>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa- Borussia Dortmund [środa 14.09.2016]

Status
Zamknięty.
comendador 428

comendador

Użytkownik
Ale to jest kadra na całe LM, a nie skład na BVB. Pazdan czytałem w piątek, że jest wyłączony na 3 tygodnie. Jeśli go nie będzie to handi dla BVB bardzo możliwe.
To ja dobrze wiem. Napisałem wyżej, zresztą już dawno o tym pisałem, że Pazdan out, Lewczuka sprzedali, Hlousek pauzuje za kartkę.
I tak na prawdę zostaje
Czerwiński - nowy nabytek, potrzebuje zgrania, gdyby obok było 3 pewnych oborńców, może nie robiło by to takiej różnicy, ale w tym meczu, zabraknie 2 podstawowych obrońców
Rzeźniczak - fatalna forma, nie przepraszam tragiczna, kiedy gra Legia traci bramki, z jego winny najczęściej
Wieteska - Młody zawodnik, grał w meczu z Arką, wiadomo jak to się skończyło
Dabrowski - sprowadzony z zagłębia, rozegrał dwa spotkania w Legi, w pucharze z Arką, bilans 5 bramek straconych.
Broz - 31 lat na karku, na Polską ligę, może i tak, ale to moim zdaniem tylko zmiennik, w poprzednim sezonie, od nowego grzał ławę najczęściej, na wypożyczeniu był Jędza
Bereszyński - Ostatnio mało grał, pewnie zagra, ale jak większość na Polską Ligę przejdzie, na LM nie.

I tak właśnie wygląda defensywa Legi. Na Polskie warunki ujdzie, nie na LM.

A jeszcze jedno odnośnie tego :
Tylko pamiętajcie takie bety jak Dortmund to gra pewnie pół miliarda ludzi na świecie.
Być może tym razem zarobicie.
Ale w dłuższej perspektywie myślicie że buk będzie wypłacał?
To że pół miliarda gra ten typ, to znaczy, że on jest zły. Po pierwsze zmień myślenie, masówka nie oznacza od razu, że typ nie wejdzie, więcej masówek wchodzi każdego dnia. Wiadomo te które nie wejdą zostają w pamięci. To są takie wyjątki, jak Legia wygra, albo nawet zremisuje to to zostanie w pamięci, jak przegra 0:2+, to będzie już tylko statystyka.
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Czytam i czytam więc i wyrażę swoje zdanie. Brak Pazdana i Hlouska to bardzo duża strata dla Legii i moim zdaniem BvB powinna gładko wygrać. Poza tym nie lubię jak ktoś porównuję grę w lidze krajowej do LM. Granie na własnym podwórku , a granie w LM to dwa różne światy. Moim zdanie Legia zagra lepiej jak z Termalicą ale mimo wszystko każdy inny wynik jak pewna wygrana BvB będzie sensacją. Ja gram na BvB ale gram płaską stawką.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie wiem, czy ktoś poruszał ten wątek, ale może zawodnicy Legii nie chcą już pracować z tym trenerem? Nota bene pan Hasi kiedy trenował Fiołki nie osiągnął żadnych sukcesów i został z Brukseli pogoniony ????
 
epic 166

epic

Użytkownik
Rzekomo ma nie zagrać Pazdan, który jest wykluczony ~3tyg, to kluczowy argument dla mojej propozycji. Nie zagra Reus, jednak uważam, że na obronę Legii kadra jaką ma dyspozycji Tuchel w zupełności powinna wystarczyć. Obecnie tylko pojedyncze jednostki wojskowych mają jakiekolwiek doświadczenie w pucharach.
Borussia over 1.5 @1,50 ✅
Borussia over 2.5 @2,50 ✅
Borussia over 3.5 @5,00 ✅
Pierre-Emerick Aubameyang 0.5 @1,66 ✅

Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 11

brooklynb

Użytkownik
Niestety podpisuję się pod postem wyżej. Jestem Wiślakiem, ale będę trzymał kciuki za Legię. Życzę Wam dobrze, bo to historyczna chwila dla klubu. Tylko, że to nie ten moment, nie ten skład, nie ten trener i nie ten czas. Gdyby do LM weszła ta Legia z wygranych z Celticiem i z tamtego okresu..... gdzie grali naprawdę ładną europejską piłkę średniej klasy! To była by szansa skończyć przed Sportingiem i zając 3 miejsce. Teraz będzie niestety kataklizm i zderzenie z górą lodową. Nie wyobrażam sobie, by nie było kilku gwałtów po 6,7 do jaja. Chyba, że nagle jakimś cudem coś zatrybi i Ci pseudo przepłaceni kopacze zaczną biegać na 200%, to skończy się porażkami, ale może nie tak okazałymi na jakie się zanosi. Reasumując - trzymam kciuki, ale na polskiej piłce zęby zjadłem i niestety będzie źle.
Ja łapię delikatnie &gt;
Borussia over 3.5 @5,00
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
widzial ktoś zakład że Legia nie strzeli gola w fazie grupowej? dla mnie najbardziej prawdopodobny.
Moment po losowaniu grup zaproponowałem przedstawicielowi firmy forBET w ich wątku, aby takie zakłady wprowadzili do oferty - więc sprawdź, bo może mają.
..........
Jest np. w Totolotku:
71 &lt;table&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr id=&quot;ako_71&quot;&gt;&lt;th style=&quot;&quot;&gt;
&lt;/th&gt;&lt;th style=&quot;width:12px;&quot;&gt; &lt;/th&gt; &lt;td class=&quot;teams ako_teams&quot; scope=&quot;row&quot;&gt;&lt;table style=&quot;width:205px;&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;text-align:left; border-top:none; width:185px;&quot;&gt;Legia strzeli gola w fazie gr. LM? (tak/nie)&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;vertical-align:middle; border-top:none;&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;num&quot;&gt;1.15&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;num&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;num&quot;&gt;4.30&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;num&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Bet365 oferuje na ten mecz zakład na żywo bez ryzyka do 100 zł, także można coś pokombinować z większymi kursami.
 
siarzewski 196

siarzewski

Użytkownik
Legia Warszawa v Borussia Dortmund
Mój typ: Legia nie strzeli
Kurs: @1.90
Bukmacher: Bet365

Pierwszy pojedynek polskiej drużyny w Lidze Mistrzów od ponad 20 lat. Legia będąca w &quot;fatalnej&quot; formie od rozstania z Czerczesowem tylko dzięki losowaniu dotarła do fazy grupowej - piszę to jako wierny kibic warszawskiego zespołu.
W meczu oprócz tego, że &quot;piłka będzie okrągła, a bramki będą dwie&quot; mamy jeszcze jednego pewniaka - Legia nie strzeli bramki. Przy obecnych problemach z konstruowaniem akcji ofensywnych, co widoczne jest już na etapie pojedynków z takimi zespołami jak Arka Gdynia czy też Termalica, nie ma możliwości by taki monolit jakim jest defensywa zespołu z Zagłębia Ruhry pozwoliła sobie na stratę bramki. Co więcej Legia niejednokrotnie w tej rundzie pokazywała, że ma wielkie problemy podczas gry pod presją, a ta w pierwszym meczu polskiego zespołu w LM od ponad 20 lat będzie ogromna.
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Legia Warszawa v Borussia Dortmund
Mój typ: Legia nie strzeli
Kurs: @1.90
Bukmacher: Bet365


Pierwszy pojedynek polskiej drużyny w Lidze Mistrzów od ponad 20 lat. Legia będąca w &quot;fatalnej&quot; formie od rozstania z Czerczesowem tylko dzięki losowaniu dotarła do fazy grupowej - piszę to jako wierny kibic warszawskiego zespołu.

W meczu oprócz tego, że &quot;piłka będzie okrągła, a bramki będą dwie&quot; mamy jeszcze jednego pewniaka - Legia nie strzeli bramki. Przy obecnych problemach z konstruowaniem akcji ofensywnych, co widoczne jest już na etapie pojedynków z takimi zespołami jak Arka Gdynia czy też Termalica, nie ma możliwości by taki monolit jakim jest defensywa zespołu z Zagłębia Ruhry pozwoliła sobie na stratę bramki. Co więcej Legia niejednokrotnie w tej rundzie pokazywała, że ma wielkie problemy podczas gry pod presją, a ta w pierwszym meczu polskiego zespołu w LM od ponad 20 lat będzie ogromna.
Analiza z innego wątku jednak odniosę się do niej we właściwym miejscu. Typu nie neguję, gdyż trudno być optymistą patrząc na to co w ostatnim czasie gra Legia oraz jakiego formatu rywal zagości w Warszawie.
Jednak nazywanie defensywy BVB monolitem to według mnie spore nadużycie. Widziałem większą część spotkania z Mainz oraz całość z Lipskiem - BVB nie imponowało determinacją w odbiorze oraz zdecydowanym pressingiem dzięki, któremu dusili akcje przeciwników &quot;w zarodku&quot; (widać różnicę w tym aspekcie gry porównując to co widziałem do tego co prezentowali w zeszłym sezonie). Legia nie będzie tutaj kreatorem gry a jedyne co będzie konstruować to szybkie kontry. Lipsk miał w całym meczu więcej sytuacji niż BVB a tylko kontrował. Mainz też swoje okazje stworzyło i nie było ich wcale tak mało. Do tego widać brak Hummelsa i Subotica jeżeli chodzi o zdecydowane wygrywanie pojedynków w powietrzu.
Kolejna rzecz to granie pod presją. Według mnie pod presją piłkarze Legii grają w lidze a w środowym meczu nikt przecież nie oczekuje od nich cudów ???? Jedna bramka wystarczy :razz: Kontra, stały fragment... :] mecz mogą przegrać wysoko ale strzelenie 1 bramki jest w zasięgu Legii.

Typ: suma goli Legii = 1
Kurs: @2.35 (ForBET)
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Legia Warsaw - Borussia Dortmund TYP 2 -1.50(ah) 2.02 Bet365
Legia w lidze przegrywa z Łęczną u siebie z Arką w ostatni weekend w Niecieczy , ratuje w ostatnich sekundach remis na własnym stadionie z półamatorami z Dundalk i mamy uwierzyć że nagle wyjdą na mecz z Borusią i zagrają cudowny mecz? Nie kupuje tego nie zraża mnie nawet porażka Borussi w weekend w Lipsku obstawiam wysoką wygraną zawodników z Dortmundu tym bardziej że kurs całkiem dobry!!

Club Brugge - Leicester TYP 2 DNB 1.75 Bet365
Club Brugge jest w fatalnej formie w lidze dopiero na 10 miejscu po 6 kolejkach z aż 3 porażkami remisem i 2 wygranymi . Porażki z takimi zespołami jak Wassland Kortijk czy Oostende to słaby prognostyk przed spotkaniami w LM! . Mistrzowie Anglii również nie zachwycają swoją formą w ostatnich 7 meczach aż 5 porażek ! W lidze po 4 kolejkach dopiero 16 miejsce z bilansem 1-1-2 . Jednak rywal z Belgi to zespół z niższej półki niż te z którymi ostatnio mierzył się Leicester ! Doskonała okazja do przełamania !!
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
To będzie demolka. Borussia to jedna z najmocniejszych ekip w Europie, a Legia to zwykli cieniarze ze śmiesznej polskiej ligi.
Jutro ma grać Dembele w pierwszym składzie. Młodziak jest nieprawdopodobny, mija przeciwników jak tyczki. Na tle Legii pewnie będzie błyszczał. Polecam go jako strzelca.
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Takie małe info z drugiej ręki trener zaczyna walczyć o stołek, bardzo zły wynik z BVB może go przybliżyć do wylotu a do tego w szatni utworzyło się kilka grup które nie koniecznie za sobą przepadają. To tak odnośnie jutrzejszego meczu a co do typu to myślę że spokojnie w over BVB 1.5 można wchodzić szczególnie ze nie zagra Pazdan inie ma Lewczuka a Czerwiński to trochę słabszy poziom niż Igor nie tak jak ktoś pisał wcześniej ze Igor odpada w przed biegach z łysym z Pogoni. W meczy nie wystąpi także Kucharczyk czyli efektywność gry z kontry znacznie spada.
Z całego serca chciałbym żeby Legia powalczyla o jakieś pkt w grupie z każdą drużyna ale na dzień dzisiejszy nie widzę na to sznas
 
F 95

fiddy

Użytkownik
Bet365 oferuje na ten mecz zakład na żywo bez ryzyka do 100 zł, także można coś pokombinować z większymi kursami.
Wow, zawsze oferowali do 40zł, niezła okazja. Ciekawe czy przed każdym meczem Legii w LM będzie taka promocja :grin:
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Bogusław Leśnodorski sam wypowiada się że atmosfera w klubie nie jest najlepsza. Mówił także że piłkarze sami nie wiedzą co mają od siebie oczekiwać i na co ich stać. Swoją wypowiedź wykonał w programie, czy tam magazynie, 4-4-2.
Ja widzę to tak:
NO BTS kurs 1.8 (half in)
BVB -1 kurs: 1.95 2j.
Kursy z betclic
 
obc 119

obc

Użytkownik
Czytam czytam i chyba wszystko już o tym spotkaniu zostało powiedziane. To prawda, że Legia jest słaba a do tego meczu przystąpi jeszcze bardziej osłabiona. To prawda, że Borussia może też nie zaczęła sezonu najlepiej ale to LM i rywal najsłabszy w grupie, więc z kim jak z kim ale z taką Legią to obowiązek 3 punkty dla takiego klubu jak Borussia.

Szkoda tylko, że po 20 latach czekania nie mamy nadziei na coś więcej niż 0 punktów, no może 1 jakimś cudem.

Ja gram taki typ
Aubameyang strzeli i BVB wygra 2.25 STS ✅✅✅ ha ostatnia bramka na 6:0

Powodzonka

PS. Jutro będzie smutny dzień dla polskiej piłki kopanej
 
5567 719

5567

Użytkownik
Dyrektor sportowy Legii w niedzielę w Cafe Futbol:

-Podchodzimy do tego na zasadzie, że Legia na pewno przegra z Dortmundem. Ja wam mówię, nie przegra! Wierzę, że zdobędziemy przynajmniej jeden punkt - zaznaczył Żewlakow.

No i zasiał mętlik w mojej głowie. Miały jechać tiry na Borussie, teraz jeszcze raz trzeba przemyśleć sprawę : )
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Dyrektor sportowy Legii w niedzielę w Cafe Futbol:

-Podchodzimy do tego na zasadzie, że Legia na pewno przegra z Dortmundem. Ja wam mówię, nie przegra! Wierzę, że zdobędziemy przynajmniej jeden punkt - zaznaczył Żewlakow.

No i zasiał mętlik w mojej głowie. Miały jechać tiry na Borussie, teraz jeszcze raz trzeba przemyśleć sprawę : )
A co miał powiedzieć dyrektor sportowy Legii? chyba nie to, że czekają na baty 5;0 i szybki prysznic w szatni ;)
 
5567 719

5567

Użytkownik
A co miał powiedzieć dyrektor sportowy Legii? chyba nie to, że czekają na baty 5;0 i szybki prysznic w szatni ;)
No mógł powiedzieć tak: &quot;Jedyne co mogę obiecać, to że damy z siebie wszystko. Będzie bardzo ciężko, ale wierzymy, że zaprezentujemy się lepiej niż przeciwko Termalice.&quot; :razz:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jutro w Bet365 (całorocznym) bardzo dobra promocja do 100 zł na ten mecz. Stawiasz przed meczem na over 0,5 (najbardziej prawdopodobny zakład) i później na live masz pierwszy darmowy jak nie wejdzie - zwrot stawki czyli 100 zł maksymalnie. ;)
Ja zagram pewnie handicap -1 azjan, ewentualnie -1,5 na Dortmund.
No Shakal, proszę Ciebie. Po co chcesz grać azjana -1, jak i tak dostaniesz zwrot w razie przegranej? Tylko i wyłącznie warto grać przy freebetach azjany z połówkami na końcu - i tak będzie zwrot!
BTW, ja idę w remis :wink:
Masz rację, ale gafa ;)!
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
No mógł powiedzieć tak: &quot;Jedyne co mogę obiecać, to że damy z siebie wszystko. Będzie bardzo ciężko, ale wierzymy, że zaprezentujemy się lepiej niż przeciwko Termalice.&quot; :razz:
No to może inaczej ???? czy to, że to powiedział będzie oznaczało, że Legia nagle zacznie grać coś innego niż do tej pory i postawi się Borussi? Nie sądze :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom