawka
2. Legia vs Dortmund wygra do 0 kurs: 2,15 buk: forBet wysoka stawka
3. Legia vs Dortmund EH:-1 kurs: 1,85 buk: forBet wysoka stawka
4. Legia vs Dortmund EH:-2 kurs: 3,10 buk: forBet średnia stawka
1 bet po troszkę wyższym kursie. Prawdopodobnie Legia będzie się broniła, a jak nie broniła to narazi się na kontry. Jeśli nie będzie jakiejś totalnej dekoncentracji Dortmundu to powinni pierwsi strzelić. Dortmund wygra do 0 już ktoś proponował, zagrożenie typu tylko jak będzie jakaś olbrzymia przewaga i Niemcy zaczną wypoczywać, ale wtedy powinien wejść bet 3... czyli wysokie handi po kursie 3,10. Więcej różnych kombinacyjnych zakładów na ten mecz i inne mecze LM w moim temacie. I ciekawostka na koniec: forBET dał mi limity na granie na czysty Dortmund, a nawet nie osiągnąłem minimalnej krajowej ???? Tak to jest jeśli chodzi o argumenty dotyczące ruchu kursów i inwestycji. Pewno tak jest wszędzie w polskich, a w zagranicznych nie wiem.
Generalnie zdecydowałem się dołożyć po informacjach na temat Pazdana. 10 dni odpoczynku po EURO to trochę za mało dla piłkarza, który nie gra na najwyższych obrotach stąd prawdopodobnie kontuzja na zgrupowaniu kadry. Czy się wykuruje na LM czy nie to bez znaczenia bo jak się wykuruje będzie zawodnikiem &quot;po kontuzji&quot; co oznacza gorszą dyspozycję od normalnej, a jak w ogóle nie da rady to mamy nie dość, że Legię to jeszcze Legię bez najlepszego obrońcy tego klubu.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
@Liderforum
Jeśli jesteś w stanie to się ogarnij????
1. Borussia może i po przebudowie, ale trzon z poprzedniego sezonu pozostał, więc ze zgraniem nie powinno być najgorzej. Przyszli nieźli zawodnicy, a nie jacyś emeryci i nołnejmy jak w przypadku Legii. Wytykasz BVB, że będzie potrzebowała więcej czasu, by zatrybić, a czemu tego nie napisałeś o Legii? To działa w obie strony, a co najważniejsze niemiecka ekipa transfery przeprowadziła dużo wcześniej przez co nowe nabytki miały więcej czasu na zgranie. Legia - jak w sumie większość polskich drużyn grająca w pucharach robi transfery na ostatnią chwilę. Bardzo to profesjonalne, by potem się użalać &quot;mieli za mało czasu na aklimatyzację&quot;.
2. Legia się wzmocniła? Kim? Wszyscy ściągnięci zawodnicy może wystarczą na polską ligę, ale w kontekście rozgrywek na poziomie LM nie ma mowy o wzmocnieniach.
3. Tak, Legia, a zwłaszcza prezes i zarząd uwielbiają, gdy gra toczy się przy pustych trybunach????
4. Umie się bronić jeśli Pazdan gra, ale pojawiła się dzisiaj informacja, że wypada ze składu na mecz z BVB, więc kto tam jest w tej obronie? Przypominam, że kolejny obrońca nie zagra za czerwoną kartkę w meczu z mistrzem Irlandii. Same dziury. Ogarnięty użytkownik wie jak zazwyczaj kończy się &quot;Obrona Częstochowy&quot;. Gol stracony między 75 a 90 minutą i porażka. Ranga spotkania może też zawodników Legii spalić, więc warto wziąć to pod uwagę.
Może i jest to masówka, ale ile takich wchodziło jak w masło to kalkulator tego, by nie zliczył.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Nie piszcie z nim, przecież tego jelenia co &quot;nie pływa z płotkami&quot; się da wyczuć z miejsca. https://forum.bukmacherskie.com/members/konar25-u90347.html ???? Zrobił drugie konto i teraz będzie świecił XDD

Co do samego meczu to nie ma co się rozpisywać i powtarzać tego samego co przedmówcy. Legia jest bez szans, nie wierzę w jakieś odrodzenie i ugranie chociażby remisu. BVB przyjeżdża i zgarnia 3 punkty, niestety.

Wynik do przerwy - BVB @1.80
Wynik do przerwy/obydwie drużyny strzelą gola - BVB/NIE @2
Wynik do przerwy/suma goli - BVB &amp; over 1.5 @3.40
Grane w całorocznym.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie piszcie z nim, przecież tego jelenia co &quot;nie pływa z płotkami&quot; się da wyczuć z miejsca. https://forum.bukmacherskie.com/members/konar25-u90347.html ???? Zrobił drugie konto i teraz będzie świecił XDD
.
Gościu ma rzeczywiście dosyć irytujący styl &quot;co to nie ja&quot;, tym nie mniej wnosił do dyskusji i analiz dużo ciekawych argumentów. Zazwyczaj szedł pod prąd, ale gdy to ja 2 lata temu grałem wyłącznie na handi na faworytów to ja byłem takim &quot;Konarem&quot; po którym wszyscy jechali w tym on ponieważ modne było granie przeciw faworytom. Muszę przyznać jednak, że posiada dużą wiedzę i intuicję i choć nie znam dokładnie powodów, ban w mojej ocenie nie był konieczny. Przede wszystkim jego zasługą jest to, że kiedy wszyscy patrzymy w jedną stronę on potrafi spojrzeć w drugą, czasami słusznie czasami nie, ale zawsze bardzo się przydaje ktoś taki. Tak więc czy nazywa się Liderforum, czy Konar czy wszystko jedno jak w mojej ocenie jest cennym głosem w dyskusji.
Ponieważ to post niemerytoryczny można go usunąć, oczywiście.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Może i coś w tym jest. Borussia w tym momencie to taka padlina, że miałaby problem, żeby wygrać mecz w Ekstraklasie. A tak na poważnie, to po odejściu praktycznie wszystkich kreatywnych zawodników i przy braku Reusa, ich kreacja jest na poziomie 2 Bundesligi. Zostają takie &quot;geniusze&quot; jak Rode czy Castro. Spokojnie można z nimi powalczyć o 2 miejsce, ale niestety nie dotyczy to Legii, tylko Sportingu. Legia jest za słaba i same indywidualności z Dortmundu wystarczą, żeby to wygrać. Niestety. Ekipa Borussi może grać piach, ale raz urwie się Aubameyang i może być po zawodach. Do Realu jak na razie nie mają podjazdu, nie ta półka i nie ta klasa piłkarzy. Osobiście mam nadzieję, że Legia powalczy, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Może i coś w tym jest. Borussia w tym momencie to taka padlina, że miałaby problem, żeby wygrać mecz w Ekstraklasie. A tak na poważnie, to po odejściu praktycznie wszystkich kreatywnych zawodników i przy braku Reusa, ich kreacja jest na poziomie 2 Bundesligi. Zostają takie &quot;geniusze&quot; jak Rode czy Castro. Spokojnie można z nimi powalczyć o 2 miejsce, ale niestety nie dotyczy to Legii, tylko Sportingu. Legia jest za słaba i same indywidualności z Dortmundu wystarczą, żeby to wygrać. Niestety. Ekipa Borussi może grać piach, ale raz urwie się Aubameyang i może być po zawodach. Do Realu jak na razie nie mają podjazdu, nie ta półka i nie ta klasa piłkarzy. Osobiście mam nadzieję, że Legia powalczy, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć.
No dzisiaj przegrali z Lipskiem. Sam nie wiem czy to dobrze czy źle. Pewno źle bo może świadczyć o złej formie, ale dobrze bo pojadą na LM naładowani jak nigdy no i przegrali z beniaminkiem więc mają nauczkę. Tak czy inaczej &quot;klątwa Konara&quot; już działa, a jeszcze nawet nie zaczęliśmy ???? Możliwe też, że grali na pół gwizdka przed meczem LM co się często zdarza i lepsze kluby jak Bayern czy Barca przegrywały w lidze przed ważnymi meczami LM. Jak ktoś oglądał może coś napisze czy kontrować wszystko co było pograne na Legię. Trochę szkoda tych domów, dziewczyn i samochodów ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom